Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

pl. Wolności 7, Nisko
Prywatna Praktyka Lekarsko-Stomatologiczna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarsko-Stomatologiczna Inny

Wyrywałam u Pana Malmona 2 ósemki, które nie były całkowicie wyrośnięte, zabieg był bardzo szybki, zęby zostały wyrwane w całości bez konieczności rozcinania dziąsła. Brak powikłań po wyrwaniu, nawet nie miałam opuchlizny. Bardzo miły człowiek, bezstresowa atmosfera. Polecam z całego serca!


A
Użytkownik zweryfikowany

Czytając dwie poprzednie negatywne opinie nie ma ma wątpliwości, że żadna z tych Pań nie była u dr. Malmona. Lekarz ten bowiem jest najlepszym specjalistą na tym tym terenie. Twierdzenie natomiast, że doktor był niemiły to oczywiste szkalowanie wspaniałego lekarza


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam, nie polecam tego stomatologa. Poszlam do niego raz i podziekowalam.
Dziwi mnie dlaczego ma tyle pozytywnych opinii, mnie zrazilo samo nastawienie do pacjenta, niechec dania znieczulenia przy glebokim wierceniu, brak rekawiczek i sam fakt otwartych drzwi od gabinetu.

Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia niższej oceny.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Wyrywałam u niego ósemkę to był koszmar rwał mi długo, dał za słabe znieczulenie po tym jak chciałam wyjść w połowie zlitował się i dostałam kolejne znieczulenie...
Przez tego lekarza boje się iść wyrwać kolejne zęby, trauma niesamowita.


N
Użytkownik zweryfikowany

Usuwa zęby zarówno dorosłym jak i nastlatkom bez najmniejszych problemów. Trudne ósemki jak i czwórki z potrójnym korzeniem także usuwał nam bez żadnych niespodzianek. Potrójnego korzenia nie było widać na zdjęciu. Lekarz z powołania stworzony do swojej pracy.


J
Użytkownik zweryfikowany

Jestem stałym pacjentem doktora i podobnie jak moim poprzednicy twierdzę, z cała stanowczością, że lepszego specjalisty od Pan A.Malmon na pewno nie znajdziecie na całym podkarpaciu. Polecamy pana doktora wszystkim, którzy mieli lub mają kłopoty z zębami i wcześniej bali się odwiedzin u stomatologa. Nawet ja który wcześniej bałem się takich teraz nie tylko, że się nie boję to wręcz przeciwnie jak tylko poczuję chociaz minimalny ból zębów od razu umawiam się na wizytę u doktora.


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista. Jestem jego pacjentką od kilku lub kilkunastu lat i nigdy nie spotkałam się z nietaktownym zachowaniem doktora, choć niejednokrotnie, gdybym była na jego miejscu - odesłałabym niektórych pacjentów do tych lekarzy, którzy zaczęli nieudolne leczenie, a potem nie wiedzieli co z tym zrobić.
Jest nie tylko świetnym lekarzem stomatologiem, ale również chirurgiem. Zabieg, który u mnie przeprowadził był bardzo profesjonalny, a zdrutowanie szczęki mojego kolegi sprawne i co najważniejsze przyniosło efekt. Szkoda, że tak krótko był "zdrutowany".
Szczerze polecam


Z
Użytkownik zweryfikowany

Pacjentką doktora jestem od najmłodszych lat, chodziłam do niego jeszcze z rodzicami. Zawsze był uprzejmy a nawet pocieszał, gdy płakałam. Teraz, gdy chodzę do niego sama nadal traktuje mnie bardzo życzliwie, tłumaczy co zrobić, a czego nie, żeby nie bolało, albo żebym nie spuchła i nie wyglądała jak chomik. Szczerze polecam, jako stomatologa i jako chirurga.


A
Użytkownik zweryfikowany

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Jestem od ponad 3 lat stałym pacjentem doktora. Jest fachowcem w każdym calu a przy tym niesamowicie uprzejmym i życzliwym lekarzem. Dodatkowo atutem doktora Malmona jest jego doświadczenie oraz fakt, że jest wstanie przyjąć pacjentów nawet we własnym domu praktycznie o każdej porze dnia i nocy. Cieszy się przy tym bardzo dużym szacunkiem wśród pacjentów.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie