Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

KOBAMED S.C. Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Plac Zwycięstwa 11

32-005, Niepołomice, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

KOBAMED S.C. Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Plac Zwycięstwa 11

32-005, Niepołomice, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zbigniew Liber

  Ginekolog, Seksuolog, dr n. med.

  • P

   Rewelacyjny lekarz trafiłam do niego w 7 mies ciązy,tylko dzieki jego fachowej opiece urodziłam zdrowa córcię.Polecam każdemu bardzo dobry,kompetentny ,cierpliwy lekarz ,dla mnie jest cudotwórcą.

  • Bardzo dobry lekarz , oczywiście Jego specyficzne poczucie humoru czasami zawstydza ale przynajmniej śmiejemy się wspólnie i wychodzę z gabinetu w ogóle nie zestresowana ponad to ogromna wiedza , jedyny lekarz który zlecił badania krwi z których powychodziły różne sprawy o których inni lekarze nie mają pojęcia... Niestety koszty są duże ale jeśli się chce mieć 100% gwarancji trzeba zapłacić . Dojeżdżam aż z Bielska do Niepołomic aby spotkać się z Panem Doktorem. Polecam serdecznie !

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Marcin Barczyński

  Chirurg, Onkolog, prof. dr hab. n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital na KlinachUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Do Profesora trafiłam z bardzo dużym guzem na tarczycy, kompleksowo wyjaśnił mi schemat dalszego postępowania, odpowiedział mi na wszystkie nurtujące pytania. Wizyta była przeprowadzona w miłej atmosferze, bez pośpiechu.

  • A
   Lokalizacja: Szpital na KlinachUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Profesor jest lekarzem ,który ma ogromną wiedzę i potrafi w sposób zrozumiały przekazać ją pacjentowi.Wysoka kultura osobista i szacunek z jakim traktuje pacjenta bardzo mnie urzekły.Czeka mnie poważna operacja ,ale czuję , że w ręce tego człowieka mogę powierzyć swoje zdrowie.

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu


 • Małgorzata Maria Stopa

  Chirurg,

  • M

   Świetny specjalista z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Rzeczowo i wyczerpująco udziela informacji. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona małym rozmiarem blizny pooperacyjnej. Polecam i pozdrawiam!


 • Anita Dziunikowska

  Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • K

   Stanowczo odradzam. Bez jakichkolwiek badań wystawiona diagnoza i zażywanie silnego antybiotyku wcale nie pomogło. Nawrót dolegliwości zaraz po skończeniu ciężkiej kuracji,choć o tym nie było mowy. Inny lekarz doradził coś innego i pomogło...

  • J
   Lokalizacja: KOBAMED S.C. Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: trądzik

   Prawie 2 lata leczenia bez poprawy albo poprawa tylka na chwilę. Zmieniłam lekarza i od razu efekt wręcz spektakularny. Pozatym wiecznie pani doktor była spóżniona i czekało się czasmi nawet 1h na swoją kolej, przez co lekarze nie poświęcał uwagi tyle ile trzeba. Nie polecam tego lekarza

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Ewa Cibor

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum MedyczneUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Pani lekarz z powołania. Cierpliwa i opiekuńcza. Zbadała mnie dokładnie i wytłumaczyła krok po kroku o wszystko co pytałem.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum MedyczneUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Wysokiej klasy specjalista. Będąc w leczeniu u Pani doktor mam poczucie bezpieczeństwa a w czasie wizyt badania i wywiad przeprowadza w sposób spokojny wyciszający. Niezwykle skuteczna, choruję m.innymi na Arytmię. Miałem 10000 pobudzeni komorowych na dobę, po leczeniu 10 pobudzeni na dobę. Oby jak najwięcej takich lekarzy.
   R.N.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Grzegorz Dymek

  Ortopeda, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przewlekły stan zapalny ścięgna piszczelowego

   Pewnie mój przypadek nie należy do mega, ale jeśli coś sprawia człowiekowi ogromny ból i dyskomfort to uważam, że czym prędzej należy udać się do Pana Doktora. Profesjonalnie,cierpliwie zdiagnozował to z czym inni podobni mieli problem. Zastosowanie skutecznego leczenia pozwoliło mi stanąć na nogi.Dziękuję Panie Doktorze.

  • J
   Lokalizacja: Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie Oddział Urazowo-Ortopedyczny

   Bardzo nieprofesjonalne podejscie do pacjenta . Zostały mi przepisane sterydy , bez zadnej informacji o tym. Skutki uboczne sterydów były nie do przyjecia.
   Moja ocena jest bardzo wyważona biorąc pod uwagę sposób w jaki sie ze mna obszedł ten Pan.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Tomasz Cegielny

  Chirurg, Gastrolog, Onkolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Szpital Skawina im. Stanleya DudrickaUsługa: operacja jelita cienkiego

   Znakomity specjalista i świetny chirurg o sprawnej i pewnej ręce. Operował mnie już dwa razy (duże kilkugodzinne skomplikowane zabiegi związane z jelitami). W obu przypadkach operacje zakończyły się pełnym sukcesem i zdecydowaną poprawą stanu zdrowia. Przy tym wszystkim jest sympatyczny, kontaktowy, chętnie dzieli się z pacjentem wszelkimi informacjami i wyczerpująco odpowiada na ewentualne pytania. W pełni polecam dr-a Cegielnego każdemu kogo czeka zabieg chirurgiczny


 • Dorota Cibor

  Gastrolog,

  • W
   Lokalizacja: KOBAMED S.C. Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: Inny

   Przez kilka miesięcy borykałam się z nierozpoznaną chorobą. Wystarczyła jedna wizyta u Pani doktor, która postawiła trafną diagnozę. Miła, sympatyczna, a przede wszystkim niezwykle kompetentna. Bezinteresownie pomogła mi w dalszym leczeniu. Z całego serca polecam. Lekarz z dużym powołaniem, który oprócz dużej wiedzy potrafi wysłuchać pacjenta.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania okresowe

   Merytorycznie ocenie pozytywnie, jednak sposób rozmowy pani doktor ocenie bardzo nisko, na moje pytanie czy przysługuje mi zwolnienie z pracy w dniu badania (dno oka było badane) pani prowokująco zadaje mi pytanie, czemu nie przyszedłem po pracy skoro wiedziałem, że po badaniu oczy są narazone. Oczywiste jest, że badania medycyny pracy zlecone przez pracodawce, podlegają zwolnieniu pracownika z pracy. Poczułem się potraktowany z góry jak kombinator, nie pacjent.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Aleksander Konturek

  Chirurg, Onkolog, dr hab. n. med.

  • E
   Lokalizacja: Małopolskie Centrum Medycyny Estetycznej i LaserowejUsługa: Inny

   Prof.Dr Aleksander Konturek to lekarz godny polecenia .Bardzo dziękuje za trafną decyzje oraz opiekę w czasie operacji jelita w szpitalu im. Narutowicza w m-cu 01.2019r .Dziękuje również w czasie wizyty w dniu 04.03.2020r za szczegółowo wytłumaczenie mojego problemu z guzami tarczycy . Wdzięczna pacjentka Ewa B.

  • P
   Lokalizacja: KOBAMED S.C. Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: Tarczyca zamostkowa.

   Do dr Aleksandra Konturka trafiłam latem 2015 roku z polecenia. Miałam już skierowanie do przyjęcia w szpitalu Narutowicza ponieważ wykryto u mnie tarczycę zamostkową (miała to być 2 operacja tarczycy, pierwszą przeszłam w kwietniu 2005). Wiedziałam, że sprawa jest poważna, dlatego kiedy usłyszałam o dr Konturku i jego opinii wśród pacjentów, byłam zdeterminowana żeby Pan Doktor zapoznał się z moim przypadkiem. Udało mi się umówić na konsultację w klinice Kobamed w Niepołomicach. Wizyta przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Pan Doktor dokładnie zapoznał się z moją dokumentacją, zbadał mnie i od razu zaoferował że osobiście przeprowadzi operację. Udzielił mi pełnego wsparcia w ustaleniu terminu operacji, wszystko dokładnie wytłumaczył. Żaden z lekarzy u których się leczyłam (było ich kilku na przestrzeni lat) nie potraktował mnie w tak życzliwy sposób. Dopiero po tej wizycie poczułam, że jestem w dobrych rękach.
   Sama operacja trwała 4 godziny, Pan Doktor wcześniej uprzedził mnie o wszystkich zagrożeniach, spędziłam 3 dni na oddziale intensywnej terapii, oraz kolejne 4 na oddziale (muszę dodać, że opieka była idealna, ludzie z prawdziwym powołaniem). Pan Doktor prawie codziennie odwiedzał mnie, oraz inne swoje pacjentki, sprawdzając stan po operacji.
   Minęły 4 lata, nadal jestem pacjentką Pana doktora i nie zamierzam tego zmieniać. Jest to nie tylko najlepszy specjalista, ale też bardzo serdeczny człowiek.

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania