Adres

Józefitów 11/7, Krowodrza, Kraków
Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka
12 201.....

Psychoterapia • 130 zł

Psychoterapia indywidualna • 130 zł

Hipnoza • 130 zł +4 więcej

Konsultacja psychoterapeutyczna (50 min.) • 130 zł

Sesja indywidualna (50 min.) • 130 zł

Sesja pary (50 min. - 100 min.) • od 170 zł

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego www.krakowpsychoterapia.com W PRZYPADKU BRAKU ODPOWIADAJĄCEGO TERMINU PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY, nume...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej


Znajomość języków

Angielski, Niemiecki, Rosyjski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal konsultacja psychoterapeutyczna (50 min.)

Brak słów by opisać jak bardzo wdzięczna jestem Pani Anecie za pomoc jaką mnie obdarzyła. Dzięki niej zbudowałam siebie na nowo. Jest bardzo ciepłą osobą i delikatną. Czuje się jak otacza swoją troską i opieką. Pomogła mi zrozumieć samą siebie i otaczających mnie ludzi. Z czystym sercem polecam.


~
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal konsultacja psychoterapeutyczna (50 min.)

To już druga wizyta w przeciagu roku i znowu bardzo owocna. Pani Aneta celnie trafia tam gdzie czlowieka gryzie najmocniej i potrafi to swietnie naprostować. Bardzo dobrze przeanalizowala profil psychologiczny osób ktore w moim życiu sporo namieszały i racjonalnie wyjasnila co powinienem zrobic zeby poczuć sie lepiej. Dziekuje i polecam! A po za tym to seietnie sie rozmawia :)

Aneta Bogal

Bardzo dziękuję za opinię :) Szczerze życzę, aby w Nowy 2019 Rok przyniósł ukojenie i spokój dla duszy, poukładanie myśli i miłość w sercu :) a ja w miarę możności będę w tym towarzyszyć! Pozdrawiam bardzo serdecznie !!! A.B.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal

Jestem właśnie po 'zakończeniu' lub też 'przerwie' w terapii u Pani Anety. Łezka się w oku kręci, bo był to piękny czas! Piękny, ale wyzwalający zarazem, odsłaniający wiele trudnych spraw, zakopanych głęboko w duszy z którymi nie do końca wiedziałam jak się zmierzyć. Za każdym razem Pani Aneta odkrywała przede mną schematy którymi podążałam, błędne przekonania, którymi żyłam. Dorastanie jako DDA nie było łatwe, z pewnymi sytuacjami dalej pozostanie mi się mierzyć, na szczęście Pani Aneta wyposażyła mnie w narzędzia ochronne, pokazała mi, że mój komfort psychiczny jest najważniejszy, nie ofiarność wobec innych, nauczyłam się odcinać od tego co nie jest zależne ode mnie, być wdzięczną za drobne rzeczy - "dzienniczek wdzięczności", przestać porównywać się z innymi, pracować nad "kontrolowaniem" siebie i innych, dbać o swoje potrzeby i nie być "ofensywną" tylko wyrozumiałą dla siebie. Dzięki Pani Anecie doceniłam wartość swojego życia. Nigdy nie czułam się oceniona, zawsze wysłuchana. Pani Aneta nauczyła mnie żyć w zgodzie z samą sobą, nie bać się otworzyć na to co nowe, bo nawet jak coś nie wyjdzie, mamy poczucie, że się spróbowało, pokazała jak wyglądają zdrowe relacje w rodzinie - "rzeka płynie w dół", uświadomiła mi, że "prace w podgrupach" mogą być fajne i budujące dla związku, a stosując metodę "jeść słonia po kawału" mogę bardzo wiele osiągnąć :).
Pani Aneta pomogła mi przejść przez trudny okres choroby, a później śmierci mojej babci.
Momentami bywało trudno i wychodziłam z jeszcze większym 'kotłem' w głowie oraz niepewnością, jednak z perspektywy czasu widzę, że miało to swój sens i z czasem przyniesie obfity plon.
Nie zamykam drzwi, z pewnością wrócę, gdy poczuję taką potrzebę serca. Serdecznie polecam Panią Anetę wszystkim, ma otwarte serce i zdrowe podejście do życia. Warto spotkać takiego nauczyciela na swojej drodze. Teraz przede mną czas pracy własnej! :) Z pewnością będę wracać do notatek robionych po każdym spotkaniu. Dziękuję z całego serca.

Aneta Bogal

Bardzo dziękuję za szalenie życzliwą opinię Pani Adrianno. Z opóźnieniem ją czytam i odpowiadam i mam nadzieję, że w Pani życiu na stałe zagościł spokój i harmonia a proces zmian rozpoczęty na naszych spotkaniach trwa nadal i owocuje. Życzę wiele dobra dla Pani i Wszystkich :) bliskich Pani sercu. Proszę dbać o siebie i często pytać ,, Czego chcę, pragnę i potrzebuję" aby nigdy ... siebie nie zdradzać :) Serdeczności !!! A.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal

Bardzo polecam!!! Nie umiem wyrazić słowami ile dobrego wyciągnęłam z sesji z panią Anetą. Trafiłam do p. Anety po przeczytaniu opinii na tym forum, w trudnym momencie swojego życia, zaraz po rozstaniu z mężem. P. Aneta nie tylko pomogła mi przejść przez ten okres i zaakceptować zmianę, ale pokazała różne zależności i mechanizmy w mojej psychice i charakterze, i teraz łatwiej sobie radzę w trudnych / stresowych sytuacjach na co dzień. Atmosfera zawsze była komfortowa, nigdy nie czułam się oceniana, szczególnie, że na każdej sesji towarzyszył mi inny nastrój i inne emocje. Zawsze było miejsce, żeby uwolnić daną emocję, a P. Aneta potrafiła dostosować się do każdej sytuacji - jednocześnie dając bardzo dużo wsparcia i empatii. Bardzo doceniam też wszystkie komentarze i uwagi, które otrzymałam na naszych sesjach - bo oprócz wyuczonej teorii jest tam pełno takiej "życiowej mądrości" i spostrzegawczosci, z których warto czerpać.
Pani Aneto - jeszcze raz bardzo dziękuję, dzięki pani odnalazłam radość życia w dużo większym formacie niż wcześniej, a bycie singlem nie jest już takie straszne! :-)

Aneta Bogal

Bardzo dziękuję pani Magdaleno za życzliwą opinię :) Wspominam nasze pierwsze spotkanie.... na życiowym zakręcie... nieoczekiwanym, zaskakującym...nie tak miało być... Oczekiwanie na to co przyniesie czas a następnie powolne budowanie na tym co zostało ,,nam" dane zamiast skupiać się na tym czego nie mamy. Miło mi, że mogłam Pani towarzyszyć w tej drodze. Gratuluję wytrwałości, kobiecej siły , wierności sobie :) oraz.... już niebawem nowego gniazda ;) Życzę sukcesów, miłości w sercu i... mądrych, pogodnych relacji z Najbliższymi ;) Pozdrawiam serdecznie ! A.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal interwencja kryzysowa

Z całą pewnością polecam Panią Anete. Jest to najlepszy psycholog i Terapeuta w mieście Krakowie. Idzie wraz z postępem technicznym. Zarówno ma swój gabinet jak i można umówić spotkanie za pośrednictwem internetu. Nie tylko jestem wdzięczna za wsparcie ale również za pomoc jaką pani Aneta udziela mojej siostrze, która podobnie jak ja znalazła się w kryzysie. Dziękujemy Pani Aneta za pomoc i wsparcie i napewno w razie potrzeby ponownie skorzystamy z Pani usług ☺

Aneta Bogal

Dziękuję pani Agnieszko za opinię :) Wspominam nasze spotkania sprzed kilkunastu miesięcy .... Spotkania z piękną, zaradną, zdolną i pracowitą osobą, której w kryzysie zawaliło się życie i która pomimo przeciwności dzielnie je odbudowywała walcząc o siebie... Proszę dbać o siebie, o spokój wewnętrzny o.... miłość ;) Pozdrawiam również Siostrę wszechstronnie utalentowaną ;)) oraz dzielną Mamę, której szczerze gratuluję takich córek !!!! Życzę wiele dobra! A


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal

Kasia:)
Pani Aneta jest bardzo ciepła,otwarta z poczuciem humoru i pozytywną osobą,wzbudza we mnie ogromne zaufanie.Jest świetnym specjalistą w Swoim zawodzie:)Pani Aneta okazuje Mi wiele serdeczności i zrozumienia podczas naszych spotkań.Każde spotkanie wnosi coś nowego,pomaga odkrywać siebie i radzić sobie z danym problemem.Jestem Pani Anecie bardzo wdzięczna,bo dzięki niej staje na nogi i mogę walczyć z moimi lękkami.Jeszcze długa droga przede mną,ale wiem,ze z pomocą Pani Anety uda Mi się zwalczyc Swoje dolegliwości:)Dziękuje,ze Pani jest:)

Aneta Bogal

Bardzo dziękuję Pani Kasiu za życzliwą opinię i miłe słowa :) Ogromnie się cieszę, że mogę towarzyszyć Pani w poszukiwaniu drogi do życia bez lęku, w poczuciu miłości, życzliwości i troski o siebie...Gratuluję niebywałej szybkości i zręczności w pracy nad sobą ;)) i gratuluję ,,osobistego Doktora..." ;) ... Pozdrawiam Was serdecznie !!! A.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Podpisuje się pod wszystkim, co zostało napisane na temat Pani Anety :) To niezwykle ciepła, mądra osoba, z dużym poczuciem humoru, co pozwala szybko przełamać pierwszy lęk przed terapeutą. Od razu wzbudziła moje zaufanie. Widać, że angażuje się w każde spotkanie i naprawdę próbuje pomóc, czuję, że moje problemy są dla niej ważne, wiem, że mogę się przy niej otworzyć i być sobą. Forma terapii też bardzo mi odpowiada - są to mądre rozmowy z osobą, której ufam, ale też ciekawe ćwiczenia, zadania domowe, które rzeczywiście działają. Wiem, że dobrze wybrałam i każdemu kto szuka pomocy z czystym sumieniem poleciłabym p. Anetę.

Aneta Bogal

Bardzo dziękuję Pani Magdo za ciepłe i życzliwe słowa :) oraz za to, że mogłam i nadal towarzyszę Pani w ważnych momentach i zmianach życiowych...za zaufanie i wytrwałość. Proszę opiekować się sobą...serdecznie i czule wspierać, szanować.... i ,,dbać jak o najdroższy skarb" Tego Pani ....i wszystkim życzę na zbliżające się Święta i na ten NOWY ROK :)) Pozdrawiam A.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal nerwica lękowa

Pani Aneta jest nie tylko świetną terapeutką, Ale także fantastycznym człowiekiem z otwartym sercem. Trafiłam do niej w bardzo trudnym okresie swojego życia, Ale stopniowo nauczyła mnie walczyć z lękami i strachem oraz wiecznymi zmartwieniami. Na spotkaniach nauczyłam się być wdzięczna za t9 c9 jest oraz w każdej trudnej chwili wracać do siebie. Polecam panią Bogal każdemu kot ma zawirowania w życiu, Na pewno pomoże

Aneta Bogal

Bardzo dziękuję Pani Kasiu za życzliwą opinię :)) Cieszę się, że mogę Pani towarzyszyć w trudnej drodze pokonywania własnych słabości ( gratuluję wytrwałości i dzielności ;) a także w kibicowaniu sukcesom :)) w drodze na czerwony dywan.... Pozdrawiam serdecznie! Wiele dobra A.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal Konsultacja psychoterapeutyczna (50 min.)

Pani Aneta pomogła mi przejść przez trudny okres i wyjść na prostą, znaleźć rozwiązanie sytuacji tam, gdzie go nie szukałam, odkryć w sobie odwagę, której istnienia nie podejrzewałam, zrobić krok w stronę, w którą bałam się nawet spojrzeć. Przyszłam do pani Anety, szukając pomocy w odbudowaniu relacji. Spotkania pozwoliły mi zrozumieć, z czego wynikają trudności w komunikacji, co można zmienić, a na co nie mam wpływu, a także zobaczyć, jakie są drogi wyjścia. Dzięki spotkaniom dowiedziałam się również dużo o tym, jak pracować nad sobą i tym samym wpływać na jakość relacji z innymi ludźmi. Nauczyłam się, jak zwalczać w sobie głos krytyka i być dobrą dla siebie, jak kierować swoje myśli na pozytywne tory, jak robić sobie ucztę przyjemności z filiżanką kawy czy butelką wody :), przekonałam się, jaka siła tkwi we wdzięczności i umiejętności doceniania każdej drobnej rzeczy.
Pani Aneta uważnie słucha i wyławia niewypowiedziane myśli. :) Uczy zdrowego dystansu do siebie i świata, zaraża pozytywnym nastawieniem. Osoba kompetentna, ciepła, otwarta, z dużym poczuciem humoru. :) Bardzo dziękuję!

Aneta Bogal

Bardzo dziękuję Pani Moniko za życzliwą opinię i miłe słowa :) Cieszę się, że mogłam towarzyszyć Pani i wspierać na drogach decyzji i życiowych zmian .... na krętych, stromych górskich szlakach.... na osiedlowych ścieżkach wielkiego miasta i w cudownych krajobrazach rodzinnych stron :) siedząc na ławeczce przed bieloną chatą przy wiatraku.... wspominając z wdzięcznością tych wszystkich po których Pani życie jest i będzie pamiątką... trzymając ich za rękę lub porządkując rodzinne fotografie.... I patrząc w przyszłość, uśmiechając się do siebie w lustrze z miłością ;) przemawiając czule, wspierając, chroniąc jak najdroższy skarb i pocieszając ... Tego i wszystkiego co dobre i piękne serdecznie Pani i Bliskim życzę :) i pozdrawiam A.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal

Jestem bardzo zadowolona ze spotkań z panią Anetą. Jest to, moim zdaniem osoba godna zaufania, uważna, która daje poczucie, że nas rozumie i jak wspomniano już we wcześniejszych opiniach, nie zostawia bez komentarza. Mi wiele sytuacji pokazała z innej perspektywy, z pewnego dystansu, jednocześnie pozwalając się od nich uwolnić. Zasadziła też wiele nowych, zdrowszych myśli, które pomagają zastąpić nadmiernego krytyka i zbytnią chęć idealizowania. Zamiast tego coraz częściej myślę o sobie ciepło i zaczynam wreszcie opiekować się samą sobą, pozwalać sobie na błędy i po prostu cieszyć się zwyczajnością, takim życiem na 3+ :) Dziękuję!

Aneta Bogal

Bardzo dziękuję za życzliwą opinię :) Ze wzruszeniem wspominam nasze spotkania .... pierwszą Pani wizytę w gabinecie, determinację...niepewność, trudne chwile a później narodziny delikatności i życzliwości dla... mówiąc metaforycznie, jeszcze kruchej ,, istoty w nas" . Następnie pielęgnowanie jej...dodawanie otuchy, chronienie, pocieszanie i śmianie się razem z nią .... :) Cieszę się, że mogłam towarzyszyć Pani w tym procesie :) Proszę dbać o siebie i...powodzenia w wielkim świecie! Pozdrawiam A.


Usługi i ceny

Psychoterapia

130 zł


Józefitów 11/7, Kraków

130 zł

Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal


Psychoterapia indywidualna

130 zł


Józefitów 11/7, Kraków

130 zł

Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal


Konsultacja psychoterapeutyczna (50 min.)

130 zł


Józefitów 11/7, Kraków

130 zł

Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal


Sesja indywidualna (50 min.)

130 zł


Józefitów 11/7, Kraków

130 zł

Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal


Sesja pary (50 min. - 100 min.)

od 170 zł


Józefitów 11/7, Kraków

od 170 zł

Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal


Zwykła wizyta

130 zł


Józefitów 11/7, Kraków

130 zł

Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal


Hipnoza

130 zł


Józefitów 11/7, Kraków

130 zł

Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal konsultacja psychoterapeutyczna (50 min.)

Brak słów by opisać jak bardzo wdzięczna jestem Pani Anecie za pomoc jaką mnie obdarzyła. Dzięki niej zbudowałam siebie na nowo. Jest bardzo ciepłą osobą i delikatną. Czuje się jak otacza swoją troską i opieką. Pomogła mi zrozumieć samą siebie i otaczających mnie ludzi. Z czystym sercem polecam.


~
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal konsultacja psychoterapeutyczna (50 min.)

To już druga wizyta w przeciagu roku i znowu bardzo owocna. Pani Aneta celnie trafia tam gdzie czlowieka gryzie najmocniej i potrafi to swietnie naprostować. Bardzo dobrze przeanalizowala profil psychologiczny osób ktore w moim życiu sporo namieszały i racjonalnie wyjasnila co powinienem zrobic zeby poczuć sie lepiej. Dziekuje i polecam! A po za tym to seietnie sie rozmawia :)

Aneta Bogal

Bardzo dziękuję za opinię :) Szczerze życzę, aby w Nowy 2019 Rok przyniósł ukojenie i spokój dla duszy, poukładanie myśli i miłość w sercu :) a ja w miarę możności będę w tym towarzyszyć! Pozdrawiam bardzo serdecznie !!! A.B.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal

Jestem właśnie po 'zakończeniu' lub też 'przerwie' w terapii u Pani Anety. Łezka się w oku kręci, bo był to piękny czas! Piękny, ale wyzwalający zarazem, odsłaniający wiele trudnych spraw, zakopanych głęboko w duszy z którymi nie do końca wiedziałam jak się zmierzyć. Za każdym razem Pani Aneta odkrywała przede mną schematy którymi podążałam, błędne przekonania, którymi żyłam. Dorastanie jako DDA nie było łatwe, z pewnymi sytuacjami dalej pozostanie mi się mierzyć, na szczęście Pani Aneta wyposażyła mnie w narzędzia ochronne, pokazała mi, że mój komfort psychiczny jest najważniejszy, nie ofiarność wobec innych, nauczyłam się odcinać od tego co nie jest zależne ode mnie, być wdzięczną za drobne rzeczy - "dzienniczek wdzięczności", przestać porównywać się z innymi, pracować nad "kontrolowaniem" siebie i innych, dbać o swoje potrzeby i nie być "ofensywną" tylko wyrozumiałą dla siebie. Dzięki Pani Anecie doceniłam wartość swojego życia. Nigdy nie czułam się oceniona, zawsze wysłuchana. Pani Aneta nauczyła mnie żyć w zgodzie z samą sobą, nie bać się otworzyć na to co nowe, bo nawet jak coś nie wyjdzie, mamy poczucie, że się spróbowało, pokazała jak wyglądają zdrowe relacje w rodzinie - "rzeka płynie w dół", uświadomiła mi, że "prace w podgrupach" mogą być fajne i budujące dla związku, a stosując metodę "jeść słonia po kawału" mogę bardzo wiele osiągnąć :).
Pani Aneta pomogła mi przejść przez trudny okres choroby, a później śmierci mojej babci.
Momentami bywało trudno i wychodziłam z jeszcze większym 'kotłem' w głowie oraz niepewnością, jednak z perspektywy czasu widzę, że miało to swój sens i z czasem przyniesie obfity plon.
Nie zamykam drzwi, z pewnością wrócę, gdy poczuję taką potrzebę serca. Serdecznie polecam Panią Anetę wszystkim, ma otwarte serce i zdrowe podejście do życia. Warto spotkać takiego nauczyciela na swojej drodze. Teraz przede mną czas pracy własnej! :) Z pewnością będę wracać do notatek robionych po każdym spotkaniu. Dziękuję z całego serca.

Aneta Bogal

Bardzo dziękuję za szalenie życzliwą opinię Pani Adrianno. Z opóźnieniem ją czytam i odpowiadam i mam nadzieję, że w Pani życiu na stałe zagościł spokój i harmonia a proces zmian rozpoczęty na naszych spotkaniach trwa nadal i owocuje. Życzę wiele dobra dla Pani i Wszystkich :) bliskich Pani sercu. Proszę dbać o siebie i często pytać ,, Czego chcę, pragnę i potrzebuję" aby nigdy ... siebie nie zdradzać :) Serdeczności !!! A.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal

Bardzo polecam!!! Nie umiem wyrazić słowami ile dobrego wyciągnęłam z sesji z panią Anetą. Trafiłam do p. Anety po przeczytaniu opinii na tym forum, w trudnym momencie swojego życia, zaraz po rozstaniu z mężem. P. Aneta nie tylko pomogła mi przejść przez ten okres i zaakceptować zmianę, ale pokazała różne zależności i mechanizmy w mojej psychice i charakterze, i teraz łatwiej sobie radzę w trudnych / stresowych sytuacjach na co dzień. Atmosfera zawsze była komfortowa, nigdy nie czułam się oceniana, szczególnie, że na każdej sesji towarzyszył mi inny nastrój i inne emocje. Zawsze było miejsce, żeby uwolnić daną emocję, a P. Aneta potrafiła dostosować się do każdej sytuacji - jednocześnie dając bardzo dużo wsparcia i empatii. Bardzo doceniam też wszystkie komentarze i uwagi, które otrzymałam na naszych sesjach - bo oprócz wyuczonej teorii jest tam pełno takiej "życiowej mądrości" i spostrzegawczosci, z których warto czerpać.
Pani Aneto - jeszcze raz bardzo dziękuję, dzięki pani odnalazłam radość życia w dużo większym formacie niż wcześniej, a bycie singlem nie jest już takie straszne! :-)

Aneta Bogal

Bardzo dziękuję pani Magdaleno za życzliwą opinię :) Wspominam nasze pierwsze spotkanie.... na życiowym zakręcie... nieoczekiwanym, zaskakującym...nie tak miało być... Oczekiwanie na to co przyniesie czas a następnie powolne budowanie na tym co zostało ,,nam" dane zamiast skupiać się na tym czego nie mamy. Miło mi, że mogłam Pani towarzyszyć w tej drodze. Gratuluję wytrwałości, kobiecej siły , wierności sobie :) oraz.... już niebawem nowego gniazda ;) Życzę sukcesów, miłości w sercu i... mądrych, pogodnych relacji z Najbliższymi ;) Pozdrawiam serdecznie ! A.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal interwencja kryzysowa

Z całą pewnością polecam Panią Anete. Jest to najlepszy psycholog i Terapeuta w mieście Krakowie. Idzie wraz z postępem technicznym. Zarówno ma swój gabinet jak i można umówić spotkanie za pośrednictwem internetu. Nie tylko jestem wdzięczna za wsparcie ale również za pomoc jaką pani Aneta udziela mojej siostrze, która podobnie jak ja znalazła się w kryzysie. Dziękujemy Pani Aneta za pomoc i wsparcie i napewno w razie potrzeby ponownie skorzystamy z Pani usług ☺

Aneta Bogal

Dziękuję pani Agnieszko za opinię :) Wspominam nasze spotkania sprzed kilkunastu miesięcy .... Spotkania z piękną, zaradną, zdolną i pracowitą osobą, której w kryzysie zawaliło się życie i która pomimo przeciwności dzielnie je odbudowywała walcząc o siebie... Proszę dbać o siebie, o spokój wewnętrzny o.... miłość ;) Pozdrawiam również Siostrę wszechstronnie utalentowaną ;)) oraz dzielną Mamę, której szczerze gratuluję takich córek !!!! Życzę wiele dobra! A


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal

Kasia:)
Pani Aneta jest bardzo ciepła,otwarta z poczuciem humoru i pozytywną osobą,wzbudza we mnie ogromne zaufanie.Jest świetnym specjalistą w Swoim zawodzie:)Pani Aneta okazuje Mi wiele serdeczności i zrozumienia podczas naszych spotkań.Każde spotkanie wnosi coś nowego,pomaga odkrywać siebie i radzić sobie z danym problemem.Jestem Pani Anecie bardzo wdzięczna,bo dzięki niej staje na nogi i mogę walczyć z moimi lękkami.Jeszcze długa droga przede mną,ale wiem,ze z pomocą Pani Anety uda Mi się zwalczyc Swoje dolegliwości:)Dziękuje,ze Pani jest:)

Aneta Bogal

Bardzo dziękuję Pani Kasiu za życzliwą opinię i miłe słowa :) Ogromnie się cieszę, że mogę towarzyszyć Pani w poszukiwaniu drogi do życia bez lęku, w poczuciu miłości, życzliwości i troski o siebie...Gratuluję niebywałej szybkości i zręczności w pracy nad sobą ;)) i gratuluję ,,osobistego Doktora..." ;) ... Pozdrawiam Was serdecznie !!! A.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Podpisuje się pod wszystkim, co zostało napisane na temat Pani Anety :) To niezwykle ciepła, mądra osoba, z dużym poczuciem humoru, co pozwala szybko przełamać pierwszy lęk przed terapeutą. Od razu wzbudziła moje zaufanie. Widać, że angażuje się w każde spotkanie i naprawdę próbuje pomóc, czuję, że moje problemy są dla niej ważne, wiem, że mogę się przy niej otworzyć i być sobą. Forma terapii też bardzo mi odpowiada - są to mądre rozmowy z osobą, której ufam, ale też ciekawe ćwiczenia, zadania domowe, które rzeczywiście działają. Wiem, że dobrze wybrałam i każdemu kto szuka pomocy z czystym sumieniem poleciłabym p. Anetę.

Aneta Bogal

Bardzo dziękuję Pani Magdo za ciepłe i życzliwe słowa :) oraz za to, że mogłam i nadal towarzyszę Pani w ważnych momentach i zmianach życiowych...za zaufanie i wytrwałość. Proszę opiekować się sobą...serdecznie i czule wspierać, szanować.... i ,,dbać jak o najdroższy skarb" Tego Pani ....i wszystkim życzę na zbliżające się Święta i na ten NOWY ROK :)) Pozdrawiam A.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal nerwica lękowa

Pani Aneta jest nie tylko świetną terapeutką, Ale także fantastycznym człowiekiem z otwartym sercem. Trafiłam do niej w bardzo trudnym okresie swojego życia, Ale stopniowo nauczyła mnie walczyć z lękami i strachem oraz wiecznymi zmartwieniami. Na spotkaniach nauczyłam się być wdzięczna za t9 c9 jest oraz w każdej trudnej chwili wracać do siebie. Polecam panią Bogal każdemu kot ma zawirowania w życiu, Na pewno pomoże

Aneta Bogal

Bardzo dziękuję Pani Kasiu za życzliwą opinię :)) Cieszę się, że mogę Pani towarzyszyć w trudnej drodze pokonywania własnych słabości ( gratuluję wytrwałości i dzielności ;) a także w kibicowaniu sukcesom :)) w drodze na czerwony dywan.... Pozdrawiam serdecznie! Wiele dobra A.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal Konsultacja psychoterapeutyczna (50 min.)

Pani Aneta pomogła mi przejść przez trudny okres i wyjść na prostą, znaleźć rozwiązanie sytuacji tam, gdzie go nie szukałam, odkryć w sobie odwagę, której istnienia nie podejrzewałam, zrobić krok w stronę, w którą bałam się nawet spojrzeć. Przyszłam do pani Anety, szukając pomocy w odbudowaniu relacji. Spotkania pozwoliły mi zrozumieć, z czego wynikają trudności w komunikacji, co można zmienić, a na co nie mam wpływu, a także zobaczyć, jakie są drogi wyjścia. Dzięki spotkaniom dowiedziałam się również dużo o tym, jak pracować nad sobą i tym samym wpływać na jakość relacji z innymi ludźmi. Nauczyłam się, jak zwalczać w sobie głos krytyka i być dobrą dla siebie, jak kierować swoje myśli na pozytywne tory, jak robić sobie ucztę przyjemności z filiżanką kawy czy butelką wody :), przekonałam się, jaka siła tkwi we wdzięczności i umiejętności doceniania każdej drobnej rzeczy.
Pani Aneta uważnie słucha i wyławia niewypowiedziane myśli. :) Uczy zdrowego dystansu do siebie i świata, zaraża pozytywnym nastawieniem. Osoba kompetentna, ciepła, otwarta, z dużym poczuciem humoru. :) Bardzo dziękuję!

Aneta Bogal

Bardzo dziękuję Pani Moniko za życzliwą opinię i miłe słowa :) Cieszę się, że mogłam towarzyszyć Pani i wspierać na drogach decyzji i życiowych zmian .... na krętych, stromych górskich szlakach.... na osiedlowych ścieżkach wielkiego miasta i w cudownych krajobrazach rodzinnych stron :) siedząc na ławeczce przed bieloną chatą przy wiatraku.... wspominając z wdzięcznością tych wszystkich po których Pani życie jest i będzie pamiątką... trzymając ich za rękę lub porządkując rodzinne fotografie.... I patrząc w przyszłość, uśmiechając się do siebie w lustrze z miłością ;) przemawiając czule, wspierając, chroniąc jak najdroższy skarb i pocieszając ... Tego i wszystkiego co dobre i piękne serdecznie Pani i Bliskim życzę :) i pozdrawiam A.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal

Jestem bardzo zadowolona ze spotkań z panią Anetą. Jest to, moim zdaniem osoba godna zaufania, uważna, która daje poczucie, że nas rozumie i jak wspomniano już we wcześniejszych opiniach, nie zostawia bez komentarza. Mi wiele sytuacji pokazała z innej perspektywy, z pewnego dystansu, jednocześnie pozwalając się od nich uwolnić. Zasadziła też wiele nowych, zdrowszych myśli, które pomagają zastąpić nadmiernego krytyka i zbytnią chęć idealizowania. Zamiast tego coraz częściej myślę o sobie ciepło i zaczynam wreszcie opiekować się samą sobą, pozwalać sobie na błędy i po prostu cieszyć się zwyczajnością, takim życiem na 3+ :) Dziękuję!

Aneta Bogal

Bardzo dziękuję za życzliwą opinię :) Ze wzruszeniem wspominam nasze spotkania .... pierwszą Pani wizytę w gabinecie, determinację...niepewność, trudne chwile a później narodziny delikatności i życzliwości dla... mówiąc metaforycznie, jeszcze kruchej ,, istoty w nas" . Następnie pielęgnowanie jej...dodawanie otuchy, chronienie, pocieszanie i śmianie się razem z nią .... :) Cieszę się, że mogłam towarzyszyć Pani w tym procesie :) Proszę dbać o siebie i...powodzenia w wielkim świecie! Pozdrawiam A.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego www.krakowpsychoterapia.com W PRZYPADKU BRAKU ODPOWIADAJĄCEGO TERMINU PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY, nume...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

  • Psychoterapia

Staże

  • Staż Kliniczny na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Specjalistycznego im. dr J. Babińskiego w Krakowie

CertyfikatyZnajomość języków

Angielski, Niemiecki, Rosyjski