Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna
  • Chirurgia onkologiczna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

43 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Miejski Specjalistyczny im. G.Narutowicza w Krakowie Inny

Drogi Panie Profesorze, jest Pan lekarzem z powołania.
Pana cierpliwość, kompetencja ale przede wszystkim jest Pan człowiek empatycznym a uśmiech Pana rekompensuje ból. Dziękuję za cudowna opiekę na każdym etapie. Za każde słowo otuchy przed operacją, po operacji.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Małopolskie Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej Inny

Prof.Dr Aleksander Konturek to lekarz godny polecenia .Bardzo dziękuje za trafną decyzje oraz opiekę w czasie operacji jelita w szpitalu im. Narutowicza w m-cu 01.2019r .Dziękuje również w czasie wizyty w dniu 04.03.2020r za szczegółowo wytłumaczenie mojego problemu z guzami tarczycy . Wdzięczna pacjentka Ewa B.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KOBAMED S.C. Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Tarczyca zamostkowa.

Do dr Aleksandra Konturka trafiłam latem 2015 roku z polecenia. Miałam już skierowanie do przyjęcia w szpitalu Narutowicza ponieważ wykryto u mnie tarczycę zamostkową (miała to być 2 operacja tarczycy, pierwszą przeszłam w kwietniu 2005). Wiedziałam, że sprawa jest poważna, dlatego kiedy usłyszałam o dr Konturku i jego opinii wśród pacjentów, byłam zdeterminowana żeby Pan Doktor zapoznał się z moim przypadkiem. Udało mi się umówić na konsultację w klinice Kobamed w Niepołomicach. Wizyta przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Pan Doktor dokładnie zapoznał się z moją dokumentacją, zbadał mnie i od razu zaoferował że osobiście przeprowadzi operację. Udzielił mi pełnego wsparcia w ustaleniu terminu operacji, wszystko dokładnie wytłumaczył. Żaden z lekarzy u których się leczyłam (było ich kilku na przestrzeni lat) nie potraktował mnie w tak życzliwy sposób. Dopiero po tej wizycie poczułam, że jestem w dobrych rękach.
Sama operacja trwała 4 godziny, Pan Doktor wcześniej uprzedził mnie o wszystkich zagrożeniach, spędziłam 3 dni na oddziale intensywnej terapii, oraz kolejne 4 na oddziale (muszę dodać, że opieka była idealna, ludzie z prawdziwym powołaniem). Pan Doktor prawie codziennie odwiedzał mnie, oraz inne swoje pacjentki, sprawdzając stan po operacji.
Minęły 4 lata, nadal jestem pacjentką Pana doktora i nie zamierzam tego zmieniać. Jest to nie tylko najlepszy specjalista, ale też bardzo serdeczny człowiek.


J
Użytkownik zweryfikowany

Profesor Aleksander Konturek, to połączenie doskonałego lekarza-specjalisty i wspaniałego człowieka .Do profesora Aleksandra Konturka trafiłem z zapaleniem tkanek miękkich lewej dłoni , co było następstwem zakażenia po wbiciu gwoździa i komplikacjami wynikłymi z niewłaściwego wcześniejszego leczenia. Po dostaniu się pod skrzydła profesora, postawieniu przez Niego właściwej diagnozy, zastosowaniu odpowiedniego leczenia farmakologicznego, zleceniu właściwych badań i wreszcie wykonaniu osobiście przez profesora zabiegu operacyjnego moja dłoń została wyleczona. Profesor Aleksander Konturek jest lekarzem z powołania, profesjonalistą i specjalistą wysokiej klasy. Swój zawód wykonuje z pasją i poświęceniem . Traktuje pacjenta całościowo holistycznie. Potrafi w prostych słowach nie używając terminów medycznych, wytłumaczyć co pacjentowi dolega. Jako człowieka cechuje Go wysoka inteligencja i kultura osobista oraz pozytywna energia. Te i inne wymienione przeze mnie cechy, powodują że pacjent czuje się bezpiecznie i ma pewność że znajduje się w dobrych rękach. Polecam profesora Aleksandra Konturka jako lekarza z czystym sercem i sumieniem.


Użytkownik zweryfikowany

Składam gorące podziękowanie Panu Doc. Aleksandrowicz konturek. To Pan doc. Mnie operował, miałam ogromną tarczyce, a profesor dał jej radę. Usuną bez żadnych powikłań. Panie doc. Pana ma złotą rączkę. Pan jest jak anioł stróż w tym szpitalu. Gratulacje dla Pana! Jest Pan miły, żartobliwy i dostępny na każdym kroku ogromne dzięki za to. Niech się inni uczą od Pana. Panie doc. tacy powini być właśnie lekarze, tacy jak Pan. Życzę Panu panie doc. długich lat życia, aby chorzy czuli się przy Panu pewni. Wszystkiego dobrego, wesołych świąt, jeszcze raz ogromne dzięki życzy wdzięczna pacjentka.Użytkownik zweryfikowany

Z największą radością serca polecam Docenta Aleksandra Konturka :-) Jeżeli musisz poddać się operacji tarczycy nie mogłaś/eś trafić w lepsze ręce!!! Wspaniały Chirurg, którego wyróżnia niezwykła postawa oraz wyjątkowe podejście do pacjenta! Konkretnie i fachowo! Nie ma większej wdzięczności zwykłego człowieka jak wdzięczność za ocalenie zdrowia i życia i tego właśnie doświadczyłam z rąk Pana Docenta! Operacja lipiec 2016 - Dziękuję z całego serca!


P
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz i człowiek.
Dziękuję za wszystko, co Pan Docent dla mnie zrobił - operacja tarczycy w maju 2016 i pokierowanie na dalsze leczenie, a także opieka w tym czasie - kontakt osobisty i telefoniczny. Nie mogłam trafić w lepsze ręce.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo kompetentny lekarz, godny polecenia, profesjonalne podejście do pacjenta, wielka cierpliwość, takich lekarzy powinno być więcej !!!!


Użytkownik zweryfikowany

Pan Docent Konturek jest z całą pewnością niezwykłym człowiekiem i wybitnym chirurgiem. Każdy pacjent jest dla niego wyjątkowy.

Nasz tata, Aleksander ( 82 lata), ze skomplikowaną chorobą tarczycy kilka dni po operacji powiedział: „Dostałem drugie życie”. Czuje się kilkanaście lat młodszy, może wreszcie swobodnie oddychać. Jest szczęśliwy, a my razem z nim.

Dziękujemy Panie Doktorze. Wdzięczna Rodzina.


Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz. Bardzo miły, wizyta u niego nie trwa 2 minuty jak u innych lekarzy. Zawsze rzeczowo i konkretnie odpowiada na pytania. Dwa lata temu operował mi tarczycę. Blizny prawie nie widać. Teraz jeźdzę do niego na kontrolę co jakiś czas i nic się nie zmienił dalej uśmiechnięty i miły. Lekarz od którego zawsze wychodzi się z uśmiechem na twarzy. Oby więcej było takich lekarzy w Polsce


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna
  • Chirurgia onkologiczna

Powiązane wyszukiwania