dr n. med.

Agnieszka Piątkowska

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

20 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
574 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W latach 1996-2006 pracowałam na stanowisku asystenta w Klinice Dermatologicznej CSK WAM (obecnie Wojskowego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - TargowaUsługa: paznokcie, pieprzyk

  Pani dr jest lekarzem niezwykle kompetentnym. Udziela obszernych wyjaśnień na temat postawionej diagnozy. Wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Jest uprzejma, życzliwa i bardzo miła.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - TargowaUsługa: wizyta odpłatna

  Celem wizyty była zmiana wyglądu płytek paznokcia na skutek noszenia hybryd. Pani doktor była bardzo rzeczowa i uprzejma, wytłumaczyła, czemu płytki wyglądają inaczej, wskazała, jak powinnam dbać o paznokcie, by sytuacja się poprawiła. Bardzo polecam!

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie trądziku

  Polecam Panią Dr Piątkowską. Lekarka miła, odpowiadającą wyczerpująco na zadawane pytania. Zleca potrzebne badania, uspokaja w razie odchyleń od normy w wynikach i widać, że traktuje każdego pacjenta bardzo indywidualnie. Zaczynam z Panią Dr długą terapię leczenia trądziku i cieszę się, że tagiem do niej i ona będzie ją prowadzić.

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Powód wizyty był mało problematyczny. Pani doktor bardzo konkretna, sympatyczna. Jasno objaśniła powód dolegliwości i w jaki sposób sobie z nimi poradzić. Pełen profesjonalizm. Lekarka godna polecenia!

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Gdy pani doktor zauważyła, że się zestresowałem, od razu zaczęła do mnie mówić bardzo spokojnym i miłym tonem. Wytłumaczyła mi także jak stres może wpływać na mój stan zdrowia i jak działają leki, które mi zaleca. Jestem zadowolony.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Sobieskiego

  Jako pacjent (po pierwszej i jedynej daj Boże wizycie) czuję się usatysfakcjonowana. Porada zrozumiała, konkretna i co najwazniejsze skuteczna. Lekarz godny polecenia.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SobieskiegoUsługa: Wizyta odpłatna

  Rzetelny dermatolog. Wizyta była krótka, ale bardzo konkretna. Pani Agnieszka wysłuchała historii choroby oraz wytłumaczyła co mogło być przyczyną poszczególnych reakcji skórnych. Poprzednio byłam u internistów i w szpitalu i nikt nie scharakteryzował tej "przypadłości" konkretną nazwą. Doczytując sobie po wizycie o mojej chorobie skórnej wygląda na to, że diagnoza Pani Agnieszki postawiona została w punkt. Otrzymałam recepty na leki i czekam na efekty.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SobieskiegoUsługa: Wizyta odpłatna

  Wizyta była bardzo profesjonalna i rzeczowa. Pani Doktor jasno wyjaśniła możliwe przyczyny dolegliwości, potencjalne skutki i skierowała na szczegółowe badania. Uzyskałam konkretne informacje i wskazówki. Doceniam profesjonalizm i zaangażowanie Pani Doktor.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardo mila i sympatyczna, jednakże informacje i masc która otrzymałem nie do końca spełniły moje oczekiwania. Dostalem informacje o 1 razowym uzyiu masci po czym odczekaniu 14 dni i ponownym jej zastosowaniu(swierzb). Jednakze gdybym czekal i zwlekal z kuracja az 14 dni, pewnie swierzb szybko rozprzestrzenilby się po moim ciele bo 1 razowa kuracja nie pomogla. Dodam iż masc kosztowala prawie 90 pln..

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła i rzeczowa, szczegółowo tłumaczy swoją diagnozę, cierpliwie odpowiada na pytania. Niestety nie do końca akurat jestem usatysfakcjonowana z wyniku wizyty, mam wrażenie, że mój problem został mimo wszystko potraktowany nieco pobłażliwie i powierzchownie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.
  W latach 1996-2006 pracowałam na stanowisku asystenta w Klinice Dermatologicznej CSK WAM (obecnie Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie). Tam uzyskałam pierwszy i drugi stopień specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii, a w 2004r. uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych.

  Obecnie prowadzę specjalistyczną praktykę lekarską- zajmuję się leczeniem chorób dermatologicznych oraz dermatologią estetyczną. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Brałam udział w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu dermatologii klinicznej i dermatologii estetycznej.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia