lek.

Agata Dwilewicz

Psychiatra

27 opinii +dodaj

Umów wizytę 49 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W marcu 2010r. zdobyłam tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. Pięcioletnie szkolenie specjalizacyjne… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W marcu 2010r. zdobyłam tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. Pięcioletnie szkolenie specjalizacyjne odbyłam w Centralnym Szpitalu Klinicznym U.M. w Łodzi. Równolegle do szkolenia specjalizacyjnego ukończyłam trzyletni kurs Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie, której elementy wykorzystuję w codziennej pracy z pacjentami. Obecnie pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym i przyszpitalnej Poradni Zdrowia Psychicznego. Prowadziłam także warsztaty psychoedukacyjne dla pacjentów i ich rodzin. W 2012-2013r. brałam udział w projekcie i opracowaniu podręcznika „Wolontariat jako narzędzie aktywnej integracji osób chorujących psychicznie”. Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem chorób oraz zaburzeń zdrowia psychicznego dorosłych, takich jak:

  - zaburzenia nastroju,
  - zaburzenia lękowe,
  - zaburzenia obsesyjno-kompulsywne,
  - reakcja na ciężki stres i zaburzenia adaptacyjne,
  - zaburzenia występujące pod postacią somatyczną,
  - schizofrenia i inne zaburzenia psychotyczne,
  - zaburzenia odżywiania,
  - zaburzenia snu,
  - zaburzenia osobowości,
  - zaburzenia psychiczne związane z wiekiem podeszłym.


  Zapraszam na stronę internetową: http://www.psychiatra-dwilewicz.pl/

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedic

  Pani dr Agata jest bardzo miła i wyrozumiała. Podczas wizyty czułam się dobrze i komfortowo. Naprawdę szczerze polecam Panią doktor, bardzo mi pomogła :)

  lek. Agata Dwilewicz2018-02-20

  Bardzo dziękuję za ciepłe słowa.Cieszę się,że mogłam pomóc.Życzę uśmiechu każdego dnia.Pozdrawiam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedic

  Dziś bylam na pierwszej wizycie i mysle ze jest to lekarz z powołania.Pani doktor dała mi nadzieje na to ze będzie lepiej a niestety ostatnio bylam bardzo pesymistycznie nastawiona do zycia.

  lek. Agata Dwilewicz2018-02-18

  Bardzo dziękuję i cieszę się, że pojawiła się nadzieja.Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia.Pozdrawiam serdecznie.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: kolejna wizyta 15 minut

  Bardzo profesjonalnie podejście do pacjenta,Pani doktor bardzo mi pomogła,przeprowadzila szczegółowy wywiad i postawiła trafną diagnozę,Z czystym sumieniem mogę polecić wizytę u Pani doktor Dwilewicz

  lek. Agata Dwilewicz2018-02-14

  Bardzo dziękuję za ciepłe słowa.Życzę zdrowia i wszystkiego co najlepsze.Pozdrawiam serdecznie.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z całą pewnością mogę polecić Panią Agatę jako specjalistkę z prawdziwego zdarzenia. Ciepła i wsłuchująca się w pacjenta osoba. Trafnie postawiła diagnozę i od razu przeszła do działania a gdy leki nie skutkowały bądź dawały efekty uboczne natychmiast reagowała. Na pewno polecę w przyszłości tą specjalistkę. :)

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SALVEUsługa: kolejna wizyta 15 minut

  Bardzo życzliwa i kompetentna pani doktor z ręką do ludzi. Jestem pacjentka od listopada zeszłego roku, podczas wizyt nigdy nie odczuwałam jakiegokolwiek dyskomfortu więc na pewno mogę polecić panią doktor osobom które dopiero zaczynają leczenie.

  lek. Agata Dwilewicz2018-01-31

  Bardzo dziękuję za miłe słowa i życzliwość. Cieszę się, że mogłam pomóc i życzę zdrowia i uśmiechu na co dzień. Pozdrawiam serdecznie.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SALVEUsługa: pierwsza wizyta 30 minut

  Pani Doktor jest osobą niezwykle cierpliwą,sympatyczną i wyrozumiałą.Wizyta u Niej to sama przyjemnośc.Potrafi wysłuchac pacjenta i prowadzi tak rozmowę,że do minimum ogranicza jego stres.Jestem bardzo zadowolona z odbytej wizyty.

  lek. Agata Dwilewicz2018-01-10

  Bardzo dziękuję życzliwą opinię. Cieszę się, że mogłam pomóc. Życzę wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia i coraz więcej uśmiechu każdego dnia. Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Lokalizacja: SALVE

  Już po pierwszej wizycie u Pani Doktor jestem nią zachwycona, jest przesympatyczna, ciepła, a jej spokój i delikatność w kontakcie z pacjentem wpłynął na mnie kojąco. Pani Doktor dała mi nadzieję, a to w moim przypadku rzecz bezcenna. Serdecznie polecam.

  lek. Agata Dwilewicz2018-01-04

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że poczuła się Pani lepiej. Życzę jak najszybszej poprawy. Pozdrawiam serdecznie.

 • J
  Lokalizacja: SALVEUsługa: pierwsza wizyta 30 minut

  Pani doktor jest rewelacyjna! Już od pierwszych sekund robi dobre wrażenie. Jest profesjonalna, rzetelna, empatyczna. Ma bardzo łagodny, przemiły sposób bycia, a jednocześnie poczucie humoru - takie subtelne, acz bardzo trafne.
  Widać, że zna się na tym, co robi. Ma doświadczenie i wiedzę, i budzi natychmiast ogromne zaufanie.
  Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto miał złe doświadczenia. Tym razem na pewno się nie rozczaruje i zobaczy światełko w tunelu.

  lek. Agata Dwilewicz2017-11-25

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Życzę wszystkiego co najlepsze, dobrej energii i pozytywnych myśli każdego dnia. Pozdrawiam serdecznie.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: pierwsza wizyta 30 minut

  Jestem w stanie potwierdzić wszystkie przychylne opinie na temat Pani doktor Dwilewicz. To bardzo ciepła, empatyczna, uśmiechnięta osoba i widać, że nadaje się do swojej pracy. Pani doktor zależy na zdrowiu pacjenta - po szczegółowym wywiadzie, postawieniu diagnozy i przepisaniu leków Pani doktor powiedziała, że konieczna będzie również psychoterapia, m.in. po to, żeby łatwiej nam było później odstawić leki. Od swojego poprzedniego lekarza dostałam tylko receptę i to wszystko. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

  lek. Agata Dwilewicz2017-11-02

  Bardzo dziękuje za pozytywną opinię i ciepłe słowa. Życzę jak najwięcej dobrej energii każdego dnia i szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam serdecznie.

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: Pierwsza wizyta 30 minut

  Kompetentna, niezwykle cierpliwa i sympatyczna Pani Doktor. Zaangażowana w swoją pracę. Słucha, co pacjent ma do powiedzenia. Bardzo dobrze dobrała mi leki, po których widać wyraźną poprawę. Szczerze polecam.

  lek. Agata Dwilewicz2017-08-18

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa i życzę jak najwięcej uśmiechu i dobrej energii każdego dnia.Pozdrawiam serdecznie.