lek.

Andrzej Warczak

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

72 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 292 odwiedziny w ciągu 30 dni

lek. Andrzej Warczak Psychiatra więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
72 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska - Terapeutica

  Pan doktor jest bardzo miły i od razu wzbudza zaufanie. Pierwszy raz czułam się u lekarza tak komfortowo. Lekarz godny polecenia przepisał odpowiednie leki i przede wszystkim sprawił, że samopoczucie jest lepsze dzięki już samej rozmowie. Polecam serdecznie, na pewno będę korzystać z pomocy Pana Andrzeja. Pozdrawiam.

 • K
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska - Terapeutica

  Wybór lekarza padł po komentarzach. I to była najlepsza decyzja. Pan Andrzej jest świetnym lekarzem, wyrozumiały, wszystko jasno tłumaczy i nie patrzy na zegarek. Rzeczowo odpowiada na pytania. Po pierwszej wizycie wyszłam z nową dzieją. Dzięki dobrze dobranym lekom pozwolił mi ujarzmić depresję, która ciągnęła się za mną przez pół życia. Obawiałam się brania leków, na szczęście po rozmowie l z terapeutką I ostatecznie z P. Andrzejem ugielam się. Początki łatwe nie były, po drodze była też zmiana leków. Ale Dziś, po kilku miesiącach cierpliwości staje coraz pewniej na własnych nogach i zaczęłam wracać "do żywych". Normalnie pracuje i funkcjonuje. Nie boję się nowego dnia. I co najważniejsze, znów szczerze zaczęłam się uśmiechać. Z czystym sumieniem dałabym sześć gwiazdek, niestety mogę dać "tylko" pięć Dziękuję P. Andrzeju, jest Pan świetnym Człowiekiem.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska - Terapeutica

  Profesjonalista z dużym doświadczeniem,które pozwala na szybkie i trafne zdiagnozowanie cierpiącego pacjenta. Doktor z dużą kulturą osobistą, pełen empatii .Serdecznie polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy w tej dziedzinie medycznej.Wyszłam z gabinetu mocno podbudowana na duchu,z nadzieją na lepsze jutro.

 • A
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska - Terapeutica

  Dawno nie spotkałam tak sympatycznego lekarza. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.Mam zlecone leki, od dzisiaj zaczynam brać i jestem dobrej myśli.
  Kinga

 • Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska - Terapeutica

  Do lekarza trafiłam cała nerwowa,weszłam prawie z płaczem.
  Miałam dużo objawów które wskazywały na nerwice,lekarz rodzinny kazał mi iść do psychiatry.
  Trafiłam do Pana Andrzeja i miałam mnóstwo obaw co do wizyty,ale niepotrzebnie.Lekarz przepisał mi leki które niestety muszę bardzo długo brać.
  Widzę już duża poprawę,więc trafił idealnie dawki leków są niewielkie,polecam każdemu kto boi się wizyt u takiego specjalisty.
  Jest pomocnym,ciepłym i wspaniałym lekarzem.Wizyty są tanie,doradzi,wysłucha i przepisze trafne leki.Ja jeszcze niestety muszę długo chodzić na wizyty ale mam nadzieję,że będę zdrowa dzięki Panu Andrzejowi.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  To była moja pierwsza wizyta u lekarza tej specjalizacji. Miałam duże wątpliwości czy powinnam tam pójść. Ale gdy przekroczyłam próg gabinetu, to już wiedziałam,że to był dobry krok. Lekarz przesympatyczny, konkretny, po kilku słowach już wiedział jaka postawić diagnozę. Naprawdę polecam.

 • S

  Pan dr. Andrzej Warczak to lekarz z powołania. Podchodzi indywidualnie do pacjenta, a przede wszystkim go słucha. Przepisuje trafne leki, dzięki którym można normalnie funkcjonować. Polecam Pana Andrzeja wszystkim którzy potrzebują pomocy dobrego i wyrozumiałego psychiatry.

 • K
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska - TerapeuticaUsługa: problemy nerwicowe

  Bardzo polecam wizytę u Pana doktora. Miła atmosfera, fachowa pomoc. Lekarz z powołania. Pozdrawiam - pacjent z Tucholi

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: TERAPEUTICA Ośrodek Terapeutyczno-Szkoleniowy

  Kolejna wizyta u P.dr Warczaka i znowu same plusy!
  Kontakt b.miły,trafnie dobrane leki i to bezinteresowne duże zainteresowanie ze strony p.Warczaka.Czję się bezpieczna i daje mi dużo energii do działania.polecam P.dr Warczaka wszystkim potrzebującym,staniecie na nogi ale wiele zależy też od Was.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Warczak jest kompetentnym i bardzo wyrozumiałym lekarzem. Bardzo mi pomógł. Dzięki jego pomocy jestem innym człowiekiem, pełnym radości i uśmiechu. Polecam wizyty u Niego.

Doświadczenie i kwalifikacje