lek. dent.

Agnieszka Majewska-Roztoczyńska

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 34 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Nazywam się Agnieszka Majewska-Roztoczyńska i swoja przygodę ze stomatologią rozpoczęłam obserwując mojego dziadka przy pracy. Walerian Majewski był cenionym stomatologiem, w małym… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • luźny implant

  Witam, od jakichś 2 tygodni odczuwam, iż moje 2 implanty (umiejscowione obok siebie) zaczęły poruszać się, są niestabilne. Proszę o informację, jak wyglądałaby naprawa implantów i jaki byłby koszt?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam, jezeli chodzi o implanty to chirurg implantolog musi tokowe obejrzec oraz zrobic diagnostyke rentgenowska. Jezeli jest Pani zainteresowana wizyta, prosze umowic takowa do Dr. Anny Sołtysik w naszym… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Nazywam się Agnieszka Majewska-Roztoczyńska i swoja przygodę ze stomatologią rozpoczęłam obserwując mojego dziadka przy pracy. Walerian Majewski był cenionym stomatologiem, w małym miasteczku w Wielkopolsce, całkowicie oddanym swojej pracy i swoim pacjentom. Pragnąc kontynuować tę piekną, rodzinną tradycję wybrałam wydział stomatologii na Poznańskiej Akademii Medycznej, którą ukończyłam w 2004 roku. Po ukończeniu studiów odbyłam staż podyplomowy po którym pracowałam w prywatnych gabinetach we Wrocławiu i Poznaniu.

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Karola Marcinkowskiego w Poznaiu

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: ubytki

  Super????.Bardzo milo i profesjonalnie.Podejscie do dzieci ...wow. Obaj z mężem już zrezygnowaliśmy ale Pani Doktor dała radę przekonać nasze bardzo protestujące dziecko i zaplanować ząb.

  lek. dent. Agnieszka Majewska-Roztoczyńska2017-09-14

  Bardzo dziękuję za tak miłą opinię! Dzieci są wyjątkowymi pacjentami, dlatego należy poświęcić im odpowiednią ilość czasu :) pozdrawiam i do milego zobaczenia

 • Z
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: wizyta - dziecko

  Pani Doktor! Zaczynam wierzyć w cuda. Zaczarowała Pani Marysie, która bez znieczulenia wytrzymała wszystko nie wydając żadnych dźwięków!! Polecam, wspaniały lekarz, mający podejście i do dzieci i do dorosłych. Mam nadzieje, że następne wizyty też będą udane i Marysia będzie miała zdrowe zęby! Pozdrawiamy.

  lek. dent. Agnieszka Majewska-Roztoczyńska2017-06-20

  Bardzo sie ciesze ze z Marysia sie polubilysmy. Pozdrawiam...

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: wizyta - pacjent dorosły

  Bardzo miła obsługa, moja ósemka została wyrwana nawet nie poczułam kiedy... A zostało mi poświęcone tyle czasu ile potrzebowałam na zadanie wszystkich nurtujących mnie pytań. Po pierwszej wizycie już wiem że teraz tylko tam będę chodzić. Bardzo Polecam

  lek. dent. Agnieszka Majewska-Roztoczyńska2017-06-20

  Bardzo dziekuje za wyrazenie opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: wizyta - pacjent dorosły

  Bardzo polecam panią Doktor. Dokładna spokojna i rzetelna osoba. A do tego bardzo miła. Są to moje najmniej stresujące wizyty u dentysty. Wielki pozytyw! :)

  lek. dent. Agnieszka Majewska-Roztoczyńska2017-04-19

  Dziekuje za opinie

 • Pełen profesjonalizm, świetna diagnoza co nie tak było z moim zębem. Wykonanie nowego zęba super. Bardzo Panią doktor polecam

  lek. dent. Agnieszka Majewska-Roztoczyńska2017-04-19

  Dziekuje

 • Znakomita dentystka. Dokładność, delikatność, a jednocześnie zdecydowanie w działaniu opisują chyba Panią doktor najlepiej. Polecam z całego serca :-).

  lek. dent. Agnieszka Majewska-Roztoczyńska2017-04-19

  Dziekuje za opinie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Agnieszka jest rewelacyjnym lekarzem. Na pewno mogę polecić każdemu wizytę w Rozdencie :)
  Spokojna, miła atmosfera. Atutem jest też możliwość płacenia kartą, monitor przy fotelu, na którym można zobaczyć swoje uzębienie :D oraz dobry dojazd. Obecnie lekarz numer jeden w Poznaniu jak dla mnie.

  lek. dent. Agnieszka Majewska-Roztoczyńska2017-01-30

  Bardzo dziekuje za tak mile slowa :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Agnieszka to lekarz z powołania, który wdrożył nowoczesne technologie do swojego gabinetu. Pełen profesjonalizm dopełnia również Pani asystentka Ewa. Polecam serdecznie!

  lek. dent. Agnieszka Majewska-Roztoczyńska2017-01-30

  Bardzo dziekuje za opinie :-)

 • Pani doktor Agnieszka to mój ulubiony stomatolog. Profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko dokładnie wytlumaczone i planowanie leczenia wraz z pacjentem. Po raz pierwszy nie stresuję się przed wizytami. Leczenie w Rozdent polecam wszystkim tym, którzy boją się wizyt u stomatologa.

  lek. dent. Agnieszka Majewska-Roztoczyńska2017-01-04

  Bardzo dziekuje za cieple slowa

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fachowa pomoc, szczegółowa analiza i bardzo miłe podejście do pacjenta. Leczenie nie było szczególnie bolesne więc byłem w stanie je odbyć bez znieczulenia.

  lek. dent. Agnieszka Majewska-Roztoczyńska2017-01-03

  Dziekuje za opinie :-)