lek.

Agata Dwilewicz

Psychiatra

Umów wizytę 54 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W marcu 2010r. zdobyłam tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. Pięcioletnie szkolenie specjalizacyjne… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W marcu 2010r. zdobyłam tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. Pięcioletnie szkolenie specjalizacyjne odbyłam w Centralnym Szpitalu Klinicznym U.M. w Łodzi. Równolegle do szkolenia specjalizacyjnego ukończyłam trzyletni kurs Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie, której elementy wykorzystuję w codziennej pracy z pacjentami. Obecnie pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym i przyszpitalnej Poradni Zdrowia Psychicznego. Prowadziłam także warsztaty psychoedukacyjne dla pacjentów i ich rodzin. W 2012-2013r. brałam udział w projekcie i opracowaniu podręcznika „Wolontariat jako narzędzie aktywnej integracji osób chorujących psychicznie”. Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem chorób oraz zaburzeń zdrowia psychicznego dorosłych, takich jak:

  - zaburzenia nastroju,
  - zaburzenia lękowe,
  - zaburzenia obsesyjno-kompulsywne,
  - reakcja na ciężki stres i zaburzenia adaptacyjne,
  - zaburzenia występujące pod postacią somatyczną,
  - schizofrenia i inne zaburzenia psychotyczne,
  - zaburzenia odżywiania,
  - zaburzenia snu,
  - zaburzenia osobowości,
  - zaburzenia psychiczne związane z wiekiem podeszłym.


  Zapraszam na stronę internetową: http://www.psychiatra-dwilewicz.pl/

Specjalizacje

 • Psychiatria

Choroby

 • depresja
 • zaburzenia osobowości
 • bezsenność
 • choroba afektywna dwubiegunowa
 • choroba Alzheimera
 • schizofrenia
 • uzależnienia
 • zaburzenia odżywiania
 • zaburzenia lękowe
 • choroby wieku podeszłego
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Salve PrzychodniaUsługa: pierwsza wizyta 30 minut

  Pani doktor jest rewelacyjna! Już od pierwszych sekund robi dobre wrażenie. Jest profesjonalna, rzetelna, empatyczna. Ma bardzo łagodny, przemiły sposób bycia, a jednocześnie poczucie humoru - takie subtelne, acz bardzo trafne.
  Widać, że zna się na tym, co robi. Ma doświadczenie i wiedzę, i budzi natychmiast ogromne zaufanie.
  Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto miał złe doświadczenia. Tym razem na pewno się nie rozczaruje i zobaczy światełko w tunelu.

  lek. Agata Dwilewicz2017-11-25

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Życzę wszystkiego co najlepsze, dobrej energii i pozytywnych myśli każdego dnia. Pozdrawiam serdecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: pierwsza wizyta 30 minut

  Jestem w stanie potwierdzić wszystkie przychylne opinie na temat Pani doktor Dwilewicz. To bardzo ciepła, empatyczna, uśmiechnięta osoba i widać, że nadaje się do swojej pracy. Pani doktor zależy na zdrowiu pacjenta - po szczegółowym wywiadzie, postawieniu diagnozy i przepisaniu leków Pani doktor powiedziała, że konieczna będzie również psychoterapia, m.in. po to, żeby łatwiej nam było później odstawić leki. Od swojego poprzedniego lekarza dostałam tylko receptę i to wszystko. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

  lek. Agata Dwilewicz2017-11-02

  Bardzo dziękuje za pozytywną opinię i ciepłe słowa. Życzę jak najwięcej dobrej energii każdego dnia i szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam serdecznie.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: Pierwsza wizyta 30 minut

  Kompetentna, niezwykle cierpliwa i sympatyczna Pani Doktor. Zaangażowana w swoją pracę. Słucha, co pacjent ma do powiedzenia. Bardzo dobrze dobrała mi leki, po których widać wyraźną poprawę. Szczerze polecam.

  lek. Agata Dwilewicz2017-08-18

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa i życzę jak najwięcej uśmiechu i dobrej energii każdego dnia.Pozdrawiam serdecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: Konsultacja psychiatryczna

  Rewelacja :) jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia Pani doktor. Trafna diagnoza i dobrane leki, jestem pełna optymizmu na to że mi pomogą. Pani Agata niezwykle miła, ciepła i troskliwa. Każdemu kto się boi polecam! :)

  lek. Agata Dwilewicz2017-08-08

  Bardzo dziękuję za tak optymistyczną opinię.Życzę dużo zdrowia i dobrego samopoczucia na co dzień.Pozdrawiam Panią serdecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: Kolejna wizyta 15 minut

  Po raz pierwszym byłem u Pani doktor jakoś w lutym/marcu i po badaniu okazało się,że choruję na agorafobię
  Dzięki Pani doktor jej trafnej diagnozie i przepisaniu odpowiednich leków moje życie zmieniło się o 180 stopni, także polecam każdemu z podobnymi problemami

  lek. Agata Dwilewicz2017-06-22

  Cieszę się, że mogłam Panu pomóc, życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam serdecznie.

 • Lokalizacja: Salve PrzychodniaUsługa: Pierwsza wizyta - 30 minut

  Pani Doktor ma prawdziwe powołanie do pracy, którą wykonuje. W czasie rozmowy w ogóle nie ma się wrażenia, że jest się u lekarza.
  To bardzo mądra, subtelna, profesjonalna i empatyczna osoba. Czuję, że otrzymałam realną pomoc, za co bardzo dziękuję.:)

  lek. Agata Dwilewicz2017-05-16

  Ogromnie dziękuję za przychylne słowa i cieszę się, że mogłam pomóc. Życzę jak najwięcej zdrowia, uśmiechu i dobrej energii na co dzień.

 • Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: Kolejna wizyta 15 minut

  pani doktor to lekarz mojej duszy,umysłu i serca.otwiera drzwi gabinetu i już przestają dzialac bariery.Proesjonalizm,umiejętność słuchania.asertywność Drzwi otwiera lekarz....ale to chyba anioł stróż złamanych serc.......dziękuję

  lek. Agata Dwilewicz2017-05-16

  Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię i cieszę się, że mogłam pomóc w trudnym dla Pani okresie. Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam serdecznie.

 • Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: Pierwsza wizyta 30 minut

  Po przyjściu do gabinetu na początku było bardzo miło. Pani Agata choć z wywiadu dowiedziała się wszystkiego to jak tylko usłyszała leczeniu detoksykacyjnym w przeszłości zmieniła ton i ogólnie stała się wrogo nastawiona. Nie przepisała potrzebnych leków, za to otrzymałem 3 opakowania (niepotrzebnego SSRI) na który miałem wchodzić. Bez żadnych dodatkowych wspomagaczy na czas rozkręcania się leku. Nie leczę się na depresję i nie mam zamiaru bo ktoś uważa i nie może przepisać leków na moje zaburzenia snu. Pierwsze słyszę o takich praktykach. Ogólnie źle wspominam wizytę. Dostałem jeszcze skierowanie do szpitala. Nie wiem po co? Niedorzeczne. Wpajanie pacjentowi że na pewno jest uzależniony po pierwszej wizycie. Wyszedłem z gabinetu jeszcze bardziej pogrążony niż jak do niego przyszedłem. Etyka lekarska jest zgoła odmienna. Zacytuję Panią doktor: "Nie mogę przepisać Panu tych leków". Do tego jestem silnym alergikiem i biorę leki przeciwalergiczne. Proponowanie mi hydroksyzyny jest co najmniej nie na miejscu. Nie polecam

  lek. Agata Dwilewicz2017-05-16

  Rozumiem, że nie każda decyzja lekarza spotyka się ze zrozumieniem i akceptacją pacjenta. Życzę powrotu do zdrowia i dobrego samopoczucia. Łączę wyrazy szacunku.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: Inny

  Pani doktor jest wspaniałą i bardzo uśmiechniętą osobą :). Pacjent ma poczucie że zajął się nim ktoś, komu zależy na tym by faktycznie pomóc. Serdecznie polecam wszystkim szukającym pomocy psychiatry.

  lek. Agata Dwilewicz2017-02-28

  Ogromnie dziękuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam i życzę jak najlepszych wiosennych dni.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: Kolejna wizyta 15 minut

  Pani Agata jest najlepszym lekarzem jakiego znam.Polecam wszystkim.Uczciwa,zawsze usmievhnieta,trafne diagnozy.Szkoda ze nie mogę na codzień mieć kogoś takiego blisko siebie :)

  lek. Agata Dwilewicz2017-02-21

  Bardzo dziękuję za ciepłą opinię i cieszę się, że mogłam pomóc.Życzę wszystkiego co najlepsze.Pozdrawiam.