Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 45 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista dermatologii klinicznej i estetycznej oraz wenerologii.

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2008r. związana z Kliniką…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista dermatologii klinicznej i estetycznej oraz wenerologii.

  Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2008r. związana z Kliniką Dermatologiczną CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa. Oprócz pracy klinicznej, prowadzi badania naukowe z zakresu immunologii łuszczycy w ramach studiów doktoranckich.

  Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatochirurgii (krioterapia, elektrokoagulacja, łyżeczkowanie).

  Autor i współautor licznych prac i doniesień w czasopismach krajowych i zagranicznych. Uczestniczka kongresów naukowych i kursów z zakresu medycyny estetycznej . Posiada liczne dyplomy i certyfikaty dokumentujące umiejętności z zakresu medycyny estetycznej i dermatochirurgii.
  Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełny profesjonalizm i duża uprzejmość, szybka diagnoza, bardzo dobry kontakt z pacjentem, sprawnie przeprowadzony zabieg (elektrokoagulacja).

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wizyta okazała się skuteczna, w porównaniu do poprzednich wizyt. Profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor potraktowała z szacunkiem moją 14 letnią córkę, która była Pacjentką. Udzieliła szczegółowych informacji i odpowiedziała na wszystkie pytania. Wizyta odbyła się w miłej, profesjonalnej atmosferze.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo profesjonalnym lekarzem, bada dokładnie, szczegółowo prowadzi wywiad z pacjentem, jest bardzo zaangażowana w pomoc a do tego niezwykle empatyczna. Ma ogromną wiedzę i pewność w działaniu a przy tym zawsze słucha potrzeb i stara się sprostać oczekiwaniom. Zawsze odpowie na nurtujące pytania i sama szczegółowo omawia leczenie, które proponuje. Jeśli jest taka potrzeba kieruje do innych specjalistów i na niezbędne badania, po to aby leczenie było bezpieczne i kompleksowe. Poza tym jest bardzo miłą, sympatyczną i kulturalną osobą.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowa i konkretna, odpowiedziala na kazde zadane pytanie. Juz po kilku dniach widze poprawe stanu mojej skory. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. W końcu trafiłem na dermatologa, który przeprowadził kompleksowe a przede wszystkim skuteczne leczenie. Polecam Panią Agnieszkę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczne FEBUMEDUsługa: Dermatologia

  Najlepszy lekarz, bardziej dba o moje zdrowie niż ja sam, świetnie dobrany antybiotyk, poprawa od pierwszej wizyty. Polecam każdemu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczne FEBUMEDUsługa: Konsultacja dermatologiczna dorośli

  U Pani Agnieszki byłem dwukrotnie - w obu przypadkach wywiad był wnikliwy i uważny, a porada bardzo profesjonalna i szczegółowa. Widać troskę o pacjenta wykraczającą poza zwykły, lekarski profesjonalizm. Terapia zaproponowana przez Panią Agnieszkę okazała się skuteczna, bardzo gorąco polecam :)

 • P
  Lokalizacja: Macromedica Centrum Medyczne

  Wizyta u Pani Agnieszki to pełen profesjonalizm. Dokładny wywiad oraz badanie. Do tego wszystko jest wytłumaczone bardzo zrozumiałe. Mam nadzieje ze kuracja pomoże. Polecam!

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Do doktor Nawrockiej wybrałam się z synem z problemem z którym od dłuższego czasu nie mogłam sobie poradzić. Bardzo dobre podejście do dziecka,synek bez problemu dał się zbadać i odpowiadał na pytania. Zebrała też szczegółowy wywiad ode mnie. Po zbadaniu przepisała leczenie i dokładnie opisała zalecenia pielęgnacyjne. Wszystko bardzo konkretnie i rzeczowo. Leczenie bardzo pomogło i jestem zadowolona. Polecam dr Nawrocką