Umów wizytę 369 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jako psychoterapeuta mam na uwadze indywidualność każdej osoby. Wszystkie zgłaszane przez Państwa problemy uznaję za ważne. W poszukiwaniu ich rozwiązania ( w pracy terapeutycznej)… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej - Agnieszka CymermanUsługa: psychoterapia

  Pani Agnieszka to wyspecjalizowana i utalentowana w swojej dziedzinie osoba. Trafiłem do niej w bardzo kiepskim stanie. Ze względu na przebieg choroby zastanawiałem się nad ośrodkiem zamkniętym. Dzięki Pani Agnieszce mogłem już po jednej wizycie odstawić leki. Okazało się, że zarówno psychoterapia jak i uzupełnienie niedoborów witamin z grupy B, niacyny, selenu, cynku, D3, oraz zmiana diety miały kluczowy wpływ na stan mojego zdrowia psychicznego. Nie potrafię opisać jak ogromną i fachową pomoc udzieliła mi Pani Agnieszka. Już jedna rozmową z Nią pozwoliła mi na nowo uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Po odstawieniu leków i rozpoczęciu suplementacji witamin było już tylko lepiej. W zaledwie 2 tygodnie i dwie wizyty z poważnej choroby psychicznej stałem się niemalże zdrowym psychicznie, pewnym siebie mężczyzną. Łącznie w moim przypadku potrzebne były 4 wizyty. Gorąco polecam Panią Agnieszkę. Żadną miarą nie można by zmierzyć tego jak wiele Jej zawdzięczam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej - Agnieszka Cymerman

  Poszliśmy na terapie z mężem ponieważ nasze małżeństwo wisiało na włosku. Mąż bardzo nie chciał iść na terapie, zakładał, że to i tak nie pomoże i ze terapeutka na pewno będzie brała moją stronę jako kobiety. Mąż jednak przekonał się co do tej terapeutki i ostatecznie stwierdził, że warto było pójść. Pani Agnieszka była bardzo czujna, dawała nam zadania, czasem trudne, ale dzięki temu na nasz związek spojrzeliśmy zupełnie z innej strony i teraz żyje się nam o wiele lepiej. Dziękujemy Pani za nadzieję, pomoc, sumienność i profesjonalizm. Szczerze polecamy wraz z mężem.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej - Agnieszka Cymerman

  Mój 6 letni syn był bardzo agresywnym dzieckiem, chodziłam z nim do różnych specjalistów psychologów itd. ale efektów nie było widać, byłam już bezsilna i bezradna nie umiałam sobie z tym poradzić uważałam się za złą matkę. Z polecenia znajomych trafiłam do p. Agnieszki początkowo raczej nie oczekiwałam, że tym razem będzie inaczej, no ale jakąś nadzieję miałam, że może w końcu ktoś nam pomoże. No i realnie tak się stało. Nie wiem czy to była moja nadzieja, że może w końcu ktoś nam pomoże i moja rodzina będzie ,,normalna” czy bardzo dobre i profesjonalne podejście terapeutki, pewnie jedno i drugie. W skrócie mówiąc po spotkaniach z p. Agnieszka, na które ostatecznie przychodziłam sama ( bez syna) zaczęło się poprawiać a syn zupełnie inaczej zaczął się zachowywać. Był spokojniejszy, przestał się na mnie wyżywać a ja w końcu poczułam się dobrze sama ze sobą i w roli matki. Co ciekawe właśnie syn nie brał bezpośrednio udziału w terapii i sam fakt, że ja chodziłam indywidualnie chyba spowodował, że on się zmienił, bo jak się okazało, no dużo było po mojej stronie. W czasie terapii czułam się bezpiecznie i w dobrych rękach. P. Agnieszka to osoba bardzo serdeczna, ciepła, cierpliwa i z poczuciem humoru, wiem, że jeśli w przyszłości będę potrzebowała pomocy to na pewno do Niej wrócę. Serdecznie Pani dziękuje! Polecam..

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo cierpliwa, daje dużo czasu na wypowiedź, ma bardzo dużo wyczucia, potrafiła wskazać źródło problemu. Po wizycie u niej czuje się znacznie lepiej, na pewno jeszcze do niej wrócę i to nie raz

 • T
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej - Agnieszka Cymerman

  Chodzę do Tej terapeutki od pewnego czasu i widzę znaczną poprawę mojego samopoczucia. Pamiętam, że pierwsza wizyta u p. Agnieszki zadecydowała czy zostaje u niej czy szukam dalej innego terapeuty. Zostałam i jestem zadowolona! Podczas spotkań czuje się bezpiecznie, swobodnie bo p. Agnieszka nie ocenia, jest po prostu ,,ludzka", cierpliwa, co jest dla mnie bardzo ważne. Jeśli chodzi o sam gabinet to przyjemne miejsce, gabinet jest nie za duży, ale bardzo przytulnie urządzony, z wygodnymi fotelami i ładnym widokiem na drzewa.
  Polecam tego Specjalistę wszystkim niezdecydowanym i dodam, że wcześniejsze opinie moim zdaniem są w pełni zasłużone.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej - Agnieszka Cymerman

  Kilka miesięcy temu rozpoczęłam terapię u Pani Agnieszki. Trafiłam z objawami depresji, nic mi się nie chciało, byłam apatyczna, nie widziałam sensu życia. Myślałam,że nikt nie może mi pomóc. Jednak z wizyty na wizytę zaczęłam czuć się lepiej i ten stan nadal się utrzymuje. W trakcie terapii nie było łatwo,były na prawdę trudne momenty. Pani Agnieszka cierpliwie pomagała mi rozumieć co się ze mną dzieje, była ciepła, nie oceniała mnie. Czułam się bardzo bezpiecznie i pewnie, Szczerze polecam p. Agnieszkę, moim zdaniem to bardzo dobry terapeuta. Pozdrawiam i dziękuje.

 • K

  Do Pani Agnieszki trafiłem z polecenia znajomego. Spotkania odbywały się w bezpiecznej, spokojnej atmosferze. Mogłem spokojnie mówić o trudnych dla mnie rzeczach. Moje lęki zmniejszyły się. Pani Agnieszka jest konkretną i rzeczową osobą. Serdecznie polecam p. Agnieszkę. Dziękuje.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej - Agnieszka CymermanUsługa: psychoterapia indywidualna

  Jestem po kilku spotkaniach u Pani Agnieszki i już zauważam zmiany w moim życiu. Mam więcej motywacji do działania/ życia. Odczuwam więcej radości, ale i potrafię patrzeć na rzeczywistość bardziej realnie, co pomaga mi w relacjach z ludzmi. Z czystym sumieniem bardzo serdecznie polecam!!!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta u tego typu lekarza. Pani Agnieszka wykazała się zrozumieniem i cierpliwością co pozwoliło mi otwarcie mówić o swoich problemach. Wiem, że to dopiero początek mojej terapii ale myślę, że jestem w dobrych rękach. Polecam tego lekarza.

 • E

  Uczęszczałam do p. Agnieszki na terapię do Sopotu.
  Nasze spotkania były rzeczowe i owocne. P. Agnieszka nie wywiera presji na pacjencie natomiast potrafi tak pokierować rozmową że zaczyna się dostrzegać takie rozwiązania problemów, które były do tej pory w sferze abstrakcji. P. Agnieszka jest osobą życzliwą i pozytywnie nastawioną do pacjenta. Traktowała mnie z szacunkiem. Dzięki temu czułam się komfortowo i bezpiecznie w jej towarzystwie.
  Spotkania z nią spowodowały że spojrzałam na siebie i swoje zasoby z innej perspektywy.
  Myślę że z czystym sumieniem mogę polecić terapię u p. Agnieszki.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jako psychoterapeuta mam na uwadze indywidualność każdej osoby. Wszystkie zgłaszane przez Państwa problemy uznaję za ważne. W poszukiwaniu ich rozwiązania ( w pracy terapeutycznej) korzystam z metod i technik różnych szkół terapeutycznych, które dostosowuje w zależności od Państwa potrzeb i możliwości. W swojej pracy staram się widzieć Pacjenta takim jakim jest i wierzę, że potrafi rozwinąć się w sposób jakiego potrzebuje.
  Jestem psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia do certyfikatu w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie akredytowanym przez European Association for Psychotherapy oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej i Systemowej. Swoją pracę poddaję superwizji certyfikowanych superwizorów.

  Doświadczenie zawodowe jako terapeuta nurtu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach ( I i II stopień TSR - terapia krótkoterminowa) zdobywałam m.in w ramach stażu klinicznego, pracując pod superwizją w Sopockim Ośrodku Specjalistycznym - Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
  Dodatkowo specjalizuję się się w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie. W 2013 roku uzyskałam certyfikat specjalisty potwierdzający kompetencje w obszarze związanym z pomaganiem osobom uwikłanym w przemoc. Certyfikat wydany przez Instytut Psychologii Zdrowia PTP na podstawie ukończonych szkoleń, superwizji oraz potwierdzonej praktyki.

  Ukończyłam specjalistyczne szkolenia z zakresu psychoterapii oraz rozwoju osobistego

  • ,,Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach” I i II stopień - w trakcie procedury do uzyskania certyfikatu – (2012, 2015)
  • ,,Integratywna MetaSystemowa Psychoterapia Krótkoterminowa” – (2015)
  • ,,Diagnoza kliniczna DMS-IV-TR i nowości w DMS-5" - (2016)
  • ,,Systemowa psychoterapia uzależnień” – (2016)
  • ,,Integratywna Psychoterapia Zaburzeń Lękowych” – (2017)
  • ,,Psychoetrapia zaburzeń odżywiania" - (2017)
  oraz wiele innych.

  Zapraszam na spotkanie jeśli m.in:
  - czujesz się przytłoczony, przygnębiony, smutny, masz samobójcze myśli
  - przechodzisz kryzys, doświadczyłeś straty ( przerwana żałoba, rozstanie, zdrada, utrata pracy)
  - doświadczasz silnego lęku czy niepokoju
  - chcesz zmienić coś w swoich relacjach z innymi ludźmi, budować związki inne niż dotychczas
  - doznawałeś (aś) lub doznajesz przemocy
  - jesteś agresywny(a) lub stosujesz przemoc
  - przeżywasz dużo poczucia winy lub wstydu
  - doświadczasz stresu związanego np. z pracą/ wypalenia zawodowego
  - masz poczucie braku sensu życia
  - doświadczasz dolegliwości fizycznych (bóle głowy, brzucha, omdlenia, kołatania serca, bezsenność, drżenie, itp.) nie mających podstaw medycznych
  - czujesz że „utknąłeś”, potrzebujesz wsparcia w dokonaniu zmiany w życiu, szukasz drogi własnego rozwoju

  i wielu innych sytuacji, powodujących, że czujesz brak satysfakcji i radości ze swojego życia.


  *Jeśli w kalendarzu wizyt nie możecie Państwo znaleźć odpowiedniego dla siebie terminu - po prostu zadzwońcie pod nr telefonu kom 667_97_90_54
  Jeżeli w danym momencie nie odbiorę telefonu, oznacza to, że prowadzę terapię. Wtedy proszę o cierpliwość, skontaktuje się z Państwem kiedy tylko będę mogła.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Wydział Nauk Pedagogicznych
 • Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach ( I i II stopień) Toruń, Sopot
 • Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej - Kraków

Staże

 • Sopocki Ośrodek Specjalistyczny Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (SOS CTSR) ( 2016)
 • Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień w Toruniu ( 2012)

Certyfikaty

Choroby

więcej