lek.

Andrzej Zmaczyński

Ginekolog

37 opinii +dodaj

Umów wizytę 33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Lekarz Andrzej Zmaczyński jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (2007). Tytuł specjalisty z zakresu położnictwa i ginekologii otrzymał… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor Zmaczyński zajął się moim przypadkiem kompleksowo, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty zdrowotne, nie tylko zaburzenia hormonalne ale i niedobory witamin i minerałów. Pan doktor tak poprowadził moje leczenie, że zaszłam w ciążę i urodziłam pięknego chłopczyka, choć inni lekarze twierdzili, że nigdy w ciążę nie zajdę. Mam wrażenie, że dla pana doktora jego zawód jest pasją i nie odstraszają go trudne przypadki.

 • K
  Lokalizacja: SUPERIOR Centrum Medyczne

  Pana doktora Andrzeja Zmaczyńskiego cechuje bardzo wysoki poziom merytoryczny, duże doświadczenie oraz zrównoważone i sympatyczne usposobienie. Przy diagnostyce zwraca uwagę na elementy (np. cechy anatomiczne macicy), które moi wcześniejsi lekarze całkowicie pomijali. Aktualnie pan doktor prowadzi moją pierwszą ciążę - sprawuje nade mną rozsądną, ale i pełną opiekę medyczną. Polecam pana doktora Andrzeja Zmaczyńskiego - to Profesjonalista przez duże "P", na którego zawsze można liczyć.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor Andrzej Zmaczyński jest specjalistą ginekologiem-położnikiem. Dowiedziałam się, że jest bardzo dobrym lekarzem. Wszystko się sprawdziło. Dobrze wykształcony, po specjalizacji, bardzo dobrze i fachowo wyjaśnia wszystkie problemy. Badania przeprowadza bardzo dokładnie i bezboleśnie. Miły, sympatyczny i elegancki o dużej kulturze osobistej. Polecam paniom w każdym wieku.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SUPERIOR Centrum MedyczneUsługa: nieplodnosc wtorna

  Bardzo pozytywny , skupiony ,rzetelnie udziela informacji odpowiadając na wszystkie pytania. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi a co najważniejsze szuka wszystkich możliwych sposobów aby pomóc. Bardzo gorąco polecam .

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sublimed

  Pomocny i profesjonalny. Rzetelny wywiad. Wizyta odbyła się bez pośpiechu i na spokojnie można było opowiedzieć o problemie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SUPERIOR Centrum Medyczne

  Byłam pacjentką Pana Doktora po raz pierwszy i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie; jest sumiennym, kompetentnym i wyrozumiałym lekarzem. Wyraźnie widać, że Pan Doktor stara się pomóc pacjentce; wizyta była stosunkowo długa, konkretna, Pan Doktor pytał o wiele rzeczy, proponował kilka rozwiązań - o niektórych z nich nie miałam pojęcia i dowiedziałam się właśnie od Pana Doktora. Serdecznie polecam, jeżeli szukacie kompetentnego lekarza i sympatycznego człowieka!

 • M
  Lokalizacja: Sublimed

  Mialam pierwszy kontakt z panem doktorem podczas zabiegu histeroskopii. Zabieg był bezbolesny, szybki i bez komplikacji. Pan doktor ma bardzo dużą wiedzę i dobrze traktuje pacjenta. Miałam duze szczęście ze go poznałam.Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam.

 • K
  Lokalizacja: Sublimed

  Po przeczytaniu kilkunastu solidnych opinii na temat doktora zapisałam się do niego w wrześniu ubiegłego roku. I po raz pierwszy w życiu poczułam się naprawdę dobrze zaopiekowana.
  Przede wszystkim ten lekarz naprawdę wie co robi, słucha uważnie i bierze pod uwagę wszystkie możliwe aspekty. Podchodzi do pacjenta holistycznie i bez cienia lekceważenia. Jako pierwszy, za co jestem niezmiernie wdzięczna, nie strzelał na ślepo diagnozami i nie zlecał wyrywkowych badan a skierował mnie na 3-dniowa kompleksowa diagnostykę w warunkach szpitalnych.
  Umiejętności diagnostyczne jak i sprzęt, na którym doktor pracuje są na najwyższym poziomie i w mojej ocenie- warte swojej ceny.
  Polecam wszystkim poszukującym mądrego i odpowiedzialnego lekarza.

 • J
  Lokalizacja: SUPERIOR Centrum Medyczne

  Takiego ginekologa szukałam od kilku lat. To rzetelny, znający się na rzeczy człowiek. Zawsze szukałam kobiet jako lekarzy ginekologów i miałam wielkie obawy co do mężczyzn ginekologów, ale odważyłam się i ani trochę nie żałuję tej decyzji. Na pierwszej wizycie został przeprowadzony ze mną długi i dokładny wywiad, abym później otrzymała konkretną opinię na temat moich problemów, które nie są małe i trwają u mnie od 16 roku życia. Jestem po drugiej wizycie i otrzymuję rewelacyjną pomoc, z której również jest zadowolona moja wymagająca Pani dietetyk :). Z całego serca polecam Pana Doktora ze względu na jego profesjonalizm i super podejście do pacjentki.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SublimedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Cieszę się, że zostałam pacjentką Doktora Zmaczyńskiego, gdyż wiem, że jestem pod dobrą opieką ginekologiczną profesjonalnego i doświadczonego lekarza. Podczas wizyt Pan Doktor wszystko dokładnie wyjaśnia i odpowiada na pytania.
  Jest to lekarz z powołania, a ponadto człowiek, który z szacunkiem traktuje pacjenta.
  Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt.
  Serdecznie polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz Andrzej Zmaczyński jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (2007). Tytuł specjalisty z zakresu położnictwa i ginekologii otrzymał w 2016 r. Pracuje jako asystent w Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej i Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z ginekologii onkologicznej, podczas której część szkolenia odbył w Klinice Onkologii Ginekologicznej Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Curie w Krakowie a aktualnie kontynuuje szkolenie w Oddziale Klinicznym Onkologii i Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
  Prowadzi zajęcia ze studentami na Wydziale Lekarskim w języku polskim oraz w Szkole Medycznej dla Obcokrajowców w języku angielskim.
  Lekarz Andrzej Zmaczyński jest współtwórcą trenażera do histeroskopii ambulatoryjnej, unikalnego w skali świata. Prowadzi kursy szkoleniowe z histeroskopii diagnostycznej i zabiegowej w Polsce i zagranicą.
  Szczególnie interesuje się małoinwazyjnymi zabiegami w ginekologii, niepłodności jak również w profilaktyce i diagnostyce nowotworów narządu rodnego. Poświęcił się wykonywaniu histeroskopii w warunkach ambulatoryjnych która nie wymaga pobytu w szpitalu na sali operacyjnej oraz znieczulenia ogólnego. Zabieg umożliwia diagnostykę jak i usuniecie zmian z jamy macicy. Prywatnie ojciec dwójki synów, amator rowerów i narciarstwa.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski Collegium Meducum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie

Nagrody i wyróżnienia

 • Young Travel Award - Androgen Excess & PCOS Society - Monachium 2012

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Rochester Health Sciences University, Rochester, New York, USA
 • Georgia Health Sciences University, Augusta, Georgia, USA
 • Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla w Krakowie

Certyfikaty