Agnieszka  Szymańczuk, fizjoterapeuta Warszawa

mgr Agnieszka Szymańczuk

Fizjoterapeuta

5 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Nowogrodzka 51/1, Śródmieście, Warszawa
FIMEDICA

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza

Zwykła wizyta

Ćwiczenia indywidualne • 120 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Zwykła wizyta


Nowogrodzka 51/1, Warszawa

FIMEDICA


Ćwiczenia indywidualne


Nowogrodzka 51/1, Warszawa

120 zł

FIMEDICA

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FIMEDICA

Trafiłam do Pani Agnieszki z przepukliną odcinka szyjnego kręgosłupa. Dzięki kompleksowej i fachowej pomocy Pani Agnieszki w końcu odżyłam. Pani Agnieszka to świetny specjalista już po pierwszej wizycie czułam że trafiłam w dobre ręce.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FIMEDICA bóle migrenowe, bóle lędźwiowe, drętwienie lewej ręki i nogi

Cierpiałam na przewlekłe bóle głowy szukając pomocy u neurologów. Kosztowne badania nie wykazały nic co pomogłoby postawić jednoznaczną diagnozę, trafiłam do Pani Agnieszki, po kilku wizytach bóle ustąpiły, okazało się że byłam bardzo "ponapinam" czego żaden lekarz nie odkrył. Wyszłam z gabinetu z wielką ulgą i uczuciem lekkości.Na masaże chodzę teraz regularnie dzięki czemu nie truję się lekami przeciwbólowymi. Dzięki masażom nie mam też problemów z drętwiejącą nogą i ręką. Mąż natomiast po zwichnięciu kolana na nartach długo nie mógł pozbyć się ortezy z uwagi na ciągły ból kolana, po rehabilitacji u Pani Agnieszki bóle ustąpiły a orteza już po pierwszej wizycie poszła w odstawkę. Pani Agnieszka ma bardzo szeroką wiedzę odnośnie budowy człowieka dodatkowo regularnie uczęszcza na szkolenia, mam do niej 100% zaufanie że nie zrobi mi krzywdy i zawsze mi, mojej rodzinie i dużemu gronu znajomych pomoże. Jest bardzo wysportowana i silna co w przypadku masażu leczniczego jest bardzo ważne bo nie jest on masażem relaksujący (głaskanie bez efektów) tylko leczniczym. Serdecznie polecam ze względu na profesjonalizm, miłą atmosferę i poczucie bezpieczeństwa.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu bóle pleców

Do Pani Agnieszki trafiłem z bólem pleców, który codziennie towarzyszył mi przy wstawaniu z łóżka. Kilka wizyt na terapie manualną i w ciągu 3 tygodnii bóle ustąpiły. Podczas tych wizyt Pani Agnieszka zauważyła, że moje nogi są bardzo „pospinane” i zaproponowała ćwiczenia i terapie manualna dla ich rozluźnienia. Ta pomoc okazała się również trafiona. Od tego czasu biegam bez kontuzji i nie czuje się przeciążony treningiem.
Trzeba dodać, że Pani Agnieszka również regularnie uprawia różne sporty, także sportowcy znajdą z nią na pewno wspólny jezyk.
Osobiście włączyłem regularne wizyty na terapie manualną u Pani Agnieszki (nawet jak nic nie boli) jako element mojego treningu. Polecam.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FIMEDICA rehabilitacja ortopedyczna

Pani Agnieszka (pod okiem i przy wydatnej pomocy przełożonego) ocaliła mnie przed operacją przepukliny lędźwiowej, na którą zapisało mnie niezależnie aż dwóch neurochirurgów, oceniając mój stan i wyniki badań obrazowych po stwierdzeniu urazu. To dzięki jej wiedzy i zaangażowaniu dziś funkcjonuję normalnie. Szczerze polecam - nie tylko w kwestii ćwiczeń rehabilitacyjnych, ale też zabiegów manualnych, które niejednokrotnie ratowały mnie z przejściowych kryzysów ortopedycznych.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FIMEDICA terapia mięśniowo-powięziowa, terapia manualna

Pani Agnieszka pracuje z ogromnym zaangażowaniem, jest niezwykle uważna i dokładna. Terapia przynosi ulgę już po pierwszym zabiegu, a do tego pani Agnieszka ciekawie opowiada o powodach urazów, uczy także prawidłowego ruchu, zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły! Terapia u niej to połączenie kompetencji, profesjonalizmu, życzliwości i empatii - bardzo ważne, by nabierać świadomości ruchu, uważać na to, co każdemu z nas pomaga, a czego warto unikać. Wizyta u pani Agnieszki staje się prawdziwą przyjemnością! :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania