Umów wizytę 44 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista dermatologii klinicznej i estetycznej oraz wenerologii. Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2008r. związana z Kliniką Dermatologiczną… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Polecam z całego serca. Pani Agnieszka była 3 lekarzem, do którego zgłosiłam się z problemem AZSu, pierwszym który pomógł - rezultaty widoczne już po 3 dniach :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Doktor bardzo fachowa, wszystko szczegółowo wytłumaczyła i poświęciła mi wystarczającą ilość czasu. Wizyta spokojna i bez pośpiechu.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Wiele opini słusznie zaświadcza tu o wiedzy, profesjonaliźmie czy kulturze osobistej Pani doktor Nawrockiej. Ja dodam tylko to, że Pani doktor jest poprostu człowiekiem inteligentnym co przejawia się w myśleniu nieszablonowym, o co nie tak łatwo u lekarzy.
  Polega to z grubsza na tym, że nie stosuje tzw. utartych schematów leczenia.
  Do problemu pacjenta podchodzi z "czystym umysłem" wyrabiając sobie opinię o schorzeniu z tego co widzi i co podpowiada jej własna "wypracowana" baza doświadczenia klinicznego, a nie z tego co opisane jest w książkowym schemacie. Jednym słowem nie robi spychologii, tylko zależy jej na trafnej diagnozie która jest chyba decydująca o skuteczności dalszego leczenia.
  Bardzo wyraźnie omawia rodzaj i sposób terapii oraz tłumaczy zasadność stosowania przepisywanych leków.
  Reasumując: raczej nie znajdziecie w Warszawie dermatologa który tak szybko jak Ona postawi diagnozę i skutecznie zaradzi waszym dolegliwościom.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczne FEBUMEDUsługa: Konsultacja dermatologiczna dorośli

  Pani lekarz na pewno miła i co do wizyty lekarskiej nie ma się do czego przyczepić.

  Pani lekarz jednakowoż proponuje wielce kuszący, niestandardowy proces leczenia, który ma się odbywać w innej placówce oraz innym terminie. Pani lekarz obiecuje podać szczegóły telefonicznie w "następny wtorek", ale po 4 wtorkach nijak nie można dowiedzieć się niczego nowego. Pani lekarz kilka razy sama wyznacza datę kolejnego kontaktu, ale ów kontakt nie następuje i szukaj wiatru w polu...

  Podsumowując, zdecydowanie na minus:
  - kontakt z pacjentem
  - niespełnione lekarza obietnice
  - ulotne postrzeganie czasu przez Panią lekarz

  Plusik za pierwsze wrażenie, które niewątpliwie jest pozytywne, ale oczekujemy efektów leczenia, a takich ani widu, ani słychu.

  PS: W razie pytań proszę dzwonić "we wtorek".

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełny profesjonalizm i duża uprzejmość, szybka diagnoza, bardzo dobry kontakt z pacjentem, sprawnie przeprowadzony zabieg (elektrokoagulacja).

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wizyta okazała się skuteczna, w porównaniu do poprzednich wizyt. Profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor potraktowała z szacunkiem moją 14 letnią córkę, która była Pacjentką. Udzieliła szczegółowych informacji i odpowiedziała na wszystkie pytania. Wizyta odbyła się w miłej, profesjonalnej atmosferze.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo profesjonalnym lekarzem, bada dokładnie, szczegółowo prowadzi wywiad z pacjentem, jest bardzo zaangażowana w pomoc a do tego niezwykle empatyczna. Ma ogromną wiedzę i pewność w działaniu a przy tym zawsze słucha potrzeb i stara się sprostać oczekiwaniom. Zawsze odpowie na nurtujące pytania i sama szczegółowo omawia leczenie, które proponuje. Jeśli jest taka potrzeba kieruje do innych specjalistów i na niezbędne badania, po to aby leczenie było bezpieczne i kompleksowe. Poza tym jest bardzo miłą, sympatyczną i kulturalną osobą.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowa i konkretna, odpowiedziala na kazde zadane pytanie. Juz po kilku dniach widze poprawe stanu mojej skory. Polecam!

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. W końcu trafiłem na dermatologa, który przeprowadził kompleksowe a przede wszystkim skuteczne leczenie. Polecam Panią Agnieszkę.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista dermatologii klinicznej i estetycznej oraz wenerologii.

  Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2008r. związana z Kliniką Dermatologiczną CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa. Oprócz pracy klinicznej, prowadzi badania naukowe z zakresu immunologii łuszczycy w ramach studiów doktoranckich.

  Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatochirurgii (krioterapia, elektrokoagulacja, łyżeczkowanie).

  Autor i współautor licznych prac i doniesień w czasopismach krajowych i zagranicznych. Uczestniczka kongresów naukowych i kursów z zakresu medycyny estetycznej . Posiada liczne dyplomy i certyfikaty dokumentujące umiejętności z zakresu medycyny estetycznej i dermatochirurgii.
  Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl