Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 120 zł


Przyjmuję: dorosłych
32 758..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta

Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.


2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę

W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem

.
3. Zasady dodatkowe

W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


W związku z obecną sytuacją spowodowaną pandemią, przyjmuję pacjentów online.
Po umówieniu wizyty poinformuję o sposobie kontaktu, preferuję komunikator Skype, bądź Zoom, podam również w smsie numer konta do rozliczeń.
w razie pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego *** *** **** Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Letnia 5/2, Katowice
INCOGNITO centrum terapii poznawczo- behawioralnej


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
32 758..... Pokaż numer

Psychoterapia • 120 zł


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto
32 758..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Aleksandra Litarowicz- Prus jestem psychologiem i współzałożycielką Centrum Terapii Poznawczo- Behawioralnej INCOGNITO - po więcej informa...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia nastroju
 • Bezsenność
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


120 zł

Konsultacja online


Konsultacja psychologiczna


Młyńska 1/2, Gliwice

120 zł

INCOGNITO centrum terapii poznawczo- behawioralnej

Pozostałe usługi

Psychoterapia


Letnia 5/2, Katowice

120 zł

INCOGNITO centrum terapii poznawczo- behawioralnej


Młyńska 1/2, Gliwice

120 zł

INCOGNITO centrum terapii poznawczo- behawioralnej


Psychoterapia indywidualna


Młyńska 1/2, Gliwice

od 120 zł

INCOGNITO centrum terapii poznawczo- behawioralnej

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INCOGNITO centrum terapii poznawczo- behawioralnej psychoterapia CBT

Jestem bardzo zadowolona z efektów terapii oraz umiejętności jakich nabyłam przy wsparciu Pani Oli. To osoba z ogromną wiedzą, doświadczeniem a przede wszystkim empatią, która w najtrudniejszych momentach była nie do przecenienia. Miałam w Pani Oli ogromne wsparcie, zwłaszcza kiedy stawiałam najtrudniejsze kroki. Polecam każdemu, kto potrzebuje uporządkować swoje życie i jest gotowy na to aby sobie pomóc. Pani Olu, świat bez takich ludzi jak Pani byłby dużo smutniejszy. Raz jeszcze dziękuję! :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INCOGNITO centrum terapii poznawczo- behawioralnej

Pani Ola to specjalistka. Słucha, wyłapuje najważniejsze aspekty problemu, daje narzędzia, wskazuje drogi wyjścia. Jeśli tylko włoży się odrobinę własnej pracy można z tego czerpać całe życie. Odpowiednie pytanie zadane przez p. Olę powoduje, że sami dochodzimy do rozwiązań, inaczej patrzymy na problem. Komfort życia można znacznie poprawić, pewnie niezależnie od charakteru problemu. A poza tym wszystkim Pani Ola to miła, bezpośrednia i pogodna osoba. Nie odczuwa się barier, dystansu. Serdecznie polecam wszystkim, którzy czują, że sami nie dadzą rady i potrzebują pomocy Fachowca :).
Gabient w dostępnym miejscu, zapewniający anonimowość, taki "po drodze" :).
Magda


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INCOGNITO centrum terapii poznawczo- behawioralnej zaburzenia lękowe

9 lat męczyłem się z zaburzeniami lękowymi, w końcu postanowiłem coś z tym zrobić. Jako że jestem fanem terapii poznawczo-behawioralnej mój wybór padł na panią Olę i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Rok terapii pozwolił mi praktycznie całkowicie zapomnieć o zaburzeniu, żyję normalnie, pracuję, realizuję swoje pasje. Polecam gorąco!/ Łukasz Informatyk ;)


L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: INCOGNITO centrum terapii poznawczo- behawioralnej

Pani Aleksandra pomogła mi odzyskać moje życie. Przez wiele lat depresja odbierała mi radość życia. Dzięki pani Oli mogę cieszyć się każdym dniem, realizować plany. Terapia nauczyła mnie jak sobie radzić z chorobą. Jej indywidualne podejście, otwartość i życzliwość, szacunek dla wyznawanych przeze mnie zasad i oczywiście profesjonalizm sprawiają, że pani Ola jest wg mnie świetnym psychologiem i na pewno pomoże jeszcze wielu osobom.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: INCOGNITO centrum terapii poznawczo- behawioralnej psychoterapia

Pani Ola, jest bardzo dobrym terapeutą jeśli chodzi zaburzenia lękowe( nerwica natręctw myślowych), nie czuję przy niej skrępowania by mówic o trudnych problemach, zawsze uśmiechnięta, Chodziłam na kilka terapii( wszystkie w nurcie psychodynamicznym), które według mnie nie pomagają jeśli chodzi o zaburzenia obsesyjne, po 2 miesiącach regularnego uczestnictwa w terapii poznawczo behawioralnej oraz cieżkiej pracy nad sobą pracy poza terapią mogę stwierdzić że mysli ktore dreczyły mnie non stop pojawiaja sie rzadko a jesli sie pojawiaja wiem jak sobie radzic z nimi. Pani Olu dziekuje :) Maria


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INCOGNITO centrum terapii poznawczo- behawioralnej

Zgłosiłam się do Pani Oli z problemem Chadu, po odbyciu już 2 terapii , które bez wątpienia mi pomogły , jednak to po terapii w nurcie poznawczo behawioralnym u pani Oli poczułam jak bardzo moje życie i myślenie zmienia się na lepsze. Wiem ze to dzięki mojej pracy i wspaniałemu prowadzeniu mnie w niej przez panią Olę. Jest ona w swoim fachu profesjonalna, zawsze przygotowana do sesji a dodatkowo z niesamowitym poczuciem humoru. Bardzo pomocne były dla mnie stosowane przez panią Olę elementy psychoedukacji oraz możliwość terapii przez Skype kiedy zmienilam miejsce zamieszkania. Bardzo dziękuje za pomoc i szczerze polecam ! Karolina


D
Użytkownik zweryfikowany

Pani Aleksandra zdiagnozowała mój problem, mimo, że informacje ode mnie były mieszaniną prawdy i negatywnych mniemań, a ja sam - z powodów życiowych - dałem jej ograniczoną ilość czasu. Za to ma mój duży szacunek. Co więcej, wiele z tego, co powiedziała, z tego, co usłyszałem od niej na sesjach w odpowiedzi na moje obawy, zostało ze mną na przyszłość. Wspomnienie jej rozwiązań niejednokrotnie mi pomogło, gdy zdarzało się, że sam musiałem opanować swoje lęki. Pani Aleksandra jest nastawiona na konkretne efekty i ostatecznie suma sesji daje namacalny rezultat. Polecam.


W
Użytkownik zweryfikowany

Na wstępie chciałem zaznaczyć, że każdy przypadek jest inny, a ja piszę tylko i wyłącznie z własnego doświadczenia. Uważam, że żaden psycholog nie jest w stanie rozwiązać naszych problemów i nie upora się z naszymi emocjami za nas. Przebyłem w życiu kilka terapii - w nurcie humanistycznym, psychodynamicznym oraz poznawczo-behawioralnym u Pani Oli. Jeżeli miałbym ocenić te terapię - nurt humanistyczny mi jakoś specjalnie nie pomógł, ale też nie zaszkodził. Nurt psychodynamiczny narobił mi wielu szkód, które później prostowałem u Pani Oli. Uważam, że jedyną odpowiednią terapią (przynajmniej w moim przypadku) była terapia poznawczo-behawioralna, ponieważ ta terapia nie miesza w głowie, stawia na logikę i praktyczne rozwiązania. Pani Ola to bardzo ciepła, uśmiechnięta osoba. Dała mi wiele praktycznych wskazówek, które ułatwiły mi dojście do dobrej formy. Także jeżeli od miesięcy chodzicie na terapię psychodynamiczną (ta szczególnie zalazła mi za skórę) i słyszycie o tajemniczych konfliktach wewnętrznych, znaczeniu snów, podświadomości i innych "radach" w stylu Wróżbity Macieja to proponuję spróbować sobie pomóc i zadzwonić do Pani Oli.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Ola NAPROWADZA, sprawia, że pomysły i chęć zmiany wychodzą właśnie od osoby która poddaje się terapii, a nie wynikają z nakazów terapeuty. Dzięki Pani Oli uczę się panować nad swoim czasem, swoimi myślami automatycznymi i swoimi lękami. Przy tym wszystkim Pani Ola jest najserdeczniejszą osobą na świecie. Spotkania są profesjonalne, Pani Ola posiada dużą wiedzę i potrafi ją zrozumiale przekazywać. Ma bardzo ludzkie podejście. Nigdy nie spotkałam tak dobrego terapeuty.


O
Użytkownik zweryfikowany

Pani Aleksandrze zawdzięczam bardzo, bardzo dużo. Dzięki naszym spotkaniom udało mi się pozbierać wszystkie aspekty mojego życia i wyjść z potężnego impasu, jakim było połączenie przewlekłej choroby, kryzysu zawodowego, małżeńskiego i rodzinnego. Nieoceniona pomoc, kompetencja oraz promieniująca od Pani Aleksandry sympatia i zrozumienie w połączeniu z terapią nastawioną na praktyczne rozwiązania pozwalają krok po kroku odgruzować przytłaczający świat "samych problemów" i wprowadzić skuteczne, owocujące w życiu zmiany. Jestem więcej niż zadowolona z pracy, jaką obie wykonałyśmy :) i z całego serca polecam terapię pod jej skrzydłami :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam nieustannie gnębią mnie problemy rodzinne, sercowe, związane z pracą, przeprowadzką, remontami firmy, inne. Od prawie roku wmawiam sobie że dół mi przejdzie. Niestety nie przechodzi, pogłębia się. Straciłam już radość życia. Nie czuję się szczęśliwa w żadnym aspekcie mojego życia. Jedyne co mi zostało co lubię robić ale i tak nie przynosi mi to tyle radości co kiedyś to sport. Bez niego to już całkowicie bym zwariowała. Ciągle próbowałam walczyć wmawiałam sobie że sama się podbuduje ale odkąd się nie uśmiecham to stwierdziłam że potrzebna mi pomoc, inne spojrzenie na pewne sprawy. Chciałabym się z Panią umówić. To będzie mój pierwszy raz u psychologa nie jestem osobą, która mówi o swoich uczuciach i broniłam się przed psychologami rękami i nogami ale już wiem że sama sobie nie poradzę. W jakich terminach i godzinach ma Pani czas na rozmowę? Raz się już umówiłam przez internet jednak zrezygnowałam z wizyty bo spostrzegłam że umówiłam się zamiast w Sosnowcu to w Gliwicach. To była pomyłka. Przepraszam.

  Witam,
  W sosnowcu przyjmuję we wtorki oraz środy. Najłatwiej będzie mi umówić się z panią telefonicznie, w tym celu proszę o kontakt przez numer ze strony znanego lekarza, bądź przez nr telefonu podany na stronie centrum incognito. Proszę nie przepraszać, każdemu może zdarzyć się pomyłka.
  Pozdrawiam serdecznie.

  mgr Aleksandra Litarowicz-Prus

 • Wszyscy mówią że mam obsesję na punkcie samobadania się. Jak nie piersi to węzły chłonne, dotykam ugniatam czasami drape aż do krwi. Zmieniają się tylko części ciała. Ostatnio doszła do tego szyjka macicy, przestaszylam się swojego zachowania. Ja sama widzę, że stalo się to problemem. Jak się zbadam to uspokajam się na krótką chwilę, ale potem wszystko zaczyna się od nowa. Towarzyszy temu paniczny lęk, pocę się, trzesa mi się ręce,przestaje logicznie myśleć. Jak mogę sobie pomóc?

  Dzień dobry, objawy, które pani opisuję muszą być bardzo uciążliwe. Zachęcam do kontaktu z psychoterapeuta. Pomoże pani zrozumieć dlaczego tak się pani zachowuje i jak może pani sobie radzić w pomocny, racjonalny i zdrowy sposób z lękiem przed zachorowaniem. Polecam terapię opartą o wiedzę naukową, której skuteczność jest potwierdzona w badaniach naukowych czyli terapię poznawczo-behawioralną

  mgr Aleksandra Litarowicz-Prus

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Aleksandra Litarowicz- Prus jestem psychologiem i współzałożycielką Centrum Terapii Poznawczo- Behawioralnej INCOGNITO - po więcej informa...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia nastroju
 • Bezsenność
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania