Andrzej Kwiatkowski

Ginekolog więcej

Tomaszów Mazowiecki 1 adres

Nr PWZ: 1767271

93 opinie

Adres

Gabinet Prywatny
Pl. Kościuszki 9 II piętro, Tomaszów Mazowiecki

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

93 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny Inny

Polecam doktora Kwiatkowskiego. Trafiłam do Pana Doktora po stracie ciąży. Mimo wielu wizyt u innych specjalistów tylko doktor zainteresował się moim przypadkiem. Od samego początku zlecał badania, które potem szczegółowo omawiał i dawał zalecenia co do dalszego postępowania. Rozwiewał każde wątpliwości, odpowiadał nawet na najdziwniejsze pytania. Zaangażowany w 100%. Ogromy plus za nowoczesny sprzęt w gabinecie. Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki Panu doktorowi mogę tulić córeczkę w ramionach. Gorąco polecam Pana doktora. Oby wiecej takich lekarzy.

S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny Inny

Doktor Kwiatkowski to prawdziwy lekarz z powołania, dzięki Panu Doktorowi w tym roku doczekaliśmy się upragnionej i przede wszystkim zdrowej córeczki. Bez pomocy i ogromniej wiedzy jaką Pan Doktor posiada myśl o dziecku była tylko marzeniem. Pan Doktor był ogromnym wsparciem kiedy przychodziły chwile zwątpienia mój przypadek nie należał do łatwych i po mimo wielu próbach i poronieniu udało się. Pan Doktor za każdym razem zlecał badania i trafne diagnozy dobierał odpowiednie leki za co jestem ogromnie wdzięczna bo bardzo rzadko zdarza się tak kompetentny lekarz. Z czystym sercem polecam bardzo serdecznie Pana Doktora wszystkim paniom. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę Pana.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny Inny

Trafiłam do pana doktora z polecenia znajomej i teraz polecam go swoim znajomym!
To Skrupulatny, dokładny, skuteczny i empatyczny lekarz, pomógł mi z diagnoza i leczeniem gdzie inni lekarze na ślepo dawali antybiotyki które tylko wyjałowiły mi organizm. Żałuje ze trafiłam do niego już po stracie dziecka ale pan doktor pomógł ustalić przyczynę poronienia gdzie inni mówili po prostu „tak się zdarza”. Będę na 100% korzystać z konsultacji z panem doktorem we wszelkich sprawach ginekologicznych. Polecam pana doktora z czystym sumieniem!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny Inny

Z czystym sumieniem polecam dr Kwiatkowskiego. To bardzo dobry fachowiec w swej dziedzinie, jest zaangażowany w leczenie pacjentki, zawsze można skonsultować się przez telefon lub SMS. Moją trudną ciążę prowadził z dużym zaangażowaniem, zlecał mnóstwo badań, wnikliwie analizował wyniki, trafnie dobierał leki. Dzięki Panu Doktorowi szczęśliwie na świat przyszła nasza upragniona córeczka, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny Inny

Polecam Pana doktora. Ogromna wiedza, zaangażowanie w leczenie, wystawia dużo badań i trafnych diagnoz. Świetny lekarz


Ż
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny

Do Pana doktora Kwiatkowskiego umówiłam się na wizytę, ponieważ miałam lekkie obawy czy aby moja ciąża na pewno przebiega dobrze tak jak mówił mi to lekarz prowadzący. I to była najlepsza decyzja w moim życiu, bo dzięki dr Kwiatkowskiemu żyje. Może zacznę od początku. Cała sytuacja trwała niespełna tydzień. W czwartkowe popołudnie spotkałam się z moim lekarzem w celu potwierdzenia ciąży (pozytywne testy i wynik betaHCG). Był tylko jeden mały problem-plamienie. Pan dr ... poprzez badanie jak najbardziej potwierdził że jestem w ciąży, a plamienie jest tzw. plamieniem implantacyjnym. Wszystko pięknie po czym chcial żebym przyszła za 2 tygodnie i wtedy wykonamy wszystkie inne badania. Skoro lekarz tak mówi to ok (to była moja pierwsza ciąża). W poniedziałek już nie było tak kolorowo. Doszedł kłujący ból brzucha umiejscowiony z prawej strony. Wiadomo szybki telefon do dr ... Polecenia następujące "proszę wziąć podwójna dawkę Duphastonu". Następny dzień i było tylko gorzej, znowu ból i nieustające plamienie. Znowu telefon do dr ... i słowa "Wszystko jest dobrze, tak jest na początku, proszę leżeć i zrelaksować się przed telewizorem". I tutaj zaczęły się moje obawy, setki stron w Internecie przeczytane, no coś na pewno jest nie tak. Znalazłam nr tel do dr Kwiatkowskiego i dzwonię. Po wyjaśnieniu całej sytuacji Pan doktor kazał jak najszybciej przyjechać do swojego gabinetu w celu badania. Przeprowadził ze mną obszerny wywiad i przystąpił do badania. Niestety nie były to dobre wieści-ciąża pozamaciczna w prawym jajowodzie. Wiadomo totalne załamanie, bo przecież parę godzin wcześniej mój lekarz kazał mi odpoczywać, bo wszystko jest dobrze. Na szczęście podejście dr Kwiatkowskiego sprawiło, że musiałam bardzo szybko ochłonąć i podjąć kolejne kroki. Wypisał skierowanie do szpitala z zaznaczeniem żeby jeszcze tego dnia jechać. Oczywiście znalazłam się w szpitalu, a na drugi dzień już leżałam na stole operacyjnym. Z powodu zbyt dużej ilości krwi w zatoce Douglasa nie udało się zrobić tego farmakologicznie, więc wykonano laparoskopie i usunięto mi cały jajowód. Można powiedzieć, że trafiłam w ostatniej chwili, bo za chwilę mógł powstać krwotok wewnętrzny (tak to określili lekarze).Po dwóch dniach zostałam wypisana. Tak jak obiecałam Panu dr Kwiatkowskiemu zadzwoniłam poinformować co i jak udało się zrobić. Oczywiście od tamtej pory jestem pod opieką dr Kwiatkowskiego i nie zamierzam tego zmieniać, czeka mnie szereg badań no i pewnie stresu z tym związanego, ale wiem, że jest pod fachową opieką i dzięki pomocy dr Kwiatkowskiego razem z mężem wkrótce doczekamy się małego bąbelka.
Z czystym sumieniem mogę napisać, że dr Kwiatkowski jest lekarzem godnym polecenia i profesjonalistą w swoim zawodzie. Zawdzięczam mu życie i dlatego wystawiam opinie bardzo dobrą.


R
Profil zweryfikowany

Dr Kwiatkowski to doskonały specjalista w swojej dziedzinie, posiadający ogrom wiedzy i doświadczenia. Pan Doktor przeprowadził u mnie operację która nie należała do łatwych...a jednak Pana Doktor bez zawahania się jej podjął. Obecnie czuje się znakomicie, i pełni mogę cieszyć się życiem. Polecam w 100%.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny prowadzenie ciąży

Dr Kwiatkowski, to znakomity fachowiec. Prowadził moją ciążę od samego początku aż do jej rozwiązania. Jest przede wszystkim konkretny, merytoryczny i bardzo profesjonalny. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie i rewelacyjne podejście do pacjenta, pełne szacunku i należytej atencji. Przez całą ciążę bardzo rzeczowo i wyczerpująco odpowiadał na każde moje pytanie, rozwiewał wątpliwości. Wszystkie badania przeprowadzał starannie, szczegółowo i delikatnie, dzięki czemu czułam się bezpiecznie i wiedziałam, że jestem pod opieką specjalisty. Każdej przyszłej mamie i nie tylko polecam takiego ginekologa. Na uwagę zasługuje również bardzo dobrze i nowocześnie wyposażony gabinet, co przekłada się na komfort każdej wizyty. Z całą pewnością lekarz godny zaufania.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny

Po 12 latach starań i po 5 poronieniach(poronienie w 15 tyg,puste jajo płodowe,ciąża pozamaciczna,obumarcia 7 tc) w zeszłym roku po raz pierwszy zostałam mamą ślicznego zdrowego chłopca dzięki panu doktorowi.To fantastyczny lekarz który od samego początku był profesjonalny i mnie wspierał.
Dziękuje mu za wszystko i gorąco polecam


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny prowadzenie ciąży

Bardzo profesjonalny lekarz. Ogrom wiedzy i doświadczenia. Idealny doktor do prowadzenia ciąży. Jedynym minusem, za który odjelam jedna gwiazdkę jest problem z punktualnością i kolejkami. Zapisy na godzinę nie do końca są respektowane, poza tym często kilka pacjentek umówionych jest na jedna godzinę. Pacjentki wchodzą według tego, która pierwsza przyszła. Gdyby to zostało unormowane byłoby idealnie. Doktor jest przemiłym i fachowym specjalistą. Gabinet jest odpowiednio wyposażony. Jest oddzielne pomieszczenie do przygotowania się przed badabiem, świetny sprzęt do usg i komfort na każdej wizycie. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania