Alicja Wróblewska, stomatolog Łódź

lek. dent. Alicja Wróblewska

Stomatolog więcej

22 opinie

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Rokicińska 390, Widzew, Łódź
Alma-Dent

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
22 opinie

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Alma-Dent

Jestem miło zaskoczony po wizycie u P. Doktor. Warunki sterylne w gabinecie i punktualne wizyty na najwyższym poziomie. Mam duże porównanie, bo wcześniej również chodziłem na wizyty prywatne do innych dentystów, ale nigdy nie miałem poczucia, że jest wszystko idealnie zrobione. Pani Doktor jest delikatna, empatyczna, zawsze słucha mnie z uwagą i proponuje różne rozwiązania w zależności od mojej kondycji finansowej. Zero strachu i bólu, raczej zasypiam na wygodnym fotelu..."


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Alma-Dent Inny

Wybielanie zębów - rewelacja :) Pani doktor wszystko wyjaśniła na bezpłatnym badaniu przed zabiegiem wybielania. Sam zabieg bez żadnego bólu, nadwrażliwości czy innych efektów ubocznych. Jest git


Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczny kontakt, duża wiedza i umiejętności. Pani Alicja jest lekarzem godnym polecenia dla młodych jak również starszych pacjentów. Przyjazna atmosfera, fachowe wskazówki, zero stresu


Użytkownik zweryfikowany

"Jestem bardzo zadowolony z usług które dzisiaj otrzymałem: czyszczenie i wybielanie. Pani Alicja jest bardzo profesjonalna i ma ogromną wiedzę. Polecam jeżeli wszystkim wymagającym, którzy chcą mieć pięknie zrobione zęby."


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo profesjonalne podejście i bardzo sympatyczna, miła i ładna osoba :). Pani doktor zwróciła uwagę na rzeczy, które inni stomatolodzy ignorowali; a które, jak się okazało, mają duże znaczenie dla mojego zdrowia. Zawsze gdy przyjeżdżam do Polski (a nie mam powodów do wizyty) odwiedzam Panią doktor aby dokonać przeglądu :)


P
Użytkownik zweryfikowany

Stomatolog z olbrzymim doświadczeniem, ma podejście do pacjenta, które sprawia, że gabinet jest miejscem przyjemnym i aż chce się dbać o zęby. Leczy całą moją rodzinę i zawsze jesteśmy zadowoleni i z pięknymi uśmiechami.


M
Użytkownik zweryfikowany

Od razu po wejściu do gabinetu pacjent czuje się odstresowany, bo Pani doktor jest wesoła i zrelaksowana. Zawsze powie coś co pozwala mi zapomnieć, że jestem u dentysty. Wszystkie wizyty przeprowadza sprawnie, także nie dłużą się i chętniej wracam następnym razem.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam, profesjonalna, delikatna, uprzejma, ze wspaniałym podejściem do pacjenta, Pani Doktor wszystko pięknie tłumaczy przed wykonaniem zabiegu, zero stresu, a i ceny przystępne, nowocześnie wyposażony gabinet.


M
Użytkownik zweryfikowany

Genialny stomatolog. Przez długi czas nie odwiedzałam dentystów a jak już się zdecydowałam to w nagłych przypadkach. Ale do tego gabinetu chce się wracać. Rewelacyjna atmosfera, bardzo rzetelna obsługa, przemiła Pani doktor, Bardzo dobre podejście do dzieci. POLECAM


S
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor to cudowny, przemiły lekarz, a wizyta w gabinecie to czysta przyjemność. Delikatność Pani Doktor pozwala na bezbolesny przebieg wizyty. Dodatkowym atutem jest traktowanie pacjenta jak równego sobie - dokładnie przedstawiany jest problem, przebieg dalszego leczenia, proponowane są rozwiązania, podawana cena. Wszystko przejrzyste. Wysoka kultura osobista to kolejna cecha Pani Doktor. Polecam w 1000%.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania