lek. dent.

Agnieszka Majewska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

50 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Ważna informacja: w przypadku umawiania wizyty online proszę podać wiek oraz cel wizyty np. czyszczenie zębów, plombowanie, ból zęba, konsultacja. Dziękuję. Jestem absolwentką Pomorskiej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
50 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinet Wesoła 5 Agnieszka MajewskaUsługa: wypełnienie kompozytowe

  Jestem bardzo zadowolona, Pani Agnieszka wszytko dokładnie tłumaczy co trzeba wyleczyć. Podejscie do pacjenta super. Jeden ząb wyleczony, bez bólu, Czekają jeszcze 2 do wyleczenia.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Wesoła 5 Agnieszka Majewska

  Pani doktor jest przemiłą osobą i niezwykle kompetentną. Po ukruszeniu zęba nie został nawet ślad. Obudowa trwała krótko i była bezbolesna. Pani doktor obchodzi się z pacjentem bardzo delikatnie. Gorąco polecam.

 • Lokalizacja: Gabinet Wesoła 5 Agnieszka Majewska

  Bardzo miła Pani doktor, która ma fantastyczne podejście do dzieci. Dzięki niej wizyta u dentysty była dla mojej 3 - letniej córki wspaniałą przygodą, o której chętnie opowiada, a nie obyło się bez plombowania ząbka.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Wesoła 5 Agnieszka Majewska

  Bardzo polecam wizytę w tym gabinecie dentystycznym. Pani Agnieszka Majewska była bardzo miła i bez problemu stwierdziła co mi dolegało. Na pewno jeszcze kiedyś odwiedzę jej gabinet.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Wesoła 5 Agnieszka Majewska

  U Pani stomatolog byłam dopiero pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Pani Agnieszka na początku przejrzała wszystkie moje zęby- dla mnie jest to rzecz oczywista, jednak nie wszyscy stomatolodzy to robią. Poinformowała, które zęby trzeba leczyć i wzięła się do pracy. Polecam ☺

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Wesoła 5 Agnieszka Majewska

  Do gabinetu trafiłam z synkiem który miał problemy ze złamanymi jedynkami i dostał zły antybiotyk u innego lekarza, Pani Doktor szybko nas przyjęła i dobrała odpowiedni lek. Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta. Polecam:)

 • Lokalizacja: Gabinet Wesoła 5 Agnieszka MajewskaUsługa: Leczenie zęba

  Bardzo profesjonalna, kulturalna i sympatyczna Pani. Zabiegi przeprowadzane są sprawnie, fachowo i bezboleśnie. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Polecam!

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Wesoła 5 Agnieszka Majewska

  Polecam Panią stomatolog. Ma bardzo dobry sprzęt, jest rzeczowa i profesjonalna. Stara się pracować bezboleśnie jeżeli jest to możliwe :)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo przemiła i sympatyczna Pani doktor, objaśnia co robi w danym momencie i jest przy tym delikatna, więc wizyta odbyła się bezboleśnie i w miłej atmosferze.Zapomnialem że jestem u stomatologa, więc polecam Panią doktor i jestem pewien, że wrócę tam na pewno. ..:-)

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Wesoła 5 Agnieszka MajewskaUsługa: odbudowa zębów

  Pani doktor zyskała dzisiaj stałą pacjentkę :) Ząb który miał być usunięty u innego lekarza u pani Agnieszki został uratowany :) Bardzo rzetelne i fachowe podejście do pacjenta, przemiła atmosfera w gabinecie oraz szczegółowe informowanie o stanie przebiegu pracy, tak że pacjent wie co w danej chwili dzieje się z jego zębem. Bardzo się cieszę, że w Koszalinie można trafić na tak dobrego stomatologa!

Pytania pacjentów (33)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Czy jeżeli nie byłam u dentysty bardzo długo,i nie dbałam o zęby(są żółte,pruchnica,dziury w zębach) to da sie to wyleczyć? Czy rwanie od razu?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dzień dobry, poprosić lekarza,żeby uratował,co się da.

 • Dzień dobry. Czy istnieje możliwość leczenia kanałowego zęba 5 górnego bez zatrucia zęba i podczas jednej wizyty?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dzień dobry,istnieje taka możliwość.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ważna informacja: w przypadku umawiania wizyty online proszę podać wiek oraz cel wizyty np. czyszczenie zębów, plombowanie, ból zęba, konsultacja. Dziękuję.
  Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od wielu lat zapewniam moim pacjentom profesjonalną opiekę stomatologiczną. Jednocześnie dbam o miłą i sympatyczną atmosferę w gabinecie. Poczucie bezpieczeństwa, pozytywna relacja z pacjentem oraz poprawienie jakości jego życia to moje priorytety.
  Gabinet przyjmuje pacjentów od 1998 roku. Obecnie zmodernizowany, udziela wszechstronnej pomocy dentystycznej. Dysponuję nowoczesnym sprzętem i materiałami stomatologicznymi wiodących firm. Oferuję szeroką gamę usług stomatologicznych.

  Serdecznie zapraszam,
  lek. stom. Agnieszka Majewska

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie

Nagrody i wyróżnienia

 • nagroda finansowa dla jednej z najlepszych studentek na roku

Znajomość języków

 • angielski