dr n. med.

Agnieszka Makówka

Nefrolog, Internista

POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl

Dr n. med Agnieszka Makówka - lekarz specjalista chorób…
więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl

  Dr n. med Agnieszka Makówka - lekarz specjalista chorób wewnętrznych, nefrologii i transplantologii klinicznej.
  Od 15 lat pracuje w Klinice Nefrologii, Hipertensjologii i Transplantologii Nerek Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuje również w przyklinicznej Poradni Nefrologicznej oraz Poradni po Przeszczepie Nerki.
  W 1994 r ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi. W 2003 uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, w 2006 r. zakończyła specjalizację z nefrologii, a w 2010 r specjalizację z transplantologii klinicznej. W roku 2006 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.
  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego i Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach.
  Od wielu lat zajmuje się leczeniem pacjentów z chorobami nerek. Posiada również doświadczenie w leczeniu chorych dializowanych, zarówno otrzewnowo, jak i hemodializowanych. Zajmuje się także kwalifikacją pacjentów do przeszczepu nerki oraz leczeniem po przeszczepieniu nerki.

Specjalizacje

 • Nefrologia
 • Transplantologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: Zwykła wizyta

  Widać lekarz z powołania,wypyta o wszystko,wysłucha,doradzi.Lekarz godny polecenia oby więcej było takich lekarzy jak Pani Agnieszka

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Agnieszka Makówka jest drugim lekarzem u którego leczę się na niewydolność nerek. Cieszę się, że znalazłem się pod jej opieką bo jest bardzo kompetentnym lekarzem, udzielającym wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania, pomagającym osiągnąć lepsze wyniki i z całą odpowiedzialnością mogę ją polecić.

 • S

  Mimo, że leczę się u Pani Doktor od niedawna to już wiem, że jestem w najlepszych rękach. Wspaniały specjalista pełen empatii do pacjenta ale też wymagający co uważam za duży plus.Odpowiada na każde pytanie i doradza. Oby więcej takich dobrych specjalistów. Dziękuję Pani Doktor!

 • P

  Wspaniały lekarz to mało powiedziane. Jestem po przeszczepie nerki który miałem w szpitalu Barlickiego. Na oddziale prowadziła mnie pani doktor a teraz prowadzi mnie w poradni nefrologicznej. Jest wspaniałym lekarzem dla którego zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta jest najważniejsze. Jest miła i sympatyczna ale potrafi być stanowcza i wymagajaca za co Panią doktor bardzo cenię. Pomimo że jest bardzo zapracowana ma czas na wysłuchanie pacjenta i udzielenia wskazówek nie tylko podczas wizyty ale także przez telefon.
  Chciałem też dodać że nie tylko Pani doktor zasługuje na szczególne uznanie ale cały zespół lekarzy z oddziału Nefrologicznego ( obecnie w nowym szpitalu CKD na Pomorskiej wejście od Czechosłowackiej.

 • Ocena bardzo dobra dla Pani doktor to zdecydowanie za nisko! To rewelacyjny specjalista i przede wszystkim człowiek. Leczę się już wiele lat u Pani doktor i myślę, że lepiej trafić nie mogłam. Dzięki jej opiece, odpowiedniemu leczeniu i częstym kontrolom, choroba moich nerek już wiele lat utrzymana jest w remisji. Dziękuję.

 • Pani Doktor Agnieszka Makówka to klasa sama w sobie prawdziwy lekarz z powołaniem

 • Toż to grzech! Nie dość, że ładna to jeszcze znakomity specjalista! Najważniejsze, że nie jest (jeszcze) zmanierowana - dla niej pacjent to pacjent... Poważnie myślę o tym aby się przepisać do niej, bo mój lekarz sugeruje mi zbyt częste wizyty tylko w SALVE.

 • Proszę o informacje w którym szpitalu Pani doktor pracuje? Lub namiary na przychodnię w której przyjmuje. Z góry dziękuję za informacje

 • Przede wszystkim należy powiedzieć, że A. Makówka to lekarz, który interesuje się pacjentem, poświęce ma czas, wysyła na badania, dzięki czemu nie działa w "ciemno", należy się zgodzić z predmówcami, iż ma niezwykłą intuicję.

 • Wspanialy lekarz. Bardzo trafne diagnozy super leczenie (w tym nowinkami w medycynie). Podaje swoj prywatny telefon by w kazdej chwili mozna było się doradzić lub umowic. W szczegolnych sytuacjach przyjmienawet na korytarzu.... Widac ze praca to jej pasja a wiedza i intuicja czynia z niej wspaniałego lekarza.