mgr

Agnieszka Cymerman

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Terapeuta

12 opinii +dodaj

Umów wizytę
256 odwiedzin w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo, od maja br. zapraszam Państwa na spotkania wyłącznie do Gabinetu w Gdańsku Wrzeszcz ul. Do Studzienki 63. Z uwagi na trwający generalny remont obiektu Gabinet przeniesiony… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej - Agnieszka Cymerman

  Jestem już po 5 wizycie u p. Agnieszki i widzę jak każde spotkanie zmienia mój sposób patrzenia na siebie i innych, a przede wszystkim pomaga mi w budowaniu całkowitej samoakceptacji. Muszę dodać, że jestem bardzo skrytą i zamkniętą w sobie osobą, więc często trudno do mnie dotrzeć, ale p. Agnieszka jest taką terapeutką, która próbuje na różne sposoby trafić w sedno sprawy i w moim przypadku to działa. P. Agnieszka to specjalistka w swojej dziedzinie, angażuje się w przebieg całej terapii, stara się przyjrzeć problemom z różnych stron, a co najważniejsze liczy się dla niej dobro pacjenta. Szczerze polecam psychoterapię u p. Agnieszki, profesjonalnie prowadzi każdą sesję terapeutyczną.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta byla bardzo dobra. Czulam sie konfortowo i moglam porozmawiac o swoich problemach. Juz po wyjsciu czulam ulge i wiedzialam ze dalsze wizyty mi pomoga. Pani Agnieszka golym okiem widziala tlumiace sie we mnie uczucia. Mimo ze nie jestem z Gdańska to Pani Agnieszka i tak wymyslila sposob na dalsza wspolprace. Wiem ze z czasem mi pomoze bo juz mi pomogla nabrac dobry cel.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej - Agnieszka CymermanUsługa: psychoterapia

  Pani Agnieszka to wyspecjalizowana i utalentowana w swojej dziedzinie osoba. Trafiłem do niej w bardzo kiepskim stanie. Ze względu na przebieg choroby zastanawiałem się nad ośrodkiem zamkniętym. Dzięki Pani Agnieszce mogłem już po jednej wizycie odstawić leki. Okazało się, że zarówno psychoterapia jak i uzupełnienie niedoborów witamin z grupy B, niacyny, selenu, cynku, D3, oraz zmiana diety miały kluczowy wpływ na stan mojego zdrowia psychicznego. Nie potrafię opisać jak ogromną i fachową pomoc udzieliła mi Pani Agnieszka. Już jedna rozmową z Nią pozwoliła mi na nowo uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Po odstawieniu leków i rozpoczęciu suplementacji witamin było już tylko lepiej. W zaledwie 2 tygodnie i dwie wizyty z poważnej choroby psychicznej stałem się niemalże zdrowym psychicznie, pewnym siebie mężczyzną. Łącznie w moim przypadku potrzebne były 4 wizyty. Gorąco polecam Panią Agnieszkę. Żadną miarą nie można by zmierzyć tego jak wiele Jej zawdzięczam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej - Agnieszka Cymerman

  Poszliśmy na terapie z mężem ponieważ nasze małżeństwo wisiało na włosku. Mąż bardzo nie chciał iść na terapie, zakładał, że to i tak nie pomoże i ze terapeutka na pewno będzie brała moją stronę jako kobiety. Mąż jednak przekonał się co do tej terapeutki i ostatecznie stwierdził, że warto było pójść. Pani Agnieszka była bardzo czujna, dawała nam zadania, czasem trudne, ale dzięki temu na nasz związek spojrzeliśmy zupełnie z innej strony i teraz żyje się nam o wiele lepiej. Dziękujemy Pani za nadzieję, pomoc, sumienność i profesjonalizm. Szczerze polecamy wraz z mężem.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej - Agnieszka Cymerman

  Mój 6 letni syn był bardzo agresywnym dzieckiem, chodziłam z nim do różnych specjalistów psychologów itd. ale efektów nie było widać, byłam już bezsilna i bezradna nie umiałam sobie z tym poradzić uważałam się za złą matkę. Z polecenia znajomych trafiłam do p. Agnieszki początkowo raczej nie oczekiwałam, że tym razem będzie inaczej, no ale jakąś nadzieję miałam, że może w końcu ktoś nam pomoże. No i realnie tak się stało. Nie wiem czy to była moja nadzieja, że może w końcu ktoś nam pomoże i moja rodzina będzie ,,normalna” czy bardzo dobre i profesjonalne podejście terapeutki, pewnie jedno i drugie. W skrócie mówiąc po spotkaniach z p. Agnieszka, na które ostatecznie przychodziłam sama ( bez syna) zaczęło się poprawiać a syn zupełnie inaczej zaczął się zachowywać. Był spokojniejszy, przestał się na mnie wyżywać a ja w końcu poczułam się dobrze sama ze sobą i w roli matki. Co ciekawe właśnie syn nie brał bezpośrednio udziału w terapii i sam fakt, że ja chodziłam indywidualnie chyba spowodował, że on się zmienił, bo jak się okazało, no dużo było po mojej stronie. W czasie terapii czułam się bezpiecznie i w dobrych rękach. P. Agnieszka to osoba bardzo serdeczna, ciepła, cierpliwa i z poczuciem humoru, wiem, że jeśli w przyszłości będę potrzebowała pomocy to na pewno do Niej wrócę. Serdecznie Pani dziękuje! Polecam..

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo cierpliwa, daje dużo czasu na wypowiedź, ma bardzo dużo wyczucia, potrafiła wskazać źródło problemu. Po wizycie u niej czuje się znacznie lepiej, na pewno jeszcze do niej wrócę i to nie raz

 • T
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej - Agnieszka Cymerman

  Chodzę do Tej terapeutki od pewnego czasu i widzę znaczną poprawę mojego samopoczucia. Pamiętam, że pierwsza wizyta u p. Agnieszki zadecydowała czy zostaje u niej czy szukam dalej innego terapeuty. Zostałam i jestem zadowolona! Podczas spotkań czuje się bezpiecznie, swobodnie bo p. Agnieszka nie ocenia, jest po prostu ,,ludzka", cierpliwa, co jest dla mnie bardzo ważne. Jeśli chodzi o sam gabinet to przyjemne miejsce, gabinet jest nie za duży, ale bardzo przytulnie urządzony, z wygodnymi fotelami i ładnym widokiem na drzewa.
  Polecam tego Specjalistę wszystkim niezdecydowanym i dodam, że wcześniejsze opinie moim zdaniem są w pełni zasłużone.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej - Agnieszka Cymerman

  Kilka miesięcy temu rozpoczęłam terapię u Pani Agnieszki. Trafiłam z objawami depresji, nic mi się nie chciało, byłam apatyczna, nie widziałam sensu życia. Myślałam,że nikt nie może mi pomóc. Jednak z wizyty na wizytę zaczęłam czuć się lepiej i ten stan nadal się utrzymuje. W trakcie terapii nie było łatwo,były na prawdę trudne momenty. Pani Agnieszka cierpliwie pomagała mi rozumieć co się ze mną dzieje, była ciepła, nie oceniała mnie. Czułam się bardzo bezpiecznie i pewnie, Szczerze polecam p. Agnieszkę, moim zdaniem to bardzo dobry terapeuta. Pozdrawiam i dziękuje.

 • K

  Do Pani Agnieszki trafiłem z polecenia znajomego. Spotkania odbywały się w bezpiecznej, spokojnej atmosferze. Mogłem spokojnie mówić o trudnych dla mnie rzeczach. Moje lęki zmniejszyły się. Pani Agnieszka jest konkretną i rzeczową osobą. Serdecznie polecam p. Agnieszkę. Dziękuje.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej - Agnieszka CymermanUsługa: psychoterapia indywidualna

  Jestem po kilku spotkaniach u Pani Agnieszki i już zauważam zmiany w moim życiu. Mam więcej motywacji do działania/ życia. Odczuwam więcej radości, ale i potrafię patrzeć na rzeczywistość bardziej realnie, co pomaga mi w relacjach z ludzmi. Z czystym sumieniem bardzo serdecznie polecam!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo,
  od maja br. zapraszam Państwa na spotkania wyłącznie do Gabinetu w Gdańsku Wrzeszcz ul. Do Studzienki 63. Z uwagi na trwający generalny remont obiektu Gabinet przeniesiony został na III p. pokój 34 domofon 102.
  Do zobaczenia.

  Jako psychoterapeuta mam na uwadze indywidualność każdej osoby. Wszystkie zgłaszane przez Państwa problemy uznaję za ważne. W poszukiwaniu ich rozwiązania ( w pracy terapeutycznej) korzystam z metod i technik różnych szkół terapeutycznych, które dostosowuje w zależności od Państwa potrzeb i możliwości. W swojej pracy staram się widzieć Pacjenta takim jakim jest i wierzę, że potrafi rozwinąć się w sposób jakiego potrzebuje.
  Jestem psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia do certyfikatu w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie akredytowanym przez European Association for Psychotherapy oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej i Systemowej. Swoją pracę poddaję superwizji certyfikowanych superwizorów.

  Doświadczenie zawodowe jako terapeuta nurtu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach ( I i II stopień TSR - terapia krótkoterminowa) zdobywałam m.in w ramach stażu klinicznego, pracując pod superwizją w Sopockim Ośrodku Specjalistycznym - Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
  Dodatkowo specjalizuję się się w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie. W 2013 roku uzyskałam certyfikat specjalisty potwierdzający kompetencje w obszarze związanym z pomaganiem osobom uwikłanym w przemoc. Certyfikat wydany przez Instytut Psychologii Zdrowia PTP na podstawie ukończonych szkoleń, superwizji oraz potwierdzonej praktyki.

  Ukończyłam specjalistyczne szkolenia z zakresu psychoterapii oraz rozwoju osobistego

  • ,,Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach” I i II stopień - w trakcie procedury do uzyskania certyfikatu – (2012, 2015)
  • ,,Integratywna MetaSystemowa Psychoterapia Krótkoterminowa” – (2015)
  • ,,Diagnoza kliniczna DMS-IV-TR i nowości w DMS-5" - (2016)
  • ,,Systemowa psychoterapia uzależnień” – (2016)
  • ,,Integratywna Psychoterapia Zaburzeń Lękowych” – (2017)
  • ,,Psychoetrapia zaburzeń odżywiania" - (2017)
  • ,,Integratywna systemowa psychoterapia zaburzeń depresyjnych" - (2018)
  oraz wiele innych.

  Zapraszam na spotkanie jeśli m.in:
  - czujesz się przytłoczony, przygnębiony, smutny, masz samobójcze myśli
  - przechodzisz kryzys, doświadczyłeś straty ( przerwana żałoba, rozstanie, zdrada, utrata pracy)
  - doświadczasz silnego lęku czy niepokoju
  - chcesz zmienić coś w swoich relacjach z innymi ludźmi, budować związki inne niż dotychczas
  - doznawałeś (aś) lub doznajesz przemocy
  - jesteś agresywny(a) lub stosujesz przemoc
  - przeżywasz dużo poczucia winy lub wstydu
  - doświadczasz stresu związanego np. z pracą/ wypalenia zawodowego
  - masz poczucie braku sensu życia
  - doświadczasz dolegliwości fizycznych (bóle głowy, brzucha, omdlenia, kołatania serca, bezsenność, drżenie, itp.) nie mających podstaw medycznych
  - czujesz że „utknąłeś”, potrzebujesz wsparcia w dokonaniu zmiany w życiu, szukasz drogi własnego rozwoju

  i wielu innych sytuacji, powodujących, że czujesz brak satysfakcji i radości ze swojego życia.


  *Jeśli w kalendarzu wizyt nie możecie Państwo znaleźć odpowiedniego dla siebie terminu - po prostu zadzwońcie pod nr telefonu kom 667_97_90_54
  Jeżeli w danym momencie nie odbiorę telefonu, oznacza to, że prowadzę terapię. Wtedy proszę o cierpliwość, skontaktuje się z Państwem kiedy tylko będę mogła.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Wydział Nauk Pedagogicznych
 • Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach ( I i II stopień) Toruń, Sopot
 • Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej - Kraków

Staże

 • Sopocki Ośrodek Specjalistyczny Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (SOS CTSR) ( 2016)
 • Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień w Toruniu ( 2012)

Certyfikaty

Choroby

więcej