lek.

Andrzej Warczak

Psychiatra

70 opinii +dodaj

Umów wizytę 1267 odwiedzin w ciągu 30 dni

lek. Andrzej Warczak Psychiatra więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
70 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska - Terapeutica

  Profesjonalista z dużym doświadczeniem,które pozwala na szybkie i trafne zdiagnozowanie cierpiącego pacjenta. Doktor z dużą kulturą osobistą, pełen empatii .Serdecznie polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy w tej dziedzinie medycznej.Wyszłam z gabinetu mocno podbudowana na duchu,z nadzieją na lepsze jutro.

 • A
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska - Terapeutica

  Dawno nie spotkałam tak sympatycznego lekarza. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.Mam zlecone leki, od dzisiaj zaczynam brać i jestem dobrej myśli.
  Kinga

 • Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska - Terapeutica

  Do lekarza trafiłam cała nerwowa,weszłam prawie z płaczem.
  Miałam dużo objawów które wskazywały na nerwice,lekarz rodzinny kazał mi iść do psychiatry.
  Trafiłam do Pana Andrzeja i miałam mnóstwo obaw co do wizyty,ale niepotrzebnie.Lekarz przepisał mi leki które niestety muszę bardzo długo brać.
  Widzę już duża poprawę,więc trafił idealnie dawki leków są niewielkie,polecam każdemu kto boi się wizyt u takiego specjalisty.
  Jest pomocnym,ciepłym i wspaniałym lekarzem.Wizyty są tanie,doradzi,wysłucha i przepisze trafne leki.Ja jeszcze niestety muszę długo chodzić na wizyty ale mam nadzieję,że będę zdrowa dzięki Panu Andrzejowi.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  To była moja pierwsza wizyta u lekarza tej specjalizacji. Miałam duże wątpliwości czy powinnam tam pójść. Ale gdy przekroczyłam próg gabinetu, to już wiedziałam,że to był dobry krok. Lekarz przesympatyczny, konkretny, po kilku słowach już wiedział jaka postawić diagnozę. Naprawdę polecam.

 • S

  Pan dr. Andrzej Warczak to lekarz z powołania. Podchodzi indywidualnie do pacjenta, a przede wszystkim go słucha. Przepisuje trafne leki, dzięki którym można normalnie funkcjonować. Polecam Pana Andrzeja wszystkim którzy potrzebują pomocy dobrego i wyrozumiałego psychiatry.

 • K
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska - TerapeuticaUsługa: problemy nerwicowe

  Bardzo polecam wizytę u Pana doktora. Miła atmosfera, fachowa pomoc. Lekarz z powołania. Pozdrawiam - pacjent z Tucholi

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: TERAPEUTICA Ośrodek Terapeutyczno-Szkoleniowy

  Kolejna wizyta u P.dr Warczaka i znowu same plusy!
  Kontakt b.miły,trafnie dobrane leki i to bezinteresowne duże zainteresowanie ze strony p.Warczaka.Czję się bezpieczna i daje mi dużo energii do działania.polecam P.dr Warczaka wszystkim potrzebującym,staniecie na nogi ale wiele zależy też od Was.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Warczak jest kompetentnym i bardzo wyrozumiałym lekarzem. Bardzo mi pomógł. Dzięki jego pomocy jestem innym człowiekiem, pełnym radości i uśmiechu. Polecam wizyty u Niego.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska - TerapeuticaUsługa: Zwykła wizyta

  Fantastyczny lekarz. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Nawet jeśli ktoś ma duże obawy przed wizytą i rozmową z obcą osobą, mówię szczerze, że nie ma powodu. Od pierwszej chwili rozmowa jest bardzo przyjacielska, ciepła i przede wszystkim z wyczuciem. Ja po wielu latach z chorobą wracam do normalnego życia. Cudowne uczucie. A to wszystko dzięki doktorowi, który trafnie mnie zdiagnozował i przypisał dobre leki (nie wpływające negatywnie na jakość codziennego dnia). Bardzo, bardzo szczerze polecam.

 • D
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska - Terapeutica

  To ciepły człowiek. Lekarz z powołania. Nie warto sie zastanawiać i męczyć z chorobą. Warto żyć. Pan Doktor jest niezawodny.

Doświadczenie i kwalifikacje