lek. dent.

Agnieszka Majewska-Roztoczyńska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

61 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
40 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nazywam się Agnieszka Majewska-Roztoczyńska i swoja przygodę ze stomatologią rozpoczęłam obserwując mojego dziadka przy pracy. Walerian Majewski był cenionym stomatologiem, w małym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dawno nie byłam u dentysty. Jak otworzyłam drzwi do recepcji, poczułam ten charakterystyczny zapach i dźwięk to chciałam uciekac. Jednak jak weszłam do gabinetu to wszystko jakby ręką odjął. Pani Doktor bardzo sympatyczna. Wszystko tłumaczy. Delikatna. Zdecydowanie polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rozdent Stomatologia

  Pani doktor przyjęła mnie z bólem zęba natychmiast. W gabinecie panuje przemiła atmosfera i co najważniejsze profesjonalna obsługa. Dodam tylko, że boję się panicznie stomatologa a po wizytach u Pani doktor nie obawiam się następnej wizyty.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: wizyta - pacjent dorosły

  Pani Doktor jest super profesjonalna, miła i rzetelna. Sprawiła, że po raz pierwszy od wielu lat przestałam się bać wizyt u stomatologa, co więcej, przychodzę z przyjemnością. Pani Doktor w pełni dba o dobro pacjenta i jego samopoczucie. Udziela fachowych porad, a o zębach przez nią leczonych zapominam. Genialnie pomogła mi z problemem zaciskania i szczękania zębami. Nareszcie czuję ulgę i rano nie budzę się z bólem szczęki i głowy. Polecam!!!

 • M
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: ubytek i kontrola

  Byłam u Pani Agnieszki już kilka razy. Miła obsługa to nie wszystko. Informacja-porady i zalecenia; rzetelne sprawdzenie; praca zawsze wykonana na maks.- nigdy na czas- zawsze do perfekcji i cierpliwość oraz delikatność w wykonywaniu niezawsze przyjemnych zabiegów.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: wizyta - dziecko

  Bardzo sympatyczna i profesionalna Pani doktor jak i Pani asystentka wszystko co miałem leczone i robione zostało mi perfekcyjnie wyjaśnione Gabinet jak najbardziej godny polecenia !

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: wizyta - pacjent dorosły

  Wizytę oceniam jak najbardziej na plus. Zarówno pani doktor jak i jej asystentka to bardzo miłe osoby. Cała wizyta przebiegła bardzo dobrze, została wykonana należycie starannie. Będę polegać każdemu ten gabinet, ponieważ jakość idzie w parze z ceną. A na dodatek dodam, że nic nie bolało :)

 • T
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: wizyta - pacjent dorosły

  Polecam Panią doktor wszystkim tym, którzy boją się wizyty u dentysty. Nie będę wchodzić w szczegóły, ale paniczny strach to dobre określenie mojego zachowania. Pani doktor jednak z wprawą i zrozumieniem zajęła się moim ciężkim przypadkiem i teraz kolejne wizyty są coraz mniej straszne. =)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: pierwsza wizyta dziecka, kontrola ząbków

  Pierwsza wizyta trzylatki, z traumą po szpitalu. Pani dentystka z uśmiechem dotarła do niej bezbłędnie ;). Córka sama pozwoliła sobie zbadać ząbki i w końcu odważyła się zejść z moich kolan i usiąść na fotelu.
  Wyszła zadowolona, chce wrócić ;).
  I zrezygnowała wreszcie ze smoczka, bo chce mieć zdrowe i proste ząbki!

 • Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: pękniecie zęba

  Po prostu Pani Doktor Agnieszka uratowała mi jutrzejszy dzień, który przeżył bym w mękach,Bardzo serdecznie dziękuje za natychmiastowe przyjęcia i wykonania bezboleśnie naprawy zęba.Serdecznie pozdrawiam.
  Jarek P.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: wizyta - dziecko

  witam nasza opinia rodziców stasia ; jesteśmy zachwyceni podejściem do 3 letniego pacjenta i wielkiego profesjonalizmu Pani Agnieszki .

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Agnieszka Majewska-Roztoczyńska i swoja przygodę ze stomatologią rozpoczęłam obserwując mojego dziadka przy pracy. Walerian Majewski był cenionym stomatologiem, w małym miasteczku w Wielkopolsce, całkowicie oddanym swojej pracy i swoim pacjentom. Pragnąc kontynuować tę piekną, rodzinną tradycję wybrałam wydział stomatologii na Poznańskiej Akademii Medycznej, którą ukończyłam w 2004 roku. Po ukończeniu studiów odbyłam staż podyplomowy po którym pracowałam w prywatnych gabinetach we Wrocławiu i Poznaniu.

Edukacja

 • Akademia Medyczna im. Karola Marcinkowskiego w Poznaiu

Znajomość języków

 • angielski