COVID-19: Nie rezygnuj ze zdrowia

ZnanyLekarz

Do tego specjalisty możesz umówić się na:

Konsultacja online

Rozpocznij lub kontynuuj leczenie w bezpieczny i skuteczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Wizyta w gabinecie

Jeśli potrzebujesz leczenia, które wymaga spotkania ze specjalistą, nie czekaj – umów wizytę w gabinecie.

Adresy (2)


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Blik
12 201.....


Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny Andrzej Pękacki


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
12 201.....

Ten specjalista może wypisać e-receptę lub e-zwolnienie lekarskie

Sposób płatności: Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, Blik

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


a) Sprawdź swoją skrzynkę mailową (z uwzględnieniem skrzynki 'kosz') w poszukiwaniu maila z linkiem do płatności przez PayU za e-wizytę oraz maila z linkiem do odbycia e-wizyty w formie videoczatu.
b) Przygotuj się 10 minut przed konsultacją.
b) Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany.
c) W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery.
d) Przygotuj niezbędne dane osobowe dziecka: PESEL dziecka, adres zamieszkania z kodem pocztowym, numer oddziału NFZ.
d) Możesz również przygotować niezbędną dokumentację medyczną.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłem wydział lekarski na Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika w Krakowie (obecnie Collegium Medicum UJ) w 1980 roku. Praktykę prywatną pedi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • choroby zakaźne
 • alergia
 • borelioza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński Wydział Lekarski

Specjalizacje

 • Pediatria


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski, Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja pediatryczna


Promienna 21, Kraków

150 zł

Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny Andrzej Pękacki

Pozostałe usługi

E-recepta


PROMIENNA 21 wizyty online, Kraków

50 zł

Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny Andrzej Pękacki

E-recepta może być wypisana dziecku choremu i zdrowemu, po konsultacji online i postawieniu rozpoznania choroby. Obejmuje: wszystkie leki w wykazie NFZ. Refundacja recept zgodna z zasadami odpłatności wg. charakterystyki produktu leczniczego i przysługujących zniżek odpłatności za leki dla osób ubezpieczonych, odprowadzających składki chorobowe za dzieci i siebie.


Konsultacja online (pierwsza)


PROMIENNA 21 wizyty online, Kraków

150 zł

Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny Andrzej Pękacki

Czas trwania 30 minut.Obejmuje: zebranie wywiadu , badanie online za pomocą kamery gardła dziecka, śluzówek jamy ustnej, ocena stanu i zmian na skórze, ocena toru oddechowego dziecka, ocena tętna, ocena jamy brzusznej ( przy pomocy rodziców), ocena objawów oponowych: sztywności karku dziecka, objawu Koerniga. Rozmowa z dzieckiem, ocena typu kaszlu dziecka, świstów oddechowych i rzężeń oddechowych. Ocena napięcia mięśniowego dziecka. Ocena parametrów : waga, wzrost, obwód głowy, obwód klatki piersiowej dziecka i wykonanie na tej podstawie bilansu rozwoju dziecka.


Konsultacja pediatryczna (dzieci chore)


PROMIENNA 21 wizyty online, Kraków

150 zł

Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny Andrzej Pękacki

Czas trwania 30 minut. Konsultacja obejmuje wszystkie czynności opisane w konsultacji online.


Konsultacja pediatryczna + szczepienie


Promienna 21, Kraków

150 zł

Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny Andrzej Pękacki

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
58 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny Andrzej Pękacki konsultacja pediatryczna

Wspaniały lekarz, niesamowita wiedza oraz podejście do naszego synka. W końcu znaleźliśmy świetnego oraz doświadczonego pediatrę. Doktor wspaniałe wszystko wyjaśnił i zalecił leczenie. Wracamy za dwa tyg na kontrole oraz dalsze badania.

lek. Andrzej Pękacki

Dzień dobry Pani, pięknie dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Lekarz odpowiadający na wiadomości, trafnie diagnozuje i skutecznie leczy. Wizyty online były produktywne i bardzo pomocne w leczeniu naszego syna

lek. Andrzej Pękacki

Dzień dobry Panu, uprzejmie dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny Andrzej Pękacki

Lekarz bardzo miły i uprzejmy. Dokładnie wyjaśnia objawy choroby i tłumaczy sposób leczenia. Odpisuje na każdą wiadomość prywatną. Po pierwszej wizycie od razu zastosowal odpowiednie leczenie. Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora! Polecam z czystym sumieniem!

lek. Andrzej Pękacki

Dzień dobry Pani, uprzejmie dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny Andrzej Pękacki konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

Doktor był jeszcze moim lekarzem gdy byłam w wieku nastoletnim , aktualnie pacjentem doktora jest moja pociecha , diagnozy zawsze są trafne i w 100% leczenie jest zawsze skuteczne , nawet dzwoniąc wieczorem w różnych kryzysowych sytuacjach zostaje mi udzielona wyczerpująca i kompleksowa porada . Ciepło polecam - Sylwia Michalec .

lek. Andrzej Pękacki

Dzień dobry Pani, uprzejmie dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam serdecznie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny Andrzej Pękacki

Doktor Pękacki mogę powiedzieć że leczył mnie całe moje życie a więc 25 lat, teraz gdy sam mam dziecko, nie wyobrażam sobie aby miał Nim się zajmować inny lekarz. Sumienny, Miły, nigdy się na Nim nie zawiedliśmy! Polecam z czystym sumieniem!

lek. Andrzej Pękacki

Dzień dobry, pięknie dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo dobry specjalista. Szczegółowo i rzeczowo tłumaczy . Pan doktor posiada duże doświadczenie. Prowadzi naszych synów. Polecam.

lek. Andrzej Pękacki

Dzień dobry, uprzejmie dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny Andrzej Pękacki

Pan Doktor jest najlepszym specjalistą jakiego mogliśmy spotkać. Nie zawiodłam się ani raz. Wizyty osobiste jak i on- line- pełen profesjonalizm. Podziwiam i dziękuję za opiekę nad synkami od urodzenia już przez prawie 6 lat.

lek. Andrzej Pękacki

Dobry wieczór Pani, uprzejmie dziękuję za opinię. Jest mi bardzo miło.Pozdrawiam serdecznie.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo polecam doktora Pękackiego. Jest to znakomity, pełen empatii lekarz z długoletnim doświadczeniem. Znam pana doktora od 25 lat. Opiekował się dwójką moich dzieci. Zawsze mogę na niego liczyć. Prawdziwy lekarz z powołania. Nigdy się na nim nie zawiodłam.

lek. Andrzej Pękacki

Dzień dobry Pani, uprzejmie dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie Andrzej Pękacki.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny Andrzej Pękacki konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

Lekarz bardzo komunikatywny. Zebrał szczegółowy wywiad. Podczas wizyty online była potrzeba zerknięcia do gardła dziecka. Zostaliśmy dokładnie poinstruowani w jaki sposób to zrobić, żeby osiągnąć zamierzony efekt.
Szybka i - jak się wydaje - trafna diagnoza.

Pozdrawiamy z Wrocławia! ;)

lek. Andrzej Pękacki

Dzień dobry, uprzejmie dziękuję za opinię, pozostaję do państwa dyspozycji. Pozdrawiam serdecznie .


U
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny Andrzej Pękacki konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

Bardzo kompetentny i rzetelny Pan Doktor. Miła i jasna forma przekazu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, poradę lekarska i przyjazne podejście do pacjenta i rodziców.

lek. Andrzej Pękacki

Dzień dobry Pani, bardzo dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Moja prawie 8 miesięczna córeczka już od 3 dni ma goraczke , temperatura dochodzi do 39 stopni. Podaje jej paracetamol, który działa tylko przez chwilę , a potem znowu jest gorączka . Mała trochę pokasluje i bardzo często kicha. Jest bardzo markotna i wkolko zmęczona . Dzwoniłam już do kilku przychodni i szpitala , żeby zaczerpnąć porady , ale za każdym razem słyszałam żeby obserwować dziecko i zbijać temperaturę. Córeczka może ząbkowac, bo jest w takim wieku, ale póki co nie widać nic co by na to wskazywało . Dodam jeszcze że dziadkowie małej przechodzą właśnie koronowirusa. Fakt nie miała z nim bezpośredniego kontaktu , ale pośredni kontakt był. Bardzo się martwię i nie wiem co robić , gdyby nie ta epidemia to zwalilabym to na ząbkowanie lub przeziębienie , a tak to nie wiem co myśleć. I tu moje pytanie , co robić dalej ? Czy powinnam to zgłaszać do sanepidu ?

  Pozdrawiam.

  Dzień dobry Pani, czy Pani dziecko miało już chorobę o nazwie: gorączka trzydniowe? Jeśli nie, to może właśnie dlatego gorączkę ma tak wysoką. Przy ząbkowaniu nie występują tak wysokie gorączki. Jeśli jest Pani zainteresowana szczegółowym omówieniem tego problemu zapraszam do mnie do gabinetu pediatrycznego on-line na portalu: Medfile.pl należy wpisać pediatra Kraków Andrzej Pękacki, lub na Znanylekarz, wpisując to samo. Pozdrawiam serdecznie Andrzej Pękacki Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny.

  lek. Andrzej Pękacki

 • Synkowi 4-letniemu zrobił się odcisk na śródstopiu. Jest twardy i widoczny jest rdzeń. W jaki sposób mogę go usunąć? Plastrów dostępnych w aptekach nie można stosować u dzieci do 12go roku życia.

  Dzień dobry, zmiana skórna o które Państwo piszecie wymaga oceny wizualnej. Mogą to być różne schorzenia skóry. W tej sytuacji proszę o umówienie wizyty online, e-wizyty w formie czatu video na stronie internetowej mojego gabinetu lekarskiego pediatrycznego online Andrzej Pękacki Centrum Medycznego NZOZ KRAKUS, Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny,Kraków ul Promiennej 21. Pozdrawiam serdecznie Andrzej Pękacki.

  lek. Andrzej Pękacki

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłem wydział lekarski na Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika w Krakowie (obecnie Collegium Medicum UJ) w 1980 roku. Praktykę prywatną pedi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • choroby zakaźne
 • alergia
 • borelioza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński Wydział Lekarski

Specjalizacje

 • Pediatria

Staże

 • Lekarski staż podyplomowy w Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika w Krakowie (1980-1981)
 • Młodszy Asystent w Zespole Opieki Zdrowotnej nr 4 Podgórze w Krakowie (1981-1984)
 • Asystent w Zespole Opieki Zdrowotnej nr 2 w Krakowie-Nowej Hucie (1984-1985)
Zobacz więcejZnajomość języków

Angielski, Rosyjski, Polski

Nagrody i wyróżnienia

 • ORŁY MEDYCYNY NAGRODA W ROKU 2018 i 2019

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania