Andrzej Dobracki

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Wiek przyjmowanych pacjentów: od 18 roku życia

BORAMED (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):
Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić…
więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Wiek przyjmowanych pacjentów: od 18 roku życia

  BORAMED (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):
  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).

  Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę itp.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo konkretny i dokładny lekarz. Stara się pomoc - to widać i poswieca tyle czasu pacjentowi ile wymaga postawienie trafnej diagnozy. Stad pewnie male opóźnienia w przyjmowaniu pacjentow- ale uważam ze to dobrze swiadczy o lekarzu- bo 15 minut to zdecydowanie za mało czasu ,aby rozwiazac ortopedyczny ,często skomplikowany problem. Polecam zdecydowanie

 • W

  Bardzo dobry Lekarz . Poświęcił godzinę czasu na jedną wizytę , dokładnie zbadał , wytłumaczył, wysłuchał .Polecam gorąco !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo kompetentny, dokładny, szczegółowo bada i analizuje przypadek chorobowy, niezwykle miły, sympatyczny i uprzejmy

 • E

  Serdecznie polecam. Podpisuję się obydwoma rękami pod pozytywnymi komentarzami. Ofiaruje pacjentowi czas, uwagę, umiejętności, profesjonalizm i doświadczenie. Nigdy żaden specjalista nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Gratulacje.

 • P

  Nie polecam nikomu tego lekarza. W ogóle nie słucha co mówi pacjent. Zgłosiłam się do nie go z torbielą pod kolanem. Kiedy opowiedziałam skąd ją mam, że jest ona nawrotem wcześniejszego przeciążenia, powiedział że trzeba zrobić usg bo może moja obecna dolegliwość jest nawrotem tegoż właśnie przeciążenia. Kiedy spytałam co mogę z tym zrobić przepisał mi jedynie tabletki przeciwzapalne, które powinny TROCHĘ wchłonąć torbiel, po czym powiedział, że nic z tym nie można za bardzo zrobić. Kiedy wyjaśniłam, że poprzednio lekarz odciągnął mi płyn, usłyszałam, że on się tego nie podejmie, bo jest to zbyt ryzykowne ze względu na (ogólnie ujmę) skomplikowaną budowę: za dużo nerwów itp. Zamiast słuchać, skupiony był na własnych myślach. Wyglądało to tak jakby docierały do niego jedynie strzępy przekazywanych przeze mnie informacji. Jego podejście do mnie spowodowało, że poczułam się zlekceważona jako pacjent i jako człowiek.

 • O

  Bardzo dobry lekarz, ja trafiłem z uszkodzoną łąkotką i dostałem skierowanie na potrzebne badania oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Mnie pytania, serdecznie polecam.

 • Bardzo dobry lekarz. Profesjonalny oraz zainteresowany problemem.
  Byłem ostatnim pacjentem podczas dyżuru, a doktor mimo upłynięcia czasu wizyty poświęcił mi ekstra 20 minut. W punkcie, w którym nie był pewny postępowania polecił innego specjalistę zamiast od razu wysyłać na stół operacyjny. Operacja kolana będzie niestety konieczna, ale dla mnie plus, że lekarz szuka rozwiązań.

 • Bardzo dobry lekarz , skupiony na problemie chorego , umiejący powiązać obecny problem z innymi przypadkami chorego z przeszłości , tak często mające znaczenie w diagnozie.Prawdziwy lekarz o jakim marzymy udając się po poradę i pomoc z naszymi dolegliwościami.

 • M

  Zapisałam się do lekarza bez polecenia, jednak przeczytałam nieliczne opinie na stronie. Zgłosiłam się z problemami z kolanem. Muszę przyznać, tak jak moi poprzednicy, że lekarz robi bardzo dobre wrażenie od pierwszego razu. Z dużą uwagą wysłuchał historii kolana, zadał dużo pytań dodatkowych, następnie przeszedł do badania, które wykonał bardzo dokładnie i zinterpretował objawy. Podpowiedział, jakie są możliwości "naprawienia problemu". Ze swojej strony szczerze polecam i zachęcam do wybierania tego lekarza.

 • J

  Punktualny i dokładny lekarz. Bardzo szczegółowe i profesjonalne badanie. Przepisał mi rehabilitację która jest skuteczna. Dokładnie przedstawił diagnozę i odpowiedział na wszystkie pytania. Bardzo polecam! ;)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online