lek.

Andrzej Wieczorek

Urolog

Umów wizytę 344 odwiedziny w ciągu 30 dni

Dr Andrzej Wieczorek jest Specjalistą Urologii. Doświadczenie zawodowe zdobywa pracując na stanowisku Starszego Asystenta w Klinice Urologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Wa... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pan doktor potraktował mój problem bardzo poważnie i chociaż nie udało mu się znaleźć rozwiązania, skierował mnie do innych specjalistów. Bardzo polecam, pierwszy raz od pół roku czuję, że jest dla mnie jakaś nadzieja.

 • bardzo dobry

  W 100% zgadzam się z pozytywnymi opiniami poprzedników. Lekarz kompetentny, uczynny, duża wiedza zawodowa, skuteczny, trochę chaotyczny (bez negatywnego wpływu na przebieg leczenia) mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Kulturalny, kompetentny, traktuje pacjenta jak partnera rozważając różne warianty leczenia. Polecam.

 • bardzo dobry

  Profesjonalnie, konkretnie i rzeczowo. Świetne analityczne i psychologiczne podejście do pacjenta, bardzo szczegółowy wywiad, diagnoza budowana na posiadanej wiedzy, a nie przypuszczeniach. Polecam nawet wstydliwym bo nie odczuwa się jakichkolwiek barier.

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz byłem u tak dobrego lekarza urologa. Super kontakt z pacjentem. W ogóle nie odczułem bariery jaka najczęściej występuje między pacjentem a lekarzem. Chciał pomóc i pomógł. Teraz moje życie seksualne weszło na dużo lepszy poziom. Dziękujemy wraz z żoną.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, dociekliwy, pomocny - cierpliwy. Widać, że chce pomóc. Bardzo polecam!

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz i jeszcze raz świetny! Dociekliwy, uprzejmy, kompetentny. Na prawdę pomocny, bezinteresowny. Jestem zachwycona, lekarz z powołania.

Najbliższe terminy:

kolejne dni