lek. dent.

Agata Domańska

Stomatolog

4 opinie +dodaj

W 2010 roku ukończyłam studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym Uniwerystetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Doświadczenie zdobyłam w kilku wrocławskich gabinetach,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2010 roku ukończyłam studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym Uniwerystetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Doświadczenie zdobyłam w kilku wrocławskich gabinetach, gdzie miałam okazję pracować z nowoczesnymi technologiami stomatologicznymi. Moją specjalnością jest leczenie endodontyczne przy użyciu mikroskopu zabiegowego, stomatologia estetyczna i protetyka. W swoim gabinecie oferuję pełny zakres leczenia stomatologicznego. Stale podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, sympozjach i warsztatach.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna ul. Dobrzyńska 21/23, Wrocław

Certyfikaty

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest profesjonalna, uczciwa i życzliwa. Problem ze szkliwem konsultowałam w wielu wrocławskich gabinetach i muszę przyznać, że wiedza Pani Doktor znacznie wybiega ponad wiedzę stomatologów, z którymi wcześniej omawiałam problem.

 • I

  Pani Doktor jest przemiła i bardzo profesjonalna. Leczy dokładnie, delikatnie i przy użyciu najnowszego zaawansowanego sprzętu. Wszystko tłumaczy i jeszcze nic mnie nie bolało;)

 • A

  Pani Doktor jest bardzo empatyczna. Z wielką starannością wykonuje wszystkie zabiegi, tłumacząc krok po kroku, po co i dlaczego. Potrafi i zawsze, kiedy jest potrzeba wykorzystuje sprzęt, który ma aktualnie do dyspozycji w gabinecie. Polecam z czystym sumieniem jako osoba, która bez znieczulenia nie siada na fotel.

 • A

  Pani stomatolog jest cudowna (nie, nie przesadziłam). Jestem osobą, która wpada w panikę podczas samej wizji wizyty u dentysty. Wiem, że większość ludzi boi się dentysty, ale u mnie to już wykracza poza wszelkie normy. Pani stomatolog zna się na swoim fachu, jest "wirtuozem" podawania znieczulenia. Wszystko co zostało u niej zrobione trzyma się fantastycznie i jest estetyczne. Pani doktor ma niekończące się pokłady cierpliwości, potrafi uspokoić jak nikt inny. Tłumaczy każdy zabieg i szczegółowo omawia wszelkie możliwości leczenia.