lek.

Agnieszka Stępniak-Sadowska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

101 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
94 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Dr Agnieszka Stępniak-Sadowska,specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii.Miejsce pracy: Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny, ul. Madalińskiego 25, Warszawa. Absolwentka… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
101 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Bolesławicka

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani była bardzo miła, spokojna, dokładna, poświęciła mi dużo uwagi. Badanie i usg wykonała bardzo delikatnie. Wyjaśniła jak mam dalej postępować. Mimo ze musiałam poczekać bo było opóźnienie uważam ze było warto. Polecam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Bolesławicka

  Bardzo przyjemna i kompetentna Pani Doktor. Szkoda, że podczas badania USG pacjentka nie widzi ekranu i nie może zobaczyć malucha 'live' :)
  Poza tym, wizyta przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Cieszę się, że trafiłam do Pani Agnieszki jako prowadzącej moją ciążę.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare RembielińskaUsługa: konsultacja z USG podczas wizyty

  Pani Doktor to bardzo miła Osoba, a przy tym Lekarz posiadający dużą wiedzę. Dzięki Pani Doktor podczas całej wizyty czułam się bardzo komfortowo.Samo badanie zostało przeprowadzone delikatnie, co z pewnością jest kolejnym dowodem na to, że dr Sadowska jest świetnym Lekarzem. Bardzo serdecznie polecam Panią Doktor!

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny BolesławickaUsługa: wizyty kontrolne

  Pani Sadowska jest moim lekarzem od prawie 10 lat. Jestem zadowolona - doktor jest kompetentna, cierpliwa i empatyczna. Wielokrotnie stawiała własciwą diagnozę, prowadziła moją ciążę, szczęśliwie donoszoną właśnie dzięki Pani doktor. Wiem, że jestem pod dobrą i fachową opieką. Nie rozumiem wpisów pacjentek, które skarżą się na opóźnienia. To świadczy tylko o wysokiej jakości wizyt. Czy któraś z pacjentek wolałaby zostać wyproszona w połowie badania lub nie otrzymać wywiadu bo planowany czas jej wizyty się skończył? Nie każda wizyta jest szablonowa i czasem po prostu musi trwać dłużej jeśli ma być na najwyższym poziomie. Szczerze polecam korzystanie z usług Pani doktor! Magdalena Braszczyńska

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Bolesławicka

  Pani doktor bardzo miła. Wszystko rzeczowo wyjaśniła, o wszystko wypytała. Niestety nie ma oceny 5 że względu na bardzo duże opóźnienie wizyty. Oprócz tego minusa wizyta była w porządku.

 • Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny BolesławickaUsługa: badanie ginekologiczne

  Bardzo miła Pani Doktor. Poronilam, a ona mi podczas wizyty kontrolnej udzieliła mi niezbędnych informacji i fachowo zbadala. Dostałam skierowanie do szpitala i dzięki niej wszystko skończyło się dobrze. Bardzo ludzka osoba. Polecam

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Bolesławicka

  Pani doktor jest konkretna, a wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze oceniając sytuacje całościowo i proponując leczenie z uwzględnieniem achorzen towarzyszących. To moja kolejna wizyta w Przychodni i na pewno gdy zajdzie taka potrzeba tez skorzystam z porady Pani doktor.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Bolesławicka

  Kolejna wizyta u Pani Doktor utwierdziła mnie w przekonaniu, że trafiłam do odpowiedniego lekarza. Wizyta trwała około 40 minut, zostałam zbadana, a wszelkie moje wątpliwości zostały rozwiane. Na wszystkie moje pytania dotyczące ciąży otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi. Do tego wizyta przebiegała w serdecznej,spokojnej atmosferze, Idealna atmosfera dla przyszłej mamy :).

  Pozdrawiam Panią Doktor i szczerze wszystkim polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Z wizyty u Pani doktor jestem bardzo zadowolona. Wizyta trwała ok. 40 min, obejmowała badanie ginekologiczne, USG i konsultację. Pani doktor jest delikatna i można czuć się komfortowo podczas badania. Wyjaśniła szczegółowo wyniki i zaproponowała dalszy sposób postępowania. Jest bardzo miła, rzeczowa i pogodna. Trafiłam do Pani doktor po raz pierwszy i myślę, że nie ostatni. Dziękuję i szczerze polecam Panią doktor.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare RembielińskaUsługa: wizyta kontrolna

  Wizyta odbyła się w miłej i spokojnej atmosferze. Samo badanie ginekologiczne było bardzo delikatne ze strony Pani Doktor, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Pani doktor zaproponowala wykonanie dodatkowych badań. Miło, ze dmucha na zimne i przedstawia alternatywy. Natomiast nie straszy, tylko spokojnie tłumaczy. Byłam na wizycie kontrolnej, w ciąży nie jestem, ale jakbym była to chętnie poprowadziłabym ją u Pani doktor. Wizyta odbyla sie w Unicare na Rembielińskiej. Bardzo ładny, czysty i profesjonalny gabinet.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr Agnieszka Stępniak-Sadowska,specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii.Miejsce pracy: Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny, ul. Madalińskiego 25, Warszawa.
  Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie .

  Specjalizacja z położnictwa i ginekologii w Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu Klinicznym im. prof .W. Orłowskiego w Warszawie-szpital wieloprofilowy, oddział położniczy III st referencyjności(najwyższy).
  W 2010 r egzamin specjalizacyjny i tytuł specjalisty II stopnia z Położnictwa i Ginekologii.
  Od 2011 r starszy asystent w Szpitalu im Św .Rodziny przy ul .Madalińskiego 25 w Warszawie
  W Szpitalu im Św.Rodziny odbieram porody,wykonuję cięcia cesarskie i operacje ginekologiczne ( również laparoskopowe).Wykonuję operacje plastyki pochwy,warg sromowych i korekcję zaburzeń statyki pochwy z wykorzystaniem materiałów syntetycznych tzw " siatek".Wykonuję operacje korygujące nietrzymanie moczu z założeniem "taśmy "podcewkowej.Prowadzę również poradnię uroginekologiczną i wykonuję badania urodynamiczne niezbędne przed leczeniem operacyjnym nietrzymania moczu.Zajmuję się również diagnostyką niepłodności( histerosalpingografia ,diagnostyka i leczenie laparoskopowe w niepłodności)
  Przyjmuję również pacjentki w gabinecie prywatnym przy ul.Bolesławickiej 33 w Warszawie (www.ginekolog-guzinska.pl),przychodni Unicare przy ul Rembielińskiej 20 w Warszawie ( www.Unicare.pl)oraz w Centrum Medycznym Puławska przy ul.Berensona 11 w Warszawie.
  Wykonuję badania usg położnicze , ginekologiczne oraz uroginekologiczne w pełnym zakresie- posiadam Certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
  Systematycznie uczestniczę w szkoleniach i kursach ultrasonograficznych,operacyjnych oraz konferencjach ginekologiczno-położniczych
  Jestem mężatka i matką dwóch córek.
  Mój mąż jest również lekarzem-radiologiem.
  Przeszłam jeszcze całkiem niedawno przez wszystkie trudy ciąż, porodów i macierzyństwa.
  Służę radą i pomocą wszystkim przyszłym mamom nie tylko zawodowym, ale również osobistym doświadczeniem.
  Poza tym, mimo że życie zawodowe pozostawia niewiele wolnego czasu uwielbiam sport - zwłaszcza pływanie . Interesuję się malarstwem.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Wojewódzki Szpital Bródnowski ( obecnie Mazowiecki Szpital Bródnowski)- Klinika Połoznictwa i Ginekologii II Wydziału Lekarskiego
 • staż z onkologii ginekologicznej w Klinice Ginekologii i Onkologii Ginekologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego ul Szaserów 128,Warszawa
 • staż z endokrynologii ginekologicznej w Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP oraz w Klinice Endokrynologii CMKP Szpitala Bielańskiergo w Warszawie

Choroby

więcej