lek.

Andrzej Zmaczyński

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

41 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
42 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Lekarz Andrzej Zmaczyński jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (2007). Tytuł specjalisty z zakresu położnictwa i ginekologii otrzymał… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: SUPERIOR Centrum Medyczne

  To była moja pierwsza wizyta i bardzo miłe wrażenia po. Lekarz miły, konkretny, rzeczowy i kulturalny. Odpowiadał na każde moje pytanie bez pośpiechu, poświęcając czas. Pana doktora poleciła mi przyjaciółka. Jestem bardzo zadowolona.

 • P
  Lokalizacja: Oddział Kliniczny Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej i Ginekologii Szpital Uniwersytecki w Krakowie

  Jeszcze nie spotkałam lekarza który jak Pan doktor przyjmuje pacjentów i poświęca im czas aby dokładnie zrozumieć pacjentkę i jej problem .Jestem pod ogromnym wrażeniem jego zaangażowania , gdyż byłam już u kilku lekarzy niejednokrotnie tytułowali się różnymi stopniami doktorskimi a nawet wyżej i żaden nie potrafił postawić żadnej diagnozy a wręcz twierdzili ze nic mi nie jest „ taka pani uroda” . Dopiero Pan doktor Zmaczyński był w stanie postawić diagnozę . Jest to lekarz z powołania i poświęca się całkowicie aby pomóc pacjentkom . Jestem bardzo wdzięczna doktorowi za zajęcie się moimi problemami ,które jak się okazało są nie małe i mimo wszystko próbuje mi pomóc. Polecam wszystkim Pana doktora jest naprawdę wspaniały w swojej dziedzinie.
  Grazyna

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SublimedUsługa: konsultacje ginekologiczne z badaniem

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor pomocny, miły i profesjonalny. Rzetelny wywiad, wizyta odbyła się bez pośpiechu i na spokojnie można było opowiedzieć o problemie. Przede wszystkim zostałam wysłuchana i mój problem nie został zlekceważony jak przez większość lekarzy. Bardzo polecam !

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Witam, te gwiazdki to za mała skala oceny dla Pana doktora Zmaczyńskiego . Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za wykonaną histeroskopię dokładnie to dwie , oraz pokierowanie mnie odpowiednio z moimi problemami . bardzo fachowa pomoc , nic nie umyka Panu doktorowi za równo przy pierwszej wizycie jak i kolejnych, lekarz godny polecenia w 100% , bardzo duży profesjonalizm , wiedza, umiejętności oraz podejście do pacjenta. jeszcze raz dziękuję A.G.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor Zmaczyński zajął się moim przypadkiem kompleksowo, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty zdrowotne, nie tylko zaburzenia hormonalne ale i niedobory witamin i minerałów. Pan doktor tak poprowadził moje leczenie, że zaszłam w ciążę i urodziłam pięknego chłopczyka, choć inni lekarze twierdzili, że nigdy w ciążę nie zajdę. Mam wrażenie, że dla pana doktora jego zawód jest pasją i nie odstraszają go trudne przypadki.

 • K
  Lokalizacja: SUPERIOR Centrum Medyczne

  Pana doktora Andrzeja Zmaczyńskiego cechuje bardzo wysoki poziom merytoryczny, duże doświadczenie oraz zrównoważone i sympatyczne usposobienie. Przy diagnostyce zwraca uwagę na elementy (np. cechy anatomiczne macicy), które moi wcześniejsi lekarze całkowicie pomijali. Aktualnie pan doktor prowadzi moją pierwszą ciążę - sprawuje nade mną rozsądną, ale i pełną opiekę medyczną. Polecam pana doktora Andrzeja Zmaczyńskiego - to Profesjonalista przez duże "P", na którego zawsze można liczyć.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor Andrzej Zmaczyński jest specjalistą ginekologiem-położnikiem. Dowiedziałam się, że jest bardzo dobrym lekarzem. Wszystko się sprawdziło. Dobrze wykształcony, po specjalizacji, bardzo dobrze i fachowo wyjaśnia wszystkie problemy. Badania przeprowadza bardzo dokładnie i bezboleśnie. Miły, sympatyczny i elegancki o dużej kulturze osobistej. Polecam paniom w każdym wieku.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SUPERIOR Centrum MedyczneUsługa: nieplodnosc wtorna

  Bardzo pozytywny , skupiony ,rzetelnie udziela informacji odpowiadając na wszystkie pytania. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi a co najważniejsze szuka wszystkich możliwych sposobów aby pomóc. Bardzo gorąco polecam .

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sublimed

  Pomocny i profesjonalny. Rzetelny wywiad. Wizyta odbyła się bez pośpiechu i na spokojnie można było opowiedzieć o problemie.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SUPERIOR Centrum Medyczne

  Byłam pacjentką Pana Doktora po raz pierwszy i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie; jest sumiennym, kompetentnym i wyrozumiałym lekarzem. Wyraźnie widać, że Pan Doktor stara się pomóc pacjentce; wizyta była stosunkowo długa, konkretna, Pan Doktor pytał o wiele rzeczy, proponował kilka rozwiązań - o niektórych z nich nie miałam pojęcia i dowiedziałam się właśnie od Pana Doktora. Serdecznie polecam, jeżeli szukacie kompetentnego lekarza i sympatycznego człowieka!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz Andrzej Zmaczyński jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (2007). Tytuł specjalisty z zakresu położnictwa i ginekologii otrzymał w 2016 r. Pracuje jako asystent w Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej i Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z ginekologii onkologicznej, podczas której część szkolenia odbył w Klinice Onkologii Ginekologicznej Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Curie w Krakowie a aktualnie kontynuuje szkolenie w Oddziale Klinicznym Onkologii i Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
  Prowadzi zajęcia ze studentami na Wydziale Lekarskim w języku polskim oraz w Szkole Medycznej dla Obcokrajowców w języku angielskim.
  Lekarz Andrzej Zmaczyński jest współtwórcą trenażera do histeroskopii ambulatoryjnej, unikalnego w skali świata. Prowadzi kursy szkoleniowe z histeroskopii diagnostycznej i zabiegowej w Polsce i zagranicą.
  Szczególnie interesuje się małoinwazyjnymi zabiegami w ginekologii, niepłodności jak również w profilaktyce i diagnostyce nowotworów narządu rodnego. Poświęcił się wykonywaniu histeroskopii w warunkach ambulatoryjnych która nie wymaga pobytu w szpitalu na sali operacyjnej oraz znieczulenia ogólnego. Zabieg umożliwia diagnostykę jak i usuniecie zmian z jamy macicy. Prywatnie ojciec dwójki synów, amator rowerów i narciarstwa.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Wydział Lekarski Collegium Meducum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie

Nagrody i wyróżnienia

 • Young Travel Award - Androgen Excess & PCOS Society - Monachium 2012

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Rochester Health Sciences University, Rochester, New York, USA
 • Georgia Health Sciences University, Augusta, Georgia, USA
 • Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla w Krakowie

Certyfikaty