Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Lotnicza 9, Leszno
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Gabinet Prywatny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
Mikołaja Kopernika 8a, Osieczna Przyjmuje na NFZ
NZOZ KAMED

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Codziennie od poniedziałku do piątku przyjęcia dzieci chorych i zdrowych po uprzedniej rejestracji tel. od godz. 8:00 do 15:00.


Leczone choroby

 • Choroby wieku dziecięcego
 • Badania patronażowe i opieka nad noworodkiem także przedwcześnie urodzonym
 • Badania profilaktyczne z oceną rozwoju - bilans zdrowia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Pediatria

Znajomość języków

 • Angielski,
 • Niemiecki

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

22 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Gabinet Prywatny

P. Aneta jako pediatra ma dobre podejście do dzieci i życzliwie podejście do rodziców. Dba o higienę zajmując się pacjentami czy używając sprzętów. Jednak rozczarowałam się, ponieważ idzie schematami . Na podstawie czerwonego policzka u córeczki stwierdziła że ma uczulenie na nabiał. To za mało na stwierdzenie takie uczulenia. Zbyt pochodną diagnoza. Na szczęście nie posłucham i kp nie przeszłam na dietę bmk a po prostu zmieniłam proszek i przeszło jak ręką odjal. Objawów nie ma do dnia dzisiejszego. Dlatego więcej się tam nie wybiorę. Choć sam przebieg wizyty był bardzo miły. I pani doktor sympatyczna.

lek. Aneta Antczak

Nie było u mnie takiej osoby, której rozpoznalabym alergie na podstawie plamy na skórze. Wiedzą o tym moi wspaniali i wierni pacjenci jak wielki wielomiesieczny trud stawia nam diagnostyka w zakresie alergii. ALE widać jak potrale działaja


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Gabinet Prywatny choroba, kontrola, patronaż, szczepienia

Pani Doktor Antczak jest lekarzem z powołania. Posiada ogromną wiedzę oraz kompetencje a przy tym jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą. Pani Doktor ma wspaniałe podejście do dzieci, zawsze wszystko dokładnie wyjaśni i uspokoi rodzica nawet w najbardziej stresowych sytuacjach związanych z naszymi pociechami. Zawsze stawia trafną diagnozę i przepisuje odpowiednie leki. Będąc na wizycie z dzieckiem czas dla Pani Doktor nie gra roli, najważniejsze dla Pani Doktor jest to aby rodzic wyszedł z gabinetu z taką wiedzą oraz wskazaniami aby dobrze zajął się chorym czy też zdrowym dzieckiem w domu. Jako rodzic doceniam pełne zaangażowanie Pani Doktor Antczak w swoją pracę oraz darzę Panią Doktor nie tylko sympatia ale również zaufaniem, wiem że w razie choroby moje dzieci są pod bardzo dobrą opieką lekarską.


K

Opinia z 07.05.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


M
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz. Doktor Aneta Antczak jest zdecydowanie najlepszym i najbardziej kompetentnym lekarzem jakiego znam. Pani Doktor jest niezwykle ciepłą, miłą, sympatyczną oraz otwartą osobą mającą cudowne podejście do dzieci, a przy tym ogromną cierpliwość, wyrozumiałość oraz ten cudowny uśmiech wpływający kojąco na nas i nasze pociechy. Badanie dzieci przeprowadza bardzo dokładnie, nie bagatelizuje objawów, przy czym jest bardzo ostrożna w podawaniu leków, po antybiotyki sięga w ostateczności. Pani Doktor zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i rozpisze na karteczce wszystko co i jak podawać. Jej diagnozy są zawsze trafne. Nie zamieniłabym Pani Doktor na żadnego innego lekarza , mam do niej bezgraniczne zaufanie , a moje dziewczynki ja uwielbiają. Gorąco polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Cóż ja moge napisac...Pani doktor wyleczyla z zapaleniem płuc moja corke 5 letnia...teraz synka rocznego leczymy..dla mnie jest Pani doktor najlepszym z lekarzy...podejscie do dzieci wspaniale...dokladne wyjasnienie choroby...co moglo byc powodem choroby...rozpisane godziny dawkowania nawet zwykłych lekarstw...Jest Pani wspaniala kobieta i godnym polecenia lekarzem...Corka nawet pyta kiedy jedziemy a jest juz zdrowa :) Bardzo dziekuje za pomoc z synem jeszcze sie zjawimy na kontrole...Natalia J.A
Użytkownik zweryfikowany

W moim przypadku zawsze trafnie stawia diagnozę i dobiera odpowiednie leki, nie ma też problemu ze skierowaniem na jakieś badania jeśli są potrzebne. Bardzo miała, ciepła i uśmiechnięta osoba. Cierpliwie słucha, odpowiada na każde pytanie!!!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Drodzy rodzice!Jeśli szukacie najlepszego specjalisty dla swoich pociech to tylko Dr Aneta Antczak!!!To naprawdę wysokiej klasy specjalista.Już na podstawie wywiadu ze mną(czyli matką 6-letniej córeczki)pani doktor wiedziała co dolega mojemu dziecku.Zapisała odpowiednie leki,dostałam szczegółowe wytyczne w jaki sposób podawać leki,nawet o jakiej porze i moja córcia bardzo szybciutko wyzdrowiała.Za co jestem bardzo wdzięczna,bo kilka dni wcześniej,zanim trafiłam do pani Anety,byłam w przychodni u pewnej pani doktor i zostałam odesłana z zaleceniem podania dziecku(cytuje):"jakiegoś probiotyku"i tyle.Oczywiście dziecku nie przeszło i gdyby nie pomoc wspaniałej pani doktor Anety to nie wiem jak to by się skończyło.Tak więc z czystym sumieniem polecam Dr Antczak!!!!!!!!!!!!!!!!!Jest najlepsza!!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Nie często spotyka się takiego człowieka jakiem jest Pani Aneta. Bardzo wysokiej klasy specjalista, który wie o czym mówi, ma bardzo dobre podejście do dziecka nie ma w niej rutyny czy też znudzenia. Jest osobą bardzo kontaktową wszystko dokładnie wyjaśnia i zapisuje nam rodzicom na kartce, rozmawia z nami, daje praktyczne rady, cierpliwie odpowiada na nasze pytania dokładnie pokazuje co trzeba robić, wyciąga trafne wnioski robiąc wcześniej wnikliwe badania, ale jednocześnie 'nie naciąga' na badania jeśli nie są one potrzebne. Błyskotliwie łączy fakty wnikliwie szukając przyczyn. A jednocześnie jest uroczą przesympatyczną kobietą z przemiłą osobowością. Lekarz z prawdziwym podejściem do malucha. Cieszę się, że trafiłam z moimi dziewczynkami do Pani Anety. Polecam wszystkim.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor to lekarz z powołania, zawsze przeprowadza dokładne badanie dziecka zwracając uwagę na każdy szczegół. Pani doktor Antczak jest lekarzem pediatrą naszego dziecka i nigdy nie odmówiła nam żadnej konsultacji, w trakcie choroby dziecka zawsze mogliśmy swoje wątpliwości konsultować - nawet telefonicznie. Jej podejście do małego pacjenta nie zależy od charakteru przyjęcia (NFZ czy prywatnie) - zawsze z wielką troską i uwagą podchodzi do dziecka, a także wszystko dokładnie tłumaczy rodzicom, a także słucha tego co rodzice mają do powiedzenia. Diagnozy Pani doktor są zawsze trafne, a leczenie skuteczne. Pani Doktor zawsze znajduje czas i służy pomocą w każdej sprawie związanej z jej małym pacjentem. Po każdej wizycie u Pani doktor - jako rodzice utwierdzamy się w tym, że wybierając Panią Anetę Antczak na pediatrę naszego dziecka dokonaliśmy najlepszego wyboru! Od pierwszej wizyty patronażowej, poprzez wizyty szczepienne, bilanse i wizyty z powodu choroby dziecka - zawsze Pani doktor miała czas na dokładne badanie dziecka i wyjaśnienie każdej niepokojącej sprawy rodzicom. Szczerze polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Codziennie od poniedziałku do piątku przyjęcia dzieci chorych i zdrowych po uprzedniej rejestracji tel. od godz. 8:00 do 15:00.


Leczone choroby

 • Choroby wieku dziecięcego
 • Badania patronażowe i opieka nad noworodkiem także przedwcześnie urodzonym
 • Badania profilaktyczne z oceną rozwoju - bilans zdrowia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Pediatria

Znajomość języków

 • Angielski,
 • Niemiecki