dr hab. n. med.

Aleksandra Dańczak-Pazdrowska

Dermatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem dermatologiem i wenerologiem posiadającym wieloletnią praktykę w leczeniu chorób skóry i chorób przenoszonych drogą płciową. Doświadczenie zdobywałam w Klinice Dermatologii,... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem dermatologiem i wenerologiem posiadającym wieloletnią praktykę w leczeniu chorób skóry i chorób przenoszonych drogą płciową. Doświadczenie zdobywałam w Klinice Dermatologii, gdzie pracuję do tej pory oraz w ramach licznych szkoleń i zjazdów międzynarodowych i krajowych. W kręgu moich zainteresowań leżą w szczególności choroby tkanki łącznej z pogranicza dermatologii i reumatologii (wykonuję kapilaroskopię) oraz rzadkie jednostki chorobowe ale także trądzik, łuszczyca czy choroby włosów. Zajmuję się również chorobami skóry u dzieci.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor dobrze zdjagnozowala problem. Poinformowala o mozliwych przyczynach, zalecila leczenie i poinformowala o sposobie leczenia i jego efektach. Wyczerpująco odpowiadala na moje pytania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przesympatyczna Pani doktor. Po obejrzeniu mojej skóry od razu wiedziała z czym się borykam. Zaskoczyła mnie swoja wiedzą, empatia, pomału i jasno przekazywała informację. Cierpliwa i wiedza, którą posiada jest przeogromna. Mam nadzieje że kolejna wizyta też przebiegnie w sympatycznej, pełnej zrozumienia atmosferze. Moje obawy zostały rozwiązane, teraz pozostaje leczenie. Szczerze polecam, inni lekarze powinni uczyć się od Pani doktor profesjonalizmu .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. To była moja pierwsza wizyta więc jeszcze niewiele mogę powiedzieć. Ale wrażenia bardzo pozytywne.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo sympatyczna .Konkretna,cierpliwie odpowiada na pytania. Muszę dodać, że była to moja pierwsza wizyta u p.doktor. Z pewnością nie ostatnia jeśli zajdzie taka potrzeba. Godna polecenia.

 • Fantastyczny lekarz i cudowny człowiek.Opiekuje się naszą rodziną od ponad 10 lat. Zawsze trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Polecam gorąco.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Perfekcyjnie pod każdym względem - serdecznie polecam wszystkim którym niezbędna jest właściwa diagnoza a później odpowiednie skuteczne leczenie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor to klasa sama w sobie. Nie zdążyłam usiąść a już zdiagnozowala chorobę. Wszystko pieknie wyjaśniła, przepisał a leki i uprzedzila, ze sprawa nie jest latwa, ale damy radę. Lekarz z powołania. Bardzo mila, empatyczna, ale.przede wszystkim kompetentna.Polecam

 • B

  Lekarz godny polecenia. Profesjonalnie, merytorycznie. Pacjent czuje się ważny, 100% zainteresowania przedstawianym problemem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz przeprowadził porządny wywiad. Zlecił konsultację u innych lekarzy w celu skuteczności i pewności odnośnie dalszego leczenia. Wszystko zostało mi dokładnie przedstawione, jak postępować, jak przyjmować leki, czego unikać, itd.

 • D

  Super lekarz i wspaniały człowiek.Profesjonalistka, bardzo zaangażowana w cały proces leczenia. Z wielką empatią.Polecam w 100%.