Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Choroby narządów wewnętrznych

Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna

Usługi i ceny

EKG - elektrokardiografia


Dworcowa 6, Lębork

Przychodnia Stamed

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

M

Opinia z dnia 02.08.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


J
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry człowiek i fantastyczny specjalista. To prawdziwe błogosławieństwo, być pod opieką medyczną takiego Człowieka!


M
Użytkownik zweryfikowany

Jak dla mnie to świetny lekarz. Nie chodzę za często do lekarzy ale jak już idę to właśnie do swojego rodzinnego czyli pana Stasiaka. Zawsze pomoże i poradzi a jak ma czas to nawet kilka słów rozmowy można z nim zamienić. Profesjonalista a poza tym nie zgrywa cwaniak wszystkowiedzącego gdy się na czymś nie zna lub coś mu się nie podoba to od razu daje skierowanie do specjalisty. Jak się go poprosi o jakieś badania i uzasadni to tez nie robi problemu.


G
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz na właściwym miejscu !!!Zazdroszczę Dr podejścia do życia, moim zdaniem byłby również świetnym psychologiem:) Z ogromną przyjemnością mogę polecić Dr Stasiaka!!!


Użytkownik zweryfikowany

najlepszy lekarz, jaki może być. przyjął mnie nawet po godzinach pracy. polecam, naprawdę! lepszego lekarza nie może być.


J
Użytkownik zweryfikowany

Wyjątkowy człowiek, zawsze można na niego liczyć, nigdy nie odmówi pomocy, jest dobry w tym co robi, gdyby wszyscy bili tacy jak on z takim podejściem do pacjenta to leczenie sie byłoby przyjemnością :) w 100% polecam :)


K
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz w Lęborku i niesamowity człowiek.Kompetentny a przy tym miły, sympatyczny.


E
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz o wyjątkowym pozytywnym podejściu do pacjenta. Jego diagnozy lekarskie w stosunku do mnie oraz mojej rodziny zawsze potwierdzały się mimo, że inni lekarze w szpitalu diagnozowali inaczej. Darzę go wielkim szacunkiem i poważaniem. Uważam, że swoją pracę wykonuje z zamiłowaniem i pasją. Nie zbagatelizował, żadnej przyczyny mojego złego samopoczucia, ani też mojej rodziny. Uważam, że jest najlepszym lekarzem w Lęborku.


G

Zawsze zleci badania jeśli ktoś potrzebuje dodatkowego potwierdzenia. Lekarz na medal. Bardzo miły. Dba o swoich pacjentów.


G

Najlepszy lekarz w Lęborku. Zawsze trafnie stawia diagnozę. Jest miły,uprzejmy, mądry,uczciwy, kompetentny...itp Zawsze ma czas dla pacjenta. Najlepszy jakiego znam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Choroby narządów wewnętrznych

Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna