dr n. med.

Adam Markiewicz

Diabetolog, Nefrolog, Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 90 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista chorób wewnętrznych, nefrologii i diabetologii. Wieloletnie doświadczenie kliniczne, w tym praca w charakterze ordynatora. Doktorat. Szczególnie interesuję się leczeniem… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Test obbciążenia glukozą

  Witam!
  Odebrałam wyniki obciążenia glukozą na czczo 83, po 1 h 175, a po 2h 151 jak je interpretowac

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Adam Markiewicz

  Jeżel to wynik kobiety w ciąży to wynik choć jest prawidłowy , jest bardzo zbliżony do cukrzycy ciążowej - powtórzyłbym test lub nawet dla bezpieczeństwa rozpoznał cukrzycę i rozpoczął samokontrolę glukometrem… Więcej

 • Cena jednej wizyty

  Witam, borykam się już długi czas z zajadami i bardzo zależy mi na wizycie u Pani, jednak wolałabym wcześniej wiedzieć ile mniej więcej będzie ona kosztować? Dziękuje z góry za odpowiedź, pozdrawiam. :)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Adam Markiewicz

  Nie znam się na tym . Jestem diabetologiem i nefrologiem to pytanie do stomatologa.
  Najlepsze miejsce w Krakowie to
  Poradnia Chorób Przyzębia
  Poradnia chorób błon śluzowych przyzębia Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista chorób wewnętrznych, nefrologii i diabetologii. Wieloletnie doświadczenie kliniczne, w tym praca w charakterze ordynatora. Doktorat. Szczególnie interesuję się leczeniem schorzeń nerek i leczeniem cukrzycy u osób w wieku podeszłym . Możliwość wykupienia 12 -sto miesięcznego abonamentu - uprawniającego do korzystania z porad bez ograniczeń, oraz w razie potrzeby kontaktu telefonicznego ( koszt 250 zł za 12 mcy ).
  Roczny abonament NIE obowiązuje w placówce Polmed , przy ulicy Lubicz 23 A oraz w placówkach LUX-MED . Tu każdorazowo trzeba zapłacić wg stawek tych Firm

  www.diabetolognefrologkrakow.pl

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Nefrologia
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna Kraków

Publikacje

 • Około 20 w czasopismach krajowych i zagranicznych

Znajomość języków

 • niemiecki
 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • Katolicki Uniwersytet w Leuven
 • Klinika Chorób Metabolicznych CMUJ Kraków
 • Klinika Nefrologii CMUJ Kraków

Certyfikaty

Choroby

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
67 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lider- DentUsługa: konsultacje diabetologiczne

  Bardzo konkretny, rzetelny i miły lekarz. Zawiłości związane z podejrzeniem cukrzycy ciążowej zostały rozwiane i został wdrożony plan działania :) Pomimo burzy hormonów udało mi się na spokojnie przyswoić, że cukrzyca to nie wyrok. Polecam!

  dr n. med. Adam Markiewicz2017-09-18

  Dziękuję za miłe słowa . Wizyta u lekarza jeżeli to tylko możliwe nie powinna być stresem . Stres utrudnia kontakt i leczenie.
  Pozdrawiam i dziękuję za miłe słowa

 • S
  Lokalizacja: Lider- DentUsługa: konsultacje diabetologiczne

  Punktualnie, rzeczowo, profesjonalnie. Dodatkowo w weekend i opcja abonamentu rocznego - bezcenne. Szczerze polecam.

  dr n. med. Adam Markiewicz2017-09-18

  Dziękuję . Pozdrawiam serdecznie .

 • G
  Lokalizacja: Gabinet Diabetologiczny i Nefrologiczny odpłatnie, możliwość wykupienia rocznego abonamentu.Usługa: cukrzyca

  Pan doktor bardzo miły uczciwy i kompetentny.Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie.Leczę się u Pana doktora od 15 lat i mogę o nim mówić jedynie w samych superlatywach.Polecam każdemu chorujacemu na cukrzycę i nie tylko.Bardzo dziękuję za fachową opiekę. Migdał Włodzimierz

  dr n. med. Adam Markiewicz2017-09-11

  Dziękuję za miłe słowa. Życzę udanego pobytu w sanatorium.
  Pozdrawiam serdecznie .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lider- Dent

  Pan doktor bardzo konkretny, odpowiada wyczerpujaca na wszytkie pytania, tlumaczy przebieg i mozliwosci leczenia choroby.

  dr n. med. Adam Markiewicz2017-09-11

  Dziękuję za miłe słowa . Pozdrawiam serdecznie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Diabetologiczny i Nefrologiczny odpłatnie, możliwość wykupienia rocznego abonamentu.Usługa: konsultacja nefrologiczna lub diabetologiczna

  Bardzo miła i profesjonalna obsług. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo polecam wizyty i opiekę Pana Diabetologa.

 • D
  Lokalizacja: Gabinet Diabetologiczny i Nefrologiczny odpłatnie, możliwość wykupienia rocznego abonamentu.Usługa: Problemy z nerkami

  Pan Doktor jest Bardo miłym i kompetentnym specjalistą .Na wszystkie moje pytania i wątpliwości udzielił wyczerpujących odpowiedzi.Polecam Tego lekarza.

 • J
  Lokalizacja: Lider- DentUsługa: cukrzyca ciążowa

  Jestem jedną ze "słodkich mam", które od początku rozpoznania cukrzycy ciążowej jest pod opieką dr Markiewicza.
  Absolutnie jestem zadowolona z każdej wizyty u Pana Doktora. Zawsze rzetelnie sprawdza i analizuje wyniki, kontroluje przyrost masy ciała i pyta o badania wykonywane u maleństwa. Na początku wizyt zostałam rzetelnie poinformowana o dalszym planie leczenia, przez co łatwiej było mi przebrnąć przez kolejne tygodnie, gdzie moją drugą prawą ręką był gleukometr oraz Pen z insuliną. Pan Doktor zawsze chętnie odpowiada na pytania. Wizyty odbywają się bardzo regularnie, przez co człowiek czuje, że znajduje się "pod odpowiednią" i przede wszystkim fachową opieką. Każdorazowo Pan Doktor poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, wizyty odbywają się punktualnie.
  Ogromnym plusem jest również fakt, że Pan Doktor wystawia recepty refundowane - co nie zdarza się w każdym gabinecie prywatnym. Podsumowując - serdecznie polecam każdemu, a "słodkim mamusiom" przede wszystkim!

  dr n. med. Adam Markiewicz2017-09-11

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Staranność , częste kontrole, miła atmosfera to nie tylko warunek powodzenia leczenia ale komfort - również dla mnie.
  Wszystkiego NAJLEPSZEGO

 • Lokalizacja: Lider- Dent

  Celem mojej wizyty było zorientowanie się w moich problemach zdrowotnych od strony nefrologii gdyż dotąd byłem leczony urologiczne.Pan Doktor najpierw dokładnie zapoznał się z dokumentacją mojej choroby a następnie zadał kilka pytań. Następnie dokładnie i kompetentnie wyjaśnił zakres działania urologii i nefrologii przy mojej chorobie. Uporzadkowal i poszerzył moje wiadomości i przede wszystkim przedstawił możliwy rozwój choroby i sposoby przygotowania się na każdą sytuację. Nie straszył ale też nie dawał fałszywych nadziei. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie nawet najprostsze pytania. Traktował mnie po partnersku, tak jak chciałbym aby rozmawiał ze mną każdy lekarz. Na razie trzeba czekać ale już wiem co jest bardziej a co mniej ważne, co kontrolować, czego pilnować. To była dobra rozmowa. Dziękuję, Panie Doktorze!

  dr n. med. Adam Markiewicz2017-08-16

  Bardzo dziękuję za miłe słowa . Mam nadzieję, że dalej uporczywie będzie Pan walczył o zachowanie zdrowia i uzyskiwał sukcesy jak dotychczas.
  Pozdrawiam serdecznie

 • P
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

  Bardzo miły, uprzejmy i przyjemny lekarz. Do tego bardzo wnikliwy, dokładny i kompetentny. Wizyta odbyła się punktualnie, o wyznaczonej godzinie. Pan Doktor chętny do niesienia pomocy, służący pacjentowi swoją wiedzą, radą, doświadczeniem. Polecam.

  dr n. med. Adam Markiewicz2017-08-13

  Dziękuję , mam nadzieję , że w przyszłości nie zawiodę Pani

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor z uwagą wysłuchał ,co mnie niepokoi w dotychczasowych wynikach badań.Wyjaśnił problem a nawet uspokoił.Zlecił dodatkowe badania.Wizyta odbywała się w życzliwej atmosferze i co b.cenię bez pośpiechu.Nadmieniam ,iż za sumę 200 złotych,które uiściłem na pierwszej wizycie będę mógł korzystać z dowolnej ilości wizyt lekarskich w najbliższym roku.Ufam,że ta forma płatności wynikła z troski o moje zdrowie i dlatego wierzę w pozytywny efekt leczenia.Z reguły na początku leczenia potrzebny jest częsty kontakt z lekarzem,by wyjaśnić rodzące się problemy i taka forma możliwości częstego kontaktu z lekarzem daje nadzieję na szybką poprawę zdrowia.

  dr n. med. Adam Markiewicz2017-08-13

  Dziękuję . Staram się aby gabinet był dostępny dla każdego .
  Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia .