Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, + 1 więcej
22 273..... Pokaż numer


ul. Domaniewska 39A (Horizon Plaza), Dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe., Mokotów, Warszawa
Horizon Medical Center

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Zwykła wizyta

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza

Konsultacja ortopedyczna • 220 zł

Usunięcie haluksów (dwie nogi) • 13 000 zł

Usunięcie haluksów (jedna noga) • 7 000 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Warszawskiej Akademii Medycznej (1992). W 2001 zdałem z wyróżnieniem egzaminy specjalizacyjne II stopnia i uzyskałem tytuł Specjali...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby stawów
 • Choroby układu ruchu
 • Terapia komórkami macierzystymi
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • 1986-1992 I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie
 • 2001 zdany z wyróżnieniem egzamin specjalizacyjny II stopnia; uzyskanie tytułu Specjalisty Ortopedy i Traumatologa
 • 2015 Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego - studia podyplomowe " Zarządzanie w Ochronie Zdrowia".

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Zdjęcia


Znajomość języków

Hiszpański, Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja ortopedyczna


Pory 78, Warszawa

300 zł

Carolina Medical Center


Kazimierza Wójcickiego 4, Warszawa

220 zł

Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej

Pozostałe usługi

Usunięcie haluksów (dwie nogi)


Kazimierza Wójcickiego 4, Warszawa

13 000 zł

Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej


Usunięcie haluksów (jedna noga)


Kazimierza Wójcickiego 4, Warszawa

7 000 zł

Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej


Zwykła wizyta


ul. Domaniewska 39A (Horizon Plaza), Dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe., Warszawa

Horizon Medical Center

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Carolina Medical Center konsultacja ortopedyczna

Żaden problem nie został rozwiązany. Doszło tylko do rozmowy na temat schorzeń. Wizyta opóźniona o 45 minut.

lek. Andrzej Komor

Szanowna Pani,
podczas wizyty odmówiła Pani wykonania nawet podstawowej diagnostyki, jaką jest badanie rtg. Postawienie diagnozy na podstawie zdjęć sprzed 7 lat jest wróżeniem z fusów. Nie mogąc postawić rozpoznania nie można zaproponować i zaplanować konkretnego leczenia a więc i nie można rozwiązać problemu.
Z poważaniem,
Andrzej Komor


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Carolina Medical Center

czas na wizytę 20 min jest zdecydowanie za krótki. Lekarz wyczerpująco odpowiedział na moje pytania i dalsze leczenie, zaangażowany. to jednak zapewne powoduje opóźnienie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Carolina Medical Center

W dniu 22 czerwca 2018 r. uległam wypadkowi, podczas niefortunnego skoku z murka o wysokości ok 1 m. Spadłam wówczas z niego, uderzając plecami (kręgosłupem) o ścianę, natomiast największy uraz poczułam w stopach - nie mogłam na nich stanąć ani się podnieść. W wyniku badań (RTG i rezonansu magnetycznego) okazało się, że złamaniu wieloodłamowemu uległy obie kości piętowe (lewa i prawa), ze znacznym przemieszczeniem. Ze względu na grożące mi trwałe kalectwo, w dniu 26 czerwca 2018 r. odbyła się operacja, którą przeprowadził Pan Doktor Andrzej Komor - specjalista traumatologii i ortopedii, polegająca na zespoleniu kości pięt z użyciem 3 śrub kaniulowanych w stopie prawej i 4 śrub kaniulowanych w stopie lewej. Chciałam bardzo, ale to bardzo podziękować za profesjonalnie przeprowadzoną operację, dzięki której mogę chodzić. Pan Doktor wykazał się ogromną empatią i cierpliwością, jest świetnym, kompetentnym fachowcem oraz jestem niesamowicie szczęśliwa, że trafiłam w Jego ręce. Chciałam również bardzo podziękować za osobiste zaangażowanie Pana Doktora Andrzeja Komora, za to, że odwiedził mnie w dniu poprzedzającym operację, dbał o moje dobre samopoczucie, interesował się czy wszystko jest w porządku, czy niczego nie potrzebuję. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę, okazane wsparcie. Operacja przebiegła bezproblemowo i została przeprowadzona laparoskopowo, dzięki czemu uniknęłam podłużnych, trudno gojących się cięć w obrębie obu stóp. Moje nogi są obecnie bardzo sprawne, nie posiadam również żadnych widocznych blizn i praktycznie mogę się na nich poruszać, zupełnie jak przed wypadkiem.
Chciałabym również dodać, że byłam szczególnie trudnym przypadkiem, ponieważ podczas skoku kości pięt zostały praktycznie rozdrobnione, natomiast Pan Doktor Andrzej Komor dokonał cudu, składając wszystkie odłamki kości w jedną całość, w dodatku dzięki Jego podejściu do mnie jako pacjenta, ogromnej wiedzy merytorycznej i jak już wspomniałam niesamowitej empatii oraz wsparciu, czułam się bardzo bezpiecznie, co było dla mnie bardzo ważne, zwłaszcza mając połamane obie nogi i związane z tym poczucie bezradności. Jeszcze raz z całego serca dziękuję !


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Carolina Medical Center

Konsultacja rzeczowa, szczegółowa, lekarz zaangażowany, przyjazny pacjentowi. Wizyta punktualna, długość wizyty odpowiednia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Carolina Medical Center

Doktor Andrzej Komor, jest najlepszym ortopedą z jakim spotkałam sie od 9 lat, bo to właśnie wtedy doszło do złamania trójkostkowego, źle poskładane kości, niestety trafiłam na felczera, nie lakarza... Natomiast dr Komor robił co w jego mocy żeby mi pomóc. Ogromna empatia, zrozumienie i cierpliwość do pacjenta, nawet jeśli zadaje bezsensowne pytania. Dziękuję za pomoc. Jest Pan najlepszy


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem pacjentem dr Andrzeja Komora od roku czasu. Jako jedyny lekarz podjął się alloplastyki stawu skokowego (miałem stwierdzoną pourazową artrozę stawu IV stopnia). Pozostali lekarze albo odmawiali albo proponowali wyłącznie stałe usztywnienie stawu. W tej chwili jestem już 2 miesiące po zabiegu i już jestem w stanie chodzić. Rozpocząłem rehabilitację a ból na chwilę obecną jest nieporównywalnie mniejszy w stosunku do tego przed zabiegiem. Pan dr ma świetne podejście do pacjenta. Jest bardzo profesjonalny i w sposób zrozumiały dla pacjenta odpowiada na wszystkie pytania. Nie spotkałem się do tej pory z tak pozytywnym nastawieniem do pacjenta oraz chęcią pomocy. Oby więcej takich specjalistów.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Carolina Medical Center

Kompetentny, ukierunkowany na dobro chorego, bardzo serdeczny w kontakcie lekarz, który zajmuje się moim przypadkiem od 2,5 roku. Przeprowadził udaną z perspektywy czasu operację wszczepienia endoprotezy st.skokowego i późniejszą resekcję osteofitów, choć inni lekarze optowali za nieodwracalną artrodezą.
Bardzo polecam


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Carolina Medical Center diagnostyka

Pan doktor Andrzej Komor jest moim lekarzem prowadzącym od 6 lat. To bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie.Odznacza się wysoką kulturą osobistą, życzliwością, empatią w stosunku do pacjenta. Jest zawsze uśmiechnięty.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miły, kulturalny, rzeczowy doktor. Ktoś w rodzaju, rzadko w dzisiejszych czasach spotykany, lekarz z powołaniem na wzór fachowców przedwojennych i tych którzy wojnę przeżyli. A wiem coś o tym bo miałem w rodzinie lekarzy takich. Mój przypadek bardzo trudny : pourazowe zwyrodnienie stawu sokowego, olbrzymi ból w kostce i wielka opuchlizna, staw wykoślawiony. Sławne szpitale /Otwock im. Grucy, Konstancin/ oferowały usztywnienie po 2-3 latach oczekiwania, a usztywnienie w moim przypadku to wtórne kalectwa, o endoprotezie stawu sokowego nic nie wiedzieli-średniowiecze. Pan doktor po niecałych dwóch miesiącach zrobił mi operację wstawienia endoprotezy. Operacja przebiegła bez problemów i powikłań. Teraz mam nogę w gipsie, potem przez dwa tygodnie będę nosił but ortopedyczny, a następnie rehabilitacja. Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny Panu doktorów. O dalszych postępach dochodzenia do zdrowia będę informował. Pan doktor jest inicjatorem w Polsce w stosowaniu endoprotezy stawu solowego. Z poważaniem Witold M.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Ból kolana

Po pierwszej wizycie w przychodni myślałem ,że będę miał wreszcie "z głowy"problem z kolanami.Otrzymałem skierowanie na zabiegi i miałobyc lepiej.Wszystko na to wskazywało-lekarz z pewnością i bez zająknięcia powiedział w czym jest problem więc dla mnie to było bardzo ważne.Niestety już na drugiej wizycie po 10 tygodniach zauważyłem ,że pomimo moich uwag jakoś szczególnie ten lekarz nie przejął się tym ,że zabiegi pomagają tylko na 2-4 dni potem objawy wracają.Dostałem skierowanie na kolejne zabiegi i jak cos mam się zgłosić.Zabiegi wykonywałem a poprawy brak.Przez 3miesiące próbowałem się dostać na wizytę -byłem nawet umówiony ,ale otrzymywałem telefon z recepcji ,że lekarz przyjedzie w inny dzień i jak nie przyjadę wtedy kiedy chcą to wizyty nie ma(jak widać ustalanie terminu było bez sensu).Warto dodać ,że przez długi czas w ogóle nie było wiadomo czy w ogóle doktor zechce się pokazać w przychodni.W końcu zdecydowałem się na korespondencję mailowa ,w której dostałem propozycje....żeby przyjechać do Warszawy bo lekarz stwierdził ,że przyjazdy do Kielc sa dla niego problemem(tak jakby nagle Kielce odsunęły się o 500km od Wawy).kPrzez doktora Komora straciłem mase kasy na zabiegi i czasu(cały rok prawie) .Nie polecam tego lekarza-błędna diagnoza,podejście do pacjenta nieprofesjonalne


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Warszawskiej Akademii Medycznej (1992). W 2001 zdałem z wyróżnieniem egzaminy specjalizacyjne II stopnia i uzyskałem tytuł Specjali...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby stawów
 • Choroby układu ruchu
 • Terapia komórkami macierzystymi
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • 1986-1992 I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie
 • 2001 zdany z wyróżnieniem egzamin specjalizacyjny II stopnia; uzyskanie tytułu Specjalisty Ortopedy i Traumatologa
 • 2015 Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego - studia podyplomowe " Zarządzanie w Ochronie Zdrowia".

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Staże

 • 2015 – Total Knee Revision, Assaf Harofeh Medical Center, Tzriffin, Izrael
 • 2012 – Shoulder Artroscopy, The San Antonio Orthopaedic Surgery Center, San Antonio, USA
 • 2011 – Arthroscopy, West Kendall Orthopaedic Center, Miami, USA
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Hiszpański, Angielski

Publikacje i artykuły

Publikacje (10)

Powiązane wyszukiwania