dr n. med.

Adrianna Kondracka

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

109 opinii +dodaj

Zapraszamy na bezpłatne badania prenatalne w ramach refundacji NFZ; w przypadku braku wolnych miejsc w kalendarzu znanegolekarza.pl proszę o kontakt z rejestracją - numer na profilu… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
109 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani doktor była bardzo uprzejma, wszystko dokładnie wytłumaczyła. Badanie odbyło się bezboleśnie i bezstresowo. Polecam Zdzisława.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum Medyczne

  Szukałam dobrego ginekologa, po dobrych opiniach i poleceniach w internecie udałam się na wizytę do Pani doktor Kondrackiej. I nie żałuję tej decyzji! Pani Adrianna jest przesympatyczną a za razem bardzo ciepłą i uśmiechniętą kobietą. Najlepsza Pani ginekolog w Lublinie! Gorąco polecam każdej kobiecie! Wizyta przebiega bez pośpiechu. Poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile wymaga tego jej stan zdrowia. Pani doktor wszystko skrupulatnie tłumaczy, odpowiada na każde nurtujące pytanie. Badania przeprowadza bardzo dokładnie oraz delikatnie aby nie czuć dyskomfortu, od razu gdy bada to tłumaczy co zaobserwowała, co jest dobrze a co stanowi problem, który trzeba zacząć leczyć. W razie wątpliwości zleca dodatkowe badania. Poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile wymaga tego jej stan zdrowia. Widać, że ma ogromną wiedzę i szerokie doświadczenie. Z gabinetu wyszłam uśmiechnięta i spokojniejsza o własne zdrowie ;) Jeszcze raz gorąco polecam!

 • N
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: wizyta kontrolna

  To zdecydowanie najlepsza wizyta jaką kiedykolwiek miałam. Nie tylko u ginekologa, ale ogólnie u lekarza. Niesamowicie kompetentna, sympatyczna, delikatna. Opowiada wszystko krok po kroku. Serdecznie polecam i z przyjemnością pojawię się na kolejnej wizycie. Tacy lekarze to prawdziwy skarb :)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Byłam u kilku lekarzy ginekologów ale nigdy nie trafiłam na tak wspaniałą panią doktor jak pani Kondracka.Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, bez strachu i lęku ,badanie również. Dziękuję pani doktor. Polecam w 100 procentach. Krystyna.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Najlepsza pani doktor u jakiej kiedykolwiek byłam, bardzo sympatyczna i profesjonalna. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, pani doktor dba o komfort pacjentek podczas wizyty. Badanie nie sprawiło mi żadnego bólu ani dyskomfortu. Widać, że pani doktor Adrianna Kondracka ma ogromne doświadczenie oraz bogatą wiedzę medyczną. Na wizycie da się odczuć zainteresowanie pacjentem, pacjentka spędza w gabinecie tyle czasu ile potrzebuje, nic nie jest pośpiesznie robione. Uważam, że pani doktor Kondracka jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym ginekologiem w Lublinie.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: USG ciąża

  Oby więcej takich lekarzy! Pani doktor badanie USG opisuje bardzo dokładnie, szczegółowo , buduje miłą i profesjonalną atmosferę podczas badania. Byłam na Usg ciąży u innych lekarzy ale nie spodziewałam się , że może ono tak wyglądać :) ! Pani doktor to specjalistka w dziedzinie Usg genetycznego i z tego powodu trafiłam też do niej. Wynik badania wyszedł wysoce niepokojący podczas badania Usg , Pani dr poprosiła abym wróciła na leżankę i bardzo dokładnie powtórzyła badanie "nie pewnego" parametru u dziecka. Każdy inny lekarz wysłałby mnie do domu z bardzo złą diagnozą, świadczącą o wrodzonych wadach płodu i zostawił w niepewności do czasu wykonania drogich badań . Jednak Pani dr Kondracka poświęciła mi bardzo dużo czasu i przede wszystkim chciala wyjaśnić wynik badania przez co oszczędziła nerwów mi i całej rodzinie. Pierwszy raz spotkałam się z takim ludzkim podejściem u lekarza , gdzie nie liczą się czas i pieniądze tylko fachowa diagnoza. Cudowny lekarz , polecam z całego serca szczególnie przyszłym mamom ;)

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani Doktor krok po kroku tłumaczy, co robi. Wszystko dokładnie wyjaśnia, doradza i jest przy tym bardzo delikatna, taktowna i po prostu miła. Na pierwszy rzut oka widać, że ma ogromną wiedzę. Mimo nawału pacjentów uśmiechnięta i dobrze nastawiona. Polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: Usg ciąży

  Polecam panią doktor bardzo sympatyczna A przedewszystkim fachowa i dokładna świetnie robi usg ciąży.

 • O
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: ciąża

  Gorąco polecam Panią doktor. Bardzo profesjonalna, szczegółowa a przy tym mega ciepła i miła. Po wizycie wychodzimy z mężem spokojni i w pełni świadomi.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Polecam Panią dr Kondracką. Wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze, Pani dr omawia przebieg badania, wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi. Podczas badania jest bardzo delikatna.

Pytania pacjentów (19)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszamy na bezpłatne badania prenatalne w ramach refundacji NFZ; w przypadku braku wolnych miejsc w kalendarzu znanegolekarza.pl proszę o kontakt z rejestracją - numer na profilu IMEDICA ;

  * Prowadzenie ciąży fizjologicznej (prawidłowej)
  * Ultrasonografia ciąży
  * Prowadzenie ciąży wysokiego ryzyka
  * Diagnostyka i terapia zaburzeń ginekologicznych oraz antykoncepcja
  * Konsultant z zakresu genetyki klinicznej
  * Patologia ciąży
  * Diagnostyka wad wrodzonych i chorób płodu
  * Wykonuje inwazyjne badania prenatalne (biopsja kosmówki, amniopunkcja)

  Specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa, ultrasonografii, genetyka kliniczna

  Wykładowca kursów specjalizacyjnych dla lekarzy, kursów ultrasonograficznych oraz sympozjów naukowych.

  Autor publikacji z zakresu ginekologii i położnictwa, ultrasonografii oraz genetyki klinicznej.
  Uczestnik licznych konferencjach i szkoleń o zasięgu międzynarodowym dotyczących ultrasonografii oraz ginekologii i położnictwa.

  Certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
  Certyfikaty Specjalistyczne Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego
  Certyfikaty Badań Prenatalnych
  Certyfikaty Badań Dopplerowskich
  Certyfikaty Badań Echa Serca Płodu
  Certyfikat FMF Fetal Medicine Foundation uprawniający do wykonywania badań prenatalnych w ciąży.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Publikacje

 • Badania laboratoryjne u pacjentek w ciąży (Ginekologia Polska)
 • Małowodzie idiopatyczne na przełomie pierwszego i drugiego trymestru ciąży (Ginekologia i Położnictwo - Medical Project)
 • Ocena limfocytów T regulatorowych u pacjentek z rakiem jajnika : praca doktorska.
 • Ultrasonograficzna ocena objętości nadnerczy płodu. Rola nadnerczy w patogenezie porodu przedwczesnego.(Ginekologia Polska)
 • Conservative management after prenatal ultrasound diagnosis of meconium periorchitis. (Journal of Medical Ultrasonics)
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • FMF

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl