dr n. med.

Agnieszka Stępień

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
389 odwiedzin w ciągu 30 dni

W 1995 r. ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po studiach zdobyłam tytuł specjalisty psychiatry i doktora nauk medycznych. Przez 22 lata pracowałam w stacjonarnym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta w pełni spełniła moje oczekiwania. Pani doktor sympatyczna, profesjonalna, budząca zaufanie, kompetentna. Z czystym sumieniem, gorąco polecam.

 • J
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Psychiatryczna

  Pani Doktor Agnieszka to najlepszy psychiatra z jakim pracowałam nad sobą, a leczę się od 2002 roku. Wnikliwa, zaintersowana i bardzo konkretna. Profesjonalna. Kiedy trzeba bardzo stanowcza, albo ciepła w zależności od mojego stanu. Mobilizująca. Nie czuję się kolejnym przypadkiem wiem natomiast, że naprawdę zależy Pani Doktor na mnie i na moim zdrowiu. Pani Doktor leczy mnie 3 rok w tym czasie moje zdrowie polepszyło się o 180 stopni. Dziękuję z calego serca! !!

 • B
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Psychiatryczna

  Pani doktor posiada dużą wiedzę w zakresie psychiatrii trafnie stawia diagnozy i bardzo dobrze dobiera leki. Jest bardzo empatyczna, zależy jej na dobrym zdrowiu pacjenta i niwelowaniu skutków ubocznych leków. Leczenie się u psychiatrów od 9 lat. Pani Agnieszka jest najlepsza.

 • Pani doktor Agnieszka Stępień uważnie wysłuchała mnie, okazała zainteresowanie moją aktualną sytuacją życiową. Jest lekarzem, który stwarza pacjentowi przestrzeń do samodzielnej analizy własnej sytuacji i zachęca do pracy nad sobą. Zadawane przez nią pytania uświadomiły mi moje zasoby, ale też obszary w moim życiu, które wymagają zmian i podjęcia pracy terapeutycznej z psychologiem. Byłam u Pani doktor drugi raz po wielu latach. Wróciłam, bo kiedyś bardzo pomogła mi leczeniem farmakologicznym i rozmową odzyskać równowagę w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Z całą pewnością poleciłabym wizytę u Pani doktor każdemu, kto poszukuje doświadczonego, kompetentnego i empatycznego specjalisty.

 • S
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka PsychiatrycznaUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pani Doktor Stępień bardzo dokładnie słucha co pacjent ma do powiedzenia, w delikatny i empatyczny sposób prowadzi relacje z pacjentem, nie przekraczając granicy pacjent-lekarz. To prawdziwa profesjonalistka. To pierwszy lekarz, któremu tak zaufałam i przed którym się tak szczerze otworzyłam. Pani Doktor znakomicie postawiła diagnozę, skierowała mnie na psychoterapię i świetnie dobrała leki. Psychoterapia i spotkania z Panią doktor sprawiły, że nauczyłam się żyć na nowo! Moje życie zmieniło się, potrafię radzę sobie z przeciwnościami i sobą samą. A w trudniejszych momentach, zawsze mogę liczyć na pomoc Pani Doktor, która „stawia mnie do pionu”. Śmiało polecam wszystkim cierpiącym na "chorobę duszy"...

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka PsychiatrycznaUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Cenię profesjonalizm i podejście do pacjenta Pani Agnieszki Stępień, czas i uwagę poświęconą podczas konsultacji specjalistycznej, jest wysokiej klasy specjalistą o dużej wiedzy i doświadczeniu, z profesjonalnym podejściem, w którym priorytetem jest pacjent. Fachowość, uprzejmość, troska o pacjenta, zaangażowanie, życzliwość, przyjazny stosunek do pacjenta, delikatna, cierpliwa.
  Dzięki Pani dr Agnieszce mam kontrolę nad moimi dolegliwościami i potrafię sobie z nimi poradzić. Znakomity lekarz.

 • N
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Psychiatryczna

  Dzięki Pani dr Agnieszce od 12 lat mam kontrolę nad moimi dolegliwościami i potrafię sobie z nimi poradzić. Jestem pacjentką Pani dr od nastu lat i do tej pory ani razu się nie zawiodłam. Bardzo dobry lekarz, kompetentny i cierpliwy. Zostałam potraktowana przez Panią doktor z dużym wyczuciem, profesjonalizmem i empatią. Polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka PsychiatrycznaUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pani Agnieszka Stępień jest wspaniałym lekarzem, ma świetne podejście do pacjenta, rozumie jego potrzeby. Jest profesjonalistką w każdym calu. Ciepły człowiek, znakomity lekarz. Polecam jej usługi każdemu, kto ma problemy natury psychiatrycznej

 • Wspaniały specjalista
  wspaniały człowiek
  Kocha ludzi i potrafi
  pomóc człowiekowi cierpiącemu .
  Leczę się u Pani doktor od kilku lat-
  Jest ona dla mnie wybawieniem od złej choroby--polecam .

 • R

  Pani Agnieszka jest wspaniałym lekarzem. Leczę się u nie w Wałbrzychu już 10 lat. Bardzo mi pomogła wyciągając mnie z depresji. Po wizycie wychodząc od niej czuję się jakbym miała skrzydła u ramion. Polecam każdemu.

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 1995 r. ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po studiach zdobyłam tytuł specjalisty psychiatry i doktora nauk medycznych. Przez 22 lata pracowałam w stacjonarnym psychiatrycznym oddziale klinicznym Kliniki Psychiatrii Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego będąc jednocześnie nauczycielem akademickim. Mam wieloletnie doświadczenie pracy zarówno w oddziale szpitalnym, a więc w psychiatrii stanów ostrych, jak i w psychiatrii ambulatoryjnej (poradnia zdrowia psychicznego) i orzeczniczej (opinie sądowo-psychiatryczne). Jestem autorką i współautorką wielu prac naukowych. Nieustannie dbam o rozwój zawodowy, stosuję w diagnostyce i leczeniu najwyższe standardy. Za równorzędne z rzetelną wiedzą medyczną uważam jakość relacji z Pacjentem i dbałość o jak najlepszą współpracę. Nie zaniedbuję również kontaktu z Rodziną Pacjenta, gdy zachodzi taka potrzeba.
  Na wizytę zapraszam DOROSŁYCH, terminy umawiam indywidualnie, telefonicznie.
  Konsultacje psychiatryczne możliwe są również w j. francuskim. (Les consultations possibles aussi en français)

Specjalizacje

 • Psychiatria