Agnieszka Andrzejewska, pediatra Wołomin

lek. Agnieszka Andrzejewska

Pediatra

3 opinie

Adres

Gdyńska 1, Wołomin
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski infekcja wirusowa

Pani doktor to najlepszy przykład lekarza z tzw. powołania. Być może jest to po części kwestia młodego wieku, niewypalenia zawodowego. Być może jest taką ciepłą i życzliwą osobą. Dysponuje dużą wiedzą, stawia trafne diagnozy, nie ma się poczucia, że wizyta jest na czas. Uważnie słucha rodzica, jest wnikliwa, nie przepisuje pospiesznie antybiotyków, z ciepłym podejściem do dzieci. Jest to zdecydowanie najlepsza pediatra, jaką znam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski badania diagnostyczne

Lekarz z pasją i miłością do dzieci. Świetny specjalista i bardzo miły człowiek. Do pacjenta podchodzi indywidualnie i profesjonalnie. Zależy jej na pomocy pacjentowi. Nie bagatelizuje nawet z pozoru nieważnych objawów. Chętnie pomaga nawet niezapisanym pacjentom i udziela cennych wskazówek młodym rodzicom. W Wołominie i okolicy to chyba najlepszy lekarz. Dziękuje Pani Doktor w imieniu synka :)


Użytkownik zweryfikowany

Kolejna świetna specjalistka w swojej dziedzinie w Przychodni DekaMed w Wołominie. Dokładnie przeprowadza wywiad z rodzicem podczas wizyty. Nie lekceważy żadnej informacji. Bardzo dokładnie bada dziecko. Moja córka jest pacjentką m.in. Pani Doktor i oby była jak najdłużej, chociaż nie zbyt często oczywiście :) Bardzo dobry kontakt z dzieckiem podczas badań i równie miła atmosfera w gabinecie. Konkretna i rzeczowa lekarka.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie