lek.

Adam Nowakowski

verifiedCreated with Sketch.

Urolog, Lekarz w trakcie specjalizacji

8 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Na co dzień pracuję na Oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej w Szpitalu Św. Rodziny w Poznaniu. Specjalizuję się w diagnostyce… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacje urologiczne

  Wizyta u Pana Doktora to przyjemnosc, Odbyla sie w milej atmosferze. Uzyskalem rzetelna informacje w sposob zrozumialy i precyzyjny. Badanie i rozmowa pozwoli mi podjac dalsze kroki w celu wyjasnie mojego problemu zdrowotnego. Polecam Pana Doktora jako dobrego specjaliste

 • Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacje urologiczne

  Bardzo kompetentny lekarz , odpowiedział na każde moje zadane pytanie . Miły przyjazny do każdego pacjenta podchodzący z pełnym zaangażowaniem :)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacje urologiczne

  Wizyta przyjemna chociaż powód wizyty niekoniecznie.Spokojnie bez pośpiechu miły kontakt w rozmowie.Rozmowa w "ludzkim" języku.Całkowity pozytyw.

 • M

  Pan dr Nowakowski wykonał u mnie operację laparoskopową wycięcia guza nerki, dzięki czemu szybko doszedłem do siebie! Muszę nadmienić, że zostałem skierowany do szpitala na usunięcie nerki i to metodą otwartą. Doktor zbadał mnie na oddziale, ocenił tomografię i powiedział, że guz jest duży (7,5cm!) ale rośnie w większości poza nerką i podejmie próbę wycięcia jedynie guza. Udało się! Jestem Pana dłużnikiem! Dziękuję!

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacje urologiczne

  Bardzo miły i kontaktowy lekarz, z uwagą słucha wszystkiego, co pacjent ma mu do powiedzenia, nie pogania, badanie USG przeprowadził bardzo skrupulatnie - diagnoza okazała się trafna i mi pomogła. Dodatkowo gabinet jest rewelacyjnie wyposażony!

 • G
  Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacje urologiczne

  Pomimo okoliczności, bardzo mila wizyta.
  Super podejście do pacjenta, dzięki czemu łatwo mozna porzucić wstyd.
  Lekarz kompetentny i pomocny,chętnie odpowiada na pytania ,w zrozumiałym dla człowieka języku ;)

 • D
  Lokalizacja: MARCUSMED

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz wykonał mi usg układu moczowego, wyjaśnił wszystko dokładnie. Przepisane leki działają. Leczenia działa. Pan doktor jest bardzo miłą osobą. Polecam.

 • T
  Lokalizacja: MARCUSMED

  Świetny lekarz, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, gabinet pana doktora był bardzo czysty. Wykonał mi usg - bardzo dokładnie wszystko omówił. Dostałem zalecenia i fachową pomoc. Bardzo polecam dr Adama Nowakowskiego.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Na co dzień pracuję na Oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej w Szpitalu Św. Rodziny w Poznaniu.
  Specjalizuję się w diagnostyce oraz kompleksowym, laparoskopowym oraz klasycznym leczeniu operacyjnym nowotworów układu moczowego (raka pęcherza moczowego, raka nerki, raka moczowodu, raka cewki moczowej) oraz nowotworów układu płciowego (raka prostaty, raka jąder, raka prącia).
  Podczas konsultacji wykonuję usg urologiczne, usg gruczołu krokowego oraz usg jąder.

Specjalizacje

 • Urologia