lek.

Agnieszka Jankiewicz

Psychiatra

Umów wizytę 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz, specjalista psychiatra Agnieszka Jankiewicz - starszy asystent oddziału ogólopsychiatrycznego w Lubiążu (2001-2011) - lekarz psychiatra Poradni Zdrowia Psychicznego, ul.Podwale… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz, specjalista psychiatra Agnieszka Jankiewicz

  - starszy asystent oddziału ogólopsychiatrycznego w Lubiążu (2001-2011)
  - lekarz psychiatra Poradni Zdrowia Psychicznego, ul.Podwale 13, Wrocław

  Jeśli odczuwasz następujące dolegliwości powinieneś skorzystać z konsultacji psychiatrycznej:
  -zaburzenia pamięci,
  -smutek, przygnębienie (w stopniu wyraźnie nieprawidłowym dla danej osoby),
  -utrata energii, wzrost męczliwości,
  -zmniejszona zdolność do podejmowania decyzji, niezdecydowanie,
  -zmniejszona aktywność, spowolnienie,
  -zaburzenia snu (wzrost lub spadek senności),
  -myśli samobójcze,
  -stały niepokój wewnętrzny,
  -uporczywe bóle lub zmęczenie (nie spowodowane chorobami somatycznymi),
  -wzmożona drażliwość, nerwowość, wybuchowość,
  -nadmierna nieśmiałość (czerwienienie się, drżenie) w sytuacjach oceny przez innych ludzi,
  -napadowe – kołatanie serca, poty, drżenie, duszności, dławienie się (poczucie "guli w gardle"), ból w klatce piersiowej (wykluczona przyczyna sercowa), nudności, zawroty głowy, uderzenia gorąca, zimne dreszcze, napięcie, ból mięśni,
  -natrętne myśli lub czynności,
  -dolegliwości somatyczne nie mające potwierdzenia somatycznego.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Choroby

 • zaburzenia psychiczne
 • depresja
 • nerwica
 • schizofrenia
 • lęki
 • wypalenie zawodowe
 • reakcje depresyjne związane z utratą osoby bliskiej, pracy,
 • depresje poporodowe
 • napady lęku
 • zaburzenia obsesyjno - kompujsyjne
 • zaburzenia somatyzacyjne
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Od wielu lat borykałem się z uciążliwą i dokuczliwą depresją, z powodu której doświadczałem nie tylko permanentnego złego nastroju, nieprzespanych nocy, ale również komplikacji zdrowotnych i straty kilku atrakcyjnych prac.
  To było naprawdę okropne. Stan ten próbowałem najpierw sam przezwyciężyć, potem korzystałem z pomocy kilku lekarzy.
  Wszystko z marnym skutkiem, aż do czasu kiedy pojawiłem się w gabinecie Pani Jankiewicz. Poddałem się konsekwentnemu leczeniu.
  Objawy zniknęły dość szybko. Mogę się już szczerze śmiać, zniknęło brzemię, które przygniatało mnie przez tyle lat. Jedyne czego mi żal, to fakt, że w nie dotarłem do Pani Doktor wcześniej. W mojej opinii jest bardzo dobrą specjalistką, przy tym wyrozumiałą i przyjazną pacjentowi. Szczerze polecam Ją innym. Naprawdę może pomoc, pod warunkiem konsekwentnego przestrzegania Jej zaleceń. Nie warto się męczyć.

 • Lokalizacja: Specjalistyczny gabinet psychiatrycznyUsługa: Pierwsza wizyta

  Bardzo polecam Panią doktor. Dużo czasu poświęca pacjentowi. Bardzo miła atmosfera. Jeszcze raz polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mogę powiedzieć bez cienia przesady, że Pani Agnieszka mnie uratowała, dzięki niej wyszłam z ciężkiej depresji. Wbrew niektórym opiniom, wcale nie nalegała, że koniecznie muszę korzystać z usług ze współpracujących z nią terapeutów, natomiast samo zalecenie terapii okazało się wyjątkowo słuszne. Pani Agnieszka zawsze poświęcała mi dużo czasu i cieszyła się z moich postępów. Obecnie cieszę się życiem jak nigdy wcześniej i czuję się bezpiecznie, wiedząc, że w razie czego mogę się do niej ponownie zwrócić o pomoc. Dziękuję!

 • Kiedy trafiłam do Pani Agnieszki byłam w b.ciężkim stanie, nie myślałam że wyjdę z choroby. Po 4 latach leczenia poczułam jakbym się na nowo urodziła wróciły siły których nigdy nie posiadałam , cisze się i bardzo dziękuje i polecam. Pozdrawiamy wspólnie w mężem. Marzena.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Agnieszka jest bardzo profesjonalna, potraktowała mnie indywidualnie, a nie podrecznikowo jak to bywa w wielu przypadkach. Gorąco polecam

 • Dziś mija 2,5 roku od pierwszej wizyty u p doktor Agnieszki. Długo zwlekalam z podjęciem decyzji o wybraniu się do psychiatry. Kiedy przyszedł taki moment w moim życiu, gdzie po 3 miesiącach nie przespanych nocy nie było możliwości na normalne funkcjonowanie i chodzenie do pracy, musiałam coś z tym zrobić. Nie mogłam trafić lepiej po wizycie u p. Agnieszki wyszłam z nadzieją ze będzie juz tylko lepiej. Po pierwszych dwóch tabletkach wszystko zaczęło się zmieniać. Potem już było tylko lepiej. Leczenie trwało 3miesiace a podtrzymanie efektów do teraz. Właśnie za miesiąc odstawiam leki całkowicie! Już nawet nie pamiętam jak było źle. Warto było zainwestować w lepsze życie..! Pozdrawiam pani Agnieszko!

 • Wspaniały lekarz psychiatra! Bardzo mądra, rzeczowa, przenikliwa. Trafnie dobiera leki, szybko stawia na nogi, a jednocześnie dąży do ustalenia przyczyn problemów pacjenta. To osoba miła, empatyczna i bardzo opanowana. Polecam Panią Doktor każdemu potrzebującemu pomocy psychiatrycznej. Agnieszka

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jak najbardziej polecam Panią Doktor - jest osoba konkretną, z uwagą słucha pacjenta, trafnie dobrane szybko leki, i przede wszystkim wdzięczna jestem Pani Doktor, że powoli idę już do przodu :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kiedy trafiłam do Pani Agnieszki byłam w bardzo ciężkim stanie psychicznym, po długich męczarniach, przepłakanych dniach i nocach, bez nadziei na jakiekolwiek dalsze życie. Nie wierzyłam, że moje problemy można pokonać, przezwyciężyć i żyć normalnie, być osobą radosną i uśmiechniętą.
  Jak się okazało, Pani Agnieszka (pod której opieką jestem już przeszło rok czasu) działa cuda. Jest znakomitym lekarzem i specjalistą, wspaniałym człowiekiem. Jest naprawdę wyjątkową osobą, ciepłą i życzliwą. Wczuwa się w problemy pacjenta i dokładnie je analizuje. Nie patrząc na zegarek poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, żeby mu pomóc. Nie spiesząc się odpowiada na wszelkie pytania.
  Słowa nie wyrażą tego, jak bardzo jestem wdzięczna i szczęśliwa, że dane mi było spotkać na swojej drodze, w tak ciężkich dla mnie chwilach Panią Agnieszkę, tak wspaniałą osobę i cudownego lekarza.
  Pragnę podziękować Pani doktor z całego serca, za udzieloną mi pomoc i wsparcie. Dziękuję za opiekę, wsparcie i życzliwość. Dziękuję za uśmiech i spokój, jaki wnosi podczas rozmowy z pacjentem, a przede wszystkim za cierpliwość do mnie, gdyż wiem, że jestem bardzo ciężkim i trudnym pacjentem. Z całego serca dziękuję za udzieloną pomoc, wsparcie i godziny rozmów, ciepłe słowa i nieustający uśmiech oraz danie mi szansy na powrót do normalnego funkcjonowania i przywrócenie wiary w życie.
  Jedynie dzięki zaangażowaniu i cierpliwości Pani Agnieszki udało mi się przetrwać tak ciężkie dla mnie chwile. Podzięki Pani Agnieszce dzisiaj żyję, uśmiecham się i cieszę się życiem wraz z moimi dziećmi i mężem.
  Pani Agnieszka uratowała mi życie, a moim dzieciom mamę !
  Bardzo, bardzo dziękuję !

 • Kiedyś chodziłam do Pani Agnieszki,ale niestety jakos sie dio niej nie przekanałam...Z każdą wizytą czułam sie coraz bardziej chora...nie potrafiłam sie otworzyc,ale pomimo tego...dziekuje jej za zrozumienie.

Najbliższe terminy:

kolejne dni