Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Złota 81/34, Warszawa
Gabinet Psychoterapii i Psychoedukacji

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Konsultacja psychologiczna • 150 zł

Interwencja kryzysowa • 150 zł

Psychoterapia depresji • 150 zł +3 więcej

Psychoterapia indywidualna • 150 zł

Psychoterapia partnerska • 250 zł

Superwizja kliniczna dla psychoterapeutów • 150 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Witaj, jeśli zaglądasz na moją stronę, ponieważ zmagasz się z trudnościami emocjonalnymi, stresującymi doświadczeniami lub problemami w relacjach......

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Kryzys emocjonalny
 • Kryzys zawodowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Złota 81/34, Warszawa

150 zł

Gabinet Psychoterapii i Psychoedukacji

Pozostałe usługi

Interwencja kryzysowa


Złota 81/34, Warszawa

150 zł

Gabinet Psychoterapii i Psychoedukacji


Psychoterapia depresji


Złota 81/34, Warszawa

150 zł

Gabinet Psychoterapii i Psychoedukacji


Psychoterapia indywidualna


Złota 81/34, Warszawa

150 zł

Gabinet Psychoterapii i Psychoedukacji


Psychoterapia partnerska


Złota 81/34, Warszawa

250 zł

Gabinet Psychoterapii i Psychoedukacji


Superwizja kliniczna dla psychoterapeutów


Złota 81/34, Warszawa

150 zł

Gabinet Psychoterapii i Psychoedukacji

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii i Promocji Zdrowia Instytutu Psychologii Zdrowia Inny

Z Panią mgr spotkamy się już niemal 9 miesięcy. Przez ten czas Pani Anna dała się poznać jako dobry terapeuta,ale również przesympatyczna kobieta z wielkim poczuciem humoru, empatią i dystansem do świata. Spotkania z panią Anią bardzo mi pomagają. Uporałam się już z większością objawów nerwicowych, poznałam wiele sposobów na wyciszenie umysłu i jestem ogólnie spokojniejsza. Pani Ania wzmocniła moja poczucie wartości i dzięki niej wiem, że zasługuje w życiu na więcej, niż miałam do tej pory :) jestem Pani ogromnie wdzięczna. Otworzyła Pani przede mną kompletnie nieznane dotąd drzwi, które prowadzą do zdecydowanie lepszego samopoczucia :) polecam współpracę z Panią Anną, szczególnie nerwusom ;)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Psychoedukacji psychoterapia indywidualna

Na początku 2020 roku trafiłam na zajęcia psychoterapeutyczne do pani Ani. Miałam problem z relacjami rodzinnymi. Pani Ania jest osobą ciepłą, potrafiącą nawiązać kontakt z drugą osobą, cierpliwie słucha niczego nie zapominając z moich zawiłych opowieści. Zadając pytanie tak prowadzi rozmowę abym to ja znalazła na nie odpowiedź. Pomogła mi zdefiniować mój problem sięgając do wczesnego dzieciństwa, następnie zastanowić się nad tym jak mogę naprawić to co zrobiłam źle, a jeśli nie mogę już tego naprawić to po prostu wybaczyć sobie. Wolałabym żeby zło, które się w moim życiu zdarzyło, nie przytrafił się nigdy, ale się przytrafiło i tylko ode mnie zależy czy ja się z tego nauczę czegoś o sobie, o ludziach?
Pani Aniu serdecznie dziękuję za towarzystwo w podróży przez meandry mojego życia.
Pozdrawiam
Kamila
PS. Obiecuję solennie, że nie będę już brała na siebie wszystkich nieszczęść tego świata.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Psychoedukacji psychoterapia indywidualna

Polecam współpracę z panią Anną. Nasze spotkania trwają już ponad osiem miesięcy i po tym okresie mogę stwierdzić, że jestem zadowolona z decyzji o podjęciu terapii. Nasze spotkania bardzo mi pomogły przemyśleć i zająć się ważnymi dla mnie kwestiami. Przypadły one na okres mojej ciąży, co pomogło mi również w tym dość trudnym czasie uspokoić myśli.
Pani Anna jest osobą ciepłą i okazującą współczucie a nasze rozmowy przebiegają naturalnie.
Pozdrawiam serdecznie!


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

A ja z przykrością nie polecam. Kilka lat temu odbyłam kilka spotkań z tą kobietą. Do dziś pamiętam jej chłodne, surowe, pełne oceny spojrzenie. Zamiast wsparcia i empatii pamiętam słowa pełne oceny i etykietowanie. Pamiętam tę ciężką aurę w gabinecie... tak zwaną ,,pracę ciszą”, która wówczas była dla mnie metodą absolutnie nie wspierającą, a wręcz pogarszającą moje samopoczucie, lecz pomimo mojego sprzeciwu nieustannie praktyktowaną...
Być może spotkałyśmy się w złym momencie, być może coś się zmieniło przez ten czas? (Oby! widzę tu same miłe komentarze).
Mi te spotkania przyporzyły dodatkowego cierpienia, poczucie bycia niezrozumianą i dużo obaw, złamane zaufanie sprawiło, że przez lata omijałam gabinety psychologów.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii i Promocji Zdrowia Instytutu Psychologii Zdrowia Terapia

Polecam Panią Anne. Jest to osoba o dużej wrażliwości, cierpliwości i wyrozumiałości. Bardzo dobrze dokonuje analizy pacjenta. Dziękuję Pani Anno za poświęcony czas i wskazanie drogi do osiągnięcia założonych celów. Pozdrawiam


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii i Promocji Zdrowia Instytutu Psychologii Zdrowia

Jest to osoba godna zaufanie, ciepła i sympatyczna, co pomaga się otworzyć i rozmawiać o problemach. Trafiłam do Pani Ani w trudnym momencie, pomimo że nie skończyłam terapii z powodu zmiany pracy, czuję się o wiele lepiej i potrafię normalnie funkcjonować. Dzięki terapii dużo spraw udało mi się uporządkować i zobaczyć w nowym świetle.


E
Użytkownik zweryfikowany

Przez długi czas zastanawiałem się co mógłbym napisać w opinii dotyczącej terapii z Pani Anną. Moje wcześniejsze doświadczenia z tego typu zajęciami można określić jednym słowem – „porażka”, w związku z czym pomimo otrzymania bardzo dobrej rekomendacji dotyczącej zajęć z Panią Anną początkowo podchodziłem do tych spotkań z dużą dozą dystansu. Pani Anna na pierwszych spotkaniach przedstawiła wstępny plan zajęć i zarys tego jako powinny wyglądać zajęcia, Po kilku spotkaniach udało jej się nakreślić ogólną wizję tego co się dzieje w moim życiu w kolejnych etapach powoli przechodzić do poszczególnych jego elementów w celu identyfikacji konkretnych problemów. I muszę przyznać, że pomimo początkowej nieufności co do stosowanej metodyki prowadzonych zajęć zostałem nadzwyczaj pozytywnie zaskoczony – terapia prowadzona przez Panią Annę była niezwykłym przeżyciem: w trakcie zajęć potrafiła słuchać i łączyć najróżniejsze fakty, wyszukiwać analogie, rzucać światło podbudowy teoretycznej i naukowości na różne aspekty mojego życia poruszane w trakcie terapii by w efekcie móc skutecznie pomóc zwalczyć trapiące mnie problemy. Wszystko to podawane było w sposób niezwykle przystępny, czasem z dużą dozą humoru, czasem współczuciem (w zależności od omawianych tematów) i składało się na pewien holistyczny obraz rzeczywistości, którą dzięki wydatnej pomocy Pani Anny udało mi się w znacznym stopniu zmienić. Każde spotkanie z Panią Anną było czasem spędzonym niezwykle pożytecznie i twórczo, zmuszało do wysiłku (głównie psychologicznego) oraz niosło za sobą konkretne, odczuwalne w długiej perspektywie efekty. Ta terapia była jedną z najlepszych decyzji w moim życiu – bardzo się cieszę, że mogłem spotkać Panią Annie, dzięki której niczym mogłem niczym Timarion zejść do otchłani Hadesu swojego własnego ja i wrócić z powrotem na ziemię ucząc się na nowo czerpania radości ze wszystkiego, co mnie otacza. Jestem ogromnie wdzięczny Pani Annie za wszystko i polecam kontakt z nią każdemu, kto zmaga się z problemami.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii i Promocji Zdrowia Instytutu Psychologii Zdrowia

Przede wszystkim chciałbym podziękować za bardzo fachową pomoc. Pani Ania jest profesjonalistką a każde Nasze spotkanie było dla mnie przełomowe. Przepracowaliśmy zarówno bieżące problemy jak i te z przeszłości - na wszystko znaleźliśmy czas. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić i bardzo dużo zmieniło to w moim życiu. Jeszcze raz bardzo dziękuje i mam nadzieje, że więcej osób będzie mogło skorzystać z Pani świetnej pomocy!


J
Użytkownik zweryfikowany

Dzięki Pani Ani i naszej wspólnej pracy, moja relacja z samą sobą, trudna relacja z rodzicami i resztą świata zmieniła się na lepsze. Na płaszczyźnie zawodowej i uczuciowej dzięki narzędziom jakie otrzymałam na terapii zaczynam sobie dobrze radzić. Otwierają się nowe nieznane drzwi, przez które nie zawaham się przejść i sprawdzić co się za nimi kryje. Przed rozpoczęciem terapii czułam, że jestem gorsza, że nie dam rady, że inni maja rację, że jestem mało warta. Dziś z nadzieją patrze w przyszłość, nie ma we mnie lęku i obaw, a jest odwaga do realizowania marzeń, odwaga żeby żyć tak jak chcę. I to co najważniejsze lubię siebie taką jaka jestem !
Pani Ania posiada wewnętrzne ciepło, które promieniuje, ogrzewa i sprawia, że życie odsłania to co ma pięknego do zaoferowania. To co otrzymałam na terapii to wrażliwość na trudy z jakimi się zmagałam, zaangażowanie, akceptacja, zrozumienie i oczywiście profesjonalizm.
Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna, że Pani Ania pomogła odkryć we mnie to czego sama nie mogłam dostrzec.

P.S. Prawdziwe życie zaczyna się po.....psychoterapii ;)

mgr Anna Cylwik

Dziękuję za opinię. Cieszę się, że mogłam Pani pomóc w odkryciu potencjału, który jest Pani dużym zasobem. Wierzę, że dużo dobrego przed Panią. Życzę spełnienia marzeń!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii i Promocji Zdrowia Instytutu Psychologii Zdrowia psychoterapia

Minął rok od zakończenia terapii u Pani - z perspektywy takiego czasu widzę, jak bardzo te wspólne spotkania mi pomagały w trudnym okresie mojego życia. Dostałam wsparcie, akceptację, zrozumienie, a przede wszystkim zdobyłam duży wgląd w samą siebie, swoje emocje i potrzeby, dzięki czemu po zakończeniu terapii mogłam stawiać czoła temu, co wcześniej było dla mnie nie do pokonania. Bardzo ciepło wspominam kontakt z Panią i relację, jaką udało nam się zbudować. Dziękuję za ten czas:)

mgr Anna Cylwik

Dziękuję za pamięć i miłe słowa. Życzę Pani wszystkiego najlepszego!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

44 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od jakiegoś czasu nie mam chęci do niczego, do nauki do jakiejkolwiek pracy do wychodzenia z domu rano , cały czas śpię i najchętniej to bym nie wychodziła z łóżka mam problem żeby wstać rano , nic mnie nie obchodzi, nawet jak prowadze auto to nie czuje zadnego zagrozenia , czesto placze mam się martwić?

  Zamiast się martwić warto posłuchać swej intuicji i poszukać profesjonalnej pomocy psychologicznej. Bo pewnie intuicja skierowała Panią do zadania tego pytania na portalu Znanylekarz. Pani dolegliwości mogą sugerować depresję. Specjalistyczna konsultacja psychologiczna może pomóc dokładniej zdefiniować problem i metody leczenia. Pozdrawiam.

  mgr Anna Cylwik

 • W tym roku miałam kilka ciężkich przeżyć i jestem a raczej "upadłam".... Wegetuje, nie żyje a pragnę żyć i cieszyć się życiem... Czy jest w stanie mi pani pomoc? Boję się, że lęki opanowały już moje życie i nic dobrego już mnie nie czeka.

  Przypuszczam, że trudne doświadczenia mogły uruchomić w Pani objawy lękowo-depresyjne. Jest to częsta reakcja na ciężki lub przedłużający się stres. Psychoterapia zazwyczaj jest w stanie pomóc w prowadzeniu sobie z tym trudnym stanem i umożliwia powrót do równowagi. A zatem jest nadzieja - zachęcam do kontaktu z doświadczonym psychoterapeutą.

  mgr Anna Cylwik

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witaj, jeśli zaglądasz na moją stronę, ponieważ zmagasz się z trudnościami emocjonalnymi, stresującymi doświadczeniami lub problemami w relacjach......

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Kryzys emocjonalny
 • Kryzys zawodowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Powiązane wyszukiwania