Umów wizytę
29 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

hipertensjolog Dr n. med. Adam Spring zdobył duże doświadczenie kliniczne pracując w Klinice Kardiologii Akademii Medycznej we Wrocławiu w latach 1986-2011 początkowo na stanowisku… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: nadciśnienie tętnicze i wynikające z tego skutki

  Niezmiernie staranny, dociekliwy i skrupulatny lekarz. Dokładność, punktualność i solidność to dodatkowe zalety. Rzadko spotykana umiejętność słuchania, analizowania i poszukiwania najkorzystniejszych dla pacjenta
  sposobów i możliwości leczenia.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: nadcisnienie

  Najlepszy lekarz jakiego znam. Jeżeli ktoś ma problemy z nadciśnieniem polecam w 100 %. To nie tylko lekarz to człowiek z pasją i ogromnym sercem nie traktuje pacjenta jak zło tylko naprawdę robi wszystko co w jego wiedzy i mocy żeby pomóc.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum Medyczne

  Wyjątkowa kompetencja, szeroki zakres badań, pełen wywiad pod kątem eliminacji działań niepożądanych w leczeniu, otwartość, cierpliwość i szczegółowe wytłumaczenie zagadnień.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: nadciśnienie

  Szczerze polecam! U Pana doktora byłyśmy z mamą która choruje na nadciśnienie, jest po wylewie i miała duże skoki ciśnienia, a w ostatnim czasie ciśnienie utrzymywalo się cały czas bardzo wysokie 190-200. Pan doktor zbadał mamę, wszystko dokładnie wyjaśnił i zapisał odpowiednie leki. Teraz mama ma idealne ciśnienie, bez skoków i od razu czuje się lepiej. Odetchnełyśmy z ulgą :)

 • M
  Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: medycyna sportowa

  Pełen profesjonalizm, kompetencja i zaangażowanie. Do tego cierpliwość, uśmiech i zrozumienie. Czego chcieć więcej. Polecam serdecznie .

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum Medyczne

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty, Pan doktor jest bardzo profesjonalny, i bardzo sympatyczny.Mam juz doświadczenie jeśli chodzi o lekarzy tej specjalności, dlatego zdecydowanie polecam wizytę u tego lekarza.Lekarz cierpliwie i dokładnie wyjaśniał każdy etap badania i szczegółowo przedstawił swoją opinię po konsultacji.Następne badanie także wykonam u Pana doktora.

 • P
  Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja lekarza sportowego z zakresu kardiologii lub ortopedii sportowej - wizyta pierwszorazowa

  Kompetentny i cierpliwy z indywidualnym podejściem do pacjęta.Więcej takich specjalistów! Zdecydowanie polecam!! :)

 • S
  Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badania sportowe

  Jak zwykle wszystko super. Terminowo. EKG wykonane. Polecam. Profesjonalnie i szybko. Polecam tego lekarza.

 • K
  Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum Medyczne

  Polecam wizyty u Pana Doktora. Mój syn wykonuje tam badania w zakresie medycyny sportowej. Lekarz rzeczowo i profesjonalnie podchodzi do sprawy. Podpowiada jakich dodatkowo specjalistów powinniśmy odwiedzić.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zachwycony profesjonalnym podejściem do pacjenta, rzetelnością , fachowością i wszechstronnością oraz przemiłą atmosferą, P.Dr.Adam Spring to spaniały lekarz i człowiek, oby takich więcej!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • hipertensjolog

  Dr n. med. Adam Spring zdobył duże doświadczenie kliniczne pracując w Klinice Kardiologii Akademii Medycznej we Wrocławiu w latach 1986-2011 początkowo na stanowisku asystenta, a następnie adiunkta. W latach 1987-2006 był kierownikiem Pracowni Echokardiografii tej Kliniki. W 1989 uzyskał tytuł specjalisty pierwszego stopnia, a w 1995 drugiego stopnia w zakresie chorób wewnętrznych. W 2010 został specjalistą w zakresie hipertensjologii. W roku 1995 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Jest autorem lub współautorem 60 prac oryginalnych, 8 przeglądowych, 3 kazuistycznych opublikowanych w krajowych lub zagranicznych czasopismach naukowych. Jest on również współautorem 5 rozdziałów w podręczniku „Medycyna Sportowa’, współautorem 5 rozdziałów w skryptach dla studentów, 38 streszczeń w czasopismach, 30 prac prezentowanych na zjazdach krajowych oraz 13 przedstawianych na zjazdach zagranicznych. Dorobek naukowy dotyczy głównie echokardiografii, nadciśnienia tętniczego oraz choroby niedokrwiennej serca. Ponadto dr n. med. Adam Spring jest autorem tłumaczeń wielu rozdziałów między innymi w podręcznikach: „The Merck Manual. Podręcznik diagnostyki i terapii”, „Arytmologia kliniczna i elektrofizjologia”, „Choroby serca”, „Kardiologia Nettera” , „Diagnostyka obrazowa. Serce”.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Hipertensjologia