Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Aleksandra Ulatowska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Konsultacja psychodietetyczna dzieci (opis) • 180 zł

Jadłospis 7-dniowy (opis) • 250 zł

Konsultacja psychodietetyczna (opis) • 180 zł +1 więcej

Konsultacja psychodietetyczna online (opis) • 180 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Lekarska 13,

180 zł

Aleksandra Ulatowska

Omówienie obecnej sytuacji życiowej, stylu życia z rodzicem/ opiekukunem; Wywiad żywieniowo-zdrowotny; Określenie celów współpracy z pacjentem; Wskazanie zaleceń psychodietetycznych; Pomiary antropometryczne (wzrost, masa ciała, obwody); Analiza składu ciała;

Pozostałe usługi


Lekarska 13,

250 zł

Aleksandra Ulatowska

Siedem zestawów posiłków; Indywidualnie dopasowana energetyczność oraz wartość odżywcza; Indywidualnie określony rozkład posiłków; Przepisy skomponowane według indywidualnych preferencji; Omówienie zasad realizowania jadłospisu;Lekarska 13,

180 zł

Aleksandra Ulatowska

Omówienie obecnej sytuacji życiowej, stylu życia; Wywiad żywieniowo-zdrowotny; Określenie celów współpracy; Wskazanie zaleceń psychodietetycznych; Pomiary antropometryczne (wzrost, masa ciała, obwody); Analiza składu ciała;Lekarska 13,

180 zł

Aleksandra Ulatowska

Omówienie obecnej sytuacji życiowej, stylu życia; Wywiad żywieniowo-zdrowotny; Określenie celów współpracy; Wskazanie zaleceń psychodietetycznych;

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką dietetyki na wydziale Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz pos...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychodietetyk
  • Dietetyk kliniczny

Znajomość języków

  • Polski,
  • Angielski

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Aleksandra Ulatowska

Pani Aleksandra jest osobą empatyczną, wyrozumiałą i z ogromną wiedzą. Przyjmuje osoby z trudnymi do leczenia zaburzeniami, jakimi są zaburzenia odżywiania. Wie, jak z takimi osobami rozmawiać i jak zmotywować do zmiany nawyków. Rozumie doskonale mechanizmy choroby i malutkimi kroczkami pozwala z niej wyjsc. Bardzo serdecznie polecam Panią Aleksandrę do współpracy

Profil zweryfikowany

Profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście. Przygotowanie i poprowadzenie diety zawodniczki zaowocowało skutecznym zejściem z wagi oraz utrzymaniem i poprawieniem wszystkich parametrów sportowych. Zawodniczka uzyskała najlepszy w karierze wynik: trzy medale Mistrzostw Polski - złoto, srebro oraz brąz! Wielkie podziękowania i gorące pozdrowienia od trenera...Mirosław Boguski licencjonowany trener PZK.

M
Profil zweryfikowany

Profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście. Przygotowanie i poprowadzenie diety zawodniczki zaowocowało skutecznym zejściem z wagi oraz utrzymaniem i poprawieniem wszystkich parametrów sportowych. Zawodniczka uzyskała najlepszy w karierze wynik: trzy medale Mistrzostw Polski - złoto, srebro oraz brąz! Wielkie podziękowania i gorące pozdrowienia od trenera...Mirosław Boguski licencjonowany trener PZK.


Profil zweryfikowany

Chodzę na wizytę do Pani Oli od połowy lipca i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów jak i z atmosfery która panuje na wizycie. Jest osobą która jest zawsze uśmiechnięta i bardzo dobrze z taką osobą się odchudzać. Z Panią Olą współpracuje się super. Zawsze dobierze super diety. Polecam wszystkim co się chcą odchudzać.


Profil zweryfikowany

Chodzę na wizyty do Pani Oli już 3 miesiące i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów, jak i z atmosfery na wizytach, Pani Ola zawsze jest uśmiechnięta, bardzo miła i doświadczona. Dobrze pracować z kimś, kto wie co robi i sprawia mu to ewidentną przyjemność.
Polecam wszystkim! :)


Profil zweryfikowany

Do Pani Aleksandry trafiłam w styczniu to była ostatnia deska ratunku .Byłam tak załamana swoją otyłością nie widziałam szans na schudnięcie.Pierwsza wizyta u Pani Aleksandry dała mi nadzieje .Waga 10 kg mniej inne samopoczucie .Pani Aleksandra zawsze uśmiechnięta poświęcająca pacjentowi dużo uwagi .Wizyty zawsze przyjemne


A
Profil zweryfikowany

Do placówki Pani Aleksandry, trafiłam zupełnie zdesperowana swoją otyłością. Stosowałam wiele diet, które niestety wracały ze zdwojoną siłą. Dziś po 3 miesiącach mogę się pochwalić wspaniałą współpracą z Panią Olą, która jest naprawdę rewelacyjnie przygotowanym dietetykiem pod względem teoretycznym jak i praktycznym. Czuję, że zna moje potrzeby oraz oczekiwania, Pani Ola jest dla mnie ogromnym wsparciem oraz daje motywację do dalszego działania. Serdecznie polecam..


M
Profil zweryfikowany

Z Panią Aleksandrą współpracujemy od dłuższego czasu. Pomaga mi przygotować się do sezonu snowboardowego a w okresie letnim do startów w biegach z przeszkodami. Dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie nie borykam się z kontuzjami, a osiągnięcia sportowe są zadowalające. Polecam!


M
Profil zweryfikowany

Na Panią Aleksandrę trafiłem z polecenia i nie zawiodłem się! Współpracujemy już 3 miesiąc, a kilogramy lecą w dół. Dokładny wywiad żywieniowy przeprowadzony przed jakimikolwiek zaleceniami i jego analiza pomogły w dostosowaniu diety do moich potrzeb. Dodatkowo Pani Ola ma ogromną wiedzę z zakresu żywienia, co bardzo pomaga w odpowiedziach na moje, czasem nietypowe, pytania. Miła, uśmiechnięta, zawsze chętna do dzielenia się zwoim doświadczeniem, a do tego wszystkiego potrafi dobrze zmotywować!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

28 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam 13 lat, ważę mniej więcej 47 kg i mam 158 cm wzrostu. Nie zabardzo podoba mi się moja sylwetka i chciałbym ją poprawić dlatego moje pytanie brzmi jaka byłaby dla mnie odpowiednia dieta przez, którą nie miałabym jakiś problemów w stylu zaburzeń hormonalnych lub innych problemów zdrowotnych ( nie miałam robionych żadnych operacji). Będę wdzięczna za każdą odpowiedź i pomoc.

Dzień dobry, Pani pomiary antropometryczne (masa ciała, wzrost) są jak najbardziej odpowiednie do Pani wzrostu. Aby pracować nad Pani postrzeganiem siebie oraz akceptacją swojego wyglądu potrzebna jest większa ilość informacji. Na nasze samopoczucie wpływa oczywiście to, co jemy ale aby zaproponować dla Pani odpowiednią dietę, specjalista powinien zebrać szczegółowy wywiad żywieniowo- zdrowotny, uwzględniający aspekty psychologiczne (postrzeganie ciała). Zachęcam do konsultacji (może być online), podczas której psychodietetyk będzie mógł udzielić Pani bardziej konkretnych odpowiedzi. Ważne, aby przeanalizowała Pani wraz ze specjalistą swój sposób odżywiania- jakość i ilość posiłków, skład posiłków, pory jedzenia oraz zachowania związane z jedzeniem (okoliczności spożywania posiłków, emocje pojawiające się w związku z jedzeniem itp.). Na tej podstawie specjalista pomoże Pani w dopasowaniu diety oraz akceptacji wyglądu.

mgr Aleksandra Ulatowska

moim problemem jest tycie
Nie jem dużo fakt nieregularne ale nie są to jakieś nie wiadomo jakie tłuste potrawy staram się jeść zdrowo ale moje ciało ciągle przybiera na wadze mam stwierdziny zespół policystycznych jajników do tego długotrwały brak miesiączki każdy lekarz mówi co innego jedni aby zrobić badania na tarczyce ale wyniki z tarczycy wyszły dobrze inni na insulinoodpornosc ale wszyscy wiemy jak wygląda teraz dostanie się do jakiegokolwiek lekarza co robię nie tak że moja waga ciągle idzie w górę przez to wszystko zaczynam popadać w depresje wstydzę się rozebrać przed własnym mężem czuje się okropnie

Dzień dobry, jednostki chorobowe które Pani wymieniła mogą w pewien wpływać na zmianę masy ciała, ale główną przyczyną wzrostu masy ciała jest nieodpowiednio dobrana energetyczność diety do zapotrzebowania. Prawdopodobnie je Pani zbyt duże porcje, być może podjada coś Pani pomiędzy posiłkami lub dobór produktów do diety wymaga korekty. Zachęcam do konsultacji z dietetykiem, który po przeanalizowaniu Pani sposobu odżywiania oraz zebraniu wywiadu zdrowotno- żywieniowego, będzie mógł zaproponować indywidualne zalecenia żywieniowe. Powodzenia :)

mgr Aleksandra Ulatowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania