lek. dent.

Agata Pleszyniak

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog, Ortodonta

4 opinie +dodaj

W NASZEJ KLINICE SPECJALIZUJĘ SIĘ - w stomatologii dziecięcej: leczeniu próchnicy zębów mlecznych, także w znieczuleniu ogólnym - w ortodoncji: leczeniu tradycyjnymi aparatami oraz… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T

  Pani Doktor jest fantastycznym stomatologiem! Byliśmy z małżonką u Pani Doktor z nastoletnim synem, muszę przyznać że od lat bał się wizyt w gabinecie stomatologicznym. Wszystko poszło sprawnie i bez stresu. Głęboki ukłon w stronę dr Pleszyniak, bardzo dziękuję za profesjonalne leczenie!

 • M

  Pani Doktor to niezwykle cierpliwa osoba, bez problemu poradziła sobie z leczeniem ząbków mojej córeczki. Marysia teraz z uśmiechem na twarzy wspomina wizytę w gabinecie i nie obawia się kolejnych. Pani Doktor ma niezwykłe podejście do dzieci. Gorąco polecam.

  Agata Pleszyniak2015-08-27

  Ogromnie się cieszę, iż Marysia uznała, że można nie bać się dentysty. Czasami moja praca rzeczywiście wymaga wiele cierpliwości, lecz uśmiech dziecka jest dla mnie bezcenny. Dziękuję w imieniu własnym i całego Zespołu Centrum Dentolandia

 • W

  Byłem u Pani Doktor ze swoim 3 letnim synem i jestem pod wrażeniem cierpliwości i spokoju.Po dwóch wizytach u innych stomatologów dodam nie udanych, wreszcie udało się wyleczyć wszystkie ząbki mojego syna który bez problemu szedł na kolejną wizytę...wszystkie wydane złotówki były tego warte:)

  Agata Pleszyniak2015-08-27

  W naszej klinice małych Pacjentów traktujemy wyjątkowo, dzięki czemu większość z nich zaprzyjaźnia się z dentystą. Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc. Dziękuję za dobre słowa w imieniu własnym i całego Zespołu Dentolandii

 • Powiem tak, początkowe dobre wrazenie. Poczekalnia dla dzieci śliczna pełna zabawek itd. Kadra wyglądajaca też profesjonalnie, jednak za wizyte podczas której nie zostało zrobione nic kazano sobie zapłacić 450zł. Po dwoch godzinach kursowania pomiedzy gabinetem a poczekalnią, dowiedziałam sie, ze nie sa w stanie złozyc plomby 2,5 rocznemu dziecku. Całosc serwisu dla malego pacjeta wyceniono na 2,700zl (w wersji podstawowej) Podczas gdy tą samą usługe nastepnego dnia, u niezle juz wystraszonego pacjeta, zrealizowano gdzie indziej za 200 zl. gdzie opłate pobrano za faktycznie zrealizowana usługe a nie za próbe i usmiechy...
  Zbulwersowana

  Agata Pleszyniak2015-08-27

  W Dentolandii robimy wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić oczekiwania małych Pacjentów. Jest mi niezmiernie przykro, iż tym razem nie udało nam się podjąć leczenia. Zdarza się to niezmiernie rzadko i z każdej podobnej sytuacji wyciągamy cenne wnioski. Dziękuję za cenną opinię.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W NASZEJ KLINICE SPECJALIZUJĘ SIĘ
  - w stomatologii dziecięcej: leczeniu próchnicy zębów mlecznych, także w znieczuleniu ogólnym
  - w ortodoncji: leczeniu tradycyjnymi aparatami oraz niewidocznymi aparatami Invisalign
  - w periodontologii (leczeniu chorób przyzębia)
  - w stomatologii zachowawczej (leczeniu próchnicy dorosłych)
  - w endodoncji (leczeniu kanałowym pod mikroskopem)

  MOJE WYKSZTAŁCENIE
  Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, na kierunku lekarsko- dentystycznym. W roku 2005-2006 byłam nagrodzona stypendium naukowym. Podczas studiów byłam członkiem w naukowym kole ortodontycznym. W 2009r. zdobyłam drugie miejsce, w sesji stomatologicznej podczas czwartej międzynarodowej konferencji naukowej studentów i młodych lekarzy, za prace naukową „Złota proporcja w ocenie rysów twarzy”.

  ODBYTE KURSY I SZKOLENIA
  Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach teoretycznych oraz praktycznych z zakresu stomatologii dziecięcej,ortodoncji, stomatologii zachowawczej i endodoncji celem zapewnienia jak największego komfortu i skuteczności leczenia .

  STOSOWANE PRZEZE MNIE TECHNOLOGIE
  W codziennej pracy wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt oraz technologie stomatologiczne: mikroskop Carl Zeiss, laser biostymulacyjny, skaner wewnątrzustny, ozon, radiowizjografię, tomografię komputerową, nanocząstki złota i srebra, materiały bioaktywne, pole magnetyczne niskich częstotliwości.

  Wykorzystane najnowocześniejszych metod i procedur leczenia, urządzeń diagnostycznych, czynią wszystkie realizowane przeze mnie zabiegi całkowicie bezpiecznymi i małoinwazyjnymi.

  JAKIE JĘZYKI OBCE ZNAM
  Język angielski.

  WIĘCEJ INFORMACJI O MNIE
  http://www.borczyk.pl/nasi-lekarze

Specjalizacje

 • Stomatologia dziecięca
 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Ortodoncja
więcej

Edukacja

 • Śląski Uniwesytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Choroby

więcej