prof. dr hab. n. med.

Andrzej Milewicz

Endokrynolog, Internista, Urolog

Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl. Prof. dr hab. med. Andrzej Milewicz jest doświadczonym endokrynologiem, internistą i urologiem. Ponad 40 lat temu u... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl.
  Prof. dr hab. med. Andrzej Milewicz jest doświadczonym endokrynologiem, internistą i urologiem. Ponad 40 lat temu ukończył studia i uzyskał uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. Od tego czasu nieprzerwanie pogłębia swoją wiedzę medyczną, specjalizując się w kilku dziedzinach medycyny. W 1972 roku uzyskał specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych I stopnia, a w 1975 roku II stopnia. Lekarz postanowił poszerzyć zakres swoich specjalizacji w latach dziewięćdziesiątych, kiedy zdecydował się na kształcenie w dziedzinie endokrynologii. W 1976 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych, następnie doktora habilitowanego (1983 rok) i profesora nauk medycznych – tytuł nadawany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (1992 rok). Obecnie lekarz pracuje w Centrum Medycznym GINEMEDICA, gdzie w sposób fachowy wykorzystuje swoją bogatą wiedzę i doświadczenie.

Specjalizacje

 • Endokrynologia

Ukończone szkoły

 • _

Publikacje

 • _

Nagrody i wyróżnienia

 • _

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Niestety, ale nie jestem zadowolona z leczenia się u Pana Profesora. Owszem to bardzo miły i sympatyczny lekarz, ale nie pomógł mi w mojej chorobie. Leczyłam się u niego 1,5 roku. Niestety leczenie polegało tylko na zwiększaniu lub zmniejszaniu dawki leku i robieniu wyników tych samych badań. Pan Profesor nie znalazł przyczyny mojej choroby, w pewnym momencie stwierdził, że taka moja uroda. Musiałam zmienić lekarza, który zlecił szereg badań i bardzo szybko znalazł przyczynę mojej choroby. Nie wiem czy miałam pecha, czy Pan Profesor nie potrafił mi pomóc, ale straciłam bardzo dużo cennego czasu w staraniu się o dziecko jak i pieniędzy.

 • Bardzo kompetentny lekarz, a przy tym niezwykle sympatyczny! W razie problemu można do niego zadzwonić, co według mnie też jest atutem. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny specjalista. Fachowa opieka. Doskonale wytłumaczył problem i dobrał odpowiednie leki. Bardzo dokładnie zbadał i naprawdę pomógł. Polecam!!!

 • Dziękuję panu profesorowi,że mimo własnej choroby zapewnił mi opiekę, stosowne badania. Zawdzięczam profesorowi możliwość powrotu do normalnego życia: wyprowadził mnie z depresji posterydowej, a dzięki badaniom została skorygowana całkowicie błędna diagnoza i leczenie. Czasami naprawdę potrzeba w leczeniu endokrynologicznym rozwagi i doświadczenia. Polecam.

 • Cenię tego lekarza. Jestem jego pacjentką od dobrych 4-5 lat i pomógł mi swojego czasu mimo, że inni endokrynolodzy wprowadzili mnie w niezłe kłopoty.Zawsze był bardzo uprzejmy. Telefony dzwoniły, ale przecież ja też dzwoniłam do niego, kiedy inni byli przyjmowani(nie dajmy się zwariować). Ostatnio mnie jednak zawiódł. Gdy moje problemy wyszły poza standardowe - "tzw.tarczycowe" to pan prof. zaczął błądzić. Mam coraz to większe problemy hormonalne, walczę z okropnym trądzikiem, ale niby jest w miarę ok.Szukam więc bardzo dobrego endokrynologa w Polsce lub zagranicą w celach leczenia lub konsultacji.Cena nie ma znaczenia.Proszę o pomoc.

 • To Pan, któremu już sie chyba nie chce. Bardzo źle dobrane leki, chyba nie słuchał w jakim celu tak właściwie przyszłam. Oczywiście zbadał mnie, dał mi swój nr telefonu, ale to chyba tylko dlatego, że za wizyte zapłaciłam 260zl. Straciłam pieniądze i kolejny miesiąc w staraniach się o dziecko.

 • Jestem zaskoczona negatywnymi komentarzmi.Naczytałam sie tego i na wizycie(pierwszej)spodziewałam się,że Pan Doktor nie spojrzy nawet w wyniki.I tu miłe zaskoczenie obejrzał wszystkie wyniki,dokładnie mnie wypytał o wszystko co dotyczy choroby i nie tylko.Zbadał mnie bardzo dokładnie,wypisał leki.Dał mi swój prywatny numer telefonu,a bedzie na wakacjach i kazał dzwonic jak tylko się będzie coś działo,czy spotkaliscie takiego lekarza ,bo ja dotychczas a mam 52 lata nie.I to są te lelefony o których ktos się wypowiada negatywnie,ale sa to telefony które mogą zdecydowac o naszym dalszym losie.Każdemu z problemem tarczycy polecam takiego lekarza.

 • Byłam u Pana doktora pierwszy raz i jestem naprawdę pod wrażeniem! Pierwszy raz lekarz poświęcił mi tyle czasu, uwagi i tak dokładnie przebadał (spojrzał nawet na moje zęby), wypytał dokładnie o wszystko.Był bardzo miły i uprzejmy zlecił dodatkowe badania.Podniósł mnie na duchu twierdząc, że " najważniejszym celem jest teraz to bym zaszła w ciąże i ją utrzymała" (jestem po dwóch poronieniach).Dodam, iż byłam u wielu lekarzy ale z takim podejściem i zaangażowaniem spotkałam się pierwszy raz !!!

 • jestem jpacjentka Pana doktora i nie narzekam uwazam ze jest dobrytm lekarzem w swojej spacjalnosci. polecam

 • B. dobry