Andrzej Dobracki

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: dyskopatia

  Lekarz godny polecenia. Przeprowadza dokładny wywiad, jest zainteresowany pacjentem i poświęca mu tyle czasu, ile trzeba. Zaleca ćwiczenia (instruktaż w gabinecie) pomagające uporać się z bólem - zamiast przepisania kolejnych tabletek. Ogólnie jestem na tak :)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Wiek przyjmowanych pacjentów: od 18 roku życia

  Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

  Choroby

  więcej

  Usługi

  Centrum Medicover - Warszawa

  Wołoska 22, Mokotów, 02-675 Warszawa, mazowieckie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: dyskopatia

   Lekarz godny polecenia. Przeprowadza dokładny wywiad, jest zainteresowany pacjentem i poświęca mu tyle czasu, ile trzeba. Zaleca ćwiczenia (instruktaż w gabinecie) pomagające uporać się z bólem - zamiast przepisania kolejnych tabletek. Ogólnie jestem na tak :)

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: bol barku

   Mam problem z barkiem, bylem u kilku ortopedow. Diagnozy robione byly szybko i konczyly sie zapisaniem pigulek lub maści. Bez wjasnienia przyczyny i bez spojrzenia dlugoterminowego.
   Pan Andrzej zrobil bardzo szcegolowe badanie, wszystko wyjasnil, zlecil fizjoterapie i zadnych doraznych pigulek. Profesjonalista.

  • Bardzo konkretny i dokładny lekarz. Stara się pomoc - to widać i poswieca tyle czasu pacjentowi ile wymaga postawienie trafnej diagnozy. Stad pewnie male opóźnienia w przyjmowaniu pacjentow- ale uważam ze to dobrze swiadczy o lekarzu- bo 15 minut to zdecydowanie za mało czasu ,aby rozwiazac ortopedyczny ,często skomplikowany problem. Polecam zdecydowanie

  • W

   Bardzo dobry Lekarz . Poświęcił godzinę czasu na jedną wizytę , dokładnie zbadał , wytłumaczył, wysłuchał .Polecam gorąco !

  • B
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   bardzo kompetentny, dokładny, szczegółowo bada i analizuje przypadek chorobowy, niezwykle miły, sympatyczny i uprzejmy

  • E

   Serdecznie polecam. Podpisuję się obydwoma rękami pod pozytywnymi komentarzami. Ofiaruje pacjentowi czas, uwagę, umiejętności, profesjonalizm i doświadczenie. Nigdy żaden specjalista nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Gratulacje.

  • P

   Nie polecam nikomu tego lekarza. W ogóle nie słucha co mówi pacjent. Zgłosiłam się do nie go z torbielą pod kolanem. Kiedy opowiedziałam skąd ją mam, że jest ona nawrotem wcześniejszego przeciążenia, powiedział że trzeba zrobić usg bo może moja obecna dolegliwość jest nawrotem tegoż właśnie przeciążenia. Kiedy spytałam co mogę z tym zrobić przepisał mi jedynie tabletki przeciwzapalne, które powinny TROCHĘ wchłonąć torbiel, po czym powiedział, że nic z tym nie można za bardzo zrobić. Kiedy wyjaśniłam, że poprzednio lekarz odciągnął mi płyn, usłyszałam, że on się tego nie podejmie, bo jest to zbyt ryzykowne ze względu na (ogólnie ujmę) skomplikowaną budowę: za dużo nerwów itp. Zamiast słuchać, skupiony był na własnych myślach. Wyglądało to tak jakby docierały do niego jedynie strzępy przekazywanych przeze mnie informacji. Jego podejście do mnie spowodowało, że poczułam się zlekceważona jako pacjent i jako człowiek.

  • O

   Bardzo dobry lekarz, ja trafiłem z uszkodzoną łąkotką i dostałem skierowanie na potrzebne badania oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Mnie pytania, serdecznie polecam.

  • W

   Bardzo dobry lekarz. Profesjonalny oraz zainteresowany problemem.
   Byłem ostatnim pacjentem podczas dyżuru, a doktor mimo upłynięcia czasu wizyty poświęcił mi ekstra 20 minut. W punkcie, w którym nie był pewny postępowania polecił innego specjalistę zamiast od razu wysyłać na stół operacyjny. Operacja kolana będzie niestety konieczna, ale dla mnie plus, że lekarz szuka rozwiązań.

  • Bardzo dobry lekarz , skupiony na problemie chorego , umiejący powiązać obecny problem z innymi przypadkami chorego z przeszłości , tak często mające znaczenie w diagnozie.Prawdziwy lekarz o jakim marzymy udając się po poradę i pomoc z naszymi dolegliwościami.