Dr n. med.

Agnieszka Białek-Dratwa verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: Centrum Dietetyki NutriSferaUsługa: problemy żołądkowe, zespół drażliwego jelita

  Polecam Panią doktor. Jest profesjonalna i zaangażowana, a przy tym ciepła i bardzo miła. Wyjaśniła wszystko na początku, próbuje poznać źródło problemu i dopasować nawyki żywieniowe do dolegliwości, przebytych chorób i sposobu życia. Nie narzuca „gotowców” tylko indywidualnie podchodzi do pacjenta. Potrafi uśmiechem i podejściem zmotywować do lepszego jedzenia:) dla mnie rewelacja!!!!

 • Szukasz dietetyka? Pacjenci polecają:

  Anna Kołdon
  Anna Kołdon
  Dietetyk
  Budowlana 28, Zabrze
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, na którą przybyłam z dzieckiem. Pani dietetyk szczegółowo przeprowadziła analizę… więcej

  Iwona Wanat
  Iwona Wanat
  Dietetyk
  Ulica Wolności 338b, Zabrze
  Pierwsza wizyta odbyła się bardzo pozytywna. Zobaczymy czy uda mi się osiągnąć swój cel. Na razie czekam z nie… więcej

  Izabela Dudzik
  Izabela Dudzik
  Dietetyk
  Ulica Wolności 338b, Zabrze
  Super profesjonalna i sympatyczna Pani dietetyk, indywidualnie podeszła do mojej osoby. Cała wizyta przebiegła… więcej

  Bożena Czabaj Brauntsch
  Bożena Czabaj Brauntsch
  Dietetyk
  Strzelców Bytomskich 11, Chorzów
  Nie mogłam lepiej trafić! Pani posiada ogromną wiedzę, którą chce przekazać, jest bardzo dobrym człowiekiem której… więcej

  Paula Jamróz
  Paula Jamróz
  Dietetyk
  ulica Srebrna 15, Ruda Śląska
  "Gorąco polecam Panią Paulę, pełen profesjonalizm, a do tego sympatyczna osoba! Dokładnie analizuje każdy problem,… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Witajcie na moim profilu.

   Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Dietetyka (2011) oraz na kierunku Zdrowie Publiczne (2009) na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Swoją edukację kontynuowałam na studiach doktoranckich na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach by w roku 2015 obronić rozprawę doktorską uzyskując stopień doktora nauk medycznych.

   Doświadczenie zawodowe zyskuję już od ponad 10 lat pracując jako dietetyk kliniczny. Od 2012 r. prowadzę swoją poradnię dietetyczną Centrum Dietetyki NutriSfera.
   Aktualnie jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, od 2013 r. pracuję w Zakładzie Żywienia Człowieka Katedry Dietetyki.

   Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów naukowych w recenzowanych czasopismach polskich i zagranicznych oraz publikacji popularno-naukowych, w tym współautorką "Standardów leczenia dietetycznego otyłości prostej u osób dorosłych. Stanowisko Polskiego Towarzystwa Dietetyki 2015".

   Należę do Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

   Od wielu lat dietetyka to nie tylko moja praca zawodowa, ale przede wszystkim pasja, którą próbuję zarażać wszystkich swoich pacjentów. Staram się udowodnić, że można odżywiać się zdrowo, jedząc smacznie, nie marnując dużo czasu w kuchni i przy tym być szczęśliwym i codziennie uśmiechniętym.
   Pasja wykonywania mojego zawodu oraz chęć ciągłego rozwoju pozwalają mi na skuteczną pracę z pacjentem i osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.

   Doświadczenie zdobywane przez lata oraz stale poszerzana wiedza na konferencjach, sympozjach i kongresach pozwalają mi na efektywną pracę z pacjentem.

   Uważam, że nie ma jednej diety cud. Każdy pacjent powinien mieć dietę "skrojoną na swoją miarę" uwzględniającą aktualny stan zdrowia, styl życia, preferencje żywieniowa a także umiejętności kulinarne.

   Zapraszam na moją stronę internetową: www.nutrisfera.pl oraz do kontaktu telefonicznego .

  Specjalizacje

  • Dietetyk kliniczny
  • Dietetyk dziecięcy
  • Dietetyk sportowy

  Usługi

  Centrum Dietetyki NutriSfera

  Szybowa 2a, 41-808 Zabrze, śląskie

  Dieta dla dzieci od 100 zł
  Dieta dla kobiet w ciąży od 100 zł
  Dieta w jednostkach chorobowych od 100 zł
  Indywidualna dieta 7 dniowa od 50 zł
  Indywidualna dieta 14 dniowa od 100 zł
  Indywidalna dieta 21 dniowa od 150 zł
  Program odchudzający 1 miesięczny od 250 zł
  Program odchudzający dla par od 350 zł
  Program odchudzający dla rodzin od 500 zł
  Warsztaty kulinarne od 100 zł
  Zakupy z dietetykiem od 50 zł
  Pokaż wszystkie

  Centrum Dietetyki NutriSfera w Gabinecie Kosmetycznym Amaris

  Jana Pawła II 12, Siemianowice Śl., 41-100

  Konsultacje dietetyczne 100 zł
  Analiza składu ciała 30 zł
  Wizyta kontrolna 50 zł
  Dieta 7-dniowa 50 zł
  Dieta 14-dniowa 100 zł
  Dieta 21-dniowa 150 zł
  Dieta 28-dniowa 200 zł
  Dietoterapia
  Dieta dla kobiet w ciąży
  Dieta dla dzieci
  Poradnictwo żywieniowe
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: Centrum Dietetyki NutriSferaUsługa: problemy żołądkowe, zespół drażliwego jelita

   Polecam Panią doktor. Jest profesjonalna i zaangażowana, a przy tym ciepła i bardzo miła. Wyjaśniła wszystko na początku, próbuje poznać źródło problemu i dopasować nawyki żywieniowe do dolegliwości, przebytych chorób i sposobu życia. Nie narzuca „gotowców” tylko indywidualnie podchodzi do pacjenta. Potrafi uśmiechem i podejściem zmotywować do lepszego jedzenia:) dla mnie rewelacja!!!!

  • M

   Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Uważam, że zdrowie warte jest każdych pieniędzy, jednak w tym przypadku 200zł wydane na wizytę uważam za kompletne nieporozumienie. Pani dr wyznaczyła samodzielnie termin (tj jeden miesiąc) na przesłanie mi opłaconej diety. Z terminu się nie wywiązała. Dzwoniłam, aby się przypomnieć, po czym obiecała przesłać zalecenia dnia następnego, czego również ne uczyniła. Warto dodać, że nie skusiła się także na drobne "przepraszam" ani usprawiedliwienie. Co więcej, przeprowadzany jest wywiad z pacjentem, co lubi, a czego nie, aby dopasować dietę. Nie wiem tylko w jakim celu, ponieważ w najmniejszym stopniu nie zastosowano tego w przygotowanym jadłospisie. Wygląda to trochę tak, jakby niemalże identyczny dokument wysyłany był do pacjentów bez względu na problemy, z którymi przychodzą. Kompletny brak profesjonalizmu i szacunku do pacjenta.

   Agnieszka Białek-Dratwa2018-01-08

   Dzień dobry.

   Bardzo mi przykro, że poczuła Pani iż dieta nie była indywidualnie napisana dla Pani. Jednak pragnę Panią zapewnić, iż dieta dla każdego pacjenta jest układana indywidualnie dlatego wymaga czasu jej przygotowanie. Standardowo czas oczekiwania na dietę to 7 dni roboczych., nie jeden miesiąc. Dietę wraz z zaleceniami żywieniowymi najczęściej wysyłam drogą mailową, stąd może "wkradł się błąd w adresie mailowym lub też mail trafił do tz spamu" i czas oczekiwania na dietę się wydłużył. Za co serdecznie Panią przepraszam.
   W dietach układach przede mnie, zawsze staram się przekonać pacjentów do spróbowania czegoś nowego, w innej formie lub w innym połączeniu gdyż z doświadczenia wiem, że dany produkt podany troszkę w innej formie może być przez pacjenta zaakceptowany. Przykro mi, że o tym wszystkim dowiaduje się z portalu internetowego, a nie na indywidualnej konsultacji gdzie wszystkie Pani wątpliwości mogłabym osobiście wyjaśnić i ustaliłybyśmy inny plan żywieniowy dla Pani.

   Z poważaniem
   Agnieszka Bialek-Dratwa

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Otyłość

   Pani Agnieszka to profesjonalista w swojej dziedzinie zawdzięczam jej wszystko co osiągnęłam dzięki jej wiedzy, pomocy i wsparcia. Do tej pory schudłam 22kg co nie było łatwe. Nie pomogło mi 3 lekarzy uporać się z moimi problemami czyli z chorobą niedoczynności tarczycy, Hashimoto, nadciśnieniem i wysokim cholesterolem . Pani Agnieszka podeszła do tego z pełnym zaangażowaniem i fachowościa i widać tego efekty. Jest przemiła sympatyczna i potrafi poradzić sobie ze wszystkimi pojawiającymi się problemami i wątpliwościami związanymi z odchudzaniem i prawidłowym odżywianiem. Jest zawsze pomocna i służy dobrą radą.Polecam wszystkim na 1000%

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: otyłość

   Pani Agnieszka to profesjonalista w swojej dziedzinie. Zawdzięczam jej wszystko co osiągnęłam dzięki jej wiedzy , pomocy i wsparcia. Do tej pory schudłam przez 7 miesięcy 22kg ,co nie było łatwe. Nie poradziło sobie 3 lekarzu dietetyków z moimi problemami (Hashimoto, niedoczynność tarczycy, nadciśnienie i wysokim cholesterol) .Pani Agnieszka podeszła do tego z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem i widać efekty. Jest przemiła, sympatyczna i umiejąca poradzić sobie ze wszystkimi pojawiającymi się problemami i wątpliwościami związanymi z prawidłowym odżywianiem . Jest zawsze pomocna i służy dobrą radą. Polecam wszystkim na 1000%.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Specjalistka od zdrowego żywienia. Ma ogromną wiedzę, potrafi ja przekazać w prosty sposób, motywując do działania. Pomoże w kwestii żywienia niemowląt, dzieci, dorosłych, alergii, nadwagi itd. Chyba nie ma istnieje dla niej słowo "niemożliwe". Dzięki Pani Doktor odważylam się wprowadzić konkretne zmiany w żywieniu całej rodziny. Jej pomoc jest nieoceniona. Człowiek z pasją.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Dietetyki NutriSferaUsługa: zrzucenie niechcianych kilogramow

   Bardzo cierpliwa i pomocna. Pani Agnieszka pokazała mi, że nawet na diecie moze byc ciekawie i kolorowo. Z czystym sumieniem polecam!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje dietetyczne

   Specjalista w swojej dziedzinie. Konkretna znająca się na rzeczy. Dająca cenne wskazówki i porady żywieniowe. Do tego miła, uprzejma i przyjaźnie nastawiona

  • P
   Lokalizacja: Centrum Dietetyki NutriSfera

   z czystym sumieniem polecam. Pani Agnieszka posiada ogromną wiedzę na temat żywienia zarówno osób dorosłych jak i dzieci, jest osobą niezwykle kompetentną, posiadającą wieloletnie doświadczenie. Współpraca odbywa się w przemiłej atmosferze :)

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: dieta

   Szczerze polecam, sympatyczna, miła i bardzo kompetentna dietetyczka. Ma szeroką i bogata wiedzę na temat żywienia. Umiejętnie dobierze dietę do indywidualnych potrzeb pacjenta. Naprawdę godna polecenia.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: dieta dla karmiących

   Polecam Panią Agnieszkę z czystym sumieniem. Bardzo kompetentna, a poza tym super człowiek. Trafiłam do niej po wyniszczającej, diecie eliminacyjnej zaleconej przez pediatrę córki. Małymi kroczkami pomagała mi wrócić do "normalnego jedzenia". Rozwiała wiele wątpliwości dotyczących diety kobiety karmiącej. Poza tym świetnie potrafi zmotywować. I co dla mnie najważniejsze reprezentuje bardzo mądre podejście do jedzenia i diety- jej plany (oczywiście jeśli nie ma nietolerancji czy alergii) zakładają spożywanie wszystkich produktów. Nie podąża ślepo za modą wykluczając gluten czy namawiając do jedzenia dużych ilości tłuszczy jeśli nie ma ku temu wskazań medycznych.

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional