lek.

Agnieszka Stępniak-Sadowska

Ginekolog

94 opinie +dodaj

Umów wizytę 85 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr Agnieszka Stępniak-Sadowska,specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii.Miejsce pracy: Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny, ul. Madalińskiego 25, Warszawa. Absolwentka… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
94 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Bolesławicka

  Kolejna wizyta u Pani Doktor utwierdziła mnie w przekonaniu, że trafiłam do odpowiedniego lekarza. Wizyta trwała około 40 minut, zostałam zbadana, a wszelkie moje wątpliwości zostały rozwiane. Na wszystkie moje pytania dotyczące ciąży otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi. Do tego wizyta przebiegała w serdecznej,spokojnej atmosferze, Idealna atmosfera dla przyszłej mamy :).

  Pozdrawiam Panią Doktor i szczerze wszystkim polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z wizyty u Pani doktor jestem bardzo zadowolona. Wizyta trwała ok. 40 min, obejmowała badanie ginekologiczne, USG i konsultację. Pani doktor jest delikatna i można czuć się komfortowo podczas badania. Wyjaśniła szczegółowo wyniki i zaproponowała dalszy sposób postępowania. Jest bardzo miła, rzeczowa i pogodna. Trafiłam do Pani doktor po raz pierwszy i myślę, że nie ostatni. Dziękuję i szczerze polecam Panią doktor.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare RembielińskaUsługa: wizyta kontrolna

  Wizyta odbyła się w miłej i spokojnej atmosferze. Samo badanie ginekologiczne było bardzo delikatne ze strony Pani Doktor, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Pani doktor zaproponowala wykonanie dodatkowych badań. Miło, ze dmucha na zimne i przedstawia alternatywy. Natomiast nie straszy, tylko spokojnie tłumaczy. Byłam na wizycie kontrolnej, w ciąży nie jestem, ale jakbym była to chętnie poprowadziłabym ją u Pani doktor. Wizyta odbyla sie w Unicare na Rembielińskiej. Bardzo ładny, czysty i profesjonalny gabinet.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny BolesławickaUsługa: zwykła wizyta, usg, cytologia

  Wizyta odbyła się pomyślnie. Pani Agnieszka Stępiak-Sadowska jest profesjonalistką. Podczas wizyty została wykonana cytologia oraz usg. Lekarz odpowiadal rzetelnie na zadawane pytania. Calosc konsultacji trwala 30 minut. Bardzo polecam :)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Bolesławicka

  Szczerze polecam Panią dr. Prowadziłam u dr. Swoją pierwsza ciąże czułam sie zaopiekowana i bezpieczna.Zawsze konkretna i zarazem delikatna podczas badania.Pani doktor zawsze zlecała badania i wszystko dokładnie analizowała.Rzeczowo wyjaśniała wszystkie moje wątpliwości.Moglam liczyć na pomoc w każdej chwili.Opieka podczas ciąży na najwyższym poziomie.Dzisiaj mam cudowna córeczkę dzięki Pani doktor????To juz moja kolejna wizyta z wielu znalazłam lekarza na długie lata.Goraco polecam kobietom w każdym wieku.Lekarz oddany pacjentowi i godny zaufania.

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniała Pani Doktor, bardzo kompetentna, pomocna, dokładnie wszystko tłumaczy, a przy tym jest niezmiernie życzliwa i pogodna, co w niektórych sytuacjach jest nieocenione. Szczerze polecam!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Pani doktor kompetentna i miła osoba znająca się na tym co robi , fachowo przeprowadzone badanie. Byłam pierwszy raz i napewno wrócę . Szczerze polecam????

 • N
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Kompetentny uprzejmy lekarz, fachowe badanie, bez stresu i bez pośpiechu. Rzetelnie przeprowadzone typowe badanie ginekologiczne, a także USG i cytologia. Dobrze wyposażony gabinet, czysto i przyjemnie. Dość długi czas oczekiwania.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Pani doktor jest bardzo profesjonalna, ma czas dla pacjentów, wszystko wyjaśnia, jest delikatna i można czuć sie komfortowo. Trafiłam po raz pierwszy i napewno nie ostatni. :)

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny BolesławickaUsługa: prowadzenie ciąży

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Spotkanie przebiegło w niekrępującej atmosferze, wyszłam z niego spokojna oraz bogatsza w odpowiedzi na wiele pytań. Choć to dopiero moja pierwsza wizyta (i na pewno nie ostatnia), odnoszę wrażenie, że trafiłam do odpowiedniego specjalisty.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr Agnieszka Stępniak-Sadowska,specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii.Miejsce pracy: Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny, ul. Madalińskiego 25, Warszawa.
  Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie .

  Specjalizacja z położnictwa i ginekologii w Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu Klinicznym im. prof .W. Orłowskiego w Warszawie-szpital wieloprofilowy, oddział położniczy III st referencyjności(najwyższy).
  W 2010 r egzamin specjalizacyjny i tytuł specjalisty II stopnia z Położnictwa i Ginekologii.
  Od 2011 r starszy asystent w Szpitalu im Św .Rodziny przy ul .Madalińskiego 25 w Warszawie
  W Szpitalu im Św.Rodziny odbieram porody,wykonuję cięcia cesarskie i operacje ginekologiczne ( również laparoskopowe).Wykonuję operacje plastyki pochwy,warg sromowych i korekcję zaburzeń statyki pochwy z wykorzystaniem materiałów syntetycznych tzw " siatek".Wykonuję operacje korygujące nietrzymanie moczu z założeniem "taśmy "podcewkowej.Prowadzę również poradnię uroginekologiczną i wykonuję badania urodynamiczne niezbędne przed leczeniem operacyjnym nietrzymania moczu.Zajmuję się również diagnostyką niepłodności( histerosalpingografia ,diagnostyka i leczenie laparoskopowe w niepłodności)
  Przyjmuję również pacjentki w gabinecie prywatnym przy ul.Bolesławickiej 33 w Warszawie (www.ginekolog-guzinska.pl),przychodni Unicare przy ul Rembielińskiej 20 w Warszawie ( www.Unicare.pl)oraz w Centrum Medycznym Puławska przy ul.Berensona 11 w Warszawie.
  Wykonuję badania usg położnicze , ginekologiczne oraz uroginekologiczne w pełnym zakresie- posiadam Certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
  Systematycznie uczestniczę w szkoleniach i kursach ultrasonograficznych,operacyjnych oraz konferencjach ginekologiczno-położniczych
  Jestem mężatka i matką dwóch córek.
  Mój mąż jest również lekarzem-radiologiem.
  Przeszłam jeszcze całkiem niedawno przez wszystkie trudy ciąż, porodów i macierzyństwa.
  Służę radą i pomocą wszystkim przyszłym mamom nie tylko zawodowym, ale również osobistym doświadczeniem.
  Poza tym, mimo że życie zawodowe pozostawia niewiele wolnego czasu uwielbiam sport - zwłaszcza pływanie . Interesuję się malarstwem.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Wojewódzki Szpital Bródnowski ( obecnie Mazowiecki Szpital Bródnowski)- Klinika Połoznictwa i Ginekologii II Wydziału Lekarskiego
 • staż z onkologii ginekologicznej w Klinice Ginekologii i Onkologii Ginekologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego ul Szaserów 128,Warszawa
 • staż z endokrynologii ginekologicznej w Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP oraz w Klinice Endokrynologii CMKP Szpitala Bielańskiergo w Warszawie

Choroby

więcej