Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adresy (2)

KOBAMED S.C. Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Plac Zwycięstwa 11, 32-005 Niepołomice
KOBAMED S.C. Specjalistyczne Gabinety Lekarskie logo
KOBAMED S.C. Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Plac Zwycięstwa 11, 32-005 Niepołomice
KOBAMED S.C. Specjalistyczne Gabinety Lekarskie logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (21)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Aleksander Konturek Inny

  Pan doktor przeprowadził u mnie w 2020 roku zabieg operacyjny usunięcia gruczolaka przytarczycy. Wykonał to perfekcyjnie. Ma Boży talent w rękach. Wdzięczna Joanna Deryło

  M
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński USG tarczycy

  Wizyta przebiegła bardzo konkretnie, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania, przyjazna atmosfera. Pan profesor jest niezmiernie kompetentną osobą, która stawia pewne i właściwe diagnozy. Szczerze polecam tego lekarza.

  J
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński kwalifikacja do operacji

  Pan profesor przeprowadził u mnie operację usunięcia gruczolaka przytarczycy. Operacja przebiegła bardzo pomyślnie, bez żadnych komplikacji, ja czuję się bardzo dobrze. Pan profesor od początku był pewien obecności gruczolaka, podczas gdy wielu innych radiologów twierdziło iż gruczolaka tam nie ma. Scyntygrafia też nic nie wykazywała. Po operacji wszystkie wyniki wróciły mi do normy, a ja poczułam się znacznie lepiej. Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi za profesjonalizm, szczegółowe wyjaśnienia i polecam go każdemu kto ma jakikolwiek problem z lokalizacją gruczolaka przytarczyc i zastanawia się czy poddać się operacji. Gdy tylko zdecydowałam się na operację wiedziałam że jestem w dobrych rękach. Cieszę się, że tacy lekarze istnieją.

  I
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński Konsultacja chirurgiczna

  Do Pana profesora trafiłam z kiepskimi wynikami i podejrzeniem szybko rozwijającego się chłoniaka. Dzięki niemu przeszłam ten ciężki czas spokojna i zaopiekowana. Bardzo dziękuję i jak najbardziej polecam Pana profesora.

  D
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński USG jamy brzusznej

  Mimo pozytywnych opinii muszę wyrazić swoją którą jest nie najlepsza. Umówione usg jamy brzusznej. Punktualnie zostałam zaproszona do pracowni, dr wszedł, przywitał się kazał rozebrać i położyć. Powiedziałam mu w czym tkwi problem, zerknal na wyniki badań. Usg bez słowa, 3 minuty max, jestem pewna że nie obejrzal wszystkich narządów, ten o który mi chodziło co prawda sprawdził ale też nie udzielił wyjaśnienia. Skończył i wyszedł zostawiając otwarte drzwi na poczekalnie w której byli ludzie, a ja jeszcze rozebrana. Pobiegłam za nim do gabinetu licząc na konsultacje, a on zamknął mi drzwi przed nosem. Chciałam poprosić o konsultacje kiedy będzie oddawał mi wynik, oczywiście licząc się z tym że mam za to zapłacić zresztą tak chyba byłam umówiona na wizytę, ale wynik wydała mi Pani w rejestracji więc z dr już kontaktu nie miałam. Byłam w takim szoku że zapłaciłam za usg i wyszłam. Opis szczegółowy ale raczej kopiuj wklej bo nie da się w 2 minuty opisać tylu narzadow. Nie wypowiadam się na temat kompetencji profesora, pewnie jest świetnym specjalistą wiec tym bardziej nawet zwykle usg powinno byc wykonane najdokładniej. A to jak się zachował podczas badania zostawiam Państwa ocenie, ja się jeszcze nie spotkałam z tak ignorujacym pacjenta lekarzem. Mimo, iż z opisu wynika że wszystko ok umówiłam się na usg w inne miejsce.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  W
  Profil zweryfikowany
  Dorota Cibor Inny

  Przez kilka miesięcy borykałam się z nierozpoznaną chorobą. Wystarczyła jedna wizyta u Pani doktor, która postawiła trafną diagnozę. Miła, sympatyczna, a przede wszystkim niezwykle kompetentna. Bezinteresownie pomogła mi w dalszym leczeniu. Z całego serca polecam. Lekarz z dużym powołaniem, który oprócz dużej wiedzy potrafi wysłuchać pacjenta.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Aleksander Konturek Tarczyca zamostkowa.

  Do dr Aleksandra Konturka trafiłam latem 2015 roku z polecenia. Miałam już skierowanie do przyjęcia w szpitalu Narutowicza ponieważ wykryto u mnie tarczycę zamostkową (miała to być 2 operacja tarczycy, pierwszą przeszłam w kwietniu 2005). Wiedziałam, że sprawa jest poważna, dlatego kiedy usłyszałam o dr Konturku i jego opinii wśród pacjentów, byłam zdeterminowana żeby Pan Doktor zapoznał się z moim przypadkiem. Udało mi się umówić na konsultację w klinice Kobamed w Niepołomicach. Wizyta przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Pan Doktor dokładnie zapoznał się z moją dokumentacją, zbadał mnie i od razu zaoferował że osobiście przeprowadzi operację. Udzielił mi pełnego wsparcia w ustaleniu terminu operacji, wszystko dokładnie wytłumaczył. Żaden z lekarzy u których się leczyłam (było ich kilku na przestrzeni lat) nie potraktował mnie w tak życzliwy sposób. Dopiero po tej wizycie poczułam, że jestem w dobrych rękach.
  Sama operacja trwała 4 godziny, Pan Doktor wcześniej uprzedził mnie o wszystkich zagrożeniach, spędziłam 3 dni na oddziale intensywnej terapii, oraz kolejne 4 na oddziale (muszę dodać, że opieka była idealna, ludzie z prawdziwym powołaniem). Pan Doktor prawie codziennie odwiedzał mnie, oraz inne swoje pacjentki, sprawdzając stan po operacji.
  Minęły 4 lata, nadal jestem pacjentką Pana doktora i nie zamierzam tego zmieniać. Jest to nie tylko najlepszy specjalista, ale też bardzo serdeczny człowiek.

  D
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński USG piersi

  Pierwsze wrażenie? Lekarz pijący herbatkę przy recepcji. Niby nic, ale odrzuca mnie widok osoby w pracy gaworzącej z kolegą/koleżanką. Pracownik (bo lekarz jest pracownikiem, a pacjent - petentem) powinien być od początku do końca skupiony na pacjencie. Po chwili zostałam zaproszona do gabinetu. Po skończeniu badania pan doktor wyszedł, zostawiając drzwi na pół uchylone - ubierając się, byłam widoczna dla siedzących w poczekalni, co nie powinno mieć miejsa. Komfort i poczucie intymności to podstawa. Następnie zostałam poproszona do gabinetu naprzeciwko, z którego lekarz po chwili wyszedł, mimo że miałam jeszcze pytania. W tym samym czasie recepcjonistka podała cenę wizyty (choć wciąż przebywałam w gabinecie), a pan doktor zaczął się szykować do kolejnej pacjentki, która już czekała w innej sali. Panu doktorowi chyba spieszyło się do domu na kolację. Podsumowując, niby badanie ok, ale atencja i zapewnienie komfortu - do poprawy. Raczej tam nie wrócę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  I
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński operacja tarczycy

  Pragnę bardzo polecić Proferora.
  Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz
  Szybko zlecił wycięcie całej tarczycy po wynikach biopsji co była jak najbardziej słuszna i trafna decyzja (mimo ze się jej obawiałam z powodu młodego wieku (33))
  Operacja przebiegła bez powikłań i bardzo Szybko doszłam do siebie .
  W tej chwili nie mam żadnych problemów - biorę eutyrox i bardzo dobrze się czuje .kontrola co 3 miesiące .
  Blizna tez jest niewielka .
  Jeśli ktoś czeka na operacje tarczycy to uważam ze Pan Profesor jest jednym z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie !

  D
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński nowotwór tarczycy

  Do Pana Profesora trafiłem w sierpniu 2018 roku , niestety potrzebna była operacja usunięcia tarczycy, (nowotwór brodawkowaty). Mimo strachu zaufałem Panu Profesorowi i nie zawiodłem się każdemu mogę z czystym sercem polecić. Pan doktor konkretny, rzeczowy, wyśmienity chirurg, i człowiek. Specjalista w swojej dziedzinie. Naprawdę tak dobrych lekarzy jak Pan Profesor jest bardzo mało. Polecam serdecznie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania