dr n. med.

Alina Zając-Boczar

Internista, Endokrynolog, Lekarz rodzinny

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Alina Zając-Boczar przyjmuje w 2 gabinetach

 • Kontakt

  Ten internista nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 170 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Alina Zając-Boczar to jeden z 1069 lekarzy o specjalizacji internista w miejscowości Wrocław na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

7 opinii

 • BR

  Byłam pod opieką pani doktor kilka lat. Zmuszona jednak byłam zmienić lekarza, ponieważ pani doktor lekceważyła moje objawy, które mogły prowadzić do komplikacji przy chorobie tarczycy. Zadawałam w gabinecie pytania i nie otrzymywałam na nie odpowiedzi. Nie było mowy o skierowaniach na inne badania, gdy czułam się gorzej. Poza tym panowała w gabinecie mało przyjazna atmosfera, pani doktor się spóźnia, załatwia swoje sprawy przez telefon w trakcie wizyty i ma lekceważący stosunek do pacjenta. Pod opieką lekarki była również moja mama, u której pani doktor nie zdiagnozowała guzka tarczycy. Teraz mamę czeka operacja, a można było sprawę załatwić kilka lat temu, wystawiając odpowiednie skierowanie na dodatkowe badania. Przykro mi, że stało się tak, a nie inaczej, stąd negatywna opinia. Niestety, nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Ja również nie potrafię się do niej przekonać. Za każdym razem idąc tam, mam wrażenie, że nic nowego się nie dowiaduję. I ten sztuczny uśmiech. Gdyby tylko nie zależałoby jej na opinii, uśmiech od razu znikłby z jej twarzy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo nieprzyjemna pani. bieże pieniądza za nic, chodzę do niej sporadycznie i zawsze to samo mi mowi tak wiec nic nowego sie nie dowiaduje nie zleca zadnych badań. musialm isc do swojej Pani doktro pierwszego kontaktu, ktora mi zlecila badania i o wiele wiecej się od niej dowiedziałam niz do endokrynologa. na poczatku wizyty byly bezplatne teraz bieze 60 zl i chyba cena świadczy o jej umiejętnościach. dltego stweirdziłam, że nie jest warto czekać po kilka godzin do takiego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Witam. Ludzie opamiętajcie się, to juz nie sa czasy, ze lekarz powinien robic za ksiedza! Lekarz powinien być osobą kompetentną w tym co robi. pani doktor jest napewno taką osobą. Zna się na tym co robi, bierze pełną odpowiedzialnosc za zdrowie pacjenta, a my natomiast swoje opowiastki typu " jaki mąz, żona , córka , syn sa niedobrzy, jak cięzko nam w życiu" pozostawmy do opowiadania u cioci na imieninach, Nauczmy się w końcu, że lekarz jest od leczenia nas, a wypłakujemy się w rękaw księdzu (on też za to biere niezłą forsę i się o tym nie rozpisujemy)!!! A może czas zaczac. pomyslmy, bo mentalnośc Polaków nigdy się nie zmieni. Co do setna sprawy - lekarka super:) POLECAM dla osób, które naprawdę potrzebuja pomocy.

 • Witam ja również uwazam, ze pani doktor jest osobą dosc arogancką i wyniosłą. Mi rowniez udzielila się jej aura, nie mam ochoty juz nigdy więcej się u niej leczyc, poniewaz po prostu dziala mi na nerwy i zwyczajnie stresuje swoimi komentarzami i przyklejonym usmieszkiem. Byc moze nie jest zlym specjalista ale nie moge sie do niej przekonac

 • Wizyta u p. doktor to strata czasu i pieniędzy , aby idąc prywatnie czekać w kolejce trzy godziny bez wyznaczonych ram czasowych to chyba kpina . Dodatkowo jeszcze większą tragedią była sama wizyta . Jeżeli lekarz na pytanie pacjenta dotyczące dolegliwości odpowiada cytuję " może pani sobie poczytać w internecie " to czy to jest lekarz czy gbur odpowiedzcie sobie sami . Myślę , że zgodnie z sugestiami p. doktor lepiej te pieniądze przeznaczyć na zwiększenie prędkości dostępu do netu np neostrada. Wizyta u tej pani to kpina omijajcie ją szerokim łukiem

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Lekarz bezbłedny w diagnozowaniu nadczynności tarczycy.Wiedza medyczna właściwie wykorzystana i poparta miły podejściem do pacjenta komercyjnego.
  Należałoby zmienić sposób przyjęć pacjenta w zastosowaniu ścisłego harmonogramu czasowego