lek.

Agata Mandes

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

156 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
71 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Zdobyła specjalizację z ginekologii i położnictwa pod kierownictwem Dr Wojciecha Strzyżewskiego. Posiada duże doświadczenie zarówno w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
156 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: wizyta, Usg ginekologiczne, cytologia

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor dba o bezstresową atmosferę podczas wizyty, udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania, szczegółowo wyjaśnia sytuację zdrowotną. Na pewno wrócę.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Wspaniała lekarka! Chodzę do niej już od lat i nie zmieniłabym na żadną inną. Bardzo życzliwa i serdeczna w stosunku do pacjenta. Można omówić z nią wszelkie problemy, cierpliwie wytłumaczy i doradzi. Posiada dużą wiedzę i omawia z pacjentem możliwe drogi leczenia. Bardzo się cieszę že na nią trafiłam.

 • M

  Pani Doktor z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Chętnie odpowiada na pytania, wiele rzeczy cierpliwie i spokojnie tłumaczy, dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. W kontakcie Pani Doktor jest ciepła, serdeczna, życzliwa. Podczas wizyt czuję się zaopiekowana przez Panią Doktor.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: wizyta i usg we wczesnej ciąży

  Najlepszy ginekolog u którego byłam. Wszystko tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, zero stresu czy skrępowania.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Pani doktor jest bardzo miłą, rzeczową osobą. W czasie wizyty udzieliła mi zarówno wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Jednak diagnoza Pani doktor była nietrafiona, dostałam leczenie na "zwykłą" infekcję, która okazała się nieskuteczna. Sugerowałam żebyśmy wykonały posiew, żeby mieć pewność co do rodzaju infekcji, jednak Pani doktor odwiodła mnie od tego zapewniając że jest to infekcja grzybicza. Jako że leczenie okazało się nie skuteczne, wykonałam dalsze badania, w których wyszła obecność poważnej bakterii.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Z polecenia kolezanki nareszcie trafiłam do kompetentnego lekarza ginekologa. Pani dr.odpowiada na każde zadane pytanie. W trakcie badania opowiada co robi i co widzi. Dodatkowo pyta o samopoczucie. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Nie ma stresu.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum Medyczne

  Jak zawsze bardzo przyjemna wizyta, bez stresu. Mimo, że chciałam jedynie receptę, pani Agata dopytywala o samopoczucie, ewentualne dolegliwości, zaproponowała badanie. Zdecydowanie polecam wizytę u Pani Doktor.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Serdecznie polecam Panią doktor. Jest miłą, serdeczną osoba, która zawsze cierpliwie i dokładnie wszystko tłumaczy. Jest bardzo fachowa. Pani doktor zdiagnozowała u mnie podczas ciąży rzadka przypadłość, dzięki czemu mój syn i ja jesteśmy cali i zdrowi.
  Jak najbardziej 100% z mojej strony pozytywna opinia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Jestem zmuszona zmienić ocenę na gorszą- okazuje się, że poza miłą atmosferą podczas mojej pierwszej w życiu wizyty u ginekologa pani doktor nie zrobiła mi żadnych konkretnych badań oprócz usg. Prosiłam o zrobienie cytologii- miałam 21lat, Pani doktor powiedziała, że nie ma pośpiechu i dopiero za jakiś czas. Nie było zlecenia badania krwi przed wypisaniem antykoncepcji; pomyliła niewielką ektopię z dużą nadżerką(która nie mogła się rozwinąć przez te 6 miesięcy). Czekam na wyniki cytologii u innego lekarza...

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Mam swoją doktor w Warszawie! Po przeprowadzce szukałam zaufanych specjalistów. Pozytywne opinie znalazły odzwierciedlenie podczas mojej wizyty. Pani Agata bardzo profesjonalna, kompetentna i niesamowicie życzliwa. Tworzy komfortową atmosferę, słucha i odpowiada na wszystkie pytania.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Zdobyła specjalizację z ginekologii i położnictwa pod kierownictwem Dr Wojciecha Strzyżewskiego.
  Posiada duże doświadczenie zarówno w praktyce szpitalnej jak i w poradnictwie ambulatoryjnym. Wykonuje pełen zakres badań USG oraz drobne ambulatoryjne zabiegi ginekologiczne. Prowadzi ciąże fizjologiczne i powikłane.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Publikacje

 • Diagnostyka i leczenie porodu przedwczesnego
 • Ultrasonografia brzuszna i przezpochwowa w ginekologii

Nagrody i wyróżnienia

 • Laur Pacjenta 2013