lek. dent.

Agnieszka Majewska-Roztoczyńska

Stomatolog

54 opinie +dodaj

Umów wizytę 27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nazywam się Agnieszka Majewska-Roztoczyńska i swoja przygodę ze stomatologią rozpoczęłam obserwując mojego dziadka przy pracy. Walerian Majewski był cenionym stomatologiem, w małym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: pierwsza wizyta dziecka, kontrola ząbków

  Pierwsza wizyta trzylatki, z traumą po szpitalu. Pani dentystka z uśmiechem dotarła do niej bezbłędnie ;). Córka sama pozwoliła sobie zbadać ząbki i w końcu odważyła się zejść z moich kolan i usiąść na fotelu.
  Wyszła zadowolona, chce wrócić ;).
  I zrezygnowała wreszcie ze smoczka, bo chce mieć zdrowe i proste ząbki!

 • Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: pękniecie zęba

  Po prostu Pani Doktor Agnieszka uratowała mi jutrzejszy dzień, który przeżył bym w mękach,Bardzo serdecznie dziękuje za natychmiastowe przyjęcia i wykonania bezboleśnie naprawy zęba.Serdecznie pozdrawiam.
  Jarek P.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: wizyta - dziecko

  witam nasza opinia rodziców stasia ; jesteśmy zachwyceni podejściem do 3 letniego pacjenta i wielkiego profesjonalizmu Pani Agnieszki .

 • M
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: leczenie próchnicy

  polecam! lekarz z super podejściem do trudnych pacjentów:)chodzimy do pani stomatolog całą rodziną :) super podejście do dzieci :) pierwsza wizyta córki i córka nic a nic się nie bała :) naprawdę cudowny człowiek i bardzo dobry specjalista :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: zmiana wypełnienia zęba

  W gabinecie Pani doktor widać profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt,dbanie o higienę,Pani doktor wszystko tłumaczy co będzie robić, a na końcu pokazuje na ekranie zdjęcie zrobionego zęba. Serdecznie polecam.

 • P
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: wizyta - dziecko

  Bardzo dobre podejście do dzieci.Córka miała parę dziurek w zębach, Pani doktor dokładnie wyjaśniła jej co będzie robić i w jaki sposób. Takie podejście spowodowało, że 6 letnie dziecko nie bało się. Dobrym rozwiązaniem jest specjalny fotel dla dzieci. Polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: wizyta - dziecko

  Pani Agnieszka jest bardzo ciepła, cierpliwa i pełna zrozumienia dla małego wiercącego i zamykającego buzie pacjenta. Polecam!

 • J
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: wizyta - dziecko

  Bardzo dobre podejście do małego pacjenta, wszystko tłumaczy dziecku. Córka bardzo dzielnie znosi wizyty u pani doktor i co najważniejsze nie boi się tych wizyt, co niewątpliwie zasługa również gabinetu przyjaznego dzieciom.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła bezproblemowo, w miłej atmosferze. Pani Doktor kompetentnie i rzeczowo zajęła się problemem, informowała na bieżąco o podejmowanych krokach podczas wizyty, opisując szczegółowo, co będzie robić i jak to będzie wyglądało. Ponadto chętnie i rzeczowo odpowiadała na zadawane pytania, udzieliła także kilku wskazówek na przyszłość. Wizytę oceniam bardzo pozytywnie, z pewnością polecę Panią Doktor znajomym i rodzinie.

 • E
  Lokalizacja: Rozdent Stomatologia

  Mój syn został oczarowany przez Panią Doktor, która błyskawicznie nawiązała kontakt z dzieckiem. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, dziecko poddawało się wszystkim zabiegom. Najważniejsze, że po wizycie stwierdził, iż może przychodzić do pani Doktor nawet codziennie :) Serdecznie dziękuję!

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Agnieszka Majewska-Roztoczyńska i swoja przygodę ze stomatologią rozpoczęłam obserwując mojego dziadka przy pracy. Walerian Majewski był cenionym stomatologiem, w małym miasteczku w Wielkopolsce, całkowicie oddanym swojej pracy i swoim pacjentom. Pragnąc kontynuować tę piekną, rodzinną tradycję wybrałam wydział stomatologii na Poznańskiej Akademii Medycznej, którą ukończyłam w 2004 roku. Po ukończeniu studiów odbyłam staż podyplomowy po którym pracowałam w prywatnych gabinetach we Wrocławiu i Poznaniu.

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Karola Marcinkowskiego w Poznaiu

Znajomość języków

 • angielski