Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza
81 454..... Pokaż numer


NIP

7123317815

Adres firmy

Leszczyńskiego 25/U0.09, Lublin

Klinika Położnictwa i Patologii Ciąży Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Staszica 16A, Lublin

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)NIP

9462376566

Adres firmy

Stanisława Leszczyńskiego 60/58, Lublin, lubelskie
Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin
Ul. Koncertowa 4D, Lublin

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)NIP

9462376566

Adres firmy

Stanisława Leszczyńskiego 60/58, Lublin, lubelskie

Moje doświadczenie

O mnie

Profesor Uczelni
Doktor nauk medycznych
Specjalista ginekolog położnik (ginekolog Lublin)
Specjalista genetyk kliniczny (genetyk ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Zakres porad

  • Położnictwo i ginekologia


Znajomość języków

  • Angielski,
  • Niemiecki

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Leszczyńskiego 25, Lublin

Od 200 zł

IMEDICA Centrum Medyczne


Staszica 16A, Lublin

Klinika Położnictwa i Patologii Ciąży Uniwersytetu Medycznego w Lublinie


Ul. Koncertowa 4D, Lublin

Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

Pozostałe usługi


Leszczyńskiego 25, Lublin

Od 200 zł

IMEDICA Centrum MedyczneLeszczyńskiego 25, Lublin

600 zł

IMEDICA Centrum Medyczne

Badanie USG + badania krwi (białko PAPP-A, betaHCG)
Badanie wykonane przez certyfikowanego ginekologa-położnika, genetyka klinicznego posiadającego ogromne doświadczenie w zakresie badań ultrasonograficznych oraz prowadzeniu ciąży fizjologicznej i ciąży wysokiego ryzyka.

Badanie wykonywane najlepszym aparacie USG GE Voluson z analizą Viewpoint.Leszczyńskiego 25, Lublin

Od 150 zł

IMEDICA Centrum MedyczneLeszczyńskiego 25, Lublin

Od 200 zł

IMEDICA Centrum MedyczneLeszczyńskiego 25, Lublin

Od 200 zł

IMEDICA Centrum MedyczneLeszczyńskiego 25, Lublin

200 zł

IMEDICA Centrum Medyczne

236 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: IMEDICA Centrum Medyczne konsultacja ginekologiczna

Niesamowita Pani doktor, wspaniałe podejście i ogromna wiedza :) Bardzo dokładna, delikatna i sympatyczna.Polecam z całego serca! Bardzo ciężko znaleźć tak wybitnego lekarza a mi się właśnie udało :)

S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: IMEDICA Centrum Medyczne prowadzenie ciąży

Wizyty przebiegały w miłej atmosferze, Pani doktor sprawiała wrażenie zaangażowanej. Badania były wykonywane terminowo. Wszystko zdawało się być pod kontrolą, jednak zaangażowanie skończyło się wraz z ostatnia wizytą. Wbrew wielokrotnym zapewnieniom ze strony Pani Doktor, pod koniec nie odbierała telefonu, nie odpisywała na smsy. Pomimo obecności w szpitalu, brak zainteresowania zarówno pacjentką jak i dzieckiem. Rozczarowanie ogromne.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: IMEDICA Centrum Medyczne prowadzenie ciąży

Pani Dr, w gabinecie wykazywała zaangażowanie czego kompletnie zabrakło w szpitalu przed w trakcie jak i po porodzie. Niestety niektóre leki przepisane okazały się być pomyłką. USG wykonywane rzetelnie ,dokładnie, delikatnie.

M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: IMEDICA Centrum Medyczne

Pani Doktor krok po kroku tłumaczy, co robi. Wszystko dokładnie wyjaśnia, doradza i jest przy tym bardzo delikatna, taktowna i po prostu miła. Starannie prowadzi wywiad lekarski, słucha pacjenta. Na pierwszy rzut oka widać, że ma ogromną wiedzę. Mimo nawału pacjentów uśmiechnięta i dobrze nastawiona. Czuję, że jestem w dobrych rękach. Polecam.

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: IMEDICA Centrum Medyczne prowadzenie ciąży

Zdecydowanie polecam wizytę u Pani Doktor, każda wizyta przebiega ze szczególnym zaangażowaniem i starannością. Nigdy nie wyszłam z gabinetu bez odpowiedzi na trapiące mnie pytania. Do tego Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą i zawsze chętnie udziela odpowiedzi na pytania, a wręcz zachęca do ich zadawania. Po każdej wizycie wychodzę spokojna z dokładnymi informacjami o stanie mojego zdrowia.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: IMEDICA Centrum Medyczne Inny

Nie chciałabym, aby ta opinia miała odzew negatywny, ale czuję, że powinnam podzielić się swoim doświadczeniem. Na wstępie napiszę, że jestem po trzech poronieniach - przez lekarzy z Krakowa stwierdzono jako poronienia nawykowe. Trafiłam do Pani doktor po pierwszym poronieniu. Na wizycie, która przebiegła miło zostałam dokładnie zbadana, Pani doktor zleciła podstawowe badania (glukoza, progesteron) ale uspokoiła mnie, że czasem tak bywa, przy pierwszym razie. Niestety druga ciąża również zakończyła się poronieniem. Wtedy zlecone zostały badania genetyczne (panele poronień, niepłodności męskiej oraz kariotyp). Nie chce tutaj uniżać kompetencjom Pani doktor w dziedzinie genetyki, ale usłyszałam od dwóch lekarzy, że część z tych badań to tylko starta pieniędzy. Po wynikach genetycznych dostałam clexan, luteine w dawce (50g) podjęzykową x 2 (co również usłyszałam, że to za mała dawka w moim przypadku) oraz accard. Niestety to też nie pomogło. W trakcie trzeciego poronienia próbowałam skontaktować się z Panią Doktor sms'owo o objawach, gdyż zaczęło się to straszną biegunką, ale niestety otrzymałam tylko sms, żeby odstawić leki (wiem, że na pewno Pani doktor ma wiele pacjentek, ale może liczyłam na większe zaangażowanie, zwłaszcza, że to była już 3 ciąża). Po trzecim poronieniu umówiłam się na wizytę w Krakowie. Po zbadaniu dostałam szoku...Pan doktor zauważył zrosty na endometrium, przesunięcie macicy na lewą stronę, we zroście z lewym jajnikiem. Tutaj mam ogromny żal, bo nie wiem skąd wynika to, że wcześniej nikt tego nie zauważył. Na chwilę obecną jestem już po diagnostyce hormonalnej w Uniwersyteckim Szpitalu w Krakowie (zostało mi zlecone dużo więcej badań, których wcześniej nie miałam) oraz oczekuję na zabieg min histeroskopii. Mam nadzieję, że pomogę komuś z podobnymi objawami swoją opinią i niestety smutnym doświadczeniem.

dr n. med., prof. uczelni Adrianna Kondracka

Pomimo tego, że nie przedstawiła się Pani i podpisała jedynie literą E, zakładamy, że jest Pani pacjentką naszego centrum.
Szanowna Pani, bardzo nam przykro z powodu problemów jakie Pani towarzyszą. Rozumiemy, że poziom emocji jaki towarzyszy niektórym problemom może być bardzo wysoki. Bardzo niesprawiedliwym jest fakt, że wyładowanie emocji w takim przypadku bardzo krzywdzi osobę, która robi wszystko żeby nieść pomoc, między innymi Pani również. Pani Doktor jest jednym z największych autorytetów jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży zwłaszcza wysokiego ryzyka, zawsze zleca i wykonuje jedynie konieczne badania. Jeżeli uważa Pani że zlecane badania są stratą pieniędzy to nie musi Pani ich wykonywać. Informacja, że wynik badania jest prawidłowy, w medycynie/genetyce stanowi bardzo cenną informację, nie rzadko najcenniejszą. Zastanawiające jest w jaki sposób osoby komentujące zlecone badania odniosłyby się do sytuacji w której wynik byłby niekorzystny dla Pani, wtedy na pewno nie uważałyby tego za stratę pieniędzy. Z Pani wpisu wynika, że osoby te nie mają specjalizacji z genetyki i „lekko” podchodzą do poruszanego tematu. Odnosząc się do dawek suplementów i leków, są one indywidualnie dostosowywane w każdym przypadku, tak jak miało to miejsce u Pani. Zawsze leczenie rozpoczyna się od małych dawek ponieważ każdy lek może wywoływać działania niepożądane i to właśnie w trosce o pacjentki takie jak Pani. Zlecone w Pani przypadku dawki suplementów i leków były zgodne z aktualnymi standardami i wytycznymi ginekologiczno-położniczymi, które niestety nie wszyscy znają. Sam fakt, że Pani doktor podaje pacjentkom swój prywatny numer telefonu świadczy o niebywałym zaangażowaniu, które nie każdy chce docenić. Pani doktor nie udziela konsultacji sms’ami, zawsze pozostaje w kontakcie z pacjentkami i tak jak w Pani przypadku jeżeli coś niepokojącego się dzieje zaleca pilną wizytę w najbliższej izbie przyjęć. Pozostałe informacje które Pani podała są na tyle ogólnikowe, że w zasadzie wynika z nich, że w dalszym etapie zlecono jeszcze więcej badań. Idąc tokiem rozumowania jaki Pani przedstawiła, za pewne po uzyskaniu wyników będzie można powiedzieć, że część z nich to strata pieniędzy lub niepotrzebne narażenie na powikłania (czego nikomu nie życzymy) np. w przypadku histeroskopii i czy była konieczna, będzie wiadomo po badaniu. Pragniemy także podkreślić, że zrosty endometrium nie powodują przesunięcia macicy, natomiast zrosty otrzewnowe mogą doprowadzić do takiej sytuacji, jednak można je uwidocznić w badaniu laparoskopowym, natomiast w usg są niewidoczne. Mamy nadzieję, że osoby zainteresowane będą jednak kierowały się zdrowym rozsądkiem i opinią najlepszych specjalistów takich jak Pani Doktor, a omijały szerokim łukiem osoby bezpodstawnie krytykujące prawidłowe zgodne z wytycznymi postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne innych – co bardzo, źle świadczy o komentujących. Niestety takie opinie mogą wyrządzić więcej szkody niż korzyści ponieważ wnoszą tylko zamieszanie.
Mamy nadzieję, że uda się rozwiązać Pani wszystkie problemy w Krakowie, czego szczerze życzymy. Centrum Medyczne IMEDICA

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: IMEDICA Centrum Medyczne prowadzenie ciąży

U Pani Doktor prowadziłam obie ciążę przy pierwszej nie było problemów ale druga ciąża jak okazało się po porodzie urodziło się z dużą wada wrodzoną. Podczas ciąży Pani Doktor zobaczyła jakieś niepokojące objawy ale pozostawiła do obserwacji pod koniec ciąży skierowała do szpitala bo dużą ilość wód płodowych. I tyle w szpitalu zero kontaktu pomocy, leżałam 5 dni z sadzącym się wodami a Pani Doktor nawet nie odpisała. Po porodzie okazało się że dziecko nie do tlenione bi ciężki poród to w dodatku w wada ( narządy z jamy brzusznej na miejscu prawego płuca) . Po porodzie nawet nie oddzwonila nie odpisała. Zero kontaktu.

dr n. med., prof. uczelni Adrianna Kondracka

Szanowna Pani, bardzo nam przykro z powodu problemów jakie towarzyszyły Pani ciąży. Niestety niektóre, rzadkie wady rozwojowe, pomimo wykonania wszelkich koniecznych badań stają się widoczne dopiero w późnych okresach ciąży lub po porodzie, wcześniej przebiegając bezobjawowo i nie mamy na to żadnego wpływu. Z uwagi na objawy, które wzbudziły niepokój Pani doktor, została Pani pilnie skierowana do szpitala, gdzie pomimo braku miejsc (z powodu pandemii) została Pani niezwłocznie przyjęta. Pozostawała Pani pod opieką najlepszych lekarzy, którzy wykonali wszystkie konieczne badania i postępowali zgodnie z aktualnymi wytycznymi, pomimo tego diagnoza była możliwa do postawienia dopiero po porodzie. Pani doktor cały czas była w kontakcie z osobami opiekującymi się Panią, niestety z uwagi na zdarzenia losowe i wyjazdy szkoleniowe Pani doktor nie jest w stanie być 24h pod telefonem. Jeszcze raz bardzo nam przykro z powodu zaistniałych okoliczności na które nikt nie ma wpływu. IMEDICA Centrum Medyczne.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: IMEDICA Centrum Medyczne konsultacja ginekologiczna

Bardzo polecam!! Pani Doktor bardzo uprzejma, badanie wykonane delikatnie i bezboleśnie. Wizyta w bardzo miłej atmosferze.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: IMEDICA Centrum Medyczne prowadzenie ciąży

Wielkie Serce dla Pani Doktor za zaangażowanie, profesjonalizm i serdeczne podejście do pacjenta.Jest niezwykle taktowna i delikatna podczas badań.Pani Doktor prowadziła moje dwie ciąże. Zawsze będę wdzięczna, że mimo komplikacji przy i po porodzie mój Synek jest zdrowy. Zdecydowałam się na drugą ciążę i mamy cudowną Córeczkę. Pani Doktor jest Mega ciepłą osobą. Pod jej opieką pacjent czuje się bezpiecznie, jakby miał przy sobie bliską osobę. Fachowa, konkretna a przede wszystkim skuteczna. Otwarcie mówi co jej się nie podoba i trzeba zmienić. Te rady i zalecenia bardzo korzystnie wpłynęły na moje zdrowie po ciążach. Pani Doktor próbuje szybko i konkretnie przedstawić rozwiązanie na które ja jako pacjent też się zgodzę. Dziękuję Pani Doktor i Wszystkim z którymi pracuję za Moje Dzieciaczki

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: IMEDICA Centrum Medyczne konsultacja ginekologiczna

Z całego serca polecam Panią Doktor. Była to moja pierwsza w życiu wizyta u ginekologa (którą bardzo odwlekałam, mam 24 lata) i przebiegła idealnie! Pani przemiła, bardzo pomocna i przede wszystkim bardzo delikatna. Podczas badania p.doktor caly czas ze mną rozmawiała i mówiła konkretnie co robi w danym momencie, przez co nie było mowy o jakimkolwiek stresie. Jeszcze raz bardzo serdecznie polecam!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Profesor Uczelni
Doktor nauk medycznych
Specjalista ginekolog położnik (ginekolog Lublin)
Specjalista genetyk kliniczny (genetyk ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Zakres porad

  • Położnictwo i ginekologia

Doświadczenie

  • Munster (Niemcy) Szpital Św Franciszka

CertyfikatyZnajomość języków

  • Angielski,
  • Niemiecki

Nagrody i wyróżnienia

  • FMF

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (5)

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania