lek.

Andrzej Korta

Kardiolog

65 opinii +dodaj

Umów wizytę 109 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem kardiologiem z Wrocławia, który zbada, wykona potrzebne badania kardiologiczne, zdiagnozuje ewentualne problemy oraz udzieli obszernych informacji potrzebnych do tego,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
65 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miłe badania, Pan doktor fachowo wyjaśnia zakres, szczegółowo komentuje zakres badań. Miła rozmowa. Bardzo polecam inny. Oby takich lekarzy jak najwięcej.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: dolegliwości skoków ciśnienia i kołatanie serca

  Pan doktor bardzo życzliwy. Szczegółowo analizuje wyniki i tłumaczy. Wizyta u niego przebiega bezstresowo i w miłej atmosferze.Polecam wszystkim którzy potrzebują konsultacji ,pomocy kardiologa.Pozdrawiam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Elf-Med Rodzinne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje kardiologiczne z nadaniami USG i EKG

  Z wizyty u Pana Doktora jestem zadowolona . Zostałam wysłuchana ,przebadana i uspokojona a to wszystko bez zbytniego pośpiechu. Polecam !

 • D
  Lokalizacja: Elf-Med Rodzinne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje kardiologiczne z nadaniami USG i EKG

  Najlepszy kardiolog u jakiego bylem! Dusza czlowiek. Nie ma tu skali do oceny tego lekarza. Badania na miejscu: Ekg, usg, konsultacja, zalecenia. Czego chciec wiecej? Polecam kazdemu.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacje kardiologiczne EKG

  Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Miły, uprzejmy. Badanie usg serca przeprowadza w bardzo zrozumiały sposób cały czas tłumacząc pacjentowi co obecnie widzimy na ekranie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam każdemu kto ma problem z serduchem.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  pełen profesjonalizm, ogromna kultura osobista, fantastyczne poczucie humoru. Pan doktor wykonał USG i EKG i bardzo skrupulatnie wyjaśnił wyniki. Szczerze polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacje kardiologiczne EKG

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Zostalam przebadana, wysłuchana i co najważniejsze dowiedziałam się w końcu jaka jest przyczyna moich omdleń i nie muszę się więcej stresowac :) polecam serdecznie

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacje kardiologiczne ekg

  Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Pan doktor wykonał badania bardzo dokładnie, wszystko tłumacząc i odpowiadając w zrozumiały sposób na wszystkie moje pytania.Wydał zalecenia, wystawił receptę na potrzebne leki i wszystko dokładnie wyjaśnił. Dodatkowo wydrukował i wręczył mi opis wywiadu lekarskiego oraz badania przedmiotowego. W gabinecie panowała przyjazna atmosfera. Pan doktor uśmiechnięty, miły i troskliwy. Lekarz godny polecenia.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacje kardiologiczne EKG

  To moja już trzecia wizyta u Pana Doktora,pierwsza w Poradni kardiologicznej przy Wyszyńskiego co do badania lekarskiego było przeprowadzone profesjonalnie rzeczowo i w skupieniu z nastawieniem co mówi pacjent ,jestem zadowolona.Pana Doktora jest balsamem na nasze chore serca spokojny ,kompetentny i bardzo życzliwy. Polecam z całego serca.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: zle wyniki badan

  Pelen profesjonalizm.Pan doktor wykonał badania dokładnie wszystko tłumacząc.odpowiedzial na każde pytanie a co najważniejsze uspokoił nas.mily, uprzejmy.polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem kardiologiem z Wrocławia, który zbada, wykona potrzebne badania kardiologiczne, zdiagnozuje ewentualne problemy oraz udzieli obszernych informacji potrzebnych do tego, aby w dobry i skuteczny sposób dbać o swoje zdrowie oraz w jak przygotować się do do kolejnej wizyty lekarskiej. Swoim wieloletnim doświadczeniem w leczeniu chorób wewnętrznych jestem w stanie zapewnić Państwu na najwyższym poziomie.

Specjalizacje

 • Kardiologia