lek.

Aleksandra Zaremba

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

22 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizację I st. uzyskałam w 1995 roku, II stopnia w 1999 roku. Posiadam wieloletnie doświadczenie w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym -nabyte m.in w Szpitalu Dermatologicznym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DermavitaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Doktor poznała się na mojej dolegliwości. Dodatkowo miła i wydaje się, że słucha pacjenta, można z Nią omówić problem, dowiedzieć się więcej na jego temat bez wrażenia, że zawraca się niepotrzebnie głowę. Polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dermavita

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Czułam zainteresowanie i chęć pomocy. Pani doktor dokładnie wyjaśniła mi mój problem i odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Leczenie poskutkowało bardzo szybko. Jestem wdzięczna za pomoc.

 • Lokalizacja: DermavitaUsługa: zmiany na skórze dziecka

  Pani doktor nie rozpoznała zmian na skórze córki 8 mc. Zaleciła sterydy już na pierwszej wizycie (!!!) i nawilżanie emolientami. Steryd trochę pomógł ale po odstawieniu zmiany wróciły za zdwojona siła. Konsultacja z innym dermatologiem - zmiany rozpoznane od razu, leczenie: odstawić emolienty i zasuszac a nie nawilżac jak zalecała Pani doktor Zaremba. Jestem bardzo na nie, stracone pieniądze i czas. Nie polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DermavitaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Przesympatyczna Pani! Konkretnie powiedziała co widzi, zbadała, nie bała się mnie dotknąć. Jestem mega zadowolona.

 • W
  Lokalizacja: DermavitaUsługa: zmiany skórne

  Pani doktor rzeczowa i konkretna. Przepisane leki szybko pomogły w uciążliwym problemie,a ich cena przystępna. Z całego serca polecam dr Aleksandrę Zarembę :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegała w spokojnej atmosferze. Pani doktor z cierpliwością oglądała liczne znamiona na ciele. Udzieliła rad i wskazówek dot. problemów z wypadającymi włosami.

 • J
  Lokalizacja: DermavitaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Spodziewałem się większego zaangażowania w próbę leczenia, ale niestety tego zabrakło. Gdy zapytałem o kolejną wizytę padła odpowiedź -
  nie ma konieczności. Przepisane leki nie zadziałały skutecznie. Ogólnie stracony czas.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DermavitaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani doktor rzeczowa, wydawałoby się ze to dobrze, rozpoznała u dziecka schorzenie skory. Niestety dużo większa uwagę skupiła na włosach córki tj konkretnie przedziałku ze jest za duży- podejrzenie jak wyrok - łysienie androgenne u 11 latki. Zleciła badania z krwi które natychmiast wykonałam. Pani doktor znacząco podkreśliła ze jak badania wyjdą dobrze to i tak muszę zgłosić się do endokrynologa dziecięcego. Jesteśmy już po wizycie pani endokrynolog nie widziała sensu dalszej diagnostyki stwierdzając ze nie widzi podstaw dla których dziecko zostało do niej skierowane. Podsumowując - dużo niepotrzebnych obaw, wydane pieniądze ponad konieczność a to czego nie mogę zrozumieć to to ze pani dermatolog postawia bez ogródek diagnozę o łysieniu przy córce, trudno było wytłumaczyć 11 letniej dziewczynce żeby się nie przejmowała.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Leczę się u Pani doktor na łuszczycę już ładnych pare lat. Jest bardzo profesjonalna. Interesuje się najnowszymi badaniami, zgłębia wiedzę i jest też otwarta na sugestie pacjentów. Zawsze przedstawia wszystkie za i przeciw zapisanych terapii. Zleca wszystkie niezbędne badania. Polecam wszystkim wizytę u Pani doktor Zaremby.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DermavitaUsługa: guzek

  Bardzo dobra i miła wizyta
  Konsultacja i pomoc udana :)
  Przepisane leki w dobrej cenie, ale bardzo dobrze dobrane na skórny problem

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizację I st. uzyskałam w 1995 roku, II stopnia w 1999 roku. Posiadam wieloletnie doświadczenie w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym -nabyte m.in w Szpitalu Dermatologicznym w Warszawie oraz w Oddziale Dermatologii Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz International Dermoscopy Society.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku