mgr

Alicja Naruć

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

25 opinii +dodaj

Jestem absolwentką studiów licencjackich Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na kierunku dietetyka, oraz Psychodietetyki… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Dietlicious Poradnia Dietetyczna

  Łaciarska 28 lok. 309, Stare Miasto
  50-146 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Wizyta kontrolna dla par (60-80 min.) 150 zł
  Wizyta kontrolna (40-60 min.) 100 zł
  Jadłospis 14-dniowy od 140 zł
  Pierwsza wizyta z 14-dniowym jadłospisem (70-90 min.) 200 zł
  Pierwsza wizyta z 7-dniowym jadłospisem (70-90 min.) 150 zł
  Jadłospis 7-dniowy od 70 zł
  Pakiety wizyt dla nowych oraz stałych klientów (www.dietlicious.pl)

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Alą. Pomogła mi pozbyć się zgagi, wiecznych przeziębień i dodatkowo zredukowałam wagę. Otrzymałam również indywidualnie dopasowany jadłospis, który nie wymaga ani wielkiego portfela, ani godzin spędzonych w kuchni. Taki sukces (-5kg w 3 miesiące) jest możliwy i zdrowo przeprowadzony tylko pod kierownictwem specjalisty. Udogodnieniem jest również kontakt przez fb, gdzie na bieżąco można "dopytać". Szczerze polecam!

 • A

  Polecam Panią Alicję. Przy pierwszej wizycie przeprowadziła na prawdę szczegółowy wywiad, dopasowała jadłospis do moich preferencji proponując ciekawe i różnorodne potrawy. Poza wizytami z regularną kontrolą składu ciała i wagi, w razie wątpliwości zawsze mogę się z Panią Alicją skontaktować poprzez email lub profil na Facebooku. Nasza współpraca przebiega w bardzo miłej atmosferze.

 • D

  Polecam wybranie pani Alicji na swojego dietetyka. Wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze, zawsze wychodzę z nich mocno zmotywowana nie tylko do trzymania się diety, ale również do ćwiczeń. Po dokładnej analizie składu mojego ciała wiem nad czym muszę pracować, a Pani Alicja ustaliła dla mnie na prawdę smaczny i zdrowy jadłospis, który pomaga mi wejść w dobre nawyki odżywiania, a także sprawia, że jestem coraz bardziej zadowolona z wyglądu swojego ciała.

 • A

  Ja z nowym rokiem postanowiłam oddać się w ręce pani Alicji, mam nadzieje, że razem (z wiedzą i umiejętnościami Pani Ali oraz moją determinacją) uda się sprawić, że raz na zawszę pozbędę się zbędnych kilogramów. Po pierwszej wizycie jestem bardzo pozytywnie nastawiona do całego procesu odchudzania. Pani Alicja przeprowadziła profesjonalne badania, określające mój skład ciała, wyznaczyłyśmy cel jaki powinnam osiągnąć, otrzymałam zalecenia dotyczące mojego odżywiania i jadłospis, który w jasny i klarowny sposób ilustruje ile i jakie posiłki powinnam spożywać, aby pozbyć się tkanki tłuszczowej. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą zmienić swoje życie!!

 • M

  Pani Alicja jest naprawdę dobrym dietetykiem. Razem z jej zaleceniami i dietą schudłam nawet więcej niż chciałam ( mniej więcej 1 kilogram na tydzień) ,a rezultaty bardzo mnie zadowoliły. Dzięki diecie wyuczyłam się zdrowych nawyków żywieniowych , jak i poprawił się mój stan zdrowia. Poznałam też dużo nowych ,smacznych i prostych potraw ,które nadal figurują w moim jadłospisie :) Szczególną zaletą jest to ,że na konsultacjach była bardzo miła i przyjazna atmosfera ,a nie typowa jak w sztywnej relacji "lekarz-pacjent" ;a także na każde maile odpowiedź uzyskiwałam bardzo szybko. Z cała pewnością mogę polecić Panią Alę jako lekarza ,który zna się na swoim fachu. Marta

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką studiów licencjackich Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na kierunku dietetyka, oraz Psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, gdzie uczyłam się psychologicznych aspektów odżywiania oraz skutecznego motywowania w zmianie zachowań zdrowotnych. W ramach pracy magisterskiej prowadziłam badania na temat stosowania znanych diet alternatywnych wśród Polek, analizując ich popularność, wpływ na masę ciała oraz zdrowie. W trakcie studiów odbywałam liczne praktyki, m.in. w szpitalach, poradniach specjalistycznych, domach opieki społecznej, przedszkolach oraz szkołach.

  W pracy z pacjentem najważniejsze jest dla mnie dostosowanie planu żywieniowego do indywidualnych preferencji, umiejętności kulinarnych oraz współistniejących schorzeń. Nie uznaję tzw. „diet cud”, głodówek oraz niekonwencjonalnych metod redukcji masy ciała, zmuszających pacjenta z rezygnacji z jego ulubionych potraw.

  Podejmowana przeze mnie w trakcie studiów 4-letnia praca w Kuchniach Świata pozwoliła mi na poznanie bogatego asortymentu zdrowej żywności, produktów orientalnych ich właściwości odżywczych, zdrowotnych oraz sposobów wykorzystania w kuchni, a także pozwoliła na wzbogacenie układanych jadłospisów oraz rozwijanie pasji, jaką jest gotowanie.

  W trakcie swojej kariery współpracowałam z:
  - Centrum Medycznym EuroMediCare – przychodnią we Wrocławiu
  - Poradnią dietetyczną Akademia Diety
  - Placówkami komercyjnymi promującymi zdrowy styl życia:

  Na bieżąco biorę udział w konferencjach oraz szkoleniach z zakresu żywienia człowieka.

Edukacja

 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny we Wrocławiu, kierunek Psychodietetyka, studia podyplomowe (2015)
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu; wydział Lekarski II, kierunek Dietetyka, studia magisterskie (2014)
 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Wydział Nauk o Zdrowiu, kierunek Dietetyka, studia licencjackie (2012)

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Najbliższe terminy:

kolejne dni