Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

hipertensjolog Dr n. med. Adam Spring zdobył duże doświadczenie kliniczne pracując w Klinice Kardiologii Akademii Medycznej we Wrocławiu w latach 1986-2011 początkowo na stanowi... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • hipertensjolog

  Dr n. med. Adam Spring zdobył duże doświadczenie kliniczne pracując w Klinice Kardiologii Akademii Medycznej we Wrocławiu w latach 1986-2011 początkowo na stanowisku asystenta, a następnie adiunkta. W latach 1987-2006 był kierownikiem Pracowni Echokardiografii tej Kliniki. W 1989 uzyskał tytuł specjalisty pierwszego stopnia, a w 1995 drugiego stopnia w zakresie chorób wewnętrznych. W 2010 został specjalistą w zakresie hipertensjologii. W roku 1995 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Jest autorem lub współautorem 60 prac oryginalnych, 8 przeglądowych, 3 kazuistycznych opublikowanych w krajowych lub zagranicznych czasopismach naukowych. Jest on również współautorem 5 rozdziałów w podręczniku „Medycyna Sportowa’, współautorem 5 rozdziałów w skryptach dla studentów, 38 streszczeń w czasopismach, 30 prac prezentowanych na zjazdach krajowych oraz 13 przedstawianych na zjazdach zagranicznych. Dorobek naukowy dotyczy głównie echokardiografii, nadciśnienia tętniczego oraz choroby niedokrwiennej serca. Ponadto dr n. med. Adam Spring jest autorem tłumaczeń wielu rozdziałów między innymi w podręcznikach: „The Merck Manual. Podręcznik diagnostyki i terapii”, „Arytmologia kliniczna i elektrofizjologia”, „Choroby serca”, „Kardiologia Nettera” , „Diagnostyka obrazowa. Serce”.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Hipertensjologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szczegolowy wywiad, brak zlecania zbednych badan, szczegolowe informacje o zmianie leczenia i dalszym postepowaniu w razie braku rezultatow.

 • K

  Pan Doktor bardzo starannie bada pacjenta. Porównuje wcześniejsze wyniki co pozwala ocenić postępy leczenia. Do wizyty jest przygotowany, zna historię pacjenta. Poza tym niezmiernie grzeczny, otwarty i pozytywny człowiek.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: Nadcisnienie

  Dokładny wywiad i badanie, profesjonalne i kompleksowe podejście do pacjenta i w bardzo sympatycznej atmosferze. Diagnoza trafna i dobrze dobrał Pan Doktor leki, tak że nadciśnienie I ego stopnia pod całkowita kontrolą.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: Zwykła wizyta

  Profesjonalizm w każdym calu, a dodatkowo komunikatywność i zrozumienie. Doskonały kontakt, empatia i fachowość, to podstawowe cechy każdego dobrego lekarza. Pan Doktor Adam Spring zdecydowanie do takich należy. Polecam z całą odpowiedzialnością. Zostałem wysłuchany w wywiadzie, osłuchany, zrobiono mi badanie usg serca i ekg., zalecenia, przeciwskazania, dieta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta w milej atmosferze z rzetelną diagnozą na podstawie przekazanych wyników ekg. Dodatkowo wykonano badania w celu wykluczenia innych schorzeń.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badania diagnostyczne

  Bardzo profesjonalna wizyta lekarska. Dokładny wywiad z pacjentem. Swobodna komunikacja. O wszystko można zapytać i otrzymać odpowiedź.Nie ma pospiechu i napięcia.Szczegółowe badanie USG i EKG. Fachowe podejście do problemu. Ogromna wiedza i doświadczenie doktora wyczuwalne jest podczas każdej minuty wizyty.Polecam, szczególnie dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

 • A
  Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: Orzecznictwo sportowo-lekarskie - pierwszorazowa wizyta

  Zostaliśmy przyjęci na wizytę z zakresu medycyny sportowej terminowo. Lekarz zbadał dokładnie dzieci, wykonał USG, dokładnie przeanalizował i omówił wyniki badań. Zlecił niezbędne badania do przeprowadzenia na kolejną wizytę. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Polecam.

 • M
  Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: Orzecznictwo sportowo-lekarskie - pierwszorazowa wizyta

  Lekarz dokładny, przyjemna atmosfera wizyty, wszelkie uwagi odnośnie wyników zostały przedyskutowane.
  Zdecydowanie polecam !

 • I
  Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: Zwykła wizyta

  Pan Doktor Spring to bardzo dobry lekarz. Rzeczowy i profesjonalny.
  Miła atmosfera wizyty,która przebiegała bez pośpiechu.
  Wszystko zostało dokładnie omówione.Przepisano leki o korzystniejszej cenie.
  Można liczyć na kontakt po wizycie.
  Serdecznie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Realizuję u Pana badania sportowe.
  Bardzo przyjazna atmosfera.
  Zawsze konpleksowo i z EKG.
  Do tego porady jakimi ćwiczeniami poprawić elementy układu ruchu. Polecam.