Centrum Medyczne Unicare Wola

(585 opinii)

MEDYCZNE UNICARE WOLA to jedna z trzech specjalistycznych placówek medycznych o profilu ginekologiczno – położniczym, zlokalizowana na granicy dzielnic Centrum/Wola. Róg Al. Jana Pawła II i ul. Aniele... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Unicare Wola

al. Jana Pawła II 61 lok. 213

01-031 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

MEDYCZNE UNICARE WOLA to jedna z trzech specjalistycznych placówek medycznych o profilu ginekologiczno – położniczym, zlokalizowana na granicy dzielnic Centrum/Wola. Róg Al. Jana Pawła II i ul. Anielewicza.

Wykwalifikowany zespół lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz najwyższej klasy sprzęt medyczny gwarantują naszym Pacjentkom zapewnienie pełnej diagnostyki ciąży (w tym badanie USG 4D) oraz diagnostykę chorób kobiecych.

Nasza oferta

Konsultacje ginekologiczne, położnicze, ginekologia onkologiczna, ginekologia endokrynologiczna, badania usg w ginekologii i ciąży (w tym także test PAPPA), badania usg piersi i tarczycy, sonoHSG, badania laboratoryjne, cytologia, HPV, nieinwazyjne badania prenatalne NIPT (Sanco, Panorama, Harmony).

Nasz sprzęt

 • Voluson Expert E8 HD 3D/4D
 • Voluson Expert E8 HD 3D/4D
 • Voluson Expert E8 HD 3D/4D

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
585 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Koneczna konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor jest zdecydowanie najlepszym ginekologiem, u którego byłam. Spokój i kompetencje czuć na kilometr, ja jako pacjentka czułam się bardzo zaopiekowana - polecam!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Wiśniewska konsultacja ginekologiczna

  Bardzo polecam Panią Doktor,jest bardzo zaangażowana w problem pacjenta , wyjaśnia wszystko. Widać że zna się na swojej pracy.
  Jeszcze raz polecam

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Katarzyna Koneczna konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor, uważnie wysłuchała mnie, mimo tego, że przyniosłam USG z innej placówki, samodzielnie mnie zbadała. Wyjaśniła plan leczenia, ustaliła kolejną wizytę. Budzi zaufanie, nie głaska po głowie, klarownie odpowiada na zadawane pytania, nie odpowiada wymijająco np. nie wiadomo, zobaczy się, itp.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Katarzyna Koneczna konsultacja ginekologiczna

  Zdecydowanie polecam. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, pani doktor wszystko świetnie wyjaśniła i opisała przebieg dalszego leczenia. Polecam!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Katarzyna Koneczna prowadzenie ciąży

  Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciążę. Każda wizyta przebiegała w sympatycznej atmosferze. Doktor Koneczna skrupulatnie odpowiadała na wszystkie moje pytania- czułam się kompleksowo zaopiekowana. Każde badanie wykonywała delikatnie i rzetelnie. Pani Doktor jest profesjonalna, ma ogromną wiedzę i jest godnym zaufania specjalistą.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Koneczna konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor bardzo sympatyczna i konkretna. Od razu przedstawiła plan działania i wykonała potrzebne badania. Bardzo delikatna na czym ogromnie mi zależało. Czułam się zaopiekowana i poinformowana.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Paplicki USG ciąży

  Lekarz bardzo zaangażowany, rzeczowy i konkretny. Bierze pod uwagę każde niepokojące objawy, w razie wątpliwości zaleca dodatkowe badania. Jest zainteresowany stanem pacjentki i dziecka(ciąża). Daje czas i przestrzeń podczas wizyty. Bardzo dobry specjalista z doświadczeniem. Polecam serdecznie

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Agnieszka Stępniak-Sadowska konsultacja ginekologiczna

  Przemiła Pani Doktor, przejmuję sie pacjentem, szczegółowo wyjaśnia każdy aspekt, odpowiada na wszelkie pytania i przede wszystkim jest bardzo kontaktowa jak również wdraża odpowiednie leczenie, polecam z całego serca.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Serhij Melnykow konsultacja ginekologiczna

  Wyjątkowo rzetelny i kompetentny specjalista polecam. Doktor w sposób wyczerpujący i zrozumiały informuje o sposobach terapii i diagnostyki.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Katarzyna Wiśniewska konsultacja ginekologiczna

  Bardzo polecam! Pani doktor jest rzeczowa, bardzo delikatna i przyjazna. Wszystko tłumaczyła na bieżąco i dała skierowania na następne badania. Jestem bardzo zadowolona ze swojej wizyty i na pewno wrócę :)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania