dr hab. n. med.

Aleksander Konturek

Chirurg, Onkolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Składam gorące podziękowanie Panu Doc. Aleksandrowicz konturek. To Pan doc. Mnie operował, miałam ogromną tarczyce, a profesor dał jej radę. Usuną bez żadnych powikłań. Panie doc. Pana ma złotą rączkę. Pan jest jak anioł stróż w tym szpitalu. Gratulacje dla Pana! Jest Pan miły, żartobliwy i dostępny na każdym kroku ogromne dzięki za to. Niech się inni uczą od Pana. Panie doc. tacy powini być właśnie lekarze, tacy jak Pan. Życzę Panu panie doc. długich lat życia, aby chorzy czuli się przy Panu pewni. Wszystkiego dobrego, wesołych świąt, jeszcze raz ogromne dzięki życzy wdzięczna pacjentka.

 • Z największą radością serca polecam Docenta Aleksandra Konturka :-) Jeżeli musisz poddać się operacji tarczycy nie mogłaś/eś trafić w lepsze ręce!!! Wspaniały Chirurg, którego wyróżnia niezwykła postawa oraz wyjątkowe podejście do pacjenta! Konkretnie i fachowo! Nie ma większej wdzięczności zwykłego człowieka jak wdzięczność za ocalenie zdrowia i życia i tego właśnie doświadczyłam z rąk Pana Docenta! Operacja lipiec 2016 - Dziękuję z całego serca!

 • P

  Wspaniały lekarz i człowiek.
  Dziękuję za wszystko, co Pan Docent dla mnie zrobił - operacja tarczycy w maju 2016 i pokierowanie na dalsze leczenie, a także opieka w tym czasie - kontakt osobisty i telefoniczny. Nie mogłam trafić w lepsze ręce.

 • M

  Bardzo kompetentny lekarz, godny polecenia, profesjonalne podejście do pacjenta, wielka cierpliwość, takich lekarzy powinno być więcej !!!!

 • Pan Docent Konturek jest z całą pewnością niezwykłym człowiekiem i wybitnym chirurgiem. Każdy pacjent jest dla niego wyjątkowy.

  Nasz tata, Aleksander ( 82 lata), ze skomplikowaną chorobą tarczycy kilka dni po operacji powiedział: „Dostałem drugie życie”. Czuje się kilkanaście lat młodszy, może wreszcie swobodnie oddychać. Jest szczęśliwy, a my razem z nim.

  Dziękujemy Panie Doktorze. Wdzięczna Rodzina.

 • Świetny lekarz. Bardzo miły, wizyta u niego nie trwa 2 minuty jak u innych lekarzy. Zawsze rzeczowo i konkretnie odpowiada na pytania. Dwa lata temu operował mi tarczycę. Blizny prawie nie widać. Teraz jeźdzę do niego na kontrolę co jakiś czas i nic się nie zmienił dalej uśmiechnięty i miły. Lekarz od którego zawsze wychodzi się z uśmiechem na twarzy. Oby więcej było takich lekarzy w Polsce

 • Naprawde lekarz z powolania. Bardzo kompetentny, chetnie, rzeczowo i jasno odpowiada na pytania. Usuwal mi pol tarczycy, zalatwil wszystko jak trzeba z badaniem histopatologicznym. Zeszyl szyje elegancko, nic mnie nie boli ani nie sciaga.
  Wyjasnil wszystko dlaczego dawki lekow takie a nie inne, i jak sie to powinno ksztaltowac w przyszlosci.
  Dziekuje
  Maciek

 • Pan dr hab. Aleksander Konturek operował mnie w grudnia 2013r.Wszystkim polecam Pana doktora, ponieważ jest to lekarz z powołaniem , a takich w dzisiejszych czasach jest coraz mniej.Pan doktor ze stoickim spokojem odpowiadał na moje (banalne ) pytania dotyczące zabiegu usunięcia tarczycy,Lekarz bardzo miły , uprzejmy , dla którego dobro pacjenta jest najważniejsze.
  Jeszcze raz Panie doktorze za wszystko dziękuję.Wdzięczna pacjentka - Monika D.

 • Szczerze mówiąc nie wiem, co na pierwszym miejscu wyróżnić u Pana dr hab. Aleksandra Konturka: jego humanizm czy profesjonalizm. Mam 70 lat i sporo "zaszłości" zdrowotnych. Pan doktor usunął mi całą tarczycę ( wole guzkowe, schodzące poniżej mostka - wielkości dużej pomarańczy, które mnie – dosłownie- dusiło z kilkoma drobniejszymi guzkami, z których jeden okazał się złośliwym cancerem). Po operacji czuję się jakby mi ubyło kilkanaście lat.
  Serdecznie dziękuję – Panie Doktorze. Oby Bóg miał Pana zawsze w podwójnej opiece – zasłużył Pan na to.
  (Po ostatniej rozmowie z przyjemnością wykonałem to, na co mi Pan pozwolił )

 • Witam wszystkich serdecznie! Ja doktora Konturka zaczęłam szukać dzięki poleceniu go przez pewnego lekarza..w internecie oczywiście... ;) Te opinie, które pół roku temu czytałam dały mi nadzieję,że mój tata ma szansę pozytywnego przejścia przez operację - usunięcia tarczycy... (mimo 73 lat, skoków ciśnienia i problemów z sercem).Bardzo dobrze, że to właśnie ten lekarz wykonywał tą operację! Tata jest już w domu i czuje się bardzo dobrze chociaż mogło to się skończyć bardzo źle, bo się okazało,że dodatkowo pojawił się krwiak... Napiszę krótko: jeżeli czytasz to, bo szukasz bardzo dobrego lekarza...żeby profesjonalnie zoperował kogoś Ci bliskiego - doktor Konturek jak najbardziej zasługuje na zaufanie. Piszę to po to żeby pomóc tym, którzy się wahają, tak jak ja pół roku temu...Powodzenia!!!! =-)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online