Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gliwice
Gabinet Terapeutyczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Mam na imię Ola. Ukończyłam 5 letnie studia magisterskie w WSFiZ w Warszawie na wydziale psychologii. Jestem psychologiem klinicznym. Brałam udział w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Lęki
 • Stres
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

22 opinie pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny Inny

Już na pierwszej wizycie poczułam wsparcie i zaangażowanie ze strony pani psycholog. Wspaniałe podejście do pacjenta, i cudowna osobowość.

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny Inny

Pani Ola jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie. Trafiłam do niej w trudnym okresie swojego życia, a dzięki wizytom udało mi się zdiagnozować swój problem. Pani Ola jest cierpliwa, empatyczna, wzbudza zaufanie i wprowadza bardzo swobodną atmosferę, dzięki czemu nie mogę doczekać się kolejnych wizyt. Z tygodnia na tydzień widzę poprawę samopoczucia i sposobu postrzegania zarówno swoich zachowań jak i otoczenia. Terapia prowadzona jest ciekawie i nie polega na suchym monologu. Polecam Panią Ole każdemu kto potrzebuje konsultacji z dobrym psychologiem. Oby więcej takich specjalistów.

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny

Pierwsza moja wizyta odbyła się jakoś w lipcu, stąd mogę co nieco napisać... Nigdy wcześniej nie byłam u żadnego psychologa, więc tylko ze słyszenia wiedziałam jak to może potencjalnie wyglądać, mam na myśli terapie u innych specjalistów. O Pani Oli usłyszałam, że można porozmawiać jak "z koleżanką przy kawie". Nie uwierzyłam, póki sama nie poszłam.
Nie ma testów, jak to inni psycholodzy mają w zwyczaju. Po prostu - przychodzisz, siadasz i rozmawiasz... Tak zwyczajnie. Tematy spotkań były nakierowane po części przeze mnie, po części przez Panią Olę. Nie jestem osobą wylewną, ale ze spotkania na spotkanie omawiałyśmy coraz ważniejsze tematy, sięgające problemów skrytych wewnątrz - o niektórych ja sama nie miałam pojęcia. Atmosfera? W zależności od tego co się działo - od śmiechu, po łzy, a nawet oburzenie/ochrzan, jeśli coś zdarzyło mi się przeskrobać, jednak przede wszystkim jest swobodnie ;)

Z pewnością Pani Ola to osoba o dużej wiedzy, doświadczeniu i ludzkim podejściu - i o to mi chodziło. Dziękuję :)

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny

Wspaniała kobieta! Osoba pełna empatii i ciepła. Nigdy nie ocenia tylko wszystko spokojnie tlumaczy: dlaczego zachowujemy się tak a nie inaczej, co nami kieruje i jak działa naszą podświadomość. Zawsze z niecierpliwością czekam aż będę mogła opowiedzieć o moich trudnych chwilach, ale także tych dobrych. Pozwoliła mi się otworzyć na świat i zrozumieć sama siebie. Jest bardzo profesjonalna, mądra i doświadczona.
Polecam każdej osobie, która jeszcze się waha ????

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny

Długo szukałam kompetentnego psychologa z doświadczeniem. Moja trudna sytuacja życiową sprawia, że jeszcze długa droga przede mną, ale już pierwsza wizyta u Pani Oli pomogła mi obrać dobry kierunek, to były najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. Polecam.

mgr Aleksandra Wróblewska

Dziękuję. A kto powiedział, że "długa droga" przed Tobą? Na pewno "za Tobą" ????


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny

Pani Aleksandra to osoba, która od pierwszego spotkania tworzy atmosferę zaufania, zrozumienia. Atmosferę, która jest sprzyjająca dla pacjenta. Aktywnie słucha i wspiera. To połączenie ciepła, wiary w drugiego człowieka i w jego nieograniczone możliwości do pracy nad sobą. Włożyła do naszych sesji 100% siebie. W takiej atmosferze łatwo jest się otworzyć i podejmować trudne dla pacjenta tematy, pracować nad sobą i wierzyć, że uda się pokonać swoje lęki i mechanizmy. Podała mi pomocną dłoń wtedy kiedy się zagubiłam. Pani Aleksandra to przewodniczka w zmianie naszych zgubnych nawyków, przekonań i wyuczonych schematów. Dzięki Pani Aleksandrze wiem, że małe kroki zbliżają nas do celu. Nie mówię, że jest łatwo ale staram się a dzięki zaangażowaniu Pani Oli mam w sobie wiarę, że mi się uda!.

mgr Aleksandra Wróblewska

Dziękuję. Tak, mózg ludzki ma wielkie zdolności. Potrafi skomplikować absolutnie wszystko. Potrafi też wyleczyć raka czy paraliż. Wszystko jednak zależy od tego co każemy mu myśleć. To on ma słuchać nas, a nie my jego. To przecudne narzędzie, z którym możemy zrobić na co tylko mamy ochotę ☺

B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny

Długo szukałam odpowiedniej osoby z którą mogłabym nawiązać nić porozumienia, azcw końcu natrafiłam na Olę. Spotkania z nią zawsze wprowadzają w pozytywny nastrój. Za każdym razem wizyta odbywa się w przyjaznej atmosferze. Ola dokładnie potrafi wczuć się w problem osobie, która zgłosiła się po pomoc. Zawsze chce się więcej i więcej z nią rozmawiać, wizyta mogłaby trwać o wiele dłużej. Jeśli zastanawiasz się czy trafiłeś do dobrego specjalisty u Olu będziesz we właściwym miejscu. Polecam całym sercem.

mgr Aleksandra Wróblewska

Dziękuję. Pozytywny nastrój trzeba chcieć przeżyć. Chcieć choć przez chwilę odsapnąć i chcieć czegoś dobrego dla siebie. Od tego wszystko się zaczyna.

P
Użytkownik zweryfikowany

Po długiej i niezbyt efektywnej tułaczce u różnych specjalistów, natrafiłam na Panią Olę, gdzie w końcu znalazłam pełne zrozumienie, akceptację i po prostu dobrego człowieka chcącego szczerze pomóc. Pani Ola wyróżnia się na tle innych psychologów tym, że zależy jej, aby jej pacjenci szybko wrócili do życia własnym życiem, jednocześnie w magiczny sposób nie przyspieszając na siłę tego procesu powrotu, a dając czas na wszystko co potrzebne. To nie typ psychologa-teoretyka oderwanego od rzeczywistości, a osoba z ogromnym doświadczeniem praktycznym, zarówno zawodowym jak i swoim własnym, życiowym. Doświadczenie to jest poparte szeroką wiedzą teoretyczną, którą Pani Ola ciągle poszerza i sama praktykuje. Sesje u Pani Oli to zawsze poczucie dobrze i przede wszystkim pożytecznie spędzonego czasu, choć często dotyczące trudnych tematów, to zawsze kończące się spokojem duszy, ukojeniem i niosące coś nowego, odkrywczego, budzące chęć i ciekawość własnego życia. Dzięki Pani Oli udało mi się wyjść z depresji i zaakceptować siebie. Odkrywam i rozumiem siebie na nowo, chętnie stawiam czoła rożnym lękom i przeszkodom, które do tej pory tak utrudniały mi życie. Polecam każdemu, komu brakuje życzliwej duszy przed którą nie bałby się otworzyć aby ruszyć dalej w swoje życie :)

mgr Aleksandra Wróblewska

Dziękuję. Na swojej drodze spotykamy różnych ludzi. Pojawiają się oni nieprzypadkowo. Jeśli wibrujemy wysoko, to właśnie takich będziemy przyciągać do siebie. Wibrować to znaczy emanować konkretną energią. Niską lub wysoką. Po prostu byłaś gotowa na zmianę ????

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani A. Wróblewska jest bardzo ciepłą, otwartą i życzliwą osobą. Nie spodziewałam się, że psycholog potrafi udzielić pomocy w krótkim czasie i odmienić, życie pacjenta natychmiastowo. Każda sesja spędzona w gabinecie przynosi mi wiele radości, a atmosfera jest bardzo przyjemna. Zawsze z gabinetu wychodzę z lepszą wersją siebie i z refleksjami dzięki którym jestem w stanie udoskonalić to co posiadam, jak reaguję.

mgr Aleksandra Wróblewska

Dziękuję. Trudne sytuacje to tylko trudne sytuacje. Ważne jak na nie reagujemy. Czasami też pojawia się czas, który najzwyczajniej w świecie warto przeczekać, aby zaoszczędzić energię. Nie odkrywam w Tobie niczego, czego nie byłoby tam już od dawna ????

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny Zaburzenia Lękowe

Pani Aleksandra jest bardzo ciepłą osobom , jako terapeutka daje dużego wsparcia i ciepłych słów które bardzo podnoszą słów. Przyszłam do Pani Aleksandry ponieważ od pewnego czasu doskwierają mi lęki . Nie powiem zaryzykowałam ponieważ od kilku miesięcy nie umiem trafić na odpowiedniego terapeuty który wytłumaczył mi o lękach . I nagle p.Aleksadra dała mi wiele wsparcia i tyle mądrych rzeczy i jest bardzo doinformowana o zaburzeniach lękowych . Dopiero zaczynam pracować z panią ale już nie mogę się doczekać na kolejne wizyty .

mgr Aleksandra Wróblewska

Dziękuję. Z lękami nie walczymy. To przynosi podobny efekt jak krzyczenie i wymachiwanie kijem w stronę szczekającego psa. Zaprosimy je na herbatę. Czekam ????

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Mam na imię Ola. Ukończyłam 5 letnie studia magisterskie w WSFiZ w Warszawie na wydziale psychologii. Jestem psychologiem klinicznym. Brałam udział w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Lęki
 • Stres
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna

Powiązane wyszukiwania