Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul.Św.Jana 7 B, Wejherowo
Oditer

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Godziny konsultacji w ośrodku Oditer : środa i piątek godz.16.00 -18.00.
Zakres konsultacji : leczenie i profilaktyka chorób wieku dziecięcego.


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
9 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Oditer choroba

Wspaniały pediatra! Duże doświadczenie, ogromna wiedzą. Wysłucha, oceni, wytłumaczy na spokojnie. Zawsze można zadzwonić itp. Polecam z czystym sumieniem!!!!


P
Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczny lekarz! Prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie, do tego miły i sympatyczny, tłumaczy wszystko w sposób jasny i klarowny. To on pomógł mojemu synkowi,kiedy inni lekarze zawiedli.


M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam z reką na sercu Pana doktora jests świetnym specjalistom. Radzi i zawsze wszystko na spokojnie wytłumaczy. Nie daje od razu antybiotyków tylko próbuje innymi lekami zwalczyc chorobę. Zawsze mozna do niego nawet zadzwonić i zapytać o poradę. Kompetentny i super podejście do dzieci. Goraco polecam.


D
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Poznaliśmy go na izbie przyjęć, gdy synek miał 3 miesiące i przez te 3 miesiące byłam zbywana przez wszystkich lekarzy, kiedy sama podejrzewalam refluks pokarmowy. Niestety skonczyło się zatkaniem przewodu oddechowego i kilkakrotnym cewnikowaniem oraz przede wszystkim zanikaniem oddechu. Pan doktor od razu się nami fachowo zajął i tak jest do tej pory. Synek ma prawie 2 lata, a my bylismy u Pana doktora juz wielokrotnie i nigdy sie nie zawiedliśmy. Leczy skutecznie, dobrze wszystko tłumaczy, nic nie lekcewazy, o wszystko pyta i wysłuchuje. Leczymy u niego refluks, było tez zapalenie grzybicze jamy ustnej, wirus pokarmowy z pobytem w szpitalu, alergia i rózne drobne infekcje. Jest to najlepszy lekarz pediatra, jakiegokolwiek poznaliśmy, polecamy go innym znajomym rodzicom i żaden z nich równiez się nie zawiódł.


P
Użytkownik zweryfikowany

I ja mogę o nim powiedzieć w samych superlatywach.WŚród lekarzy na oddziale pediatrii w wejherowskim szpitalu najbardziej kompetentny, rzeczowy, miły, widac, lubi to, co robi.Wszystko wytłumaczy, nie patrzy na zdenerwowaną matkę jak na zło konieczne, jak to jest w przypadku pozostałych lekarzy oddziału pediatrii w Wejherowie!


J
Użytkownik zweryfikowany

Polecam wszystkim maluchom i ich rodzicom Pana doktora. To przesympatyczny lekarz, który chętnie służy radą i pomocą. Dokladnie i w sposób przejrzysty tłumaczy wszelkie dzecięce dolegliwości. Nie bagatelizuje objawów, docieka przyczyn. Zawsze ustala plan działania a wszelkie zalecenia drukuje na papierze dla jasności. Ma świetny kontakt z dziećmi. To lekarz stworzony do pracy z dziećmi.


K
Użytkownik zweryfikowany

super lekarz, doskonale podejscie do dzieci. rzeczowy, kompetentny, naprawde godny zaufania. natrafilam na Pana Adama na izbie przyjec szpitala w Wejherowie i dzieki Bogu ze na niego.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam rzeczowy zawsze pomocny, antybiotyk w ostateczności, świetny specjalista ze świetnym podejściem :D


A
Użytkownik zweryfikowany

Poznałam Pana Doktora, gdy moja pierwsza córka miała 5 miesięcy i od tamtej pory, gdy dzieje się coś złego z moimi dziećmi mogę liczyć na jego pomoc. W moim przekonaniu jest bardzo kompetentny. Nie przepisuje antybiotyków przy byle infekcji tak jak niektórzy lekarze. Cieszę się, że moje dzieci są pod tak dobrą opieką lekarską.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Godziny konsultacji w ośrodku Oditer : środa i piątek godz.16.00 -18.00.
Zakres konsultacji : leczenie i profilaktyka chorób wieku dziecięcego.


Powiązane wyszukiwania