lek. dent.

Andrzej Chmielecki

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk

7 opinii +dodaj

W gabinecie Dentis Arte w Suchym Lesie kładziemy nacisk na nieustanny rozwój, najwyższą jakość leczenia a co za tym idzie bezpieczeństwo i trwałość rozwiązań. Dzięki obecności na licznych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Dentis Arte

  Pan Doktor Andrzej Chmielecki jest niezwykle dokładnym lekarzem, posiada pewną rękę, a wszystkie zabiegi, jakie u Niego odbyłam, były bardzo komfortowe i bezbolesne. Jest ponadto dowcipny i błyskotliwy. Dziękuję Doktorze.

 • P
  Lokalizacja: Dentis Arte

  Świetny gabinet , bardzo nowoczesny sprzęt i przede wszystkim lekarz - p. Andrzej mega miły , z podejściem do pacjenta . Co za tym idzie szybko , sprawnie i totalnie bezbolesnie przeprowadza leczenie . Na pewno tam wrócę

 • A
  Lokalizacja: Dentis ArteUsługa: leczenie ubytków, piaskowanie, wybielanie

  Pan doktor Chmielecki to najbardziej kompetentny stomatolog, jakiego poznałam. Wszystkie zabiegi przeprowadza profesjonalnie i bezboleśnie. Nigdy jego praca nie wymagała interwencji innego specjalisty. Bardzo dobre podejście do pacjenta, w tym tego najmłodszego. Przyjmuje w nowoczesnym i eleganckim gabinecie. Zdecydowanie polecam!

 • Lokalizacja: Dentis ArteUsługa: wizyta okresowa

  Pan Doktor Andrzej jest bardzo profesjonalnie działającym specjalistą. Moje Wizyty zazwyczaj są okresowymi z pojedynczymi wypełnieniami i pozbywaniu się kamienia nazębnego. Nigdy nie proszę o znieczulenie, gdyż Pan Doktor ma bardzo wyczuwalną rękę na ból pacjenta. Jest przesympatycznym człowiekiem, z którym można po wizycie porozmawiać chwile o życiu :-) Gabinet bardzo komfortowy, posiadający nowoczesny design, a wyposażenie profesjonalne.

 • M
  Lokalizacja: Dentis Arte

  Trafiłem pod świetną opiekę. Zabieg całkowicie bezbolesny w bardzo sympatycznej atmosferze. Dr Chmielecki bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Duże wrażenie robi również sam gabinet.

 • M
  Lokalizacja: Dentis ArteUsługa: leczenie próchnicy

  Do Pana doktora trafiłam parę lat temu i do teraz moja rodzina i ja jesteśmy wiernymi pacjentami. Pana doktora cechuje profesjonalizm, dokładność, cierpliwość i miłe podejście do pacjenta. Dodatkowym atutem jest nowoczesne wyposażenie gabinetu w sprzęt stomatologiczny i radiologiczny. Polecam w 100%

 • P

  Pan Doktor Chmielecki to profesjonalista. Wizyta odbyła się w bardzo miłych warunkach nowocześnie wyposażonego gabinetu. Co najważniejsze, sprawnie i bezboleśnie. Ból zęba ustąpił już kolejnego dnia. Dodatkowo dostałem kilka cennych porad i wskazówek dotyczących dbania o moje zęby.
  Polecam z czystym sumieniem!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W gabinecie Dentis Arte w Suchym Lesie kładziemy nacisk na nieustanny rozwój, najwyższą jakość leczenia a co za tym idzie bezpieczeństwo i trwałość rozwiązań. Dzięki obecności na licznych szkoleniach krajowych i międzynarodowych posiadamy wiedzę pozwalająca na wdrażanie najlepszych technik leczenia oraz używanie najnowocześniejszych materiałów. Doświadczenie w leczeniu protetycznym oraz implantologicznym, daje pacjentom pewność, że znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla każdego problemu stomatologicznego. Serdecznie zapraszam na leczenie: stomatologia zachowawcza, protetyka, implantologia, endodoncja, stomatologia estetyczna.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna
 • Protetyka stomatologiczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu