Lek.

Agnieszka Dyduch verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • W

  POLECAM w 111% wszystko sprawnie, bezboleśnie i bardzo bardzo DOKŁADNIE :) Z gabinetu zawsze wychodzi się z uśmiechem na twarzy ;)

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Paweł Kudlik
  Paweł Kudlik
  Ortodonta, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy
  -----------------, Myślenice
  Bardzo dobry specjalista ze świetnym podejściem do pacjenta i niespotykaną uprzejmością. Potrafi odpowiedzieć na… więcej

  Ewa Chądzyńska
  Ewa Chądzyńska
  Stomatolog
  Żwirki i Wigury 17, Myślenice
  Pani doktor bardzo sympatyczna. Dokładnie wszystko wytłumaczy. Jest bardzo delikatna. Polecam z całym sercem pania… więcej

  Joanna Trzepatowska
  Joanna Trzepatowska
  Stomatolog
  Zacisze 2, Alwernia
  Przemiła , sympatyczna Pani Dr Joanna. W chwili wejścia do gabinetu znika cały strach przed usunięciem zęba. Bezboleśnie,… więcej

  Anna Buchta
  Anna Buchta
  Stomatolog
  ul. Lipowiecka 3/1, Płaza

  Monika Jachimczyk
  Monika Jachimczyk
  Stomatolog
  Sąsiedzka 2, Kraków
  Bardzo profesjonalna wizyta, będę wracać :) Wszystko poszło szybko, sprawnie, widać troskę o pacjenta więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • SUSKIE CENTRUM STOMATOLOGII ( SCS ) ADdent jako następca Indywidualnej Praktyki Stomatologicznej dr Agnieszki Dyduch to nowoczesne centrum stomatologii w Suchej Beskidzkiej. O zdrowy i piękny uśmiech swoich Pacjentów dba każdy współpracujący z nami dentysta. Bogate 18-letnie praktyczne doświadczenie i szeroka, ciągle pogłębiana wiedza pracujących w SCS specjalistów sprawia, że ADdent to synonim kompleksowego, bezbolesnego i przyjaznego leczenia zębów. Dzięki korzystaniu z zaawansowanego sprzętu medyczno-diagnostycznego i najnowszych technologii, klinika świadczy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Wybudowanie jej w spokojnej i bezpiecznej okolicy z dobrym połączeniem komunikacyjnym sprawia, że dojazd do niej jest wyjątkowo prosty i komfortowy.
   Naszą misją jest dbanie o piękny i zdrowy uśmiech Was wszystkich. W naszej klinice każdy stomatolog sprawujący nad pacjentem opiekę, to wybitny specjalista z dziedziny stomatologii. Dzięki temu ADdent gwarantuje najwyższą jakość usług oraz precyzję przy wykonywaniu nawet najdrobniejszych zabiegów. Dostęp do szerokiej wiedzy i ogromnego doświadczenia specjalistów zatrudnionych w Centrum Stomatologicznym ADdent pozwala po dokładnym zbadaniu Pacjenta wybrać najlepszą metodę Jego leczenia. W naszej ofercie znajduje się między innymi chirurgia stomatologiczna, ortodoncja, implantologia, protetyka.
   Wyjątkową pozycję naszego Centrum potwierdza również jej ocena w oczach Pacjentów. ADdent odbierana jest jako miejsce przyjazne dla każdego. Tak dobrą i ugruntowaną opinię zyskaliśmy dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb Pacjenta. Starając się sprostać oczekiwaniom każdej osoby odwiedzającej nasze gabinety, zapewniamy bezbolesne i bezstresowe leczenie zębów oraz metody dające najlepsze efekty w każdym indywidualnym przypadku.

  Usługi


  ul. Billy Wildera 14, 34-200

  Konsultacje endodontyczne
  Chirurgia stomatologiczna
  Korekta kształtu zębów
  Konsultacja implantologiczna
  Implanty
  Konsultacje protetyczne
  Protezy
  Profilaktyka próchnicy
  Chirurgiczne usuwanie zębów
  Badanie stomatologiczne
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • W

   POLECAM w 111% wszystko sprawnie, bezboleśnie i bardzo bardzo DOKŁADNIE :) Z gabinetu zawsze wychodzi się z uśmiechem na twarzy ;)

  • S

   Pani Agnieszka jest bardzo kompetentna (ogromna wiedza merytoryczna z zakresu stomatologii). Podobnie jak poprzednicy potwierdzam iż wizyta u Pani stomatolog przebiega w bardzo miłej atmosferze.

  • A

   Pani Doktor to po prostu świetny specjalista . Pełna poświęcenia , kompetentna, przedstawia sposób leczenia i omawia z pacjentem jego etapy. Leczenie nie oznacza dla niej tylko spotkania w gabinecie ale stały monitoring i kontakt aż do zakończenia leczenia.,,uratowała moja "jedynkę" i nie tylko....moje zęby ze względów genetycznych nie należą do łatwych , ale pod opieką Pani Doktor nie pamiętam co to ból..Bardzo dokładna. Jest to typ lekarza,który
   cały czas się dokształca i rozwija, . Do tego wszystkiego należy dodać doświadczenie, uśmiech i miłą atmosferę leczenia...dziękuję i polecam!

  • P

   Pani stomatolog z fantastycznym podejściem do dzieci! Mój 5 latek musiał dostać znieczulenie i Pani stomatolog świetnie potrafiła go do zastrzyku przekonać. Delikatna i spokojna. Miła atmosfera od początku do końca. Polecam!

  • Z

   Świetna Pani stomatolog. Taka z powołania. Sympatyczna atmosfera, profesjonalna obsługa :) I co najważniejsze.. uśmiech od wejścia do gabinetu po sam koniec zabiegu. A to naprawdę b.pomaga przy strachliwych pacjentach :). Polecam 100% tę Panią :).

  • Z

   Wyjątkowy specjalista, oprócz doskonałego wykonania prac stomatologicznych gwarantuje również miłą i życzliwą atmosferę. Szczerz polecam.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG