lek.

Agnieszka Jankiewicz

Psychiatra

36 opinii +dodaj

Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz, specjalista psychiatra Agnieszka Jankiewicz - starszy asystent oddziału ogólopsychiatrycznego w Lubiążu (2001-2011) - lekarz psychiatra Poradni Zdrowia Psychicznego, ul... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Lekarz, specjalista psychiatra Agnieszka Jankiewicz

- starszy asystent oddziału ogólopsychiatrycznego w Lubiążu (2001-2011)
- lekarz psychiatra Poradni Zdrowia Psychicznego, ul.Podwale 13, Wrocław

Jeśli odczuwasz następujące dolegliwości powinieneś skorzystać z konsultacji psychiatrycznej:
-zaburzenia pamięci,
-smutek, przygnębienie (w stopniu wyraźnie nieprawidłowym dla danej osoby),
-utrata energii, wzrost męczliwości,
-zmniejszona zdolność do podejmowania decyzji, niezdecydowanie,
-zmniejszona aktywność, spowolnienie,
-zaburzenia snu (wzrost lub spadek senności),
-myśli samobójcze,
-stały niepokój wewnętrzny,
-uporczywe bóle lub zmęczenie (nie spowodowane chorobami somatycznymi),
-wzmożona drażliwość, nerwowość, wybuchowość,
-nadmierna nieśmiałość (czerwienienie się, drżenie) w sytuacjach oceny przez innych ludzi,
-napadowe – kołatanie serca, poty, drżenie, duszności, dławienie się (poczucie "guli w gardle"), ból w klatce piersiowej (wykluczona przyczyna sercowa), nudności, zawroty głowy, uderzenia gorąca, zimne dreszcze, napięcie, ból mięśni,
-natrętne myśli lub czynności,
-dolegliwości somatyczne nie mające potwierdzenia somatycznego.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Choroby

więcej

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • neutralny

  Kiedyś chodziłam do Pani Agnieszki,ale niestety jakos sie dio niej nie przekanałam...Z każdą wizytą czułam sie coraz bardziej chora...nie potrafiłam sie otworzyc,ale pomimo tego...dziekuje jej za zrozumienie.

 • bardzo dobry

  Kiedy trafiłam do Pani Agnieszki byłam w b.ciężkim stanie, nie myślałam że wyjdę z choroby. Po 4 latach leczenia poczułam jakbym się na nowo urodziła wróciły siły których nigdy nie posiadałam , cisze się i bardzo dziękuje i polecam. Pozdrawiamy wspólnie w mężem. Marzena.

 • bardzo dobry

  Pani Agnieszka jest bardzo profesjonalna, potraktowała mnie indywidualnie, a nie podrecznikowo jak to bywa w wielu przypadkach. Gorąco polecam

 • bardzo dobry

  Dziś mija 2,5 roku od pierwszej wizyty u p doktor Agnieszki. Długo zwlekalam z podjęciem decyzji o wybraniu się do psychiatry. Kiedy przyszedł taki moment w moim życiu, gdzie po 3 miesiącach nie przespanych nocy nie było możliwości na normalne funkcjonowanie i chodzenie do pracy, musiałam coś z tym zrobić. Nie mogłam trafić lepiej po wizycie u p. Agnieszki wyszłam z nadzieją ze będzie juz tylko lepiej. Po pierwszych dwóch tabletkach wszystko zaczęło się zmieniać. Potem już było tylko lepiej. Leczenie trwało 3miesiace a podtrzymanie efektów do teraz. Właśnie za miesiąc odstawiam leki całkowicie! Już nawet nie pamiętam jak było źle. Warto było zainwestować w lepsze życie..! Pozdrawiam pani Agnieszko!

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz psychiatra! Bardzo mądra, rzeczowa, przenikliwa. Trafnie dobiera leki, szybko stawia na nogi, a jednocześnie dąży do ustalenia przyczyn problemów pacjenta. To osoba miła, empatyczna i bardzo opanowana. Polecam Panią Doktor każdemu potrzebującemu pomocy psychiatrycznej. Agnieszka

 • bardzo dobry

  Jak najbardziej polecam Panią Doktor - jest osoba konkretną, z uwagą słucha pacjenta, trafnie dobrane szybko leki, i przede wszystkim wdzięczna jestem Pani Doktor, że powoli idę już do przodu :)

 • bardzo dobry

  Kiedy trafiłam do Pani Agnieszki byłam w bardzo ciężkim stanie psychicznym, po długich męczarniach, przepłakanych dniach i nocach, bez nadziei na jakiekolwiek dalsze życie. Nie wierzyłam, że moje problemy można pokonać, przezwyciężyć i żyć normalnie, być osobą radosną i uśmiechniętą. Jak się okazało, Pani Agnieszka (pod której opieką jestem już przeszło rok czasu) działa cuda. Jest znakomitym lekarzem i specjalistą, wspaniałym człowiekiem. Jest naprawdę wyjątkową osobą, ciepłą i życzliwą. Wczuwa się w problemy pacjenta i dokładnie je analizuje. Nie patrząc na zegarek poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, żeby mu pomóc. Nie spiesząc się odpowiada na wszelkie pytania. Słowa nie wyrażą tego, jak bardzo jestem wdzięczna i szczęśliwa, że dane mi było spotkać na swojej drodze, w tak ciężkich dla mnie chwilach Panią Agnieszkę, tak wspaniałą osobę i cudownego lekarza. Pragnę podziękować Pani doktor z całego serca, za udzieloną mi pomoc i wsparcie. Dziękuję za opiekę, wsparcie i życzliwość. Dziękuję za uśmiech i spokój, jaki wnosi podczas rozmowy z pacjentem, a przede wszystkim za cierpliwość do mnie, gdyż wiem, że jestem bardzo ciężkim i trudnym pacjentem. Z całego serca dziękuję za udzieloną pomoc, wsparcie i godziny rozmów, ciepłe słowa i nieustający uśmiech oraz danie mi szansy na powrót do normalnego funkcjonowania i przywrócenie wiary w życie. Jedynie dzięki zaangażowaniu i cierpliwości Pani Agnieszki udało mi się przetrwać tak ciężkie dla mnie chwile. Podzięki Pani Agnieszce dzisiaj żyję, uśmiecham się i cieszę się życiem wraz z moimi dziećmi i mężem. Pani Agnieszka uratowała mi życie, a moim dzieciom mamę ! Bardzo, bardzo dziękuję !

 • bardzo dobry

  Do Pani Agnieszki trafiłam w bardzo złym stanie. Na pierwszej wizycie nie mogłam nawet spokojnie opowiedzieć co mi jest, bo zalewałam się łzami, których za nic nie mogłam powstrzymać. Pani Agnieszka zazwyczaj nie przyjmuje w weekendy, ale mnie przyjęła, długo ze mną rozmawiała, dokładnie omawiała każdy mój problem i analizowała sytuację. Lek, który dobrała mi za pierwszym razem okazał się strzałem w dziesiątkę, poprawę odczułam na prawdę szybko, co przełożyło się na moje życie- zdecydowaną poprawę jego jakości. Aktualnie testuję drugi lek, ponieważ tak już bywa, że z biegiem czasu zmieniają się też problemy, (w międzyczasie dostałam rewelacyjną pracę w innym mieście i 3 miesiące nie byłam na kontroli, biorąc tylko leki) ale wierzę, że ten również mi pomoże. Wyprowadziłam się z Wrocławia, ale na wizyty do Pani Agnieszki będę dojeżdżać tak długo, jak długo będzie potrzeba. Jestem niesamowicie wdzięczna za troskę i cierpliwość do mnie, bo ten nagły brak postępów w leczeniu prawdopodobnie był wywołany brakiem mojego regularnego pojawiania się w gabinecie na konsultacjach. I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa (widziałam, że taka obawa pojawia się bardzo często wśród osób, które zastanawiają się nad podjęciem leczenia): Pani Agnieszka nie jest nastawiona tylko na zysk. Jeśli ma obawę, że lek może się nie przyjąć, to woli podarować tygodniową dawkę leków (wystarczającą do sprawdzenia reakcji), niż kazać kupić całe opakowanie za kilkadziesiąt złotych. Kiedy ma taką możliwość - odbiera telefon, na smsy odpisuje zawsze. Jestem bardzo wdzięczna losowi, że trafiłam akurat na nią, bo dzięki niej zaczęłam wierzyć, że któregoś dnia dystymia będzie tylko wspomnieniem.

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam Panią Agnieszkę.Na pierwsza wizytę jechałam pełna obaw co do "zderzenia"z lekarzem z taką specjalizacją,jednak nie wyobrażam sobie w tej chwili,że miałabym trafić na innego lekarza.Pani Agnieszka jest osobą bardzo ludzką,świetnie wczuwa się w problemy pacjenta,w rzetelny sposób wytłumaczyła mi przyczyny choroby(napady lęku związane z tłumieniem negatywnych emocji) i sposób w jaki z nimi walczyć.Lek dobrany na pierwszej wizycie był strzałem w dziesiątkę.Leki + półroczna psychoterapia przyniosły zadowalające efekty.Jakiś czas temu odstawiłyśmy leki i nie zapeszając jest naprawdę dobrze:) .Dziękuję Pani Agnieszko. Agnieszka A.

 • bardzo dobry

  Do pani doktor Jankiewicz trafiłam po 10 latach bezskutecznego leczenia moich dolegliwości w różnych szpitalach na terenie całej Polski. Mnóstwo lekarzy stawiało mi zupełnie błędne diagnozy w stosunku do tego jak się czułam i co przeżywałam. Z roku na rok było coraz gorzej , zażywałam coraz więcej leków, które nie poprawiały mojego stanu fizycznego i psychicznego. Nie wiedziałam co się ze mną dzieje i żyłam w zupełnej matni. Do Panie doktor Jankiewicz trafiłam w najbardziej krytycznym momencie mojego życia, objawy somatyczne doprowadziły do tego, że nie chciało mi się już żyć.Pacjentką Pani Agnieszki jestem od stycznia 2014 roku i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona. Już dosłownie po pierwszej wizycie Pani doktor stwierdziła, że choruję na nerwicę lękową ( a nie na rzekomo zdiagnozowaną chorobę Meniera). Podczas pierwszej wizyty pani doktor dobrała mi bardzo dobry zestaw leków, które w ciągu miesiąca postawiły mnie na nogi. Teraz chce mi się żyć, uśmiechać się i wreszcie myśleć o pracy (zaczęłam szyć na maszynie). Pani doktor jest bardzo miła, dostępna i ma empatyczne podejście do pacjęnta .Z czystym sumieniem polecam panią doktor i dziękuje.

Najbliższe terminy:

kolejne dni