lek.

Agnieszka Stępniak-Sadowska

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 47 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr Agnieszka Stępniak-Sadowska,specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii.Miejsce pracy: Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny, ul. Madalińskiego 25, Warszawa.
Absolwentka…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dr Agnieszka Stępniak-Sadowska,specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii.Miejsce pracy: Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny, ul. Madalińskiego 25, Warszawa.
  Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie .

  Specjalizacja z położnictwa i ginekologii w Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu Klinicznym im. prof .W. Orłowskiego w Warszawie-szpital wieloprofilowy, oddział położniczy III st referencyjności(najwyższy).
  W 2010 r egzamin specjalizacyjny i tytuł specjalisty II stopnia z Położnictwa i Ginekologii.
  Od 2011 r starszy asystent w Szpitalu im Św .Rodziny przy ul .Madalińskiego 25 w Warszawie
  W Szpitalu im Św.Rodziny odbieram porody,wykonuję cięcia cesarskie i operacje ginekologiczne ( również laparoskopowe).Wykonuję operacje plastyki pochwy,warg sromowych i korekcję zaburzeń statyki pochwy z wykorzystaniem materiałów syntetycznych tzw " siatek".Wykonuję operacje korygujące nietrzymanie moczu z założeniem "taśmy "podcewkowej.Prowadzę również poradnię uroginekologiczną i wykonuję badania urodynamiczne niezbędne przed leczeniem operacyjnym nietrzymania moczu.Zajmuję się również diagnostyką niepłodności( histerosalpingografia ,diagnostyka i leczenie laparoskopowe w niepłodności)
  Przyjmuję również pacjentki w gabinecie prywatnym przy ul.Bolesławickiej 33 w Warszawie (www.ginekolog-guzinska.pl),przychodni Unicare przy ul Rembielińskiej 20 w Warszawie ( www.Unicare.pl)oraz w Centrum Medycznym Puławska przy ul.Berensona 11 w Warszawie.
  Wykonuję badania usg położnicze , ginekologiczne oraz uroginekologiczne w pełnym zakresie- posiadam Certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
  Systematycznie uczestniczę w szkoleniach i kursach ultrasonograficznych,operacyjnych oraz konferencjach ginekologiczno-położniczych
  Jestem mężatka i matką dwóch córek.
  Mój mąż jest również lekarzem-radiologiem.
  Przeszłam jeszcze całkiem niedawno przez wszystkie trudy ciąż, porodów i macierzyństwa.
  Służę radą i pomocą wszystkim przyszłym mamom nie tylko zawodowym, ale również osobistym doświadczeniem.
  Poza tym, mimo że życie zawodowe pozostawia niewiele wolnego czasu uwielbiam sport - zwłaszcza pływanie . Interesuję się malarstwem.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
63 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare RembielińskaUsługa: infekcja intymna, podejrzenie ciąży

  Najlepsza Pani doktor! Sympatia i ciepło oraz wiedza powodują ze pacjentka czuje ze jest w dobrych rękach. Napewno wrócę :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo sympatyczna i profesjonalną Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolona i polecam. Pani Doktor wszystko dokladnie i spokojnym głosem tłumaczy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowa i dokładna pani doktor. Bardzo miła, wszytko wyjaśnia. Poświęca pacjentkom tyle czasu ile potrzeba.

 • O
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Bolesławicka

  Od razu zaznaczę, że nie oceniam kompetencji pani dr a jedynie podejście do pacjentki. U pani dr odbyłam dwie wizyty, na drugą z nich umówiona byłam na 17:30 do gabinetu weszłam o 18:00 (pani dr chyba załatwiała swoje prywatne sprawy, bo z gabinetu zapraszając mnie do środka, wyszła wyraźnie rozbawiona) podczas wizyty pisze smsy, bawi się telefonem co jest wręcz nieuprzejme. W moim przypadku zalecone leczenie nie przyniosło skutku, ale widzę, że pani dr ma dużą wiedzę, szkoda tylko, że nie ma podejścia do pacjentki zwłaszcza, że chodzi o prywatne wizyty. Ja na pewno nie wrócę na kolejną wizytę.

  lek. Agnieszka Stępniak-Sadowska2017-07-25

  Droga Pani,czy uśmiech na twarzy lekarza znaczy ,że "załatwia prywatne sprawy?"Wydaje mi się,że jest nawet obowiązkiem wobec zestresowanej wizytą pacjentki.Nie jestem dzieckiem i nie"bawię się" telefonem lecz poprzez SMS przychodzą potwierdzenia wizyt m.in ze ZnanyLekarz i z gabinetu(pani wizyta również została potwierdzona SMS).Poprzez SMS również kontaktuję się z recepcją np.informując o opóźnieniu lub o konieczności przyniesienia jakichś wyników ,druków których zabrakło,lub wyposażenia gabinetu .Korzystam z internetu i aplikacji( telefon to nie tylko SMS) w celu potwierdzenia dawek leków w pharmindeksie,norm laboratoryjnych,refundacji leków przez NFZ,placówek do których kieruję pacjentki.Pani niezrozumienie współczesnych narzędzi,którymi posługuje się lekarz jest dla mnie niepojęte.To wszystko świadczy tylko o tym ,że się Panią interesuję.Dziękuję chociaż za docenienie ,że mam dużą wiedzę.Pozdrawiam.A.Sadowska

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare RembielińskaUsługa: Zwykła wizyta

  Pani doktor bardzo miła i uprzejma. Byłam na wizycie pierwszy raz. Pomoc bardzo fachowa, udzielono mi wszelkich wyczerpujacych informacji, pani doktor wykonała potrzebne badania przepisała lek napisała i powiedziała a jak je zacząć brać, otrzymałam skierowania na badania. Polecam jak najbardziej.

  lek. Agnieszka Stępniak-Sadowska2017-08-01

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam.A.Sadowska

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny BolesławickaUsługa: Zwykła wizyta

  Do dr chodzę od ponad czterech lat. Dr jest delikatna, uprzejma, nie robi problemów z antykoncepcją, co jakiś czas zmienia tabletki, pilnuje dat kiedy trzeba pobrać cytologię, zrobić usg tv. Na początku zawsze badała piersi, od jakiegoś czasu już tego nie robi. Chodzę średnio co pół roku, dr chyba nie kojarzy swoich pacjentek.. Raczej o wszystko trzeba dopytywać, przy usg tak samo, czy wszystko jest w porządku itp. Największym minusem są opóźnienia i rozmowy telefoniczne, nie zlecanie badań. Jeśli nie ma się większych kłopotów ze zdrowiem to polecam, przy trudniejszych przypadkach nie miałabym zaufania :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Bolesławicka

  Nie polecam. Do gabinetu weszłam z opóźnieniem, pani doktor nie dopytywała co mi dolega, sama musiałam opowiadać, nie wiedząc które informacje są istotne, a które nie. Pani doktor co jakiś czas sprawdzała telefon, podczas gdy ja mówiłam o tym co mi dolega, co jeszcze bardziej spotęgowało we mnie poczucie bycia ignorowaną. Dowiedziałam się, że mam wodniaka na jajowodzie i prawdopodobnie trzeba go będzie usunąć wraz z całym jajowodem, dodatkowo pani doktor poinformowała mnie uśmiechem, że "przecież zostaje pani drugi jajowód". Proszę wybaczyć, ale nie był to dla mnie powód do radości, ani uśmiechu. Zostały mi przepisane leki, na wyniki z cytologii czekałam 1,5 miesiąca - pani doktor obiecywała że będę je mieć w skrzynce do około 2 tygodni. Dodatkowo zapłaciłam więcej niż powinnam - za odręczny "opis" usg dopochwowego - dosłownie 2 zdania. Jak za pieniądze które zostawiłam w gabinecie, standard wizyty był poniżej poziomu, którego spodziewałam się czytając pochlebne komentarze. Brak empatii i troskliwego podejścia do pacjenta. Ja już tam nie wrócę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne CMPUsługa: prowadzenie ciąży

  Pani doktor prowadziła moją ciążę i wykonała cięcie cesarskie. Całą ciążę czułam się dobrze zaopiekowana, miałam zlecane wszystkie badania, robione usg. Pani doktor nie lekceważyła moich niepokoi i kierowała na dodatkowe badania kiedy sama chciała się upewnić co do stanu zdrowia dziecka. Długie opóźnienia w przyjmowaniu rekompensowało to, że już w gabinecie nigdy nie było pośpiechu i wizyty przebiegały tyle ile było to konieczne.

  lek. Agnieszka Stępniak-Sadowska2017-07-25

  Dziękuję bardzo i cieszę się,że wszystko przebiegło szczęśliwie do końca.Zawsze staram się, gdy to możliwe, osobiście wykonać cięcie cesarskie moim pacjentkom.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Bolesławicka

  Pani doktor bardzo rzeczowa , wszystko dokładnie tłumaczy kieruje na wszystkie nie zbędne badania jesli jest taka potrzeba.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam na 3 wizycie u Pani dr i jak na poprzednich dwóch wyszłam z wizyty uśmiechnięta, uspokojona i pełna wdzięczności dla Pani dr. Dzięki dobrej diagnozie wszystko już wreszcie wraca do normy. Inny lekarz na usg nie stwierdził nic niepokojącego i mówił, że nie mam zupełnie czym się przejmować natomiast po skierowaniu przez Panią dr na biopsję wykryto u mnie na szczęście tylko polipa. Gdyby nie Pani dr do tej pory bym pewnie nie wiedziała skąd u mnie dolegliwości, których już nie ma.