Aleksandra Chwist-Nowak, alergolog Piekary Śląskie

dr n. med. Aleksandra Chwist-Nowak

Alergolog, Internista, Pulmonolog więcej

7 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych alergologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • POChP – przewlekła obturacyjna choroba płuc
 • Alergia dróg oddechowych
 • Astma
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Choroby płuc
 • Alergologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
7 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A

Opinia z dnia 17.03.2020 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


C
Użytkownik zweryfikowany

Borykałam się z wieloma problemami natury pulmonologicznej, dopiero Pani Doktor udało się postawić poprawną diagnozę i mi pomóc. Jestem jej za to niesamowicie wdzięczna!


G
Użytkownik zweryfikowany

Jestem po pierwszej wizycie i na razie mogę się przyłączyć do pozytywnych opinii o pani doktor. Mam zlecone badania i ciąg dalszy leczenia zależny będzie od wyników. Co do zdjęcia RTG klatki piersiowej , to faktycznie mimo pozytywnego opisu, pani doktor potwierdziła to czego dopatrzył się lekarz rodzinny. O dalszych spostrzeżeniach poinformuję w ciągu leczenia.


G

Bardzo sympatyczna. Bardzo szybko mówi, więc trzeba się mocno skupić na tym co mówi. Przeprowadza kompletny wywiad, nie omijając szczegółów. Jest dokładna, miła i kompetentna. Na wizytę prywatą nie trzeba czekać. Nie wyłudza pieniędzy od pacjentów, przepisuje tanie, dobre leki. Jestem zadowolona i mogę szczerze polecic :)


G

Bardzo ciepła i miła osoba, tworzy spokojną atmosferę podczas wizyty. Dostałem bardzo dokładne wytyczne dotyczące mojego leczenia a porada jest udzielona w zrozumiały dla laika sposób.


K

Wspaniała Pani Doktor, kompleksowa porada. Bardzo miła i dokładna w ocenie. Warto czekać na wizytę, oby więcej takich lekarzy!


N
Użytkownik zweryfikowany

BARDZO POLECAM! Świetna lekarka, łatwo nawiązująca kontakt z pacjentem, o wielkiej wiedzy - nie tylko medycznej, ale też życiowej. Zawsze ma czas na szczegółowy wywiad, a ze zdjęcia RTG płuc (choć opis do niego mówi: 'wszystko ok') czyta jak z otwartej książki. Zadaje bardzo konkretne pytania, kieruje na odpowiednie badania, celnie trafia z sedno sprawy i sprawnie kieruje leczeniem. Niewielu mamy lekarzy o dwóch specjalizacjach (pulmonolog + alergolog) i zarazem o tak wysokim poziomie kompetencji zawodowych, a pani doktor ma bogate doświadczenia na obu polach, tak blisko ze sobą powiązanych. Wysoki profesjonalizm i sympatyczne podejście do pacjenta to coś, co słusznie przyciąga do Niej wiele osób szukających pomocy, leczonych nieskutecznie ('w ciemno') całymi miesiącami. Oby więcej takich lekarzy!


T

Profesjonalna i konkretna porada, tego oczekuje się od lekarza. Narzekać mozna jedynie na okres oczekiwania, ale to jest niezależne od lekarza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • POChP – przewlekła obturacyjna choroba płuc
 • Alergia dróg oddechowych
 • Astma
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Choroby płuc
 • Alergologia

Powiązane wyszukiwania