lek.

Agata Dwilewicz

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

36 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
67 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W marcu 2010r. zdobyłam tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. Pięcioletnie szkolenie specjalizacyjne… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Do Pani doktor trafiłam dzięki pozytywnym komentarzom, które w 100% się potwierdziły. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, która sprzyja rozładowaniu stresu i strachu. Pani Doktor na każdym etapie badania informuje o kolejnych krokach, a leczenie przebiega bezboleśnie i szybko. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych dentystów u jakich byłam. Szczerze polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: depresja

  Do Pani Doktor trafiłam po raz pierwszy, wizytę oceniam jako bardzo profesjonalną.Miałam pewne obawy, gdyż wydarzyło się w moim życiu wiele złego i podejmowałam złe decyzje.Pani doktor nie ocenia.Jest pełna empatii i zrozumienia.Bardzo miła i ciepła.Szczerze polecam.

  Agata Dwilewicz2018-06-07

  Ogromnie dziękuję za przychylną opinię.Życzę coraz więcej uśmiechu.Pozdrawiam serdecznie.

 • J
  Lokalizacja: SALVEUsługa: bezsenność

  Zachęcona pozytywnymi opiniami o Pani dr postanowiłam wybrać się na wizytę, by spróbować w końcu pomóc sobie z przypadłością jaką jest bezsenność utrzymująca się od półtora roku. Pani dr to ciepła, sympatyczna i życzliwa osoba. Podczas wizyty zadaje wiele pytań odnośnie problemu z jakim przychodzimy a wszystko po to, by pomóc nam jak najlepiej i zdobyć jak najwięcej informacji o nim. Ufam, że przepisane leki w końcu pomogą mi i wreszcie skończy się moje utrapienie, jakim są bezsenne noce. Jestem pełna wiary w to, ponieważ w końcu znalazłam lekarza, który w moim odczuciu chce człowiekowi pomóc. Do zobaczenia Pani doktor na kolejnej wizycie :)

  Agata Dwilewicz2018-05-24

  Bardzo Pani dziękuję za zaufanie i ciepłe słowa. Mam nadzieję, że poczuje się Pani lepiej i stopniowo kłopoty ze snem ustąpią. Pozdrawiam serdecznie.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: pierwsza wizyta 30 minut

  Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Wcześniej leczyłem się u innego specjalisty, porównanie tamtego lekarze z Panią Agatą to dzień do nocy! Pani Dwilewicz to świetny Psychiatra, wsłuchany w pacjenta i szukający dla niego jak najlepszego rozwiązania a nie działający "sztampowo". Pani Dwilewicz zmieniła mi leki
  (antydepresanty przepisane mi przez poprzedniego lekarza) i czuję dużą poprawę, nie jestem senny, apatyczny, obolały. Leki nasenne też działają super. Nareszcie spokojnie śpię. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim.

  Agata Dwilewicz2018-04-27

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię i cieszę się, że mogłam pomóc. Życzę jak najwięcej uśmiechu i dobrego samopoczucia.Pozdrawiam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Jestem pacjentką pani doktor już od ponad roku. Pani doktor jest moim pierwszym lekarzem psychiatrą. Przed pierwszą wizytą bardzo się stresowałam, ale całkiem niepotrzebnie. Pani doktor jest przemiłą i wspierającą osobą. Podczas każdej wizyty zadaje dokładne pytania o samopoczucie i stan zdrowia. Nawet kiedy wystąpiły skutki uboczne po lekach, pani doktor szybko zareagowała zmieniając leki na inne, które dobrze tolerowałam. Pani doktor poleciła mi także bardzo dobrą psychoterapeutkę, gdyż zauważyła, że moje problemy są bardziej złożone. Po farmakoterapii i dobrych radach pani doktor moje życie całkiem się zmieniło, od osoby niezdolnej do funkcjonowania stałam się bardzo szczęśliwą i pozytywna osobą. Jestem pani doktor dozgonnie wdzięczna i szczerze polecam ją każdemu szukającego psychiatry!

  Agata Dwilewicz2018-04-24

  Bardzo Pani dziękuję za ciepłe słowa. Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc. Życzę dobrej energii, uśmiechu i wszystkiego co najlepsze każdego dnia. Pozdrawiam serdecznie.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SALVEUsługa: kolejna wizyta 15 minut

  U doktor Agaty leczę się od listopada 2017 r., byłem do tej pory na kilku wizytach i jestem bardzo zadowolony – jako że nie jest to mój pierwszy kontakt z psychiatrą, na pierwszej wizycie doktor Agata przeprowadziła szczegółowy wywiad dotyczący poprzedniej choroby, zaproponowała nowe leki i poleciła psychoterapię jako wsparcie w leczeniu depresji. Kolejne wizyty utwierdziły mnie w przekonaniu, że to bardzo dobry lekarz – atmosfera w gabinecie jest bardzo miła, a zarazem rzeczowa, ale co najważniejsze doktor Agata sprawia wrażenie osoby, który widzi w każdym pacjencie indywidualnego i wyjątkowego człowieka. Dziękuję!

  Agata Dwilewicz2018-04-13

  Bardzo Panu dziękuję za ciepłe słowa.Cieszę się i życzę uśmiechu,energii i zdrowia każdego dnia.Pozdrawiam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SALVEUsługa: pierwsza wizyta 30 minut

  Pani Agata sprawia wrażenie ciepłej i empatycznej osoby, a co najważniejsze - lekarza, który rzeczywiście chce pomóc pacjentowi. Z zainteresowaniem i uwagą wsłuchuje się w to, co pacjent ma do powiedzenia i stara się jak najlepiej zrozumieć sytuację danej osoby.
  Wizyta przebiegła w bardzo miłej i niestresującej atmosferze.
  Polecam!

  Agata Dwilewicz2018-04-13

  Serdecznie dziękuję za przychylną opinię.Życzę wszystkiego co najlepsze i coraz więcej uśmiechu.Pozdrawiam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedic

  Bardzo długo nosiłam się z zamiarem wybrania się do specjalisty, ponieważ wierzyłam, że ze swoimi „błahymi problemami” poradzę sobie sama. Pierwsze wizyty u pani Doktor rozwiały moje obawy, a rozmowy pomogły w podjęciu decyzji o zaczęciu terapii i uświadomiły mi, że nie ma na co zwlekać, bo trwanie w chorobie nie pozwala normalnie funkcjonować w codzienności.
  Pani Doktor potrafi wydobyć sedno odczuć, stanu ducha i umysłu, z nawet niespójnego przekazu zdenerwowanego, zagubionego pacjenta ;) Nie ocenia, nie narzuca jednego rozwiązania, podpowiada różne wyjścia, ustawia leki, jeśli pierwsze nie dają zamierzonych efektów. Dzięki takiemu podejściu przełamałam wstyd i strach przed wizytą u psychiatry.
  Pani Doktor rozwiała także moje lęki przed przyjmowaniem leków. Po dzisiejszej wizycie zdecyduję się też na psychoterapię. I chociaż wiem, że jeszcze długa droga przede mną, to jej rozpoczęcie było najlepszą decyzją. Bardzo dziękuję!

  Agata Dwilewicz2018-03-26

  Bardzo Pani dziękuję za tak ciepłą opinię. Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia, uśmiechu i energii. Serdecznie Panią pozdrawiam.

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: kolejna wizyta 15 minut

  Pani Agata jest bardzo empatyczną osobą co przez cały czas można odczuć w trakcie wizyty. Diagnoza została postawiona bardzo trafnie a wybrany sposób leczenia przyniósł oczekiwane skutki. Ze spokojnym sumieniem mogę powiedzieć, że z dnia na dzień czuję się coraz lepiej a moja motywacja znacznie wzrosła. Jestem niezmiernie wdzięczny za pomoc i z całego serca polecam wizytę właśnie u tego lekarza :)

  Agata Dwilewicz2018-02-22

  Bardzo dziękuje za serdeczną opinię. Życzę wszystkiego co najlepsze i trzymam kciuki za dalsze sukcesy. Pozdrawiam.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedic

  Pani dr Agata jest bardzo miła i wyrozumiała. Podczas wizyty czułam się dobrze i komfortowo. Naprawdę szczerze polecam Panią doktor, bardzo mi pomogła :)

  Agata Dwilewicz2018-02-20

  Bardzo dziękuję za ciepłe słowa.Cieszę się,że mogłam pomóc.Życzę uśmiechu każdego dnia.Pozdrawiam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W marcu 2010r. zdobyłam tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. Pięcioletnie szkolenie specjalizacyjne odbyłam w Centralnym Szpitalu Klinicznym U.M. w Łodzi. Równolegle do szkolenia specjalizacyjnego ukończyłam trzyletni kurs Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie, której elementy wykorzystuję w codziennej pracy z pacjentami. Obecnie pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym i przyszpitalnej Poradni Zdrowia Psychicznego. Prowadziłam także warsztaty psychoedukacyjne dla pacjentów i ich rodzin. W 2012-2013r. brałam udział w projekcie i opracowaniu podręcznika „Wolontariat jako narzędzie aktywnej integracji osób chorujących psychicznie”. Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem chorób oraz zaburzeń zdrowia psychicznego dorosłych, takich jak:

  - zaburzenia nastroju,
  - zaburzenia lękowe,
  - zaburzenia obsesyjno-kompulsywne,
  - reakcja na ciężki stres i zaburzenia adaptacyjne,
  - zaburzenia występujące pod postacią somatyczną,
  - schizofrenia i inne zaburzenia psychotyczne,
  - zaburzenia odżywiania,
  - zaburzenia snu,
  - zaburzenia osobowości,
  - zaburzenia psychiczne związane z wiekiem podeszłym.


  Zapraszam na stronę internetową: http://www.psychiatra-dwilewicz.pl/

Specjalizacje

 • Psychiatria